KP juniorky

1. kolo
Jičín-Č.Kostelec
Slavia HK B-Nechanice
Trutnov-Třebechovice
Příští kolo
Jičín-Č.KostelecNE3.10.13:00
Slavia HK B-NechaniceNE3.10.13:00
Trutnov-TřebechoviceNE3.10.13:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Jičín 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 TJ Slavia Hradec Králové B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 TJ Sokol Třebechovice pod Orebem 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 TJ Sokol Nechanice 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 Volejbal Červený Kostelec 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
KP jky, základní část, polský systém čtyřkolově; řídící soutěže: Ruprich Luděk, 606658189
1. kolo
1 3. 10. 2021, 10:00 Jičín - Č.Kostelec Kučera S.
2 3. 10. 2021, 10:00 Slavia HK B - Nechanice Kovalíček P.
3 3. 10. 2021, 10:00 Trutnov - Třebechovice Anděl V.
2. kolo
4 3. 10. 2021, 13:00 Jičín - Č.Kostelec Kučera S.
5 3. 10. 2021, 13:00 Slavia HK B - Nechanice Kovalíček P.
6 3. 10. 2021, 13:00 Trutnov - Třebechovice Anděl V.
3. kolo
7 10. 10. 2021, 10:00 Č.Kostelec - Třebechovice Manych O.
8 10. 10. 2021, 10:00 Nechanice - Trutnov Matějovský J.
9 10. 10. 2021, 10:00 Jičín - Slavia HK B Nidrle V.
4. kolo
10 10. 10. 2021, 13:00 Č.Kostelec - Třebechovice Manych O.
11 10. 10. 2021, 13:00 Nechanice - Trutnov Matějovský J.
12 10. 10. 2021, 13:00 Jičín - Slavia HK B Nidrle V.
5. kolo
13 24. 10. 2021, 10:00 Slavia HK B - Č.Kostelec Rybová A.
14 24. 10. 2021, 10:00 Trutnov - Jičín Ott L.
15 24. 10. 2021, 10:00 Třebechovice - Nechanice Škoda P.
6. kolo
16 24. 10. 2021, 13:00 Slavia HK B - Č.Kostelec Rybová A.
17 24. 10. 2021, 13:00 Trutnov - Jičín Ott L.
18 24. 10. 2021, 13:00 Třebechovice - Nechanice Škoda P.
7. kolo
19 7. 11. 2021, 10:00 Č.Kostelec - Nechanice Manych O.
20 7. 11. 2021, 10:00 Jičín - Třebechovice Kučera S.
21 7. 11. 2021, 10:00 Slavia HK B - Trutnov Jezdinská D.
8. kolo
22 7. 11. 2021, 13:00 Č.Kostelec - Nechanice Manych O.
23 7. 11. 2021, 13:00 Jičín - Třebechovice Kučera S.
24 7. 11. 2021, 13:00 Slavia HK B - Trutnov Jezdinská D.
9. kolo
25 28. 11. 2021, 10:00 Trutnov - Č.Kostelec Anděl V.
26 28. 11. 2021, 10:00 Třebechovice - Slavia HK B Škoda P.
27 28. 11. 2021, 10:00 Nechanice - Jičín Jezdinská D.
10. kolo
28 28. 11. 2021, 13:00 Trutnov - Č.Kostelec Anděl V.
29 28. 11. 2021, 13:00 Třebechovice - Slavia HK B Škoda P.
30 28. 11. 2021, 13:00 Nechanice - Jičín Jezdinská D.
11. kolo
31 12. 12. 2021, 10:00 Č.Kostelec - Jičín Krulich P.
32 12. 12. 2021, 10:00 Nechanice - Slavia HK B Matějovský J.
33 12. 12. 2021, 10:00 Třebechovice - Trutnov Škoda P.
12. kolo
34 12. 12. 2021, 13:00 Č.Kostelec - Jičín Krulich P.
35 12. 12. 2021, 13:00 Nechanice - Slavia HK B Matějovský J.
36 12. 12. 2021, 13:00 Třebechovice - Trutnov Škoda P.
13. kolo
37 16. 1. 2022, 10:00 Třebechovice - Č.Kostelec .
38 16. 1. 2022, 10:00 Trutnov - Nechanice .
39 16. 1. 2022, 10:00 Slavia HK B - Jičín .
14. kolo
40 16. 1. 2022, 13:00 Třebechovice - Č.Kostelec .
41 16. 1. 2022, 13:00 Trutnov - Nechanice .
42 16. 1. 2022, 13:00 Slavia HK B - Jičín .
15. kolo
43 6. 2. 2022, 10:00 Č.Kostelec - Slavia HK B .
44 6. 2. 2022, 10:00 Jičín - Trutnov .
45 6. 2. 2022, 10:00 Nechanice - Třebechovice .
16. kolo
46 6. 2. 2022, 13:00 Č.Kostelec - Slavia HK B .
47 6. 2. 2022, 13:00 Jičín - Trutnov .
48 6. 2. 2022, 13:00 Nechanice - Třebechovice .
17. kolo
49 30. 1. 2022, 10:00 Nechanice - Č.Kostelec .
50 30. 1. 2022, 10:00 Třebechovice - Jičín .
51 30. 1. 2022, 10:00 Trutnov - Slavia HK B .
18. kolo
52 30. 1. 2022, 13:00 Nechanice - Č.Kostelec .
53 30. 1. 2022, 13:00 Třebechovice - Jičín .
54 30. 1. 2022, 13:00 Trutnov - Slavia HK B .
19. kolo
55 13. 2. 2022, 10:00 Č.Kostelec - Trutnov .
56 13. 2. 2022, 10:00 Slavia HK B - Třebechovice .
57 13. 2. 2022, 10:00 Jičín - Nechanice .
20. kolo
58 13. 2. 2022, 13:00 Č.Kostelec - Trutnov .
59 13. 2. 2022, 13:00 Slavia HK B - Třebechovice .
60 13. 2. 2022, 13:00 Jičín - Nechanice .
základní část soutěže KP, každý s každým 4x - polský systém na 3 vítězné sety; 1.-4.družstvo postupuje do PLAY OFF 5.3.2022 na Slavii HK
© ČVS 2015-2018