Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Extraliga ženy - 1. část

14. kolo
Přerov-Šternberk
Prostějov-KP Brno
Ostrava-Liberec
Šelmy-Olymp
Olomouc-Frýdek - Místek
Příští kolo
Olomouc-PřerovSO14.12.17:00
Šelmy-Frýdek - MístekSO14.12.18:30
Olymp-OstravaSO14.12.17:00
Liberec-ProstějovSO14.12.18:00
KP Brno-ŠternberkSO14.12.17:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 PVK Olymp Praha 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 VK Prostějov 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 Volejbal Přerov 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 vkkpbrno.cz 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 TJ Ostrava 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 TJ Sokol Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
7 Šelmy Brno 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
8 VK Dukla Liberec 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
9 VK Šantovka Olomouc UP 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
10 TJ Sokol Šternberk 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
Extraliga ženy - 1. část
1. kolo
21001 28. 9. 2024, 17:00 Ostrava - Přerov .
21002 28. 9. 2024, 17:00 Prostějov - Šelmy .
21003 28. 9. 2024, 17:00 Šternberk - Olomouc .
21004 28. 9. 2024, 17:00 KP Brno - Frýdek - Místek .
21005 28. 9. 2024, 16:00 Liberec - Olymp .
2. kolo
21006 5. 10. 2024, 17:00 Přerov - Olymp .
21007 5. 10. 2024, 17:00 Frýdek - Místek - Liberec .
21008 5. 10. 2024, 17:00 Olomouc - KP Brno .
21009 5. 10. 2024, 18:00 Šelmy - Šternberk .
21010 3. 10. 2024, 17:00 Ostrava - Prostějov .
3. kolo
21011 12. 10. 2024, 17:00 Prostějov - Přerov .
21012 12. 10. 2024, 17:00 Šternberk - Ostrava .
21013 12. 10. 2024, 18:00 Šelmy - KP Brno .
21014 12. 10. 2024, 16:00 Liberec - Olomouc .
21015 12. 10. 2024, 17:00 Olymp - Frýdek - Místek .
4. kolo
21016 19. 10. 2024, 17:00 Přerov - Frýdek - Místek .
21017 19. 10. 2024, 17:00 Olomouc - Olymp .
21018 19. 10. 2024, 18:30 Šelmy - Liberec .
21019 19. 10. 2024, 17:00 Ostrava - KP Brno .
21020 19. 10. 2024, 17:00 Prostějov - Šternberk .
5. kolo
21021 26. 10. 2024, 17:00 Šternberk - Přerov .
21022 26. 10. 2024, 17:00 KP Brno - Prostějov .
21023 26. 10. 2024, 16:00 Liberec - Ostrava .
21024 26. 10. 2024, 17:00 Olymp - Šelmy .
21025 26. 10. 2024, 17:00 Frýdek - Místek - Olomouc .
6. kolo
21026 31. 10. 2024, 17:00 Přerov - Olomouc .
21027 31. 10. 2024, 17:00 Frýdek - Místek - Šelmy .
21028 31. 10. 2024, 17:00 Ostrava - Olymp .
21029 31. 10. 2024, 18:00 Prostějov - Liberec .
21030 31. 10. 2024, 17:00 Šternberk - KP Brno .
7. kolo
21031 2. 11. 2024, 17:00 KP Brno - Přerov .
21032 2. 11. 2024, 16:00 Liberec - Šternberk .
21033 2. 11. 2024, 17:00 Olymp - Prostějov .
21034 2. 11. 2024, 17:00 Frýdek - Místek - Ostrava .
21035 2. 11. 2024, 17:00 Olomouc - Šelmy .
8. kolo
21036 9. 11. 2024, 17:00 Přerov - Šelmy .
21037 9. 11. 2024, 17:00 Ostrava - Olomouc .
21038 9. 11. 2024, 17:00 Prostějov - Frýdek - Místek .
21039 9. 11. 2024, 17:00 Šternberk - Olymp .
21040 9. 11. 2024, 17:00 KP Brno - Liberec .
9. kolo
21041 16. 11. 2024, 16:00 Liberec - Přerov .
