Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

EX-JKY-2C 2. část - 1. turnaj - skupina C

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Volejbal Plzeň 4 1 3 0 0 12:7 410:384 9
2 TJ Sokol Frýdek - Místek 4 2 1 1 0 11:6 377:287 9
3 TJ Tatran Střešovice 4 1 1 1 0 8:9 316:362 5
4 VK Lvi Praha 4 1 0 2 1 8:10 378:401 5
5 SKŠ ZŠ Mikulova Praha 4 0 0 1 3 5:12 348:395 1
kalendář skupiny
EX-JKY-2C 2. část, 1. turnaj, skupina C - Pořadatel: Střešovice
1. kolo
1 13. 11. 2021, 14:00 Střešovice - Lvi náměstí Českého povstání 511 Praha - Ruzyně 3:2 (-24,-22,24,18,7)
2. kolo
2 13. 11. 2021, 12:00 Plzeň - Mikulova náměstí Českého povstání 511 Praha - Ruzyně 3:1 (16,23,-16,22)
3. kolo
3 13. 11. 2021, 10:00 Lvi - Frýdek-Místek 1:3 (-19,20,-22,-21)
4. kolo
4 13. 11. 2021, 18:00 Střešovice - Plzeň náměstí Českého povstání 511 Praha - Ruzyně 2:3 (21,-23,22,-18,-12)
5. kolo
5 13. 11. 2021, 16:00 Mikulova - Frýdek-Místek náměstí Českého povstání 511 Praha - Ruzyně 2:3 (-23,24,18,-16,-7)
6. kolo
6 17. 11. 2021, 18:30 Lvi - Plzeň 2:3 (-17,23,20,-19,-9)
7. kolo
7 14. 11. 2021, 13:30 Frýdek-Místek - Střešovice náměstí Českého povstání 511 Praha - Ruzyně 3:X
8. kolo
8 14. 11. 2021, 11:30 Mikulova - Lvi náměstí Českého povstání 511 Praha - Ruzyně 1:3 (-23,21,-18,-20)
9. kolo
9 14. 11. 2021, 09:30 Plzeň - Frýdek-Místek náměstí Českého povstání 511 Praha - Ruzyně 3:2 (-18,22,-20,20,8)
10. kolo
10 12. 11. 2021, 18:45 Střešovice - Mikulova náměstí Českého povstání 511 Praha - Ruzyně 3:1 (-23,12,16,26)
Vedoucí soutěže: Bc. Jan DREŠL, U sportovní haly 2, 77900 Olomouc, MT: 731 028 778, E-mail: dresl@cvf.cz
© ČVS 2015-2018