Reprezentace
8. 5. 2021
Ženy - KVA / ME turnaj v LAT : CZE - SLO
Reprezentace
14. 5. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - AUT - České Budějovice
Reprezentace
14. 5. 2021
Ženy - KVA / ME turnaj v BIH : CZE - BIH
Reprezentace
15. 5. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - AUT - České Budějovice
Reprezentace
15. 5. 2021
Ženy - KVA / ME turnaj v BIH : CZE - SLO
Reprezentace
16. 5. 2021
Ženy - KVA / ME turnaj v BIH : CZE - LAT
Reprezentace
28. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - TUR
Reprezentace
28. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - HUN
Reprezentace
29. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - BLR
Reprezentace
29. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - CRO
Reprezentace
30. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - POR
Reprezentace
30. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - BLR
Reprezentace
4. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - POR
Reprezentace
4. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - BLR
Reprezentace
5. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - BLR
Reprezentace
5. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - CRO
Reprezentace
6. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - TUR
Reprezentace
6. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - HUN

1. turnaj - skupina C

KOLO
2. kolo
Plzeň1:3H. Brod(20, -22, -16, -20)
Chodov3:0U. Hradiště(12, 8, 19)
Střešovice3:0Plzeň(15, 14, 17)
H. Brod3:2U. Hradiště(-20, 25, 18, -20, 4)
Střešovice0:3Chodov(-18, -27, -13)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 BVC Chodov 4 4 0 0 0 12:0 306:204 12
2 TJ Tatran Střešovice 4 3 0 0 1 9:5 320:266 9
3 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 1 1 0 2 7:9 344:346 5
4 Volejbal Plzeň 4 1 0 0 3 4:9 252:298 3
5 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 4 0 0 1 3 3:12 247:355 1
kalendář skupiny
Pořadatel: BVC Chodov
1. kolo
1 3. 10. 2020, 09:00 Plzeň - Chodov Tyršova 1201 Chodov 0:3 (-21,-13,-14)
2 3. 10. 2020, 11:00 H. Brod - Střešovice Tyršova 1201 Chodov 1:3 (14,-17,-21,-20)
3 3. 10. 2020, 13:00 U. Hradiště - Plzeň Tyršova 1201 Chodov 0:3 (-18,-17,-18)
4 3. 10. 2020, 15:00 Chodov - H. Brod 3:0 (21,25,13)
5 3. 10. 2020, 17:00 U. Hradiště - Střešovice Tyršova 1201 Chodov 1:3 (-11,23,-10,-12)
2. kolo
6 4. 10. 2020, 09:00 Plzeň - H. Brod Tyršova 1201 Chodov 1:3 (20,-22,-16,-20)
7 4. 10. 2020, 11:00 Chodov - U. Hradiště 3:0 (12,8,19)
8 4. 10. 2020, 13:00 Střešovice - Plzeň Tyršova 1201 Chodov 3:0 (15,14,17)
9 4. 10. 2020, 15:00 H. Brod - U. Hradiště Tyršova 1201 Chodov 3:2 (-20,25,18,-20,4)
10 4. 10. 2020, 17:00 Střešovice - Chodov Tyršova 1201 Chodov 0:3 (-18,-27,-13)
Vedoucí soutěže: Bc. Jan DREŠL, U sportovní haly 2, 77900 Olomouc, MT: 731 028 778, E-mail: dresl@cvf.cz
© ČVS 2015-2018