Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST

KP juniorky

20. kolo
Č.Kostelec3:1Trutnov(-18, 16, 16, 24)
Hradec Králové B3:0Třebechovice(14, 15, 15)
Jičín3:0Nechanice(17, 16, 21)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Slavia Hradec Králové B 20 15 2 3 0 57:19 1774:1376 52
2 TJ Jičín 20 12 2 0 6 45:24 1587:1392 40
3 TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV 20 11 0 2 7 41:32 1614:1497 35
4 Volejbal Červený Kostelec 20 8 2 2 8 38:36 1559:1542 30
5 TJ Sokol Třebechovice pod Orebem 20 6 2 0 12 29:42 1475:1531 22
6 TJ Sokol Nechanice 20 0 0 1 19 3:60 885:1556 1
kalendář skupiny
KP jky, základní část, polský systém čtyřkolově; řídící soutěže: Ruprich Luděk, 606658189
1. kolo
1 9. 1. 2022, 10:00 Jičín - Č.Kostelec 3:0 (19,17,20)
2 3. 10. 2021, 10:00 Hradec Králové B - Nechanice 3:0 (22,6,12)
3 3. 10. 2021, 10:00 Trutnov - Třebechovice 3:1 (11,20,-16,23)
2. kolo
4 9. 1. 2022, 13:00 Jičín - Č.Kostelec 3:0 (16,17,24)
5 3. 10. 2021, 13:00 Hradec Králové B - Nechanice 3:0 (9,19,18)
6 3. 10. 2021, 13:00 Trutnov - Třebechovice 3:1 (21,-21,6,15)
3. kolo
7 10. 10. 2021, 10:00 Č.Kostelec - Třebechovice 0:3 (-19,-16,-8)
8 10. 10. 2021, 10:00 Nechanice - Trutnov 0:3 (-20,-12,-9)
9 10. 10. 2021, 10:00 Jičín - Hradec Králové B 1:3 (-22,-11,17,-17)
4. kolo
10 10. 10. 2021, 13:00 Č.Kostelec - Třebechovice 1:3 (-19,-13,23,-13)
11 10. 10. 2021, 13:00 Nechanice - Trutnov 0:3 (-13,-11,-11)
12 10. 10. 2021, 13:00 Jičín - Hradec Králové B 3:2 (20,-23,-17,27,12)
5. kolo
13 6. 2. 2022, 10:00 Hradec Králové B - Č.Kostelec 3:1 (-18,24,19,22)
14 24. 10. 2021, 10:00 Trutnov - Jičín 3:1 (-17,17,16,18)
15 24. 10. 2021, 10:00 Třebechovice - Nechanice 3:0 (4,12,14)
6. kolo
16 6. 2. 2022, 13:00 Hradec Králové B - Č.Kostelec 2:3 (14,-23,-11,24,-7)
17 24. 10. 2021, 13:00 Trutnov - Jičín 3:0 (15,18,26)
18 24. 10. 2021, 13:00 Třebechovice - Nechanice 3:0 (16,7,16)
7. kolo
19 30. 1. 2022, 10:00 Č.Kostelec - Nechanice 3:0 (5,9,10)
20 7. 11. 2021, 10:00 Jičín - Třebechovice 3:0 (22,17,18)
21 31. 10. 2021, 10:00 Hradec Králové B - Trutnov 3:1 (-15,18,16,21)
8. kolo
22 30. 1. 2022, 13:00 Č.Kostelec - Nechanice 3:0 (11,19,3)
23 7. 11. 2021, 13:00 Jičín - Třebechovice 3:1 (-25,22,12,14)
24 31. 10. 2021, 13:00 Hradec Králové B - Trutnov 3:0 (13,19,14)
9. kolo
25 28. 11. 2021, 10:00 Trutnov - Č.Kostelec 3:1 (-23,23,12,18)
26 28. 11. 2021, 10:00 Třebechovice - Hradec Králové B 0:3 (-14,-11,-25)
