Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

EX-KKY-7A 2. část - 6. turnaj - skupina A

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Dukla Liberec 4 4 0 0 0 12:2 336:240 12
2 PVK Olymp Praha 4 3 0 0 1 10:3 309:235 9
3 VK MADETA České Budějovice 4 2 0 0 2 6:6 240:249 6
4 S V B C 4 1 0 0 3 4:10 255:335 3
5 TJ Ostrava 4 0 0 0 4 1:12 243:324 0
kalendář skupiny
EX-KKY-7A 2. část, 6. turnaj, skupina A - Pořadatel: Olymp Praha
51. kolo
1 14. 4. 2022, 09:00 Olymp - S V B C 3:0 (15,17,10)
52. kolo
2 14. 4. 2022, 11:00 Č. Budějovice - Liberec Přípotoční 300 Praha - Vršovice 0:3 (-20,-11,-14)
53. kolo
3 14. 4. 2022, 13:00 S V B C - Ostrava Přípotoční 300 Praha - Vršovice 3:1 (-21,23,20,20)
54. kolo
4 14. 4. 2022, 15:00 Olymp - Č. Budějovice 3:0 (15,12,18)
55. kolo
5 14. 4. 2022, 17:00 Liberec - Ostrava Přípotoční 300 Praha - Vršovice 3:0 (13,22,13)
56. kolo
6 15. 4. 2022, 09:00 S V B C - Č. Budějovice Přípotoční 300 Praha - Vršovice 0:3 (-21,-16,-14)
57. kolo
7 15. 4. 2022, 11:00 Ostrava - Olymp Přípotoční 300 Praha - Vršovice 0:3 (-17,-16,-26)
58. kolo
8 15. 4. 2022, 13:00 Liberec - S V B C Přípotoční 300 Praha - Vršovice 3:1 (12,15,-22,14)
59. kolo
9 15. 4. 2022, 15:00 Č. Budějovice - Ostrava Přípotoční 300 Praha - Vršovice 3:0 (19,15,14)
60. kolo
10 15. 4. 2022, 17:00 Olymp - Liberec 1:3 (-19,14,-16,-21)
Vedoucí soutěže: Bc. Jan DREŠL, U sportovní haly 2, 77900 Olomouc, MT: 731 028 778, E-mail: dresl@cvf.cz
© ČVS 2015-2018