Okresní přebor muži základní skupina A

5. kolo
TJ Sokol Slezské Předměstí3:1Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s.(-19, 9, 23, 22)
Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou2:3TJ Sokol Stěžery A(19, 20, -21, -15, -13)
Tělocvičná jednota Sokol Pouchov0:3TJ Sokol Malšovice, z.s.(-09, -05, -08)
Příští kolo
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s.-TJ Sokol Malšovice, z.s.ÚT21.9.17:00
Tělocvičná jednota Sokol Pouchov-Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad CidlinouÚT21.9.17:00
TJ Sokol Stěžery A-TJ Sokol Slezské PředměstíÚT21.9.17:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Sokol Malšovice, z.s. 5 5 0 0 0 15:2 412:284 15
2 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 5 3 0 1 1 12:6 411:364 10
3 TJ Sokol Slezské Předměstí 5 3 0 0 2 10:8 408:389 9
4 TJ Sokol Stěžery A 7 1 1 1 4 10:17 549:610 6
5 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 4 1 1 0 2 7:9 332:362 5
6 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 6 1 0 0 5 4:16 368:471 3
kalendář skupiny
1. kolo
1 2. 9. 2021, 17:00 TJ Sokol Malšovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 3:0 (13,16,21)
2 2. 9. 2021, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 3:0 (13,10,20)
3 2. 9. 2021, 17:00 TJ Sokol Slezské Předměstí - TJ Sokol Stěžery A 3:1 (18,-23,20,16)
2. kolo
4 7. 9. 2021, 17:00 TJ Sokol Stěžery A - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 2:3 (23,-24,18,-22,-9)
5 7. 9. 2021, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TJ Sokol Slezské Předměstí 0:3 (-22,-16,-21)
6 7. 9. 2021, 17:00 TJ Sokol Malšovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 3:1 (19,-16,21,21)
3. kolo
7 12. 10. 2021, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. Dohoda družstev .
8 9. 9. 2021, 17:00 TJ Sokol Slezské Předměstí - TJ Sokol Malšovice, z.s. 1:3 (-15,-25,19,-13)
9 9. 9. 2021, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TJ Sokol Stěžery A 3:1 (23,-16,17,10)
4. kolo
10 14. 9. 2021, 17:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 3:1 (22,-21,22,19)
11 14. 9. 2021, 17:00 TJ Sokol Stěžery A - TJ Sokol Malšovice, z.s. 0:3 (-16,-18,-14)
12 14. 9. 2021, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Sokol Slezské Předměstí 3:0 (24,23,16)
5. kolo
13 16. 9. 2021, 17:00 TJ Sokol Slezské Předměstí - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 3:1 (-19,9,23,22)
14 16. 9. 2021, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Sokol Stěžery A 2:3 (19,20,-21,-15,-13)
15 16. 9. 2021, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TJ Sokol Malšovice, z.s. 0:3 (-09,-05,-08)
6. kolo
16 21. 9. 2021, 17:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - TJ Sokol Malšovice, z.s. .
17 21. 9. 2021, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou Jirka Z.
18 21. 9. 2021, 17:00 TJ Sokol Stěžery A - TJ Sokol Slezské Předměstí .
7. kolo
19 23. 9. 2021, 17:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - TJ Sokol Stěžery A .
20 23. 9. 2021, 17:00 TJ Sokol Slezské Předměstí - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
21 23. 9. 2021, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Sokol Malšovice, z.s. Trčka P.
8. kolo
22 7. 10. 2021, 17:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
23 7. 10. 2021, 17:00 TJ Sokol Malšovice, z.s. - TJ Sokol Slezské Předměstí .
24 30. 8. 2021, 17:00 TJ Sokol Stěžery A - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 3:0 (23,22,20)
9. kolo
25 30. 9. 2021, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. .
26 30. 9. 2021, 17:00 TJ Sokol Malšovice, z.s. - TJ Sokol Stěžery A .
27 30. 9. 2021, 17:00 TJ Sokol Slezské Předměstí - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
10. kolo
28 5. 10. 2021, 17:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - TJ Sokol Slezské Předměstí Bárta L.
29 31. 8. 2021, 17:00 TJ Sokol Stěžery A - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 0:3 (-19,-23,-21)
30 5. 10. 2021, 17:00 TJ Sokol Malšovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov Škoda P.
© ČVS 2015-2018