Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST

EX-KKY-5B 2. část - 4. turnaj - skupina B

40. kolo
Olymp B3:0Kr. Pole(15, 22, 23)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 PVK Olymp Praha B 4 2 1 0 1 10:5 345:304 8
2 VK MADETA České Budějovice 4 2 0 1 1 9:7 364:343 7
3 SG Ludvíka Daňka 4 1 1 1 1 8:9 359:349 6
4 TJ Sokol Frýdek - Místek 4 1 1 0 2 6:9 310:342 5
5 VK Prostějov 4 1 0 1 2 6:9 291:331 4
kalendář skupiny
EX-KKY-5B 2. část, 4. turnaj, skupina B - Pořadatel: Olymp Praha "B"
31. kolo
1 5. 2. 2022, 15:00 Olymp B - Č. Budějovice 1:3 (-23,-18,19,-21)
32. kolo
2 4. 2. 2022, 17:00 Prostějov - Kr. Pole Přípotoční 300 Praha - Vršovice 1:3 (-12,-18,19,-12)
33. kolo
3 6. 2. 2022, 13:30 Č. Budějovice - Frýdek-Místek Přípotoční 300 Praha - Vršovice 1:3 (-26,21,-23,-20)
34. kolo
4 4. 2. 2022, 15:00 Olymp B - Prostějov 3:2 (-22,22,-21,17,10)
35. kolo
5 5. 2. 2022, 13:00 Kr. Pole - Frýdek-Místek Přípotoční 300 Praha - Vršovice 2:3 (-19,21,-22,20,-7)
36. kolo
6 5. 2. 2022, 10:00 Č. Budějovice - Prostějov Přípotoční 300 Praha - Vršovice 3:0 (14,20,16)
37. kolo
7 6. 2. 2022, 11:00 Frýdek-Místek - Olymp B Přípotoční 300 Praha - Vršovice 0:3 (-15,-17,-19)
38. kolo
8 6. 2. 2022, 09:00 Kr. Pole - Č. Budějovice Přípotoční 300 Praha - Vršovice 3:2 (24,23,-17,-24,3)
39. kolo
9 5. 2. 2022, 17:00 Prostějov - Frýdek-Místek Přípotoční 300 Praha - Vršovice 3:0 (22,18,14)
40. kolo
10 4. 2. 2022, 19:00 Olymp B - Kr. Pole 3:0 (15,22,23)
Vedoucí soutěže: Bc. Jan DREŠL, U sportovní haly 2, 77900 Olomouc, MT: 731 028 778, E-mail: dresl@cvf.cz
© ČVS 2015-2018