Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | TJ Sokol Malšovice, z.s. | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 30:3 | 803:537 | 30 | |
2 | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou | 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 23:15 | 853:800 | 19 | |
3 | TJ Sokol Slezské Předměstí | 10 | 3 | 3 | 1 | 3 | 22:20 | 874:878 | 16 | |
4 | TJ Sokol Stěžery A | 10 | 2 | 1 | 2 | 5 | 15:24 | 796:857 | 10 | |
5 | Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. | 10 | 1 | 2 | 2 | 5 | 16:26 | 837:943 | 9 | |
6 | Tělocvičná jednota Sokol Pouchov | 10 | 1 | 1 | 1 | 7 | 9:27 | 686:834 | 6 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2. 9. 2021, 17:00 | TJ Sokol Malšovice, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. | 3:0 (13,16,21) | ||
2 | 2. 9. 2021, 17:00 | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou | - | Tělocvičná jednota Sokol Pouchov | 3:0 (13,10,20) | ||
3 | 2. 9. 2021, 17:00 | TJ Sokol Slezské Předměstí | - | TJ Sokol Stěžery A | 3:1 (18,-23,20,16) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 7. 9. 2021, 17:00 | TJ Sokol Stěžery A | - | Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. | 2:3 (23,-24,18,-22,-9) | ||
5 | 7. 9. 2021, 17:00 | Tělocvičná jednota Sokol Pouchov | - | TJ Sokol Slezské Předměstí | 0:3 (-22,-16,-21) | ||
6 | 7. 9. 2021, 17:00 | TJ Sokol Malšovice, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou | 3:1 (19,-16,21,21) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 12. 10. 2021, 17:00 | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou | - | Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. | Dohoda družstev | 3:1 (21,23,-19,22) | |
8 | 9. 9. 2021, 17:00 | TJ Sokol Slezské Předměstí | - | TJ Sokol Malšovice, z.s. | 1:3 (-15,-25,19,-13) | ||
9 | 9. 9. 2021, 17:00 | Tělocvičná jednota Sokol Pouchov | - | TJ Sokol Stěžery A | 3:1 (23,-16,17,10) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 14. 9. 2021, 17:00 | Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Pouchov | 3:1 (22,-21,22,19) | ||
11 | 14. 9. 2021, 17:00 | TJ Sokol Stěžery A | - | TJ Sokol Malšovice, z.s. | 0:3 (-16,-18,-14) | ||
12 | 14. 9. 2021, 17:00 | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou | - | TJ Sokol Slezské Předměstí | 3:0 (24,23,16) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 16. 9. 2021, 17:00 | TJ Sokol Slezské Předměstí | - | Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. | 3:1 (-19,9,23,22) | ||
14 | 16. 9. 2021, 17:00 | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou | - | TJ Sokol Stěžery A | 2:3 (19,20,-21,-15,-13) | ||
15 | 16. 9. 2021, 17:00 | Tělocvičná jednota Sokol Pouchov | - | TJ Sokol Malšovice, z.s. | 0:3 (-09,-05,-08) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | 21. 9. 2021, 17:00 | Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. | - | TJ Sokol Malšovice, z.s. | 0:3 (-8,-16,-16) | ||
17 | 21. 9. 2021, 17:00 | Tělocvičná jednota Sokol Pouchov | - | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou | 0:3 (-19,-17,-30) | ||
18 | 21. 9. 2021, 17:00 | TJ Sokol Stěžery A | - | TJ Sokol Slezské Předměstí | 2:3 (12,-24,-19,17,-15) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | 23. 9. 2021, 17:00 | Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. | - | TJ Sokol Stěžery A | 1:3 (21,-22,-10,-18) | ||
20 | 23. 9. 2021, 17:00 | TJ Sokol Slezské Předměstí | - | Tělocvičná jednota Sokol Pouchov | 2:3 (17,16,-14,-23,-10) | ||
21 | 23. 9. 2021, 17:00 | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou | - | TJ Sokol Malšovice, z.s. | 0:3 (-17,-15,-25) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22 | 7. 10. 2021, 17:00 | Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou | 2:3 (22,23,-18,-23,-4) | ||
23 | 7. 10. 2021, 17:00 | TJ Sokol Malšovice, z.s. | - | TJ Sokol Slezské Předměstí | 3:1 (-14,10,9,14) | ||
24 | 30. 8. 2021, 17:00 | TJ Sokol Stěžery A | - | Tělocvičná jednota Sokol Pouchov | 3:0 (23,22,20) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 30. 9. 2021, 17:00 | Tělocvičná jednota Sokol Pouchov | - | Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. | 2:3 (23,-16,20,-19,-14) | ||
26 | 30. 9. 2021, 17:00 | TJ Sokol Malšovice, z.s. | - | TJ Sokol Stěžery A | 3:0 (12,19,12) | ||
27 | 30. 9. 2021, 17:00 | TJ Sokol Slezské Předměstí | - | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou | 3:2 (19,17,-24,-18,12) |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28 | 5. 10. 2021, 17:00 | Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. | - | TJ Sokol Slezské Předměstí | 2:3 (20,22,-16,-17,-12) | ||
29 | 31. 8. 2021, 17:00 | TJ Sokol Stěžery A | - | Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou | 0:3 (-19,-23,-21) | ||
30 | 5. 10. 2021, 17:00 | TJ Sokol Malšovice, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Pouchov | 3:0 (23,18,14) |