Reprezentace
15. 5. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - AUT - České Budějovice
Reprezentace
15. 5. 2021
Ženy - KVA / ME turnaj v BIH : CZE - SLO
Reprezentace
16. 5. 2021
Ženy - KVA / ME turnaj v BIH : CZE - LAT
Reprezentace
28. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - TUR
Reprezentace
28. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - HUN
Reprezentace
29. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - BLR
Reprezentace
29. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - CRO
Reprezentace
30. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - POR
Reprezentace
30. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - BLR
Reprezentace
4. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - POR
Reprezentace
4. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - BLR
Reprezentace
5. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - BLR
Reprezentace
5. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - CRO
Reprezentace
6. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - TUR
Reprezentace
6. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - HUN

CP-ZKY-Z1C

11. kolo
Orion0:2Kralupy A(-18, -14)
Jablonec n.L.1:2Střešovice(-19, 17, -13)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Kralupy A 7 7 0 0 0 14:0 350:151 21
2 TJ Orion Praha 7 5 1 0 1 12:3 345:217 17
3 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 7 3 1 2 1 10:7 343:284 13
4 SK TŘEBÍN 7 2 2 1 2 9:8 328:310 11
5 VSK Český Krumlov 7 3 0 1 3 7:8 304:252 10
6 TJ Tatran Střešovice 7 1 2 0 4 6:10 277:314 7
7 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 7 1 0 2 4 4:12 251:320 5
8 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. 7 0 0 0 7 0:14 0:350 0
kalendář skupiny
1. kolo
1 19. 9. 2020, 09:00 Orion - Volejbal Ústí n.L. 2:1 (17,-23,7)
2 19. 9. 2020, 09:00 Kralupy A - Jablonec n.L. 2:0 (15,11)
3 19. 9. 2020, 09:00 Nový Bor - Střešovice 0:2 (-0,-0)
2. kolo
4 19. 9. 2020, 10:30 Orion - Č.Krumlov 2:0 (10,20)
5 19. 9. 2020, 10:30 Třebín - Střešovice 1:2 (18,-16,-12)
6 19. 9. 2020, 10:30 Nový Bor - Volejbal Ústí n.L. 0:2 (-0,-0)
3. kolo
7 19. 9. 2020, 12:00 Střešovice - Volejbal Ústí n.L. 0:2 (-15,-16)
8 19. 9. 2020, 12:00 Kralupy A - Č.Krumlov 2:0 (9,14)
9 19. 9. 2020, 12:00 Jablonec n.L. - Třebín 1:2 (23,-23,-10)
4. kolo
10 19. 9. 2020, 13:30 Orion - Jablonec n.L. 2:0 (15,17)
11 19. 9. 2020, 13:30 Č.Krumlov - Nový Bor 2:0 (0,0)
12 19. 9. 2020, 13:30 Třebín - Kralupy A 0:2 (-15,-9)
5. kolo
13 19. 9. 2020, 15:00 Orion - Nový Bor 2:0 (0,0)
14 19. 9. 2020, 15:00 Kralupy A - Střešovice 2:0 (4,10)
15 19. 9. 2020, 15:00 Volejbal Ústí n.L. - Jablonec n.L. 2:0 (11,17)
6. kolo
16 19. 9. 2020, 16:00 Třebín - Č.Krumlov 2:0 (19,23)
7. kolo
17 20. 9. 2020, 08:30 Orion - Třebín 2:0 (15,16)
18 20. 9. 2020, 08:30 Kralupy A - Nový Bor 2:0 (0,0)
19 20. 9. 2020, 08:30 Č.Krumlov - Volejbal Ústí n.L. 1:2 (17,-14,-16)
8. kolo
20 20. 9. 2020, 09:30 Střešovice - Orion 0:2 (-11,-14)
21 20. 9. 2020, 09:30 Volejbal Ústí n.L. - Třebín 1:2 (17,-21,-6)
9. kolo
22 20. 9. 2020, 10:30 Jablonec n.L. - Nový Bor 2:0 (0,0)
23 20. 9. 2020, 10:30 Č.Krumlov - Střešovice 2:0 (27,15)
10. kolo
24 20. 9. 2020, 11:30 Volejbal Ústí n.L. - Kralupy A 0:2 (-18,-14)
25 20. 9. 2020, 11:30 Nový Bor - Třebín 0:2 (-0,-0)
26 20. 9. 2020, 11:30 Jablonec n.L. - Č.Krumlov 0:2 (-0,-0)
11. kolo
27 20. 9. 2020, 12:30 Orion - Kralupy A 0:2 (-18,-14)
28 20. 9. 2020, 12:30 Jablonec n.L. - Střešovice 1:2 (-19,17,-13)
© ČVS 2015-2018