Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

EX-JKY-6C 2. část - 5. turnaj - skupina C

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Tatran Střešovice 4 2 2 0 0 12:6 398:364 10
2 VK MADETA České Budějovice 4 3 0 1 0 11:3 329:265 10
3 SKŠ ZŠ Mikulova Praha 4 1 0 2 1 7:9 331:341 5
4 TJ Sokol Frýdek - Místek 4 1 0 0 3 4:10 288:332 3
5 VK Lvi Praha 4 0 1 0 3 5:11 321:365 2
kalendář skupiny
EX-JKY-6C 2. část, 5. turnaj, skupina C - Pořadatel: Lvi Praha
41. kolo
1 26. 2. 2022, 09:00 Lvi - Střešovice 1:3 (23,-22,-17,-15)
42. kolo
2 26. 2. 2022, 11:00 Č. Budějovice - Mikulova náměstí Českého povstání 511 Praha - Ruzyně 3:0 (23,21,18)
43. kolo
3 26. 2. 2022, 13:00 Střešovice - Frýdek-Místek náměstí Českého povstání 511 Praha - Ruzyně 3:1 (23,-25,12,23)
44. kolo
4 26. 2. 2022, 15:00 Lvi - Č. Budějovice 0:3 (-18,-18,-21)
45. kolo
5 26. 2. 2022, 17:00 Mikulova - Frýdek-Místek náměstí Českého povstání 511 Praha - Ruzyně 3:0 (24,17,15)
46. kolo
6 27. 2. 2022, 09:00 Střešovice - Č. Budějovice náměstí Českého povstání 511 Praha - Ruzyně 3:2 (18,-8,19,-17,17)
47. kolo
7 27. 2. 2022, 11:00 Frýdek-Místek - Lvi náměstí Českého povstání 511 Praha - Ruzyně 3:1 (-20,14,20,22)
48. kolo
8 27. 2. 2022, 13:00 Mikulova - Střešovice náměstí Českého povstání 511 Praha - Ruzyně 2:3 (19,22,-17,-17,-12)
49. kolo
9 27. 2. 2022, 15:00 Č. Budějovice - Frýdek-Místek náměstí Českého povstání 511 Praha - Ruzyně 3:0 (17,16,19)
50. kolo
10 27. 2. 2022, 17:00 Lvi - Mikulova 3:2 (-22,19,-17,16,12)
Vedoucí soutěže: Bc. Jan DREŠL, U sportovní haly 2, 77900 Olomouc, MT: 731 028 778, E-mail: dresl@cvf.cz
© ČVS 2015-2018