Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | TJ Jičín z.s. | 7 | 6 | 1 | 0 | 0 | 14:1 | 356:241 | 20 | |
2 | Školní sportovní klub Bílovec,z.s. | 7 | 4 | 1 | 2 | 0 | 12:5 | 371:254 | 16 | |
3 | TJ Svitavy, z.s. | 7 | 3 | 2 | 1 | 1 | 11:6 | 362:330 | 14 | |
4 | Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. | 7 | 2 | 3 | 0 | 2 | 10:7 | 342:351 | 12 | |
5 | Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. | 7 | 3 | 0 | 1 | 3 | 7:8 | 305:324 | 10 | |
6 | VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. | 7 | 2 | 0 | 1 | 4 | 5:10 | 292:341 | 7 | |
7 | Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. | 7 | 1 | 0 | 1 | 5 | 3:12 | 268:344 | 4 | |
8 | Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová | 7 | 0 | 0 | 1 | 6 | 1:14 | 252:363 | 1 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16. 11. 2019, 10:00 | Zlín | - | Bílovec | 1:2 (15,-12,-6) | ||
2 | 16. 11. 2019, 10:00 | Olomouc | - | Jičín | 0:2 (-13,-21) | ||
3 | 16. 11. 2019, 10:00 | Rychnov | - | Vyškov | 2:0 (20,20) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 16. 11. 2019, 11:30 | Bílovec | - | Rychnov | 2:0 (16,11) | ||
5 | 16. 11. 2019, 11:30 | Svitavy B | - | Č:Třebová B | 2:0 (17,17) | ||
6 | 16. 11. 2019, 11:30 | Jičín | - | Zlín | 2:0 (11,15) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 16. 11. 2019, 13:00 | Vyškov | - | Svitavy B | 1:2 (-7,21,-14) | ||
8 | 16. 11. 2019, 13:00 | Č:Třebová B | - | Olomouc | 1:2 (-20,21,-10) | ||
9 | 16. 11. 2019, 13:00 | Rychnov | - | Zlín | 2:0 (23,15) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 16. 11. 2019, 14:30 | Bílovec | - | Č:Třebová B | 2:0 (11,12) | ||
11 | 16. 11. 2019, 14:30 | Vyškov | - | Jičín | 0:2 (-12,-16) | ||
12 | 16. 11. 2019, 14:30 | Svitavy B | - | Olomouc | 1:2 (21,-23,-14) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 16. 11. 2019, 16:00 | Bílovec | - | Vyškov | 2:0 (18,13) | ||
14 | 16. 11. 2019, 16:00 | Olomouc | - | Rychnov | 2:1 (-19,21,13) | ||
15 | 16. 11. 2019, 16:00 | Č:Třebová B | - | Zlín | 0:2 (-15,-23) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | 16. 11. 2019, 17:00 | Jičín | - | Svitavy B | 2:0 (21,17) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | 17. 11. 2019, 08:30 | Jičín | - | Bílovec | 2:1 (-16,21,9) | ||
18 | 17. 11. 2019, 08:30 | Č:Třebová B | - | Rychnov | 0:2 (-12,-25) | ||
19 | 17. 11. 2019, 08:30 | Zlín | - | Svitavy B | 0:2 (-22,-14) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20 | 17. 11. 2019, 10:00 | Olomouc | - | Vyškov | 2:0 (21,25) | ||
21 | 17. 11. 2019, 10:00 | Jičín | - | Č:Třebová B | 2:0 (13,21) | ||
22 | 17. 11. 2019, 10:00 | Svitavy B | - | Rychnov | 2:0 (22,19) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
23 | 17. 11. 2019, 11:30 | Bílovec | - | Olomouc | 2:0 (13,11) | ||
24 | 17. 11. 2019, 11:30 | Rychnov | - | Jičín | 0:2 (-17,-9) | ||
25 | 17. 11. 2019, 11:30 | Vyškov | - | Zlín | 2:0 (22,24) |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
26 | 17. 11. 2019, 13:00 | Svitavy B | - | Bílovec | 2:1 (23,-10,13) | ||
27 | 17. 11. 2019, 13:00 | Vyškov | - | Č:Třebová B | 2:0 (9,22) | ||
28 | 17. 11. 2019, 13:00 | Zlín | - | Olomouc | 0:2 (-6,-23) |