Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | TJ Orion Praha, z.s. | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:4 | 320:285 | 14 | |
2 | Sportovní klub 15. základní školy v Plzni, z.s. | 6 | 2 | 3 | 0 | 1 | 10:5 | 329:271 | 12 | |
3 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA BANÍK PŘÍBRAM | 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 8:4 | 277:215 | 12 | |
4 | SK Volejbal Ústí nad Labem | 6 | 2 | 0 | 3 | 1 | 7:8 | 289:319 | 9 | |
5 | VK Modeta České Budějovice | 6 | 1 | 2 | 1 | 2 | 7:8 | 291:296 | 8 | |
6 | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | 6 | 1 | 1 | 2 | 2 | 6:9 | 264:312 | 7 | |
7 | VK Šanov Teplice, z.s. | 6 | 0 | 0 | 1 | 5 | 1:12 | 244:316 | 1 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 19. 10. 2019, 10:00 | Orion A | - | Loko Plzeň | 2:1 (-15,17,11) | ||
2 | 19. 10. 2019, 10:00 | Č.Budějovice | - | 15.ZŠ Plzeň | 1:2 (-18,23,-5) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | 19. 10. 2019, 11:00 | Teplice | - | 15.ZŠ Plzeň | 0:2 (-18,-18) | ||
4 | 19. 10. 2019, 11:00 | SK Volejbal Ústí n. Lab. | - | Příbram | 0:2 (-14,-16) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 19. 10. 2019, 12:00 | Loko Plzeň | - | Příbram | 0:2 (-12,-12) | ||
6 | 19. 10. 2019, 12:00 | Teplice | - | Orion A | 0:2 (-18,-22) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 19. 10. 2019, 13:00 | Loko Plzeň | - | SK Volejbal Ústí n. Lab. | 2:1 (18,-18,11) | ||
8 | 19. 10. 2019, 13:00 | Č.Budějovice | - | Orion A | 0:2 (-19,-16) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | 19. 10. 2019, 14:00 | SK Volejbal Ústí n. Lab. | - | Teplice | 2:0 (23,22) | ||
10 | 19. 10. 2019, 14:00 | Příbram | - | Orion A | 0:2 (-16,-22) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | 19. 10. 2019, 15:00 | Loko Plzeň | - | 15.ZŠ Plzeň | 1:2 (-13,22,-6) | ||
12 | 19. 10. 2019, 15:00 | Č.Budějovice | - | Teplice | 2:1 (15,-25,12) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 19. 10. 2019, 16:00 | Č.Budějovice | - | Příbram | 0:2 (-16,-17) | ||
14 | 19. 10. 2019, 16:00 | SK Volejbal Ústí n. Lab. | - | 15.ZŠ Plzeň | 2:0 (18,25) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
15 | 20. 10. 2019, 09:00 | Teplice | - | Příbram | 0:2 (-7,-21) | ||
16 | 20. 10. 2019, 09:00 | Č.Budějovice | - | SK Volejbal Ústí n. Lab. | 2:1 (-20,11,9) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | 20. 10. 2019, 10:00 | SK Volejbal Ústí n. Lab. | - | Orion A | 1:2 (-18,21,-15) | ||
18 | 20. 10. 2019, 10:00 | Loko Plzeň | - | Teplice | 2:0 (17,24) |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | 20. 10. 2019, 11:00 | 15.ZŠ Plzeň | - | Příbram | 2:0 (19,20) | ||
20 | 20. 10. 2019, 11:00 | Č.Budějovice | - | Loko Plzeň | 2:0 (21,13) |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | 20. 10. 2019, 12:00 | 15.ZŠ Plzeň | - | Orion A | 2:1 (-21,16,11) |