21042 16. 11. 2024, 17:00 Olymp - KP Brno .
21043 16. 11. 2024, 17:00 Frýdek - Místek - Šternberk .
21044 16. 11. 2024, 17:00 Olomouc - Prostějov .
21045 16. 11. 2024, 17:00 Ostrava - Šelmy .
10. kolo
21046 21. 11. 2024, 17:00 Přerov - Ostrava .
21047 21. 11. 2024, 19:00 Šelmy - Prostějov .
21048 21. 11. 2024, 17:00 Olomouc - Šternberk .
21049 21. 11. 2024, 17:00 Frýdek - Místek - KP Brno .
21050 21. 11. 2024, 17:00 Olymp - Liberec .
11. kolo
21051 23. 11. 2024, 17:00 Olymp - Přerov .
21052 23. 11. 2024, 18:00 Liberec - Frýdek - Místek .
21053 23. 11. 2024, 17:00 KP Brno - Olomouc .
21054 23. 11. 2024, 17:00 Šternberk - Šelmy .
21055 24. 11. 2024, 17:00 Prostějov - Ostrava .
12. kolo
21056 30. 11. 2024, 17:00 Přerov - Prostějov .
21057 30. 11. 2024, 17:00 Ostrava - Šternberk .
21058 30. 11. 2024, 17:00 KP Brno - Šelmy .
21059 30. 11. 2024, 17:00 Olomouc - Liberec .
21060 30. 11. 2024, 17:00 Frýdek - Místek - Olymp .
13. kolo
21061 5. 12. 2024, 17:00 Frýdek - Místek - Přerov .
21062 5. 12. 2024, 17:00 Olymp - Olomouc .
21063 5. 12. 2024, 18:00 Liberec - Šelmy .
21064 5. 12. 2024, 17:00 KP Brno - Ostrava .
21065 5. 12. 2024, 17:00 Šternberk - Prostějov .
14. kolo
21066 7. 12. 2024, 17:00 Přerov - Šternberk .
21067 7. 12. 2024, 17:00 Prostějov - KP Brno .
21068 7. 12. 2024, 17:00 Ostrava - Liberec .
21069 7. 12. 2024, 18:30 Šelmy - Olymp .
21070 7. 12. 2024, 17:00 Olomouc - Frýdek - Místek .
15. kolo
21071 14. 12. 2024, 17:00 Olomouc - Přerov .
21072 14. 12. 2024, 18:30 Šelmy - Frýdek - Místek .
21073 14. 12. 2024, 17:00 Olymp - Ostrava .
21074 14. 12. 2024, 18:00 Liberec - Prostějov .
21075 14. 12. 2024, 17:00 KP Brno - Šternberk .
16. kolo
21076 19. 12. 2024, 17:00 Přerov - KP Brno .
21077 19. 12. 2024, 17:00 Šternberk - Liberec .
21078 19. 12. 2024, 18:00 Prostějov - Olymp .
21079 19. 12. 2024, 17:00 Ostrava - Frýdek - Místek .
21080 19. 12. 2024, 19:00 Šelmy - Olomouc .
17. kolo
21081 28. 12. 2024, 17:00 Šelmy - Přerov .
21082 28. 12. 2024, 17:00 Olomouc - Ostrava .
21083 28. 12. 2024, 17:00 Frýdek - Místek - Prostějov .
21084 28. 12. 2024, 17:00 Olymp - Šternberk .
21085 28. 12. 2024, 16:00 Liberec - KP Brno .
18. kolo
21086 30. 12. 2024, 17:00 Přerov - Liberec .
21087 30. 12. 2024, 17:00 KP Brno - Olymp .
21088 30. 12. 2024, 17:00 Šternberk - Frýdek - Místek .
21089 30. 12. 2024, 18:00 Prostějov - Olomouc .
21090 30. 12. 2024, 17:00 Šelmy - Ostrava .
Vedoucí soutěže: Ing. Ivan IRO, Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6, MT: 725964880; E-mail: iro@cvf.cz; Skype: ivoiro1967
© ČVS 2015-2018