27 28. 11. 2021, 10:00 Nechanice - Jičín 0:3 (-10,-10,-10)
10. kolo
28 28. 11. 2021, 13:00 Trutnov - Č.Kostelec 3:0 (25,23,14)
29 28. 11. 2021, 13:00 Třebechovice - Hradec Králové B 0:3 (-18,-12,-24)
30 28. 11. 2021, 13:00 Nechanice - Jičín 0:3 (-7,-15,-10)
11. kolo
31 27. 2. 2022, 09:00 Č.Kostelec - Jičín Chrby 675 Červený Kostelec 3:0 (23,20,22)
32 12. 12. 2021, 10:00 Nechanice - Hradec Králové B 0:3 (-10,-21,-16)
33 12. 12. 2021, 10:00 Třebechovice - Trutnov 1:3 (-22,24,-17,-15)
12. kolo
34 27. 2. 2022, 11:30 Č.Kostelec - Jičín Chrby 675 Červený Kostelec 3:0 (24,23,21)
35 12. 12. 2021, 13:00 Nechanice - Hradec Králové B 0:3 (-14,-9,-16)
36 12. 12. 2021, 13:00 Třebechovice - Trutnov 3:0 (35,16,22)
13. kolo
37 16. 1. 2022, 10:00 Třebechovice - Č.Kostelec 3:2 (-21,13,15,-21,11)
38 23. 1. 2022, 10:00 Trutnov - Nechanice 3:0 (7,13,19)
39 8. 1. 2022, 10:00 Hradec Králové B - Jičín 3:1 (17,21,-23,12)
14. kolo
40 16. 1. 2022, 13:00 Třebechovice - Č.Kostelec 1:3 (-20,21,-24,-16)
41 23. 1. 2022, 13:00 Trutnov - Nechanice 3:0 (14,14,18)
42 8. 1. 2022, 13:00 Hradec Králové B - Jičín 2:3 (-23,24,23,-22,-11)
15. kolo
43 24. 10. 2021, 10:00 Č.Kostelec - Hradec Králové B 2:3 (-21,20,-16,23,-2)
44 6. 2. 2022, 10:00 Jičín - Trutnov 3:1 (14,21,-21,23)
45 19. 2. 2022, 10:00 Nechanice - Třebechovice 1:3 (-16,-22,22,-17)
16. kolo
46 24. 10. 2021, 13:00 Č.Kostelec - Hradec Králové B 1:3 (23,-13,-16,-16)
47 6. 2. 2022, 13:00 Jičín - Trutnov 3:0 (18,16,23)
48 19. 2. 2022, 13:00 Nechanice - Třebechovice 2:3 (-18,22,22,-20,-7)
17. kolo
49 7. 11. 2021, 10:00 Nechanice - Č.Kostelec 0:3 (-20,-15,-16)
50 26. 2. 2022, 10:00 Třebechovice - Jičín 0:3 (-24,-16,-21)
51 30. 1. 2022, 10:00 Trutnov - Hradec Králové B 2:3 (-15,20,23,-25,-9)
18. kolo
52 7. 11. 2021, 13:00 Nechanice - Č.Kostelec 0:3 (-13,-9,-19)
53 26. 2. 2022, 13:00 Třebechovice - Jičín 0:3 (-18,-22,-20)
54 30. 1. 2022, 13:00 Trutnov - Hradec Králové B 1:3 (-8,23,-17,-18)
19. kolo
55 13. 2. 2022, 10:00 Č.Kostelec - Trutnov 3:2 (11,25,-21,-22,10)
56 13. 2. 2022, 10:00 Hradec Králové B - Třebechovice 3:0 (10,7,23)
57 13. 2. 2022, 10:00 Jičín - Nechanice 3:0 (8,14,21)
20. kolo
58 13. 2. 2022, 13:00 Č.Kostelec - Trutnov 3:1 (-18,16,16,24)
59 13. 2. 2022, 13:00 Hradec Králové B - Třebechovice 3:0 (14,15,15)
60 13. 2. 2022, 13:00 Jičín - Nechanice 3:0 (17,16,21)
základní část soutěže KP, každý s každým 4x - polský systém na 3 vítězné sety; 1.-4.družstvo postupuje do PLAY OFF 5.3.2022 na Slavii HK
© ČVS 2015-2018