Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST

Krajský přebor kadetů a juniorů

22. kolo
-
Vysoké Mýto3:0Polička(17, 15, 17)
Litomyšl3:2Pardubice(-10, -23, 24, 20, 13)
Svitavy JŘI B-Hronov
Česká Třebová JŘI-TJ Slavia HK B
Dřevěnice JŘI-
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. JŘI 16 15 0 1 0 47:6 1276:643 46
2 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová JŘI 12 10 1 0 1 34:6 938:623 32
3 TJ Svitavy, z.s. JŘI B 12 10 0 0 2 30:8 828:668 30
4 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. B 12 8 0 0 4 27:12 880:787 24
5 Volejbalový klub Vysoké Mýto, z.s. 14 8 0 0 6 26:20 984:943 24
6 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 16 5 0 1 10 19:34 1011:1085 16
7 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. 16 2 2 0 12 13:41 997:1277 10
8 Volejbalový klub Hronov, z.s. 14 2 1 1 10 11:35 814:1052 9
9 TJ Spartak Polička, z.s. 16 0 0 1 15 3:48 591:1241 1
kalendář skupiny
1. kolo
2 11. 9. 2021, 10:00 TJ Slavia HK B - Dřevěnice JŘI hraje se venku 1:3 (-15,-10,11,-8)
3 11. 9. 2021, 10:00 Hronov - Česká Třebová JŘI 0:3 (-12,-12,-13)
4 11. 9. 2021, 10:00 Svitavy JŘI B - Pardubice 3:0 (8,11,10)
5 14. 9. 2021, 10:00 Polička - Litomyšl 0:3 (-22,-13,-21)
6 11. 9. 2021, 10:00 - Vysoké Mýto 0:3 (-13,-14,-6)
2. kolo
8 11. 9. 2021, 13:00 TJ Slavia HK B - Dřevěnice JŘI hraje se venku 0:3 (-14,-18,-21)
9 11. 9. 2021, 13:00 Hronov - Česká Třebová JŘI 0:3 (-17,-9,-12)
10 11. 9. 2021, 13:00 Svitavy JŘI B - Pardubice 3:0 (16,14,18)
11 14. 9. 2021, 13:00 Polička - Litomyšl 1:3 (-23,-15,23,-18)
12 11. 9. 2021, 13:00 - Vysoké Mýto 0:3 (-13,-11,-11)
3. kolo
13 28. 9. 2021, 10:00 - Vysoké Mýto .
14 6. 10. 2021, 17:00 Litomyšl - Kaštánek A.
15 28. 9. 2021, 10:00 Svitavy JŘI B - Polička 3:0 (12,13,17)
16 28. 9. 2021, 10:00 Česká Třebová JŘI - Pardubice 3:0 (9,13,23)
17 28. 9. 2021, 10:00 Dřevěnice JŘI - Hronov 3:0 (17,12,4)
18 28. 9. 2021, 10:00 - TJ Slavia HK B .
4. kolo
19 28. 9. 2021, 13:00 - Vysoké Mýto .
20 6. 10. 2021, 18:30 Litomyšl - Kaštánek A.
21 28. 9. 2021, 13:00 Svitavy JŘI B - Polička 3:0 (17,16,18)
22 28. 9. 2021, 13:00 Česká Třebová JŘI - Pardubice 3:0 (11,11,17)
23 28. 9. 2021, 13:00 Dřevěnice JŘI - Hronov 3:0 (8,15,14)
24 28. 9. 2021, 13:00 - TJ Slavia HK B .
5. kolo
25 16. 10. 2021, 10:00 TJ Slavia HK B - .
26 16. 10. 2021, 11:00 Hronov - .
27 17. 10. 2021, 10:00 Pardubice - Dřevěnice JŘI 0:3 (-16,-17,-12)
28 16. 10. 2021, 10:00 Polička - Česká Třebová JŘI 0:3 (-5,-10,-7)
29 17. 10. 2021, 09:00 - Svitavy JŘI B .
30 16. 10. 2021, 10:00 Vysoké Mýto - Litomyšl 3:0 (11,18,13)
6. kolo
31 16. 10. 2021, 13:00 TJ Slavia HK B - .
32 16. 10. 2021, 15:00 Hronov - .
33 17. 10. 2021, 13:00 Pardubice - Dřevěnice JŘI 0:3 (-11,-9,-14)
34 16. 10. 2021, 13:00 Polička - Česká Třebová JŘI 0:3 (-5,-18,-6)
35 17. 10. 2021, 11:00 - Svitavy JŘI B .
36 16. 10. 2021, 13:00 Vysoké Mýto - Litomyšl 3:0 (16,17,9)
7. kolo
37 28. 10. 2021, 10:00 - Litomyšl .
38 28. 10. 2021, 10:00 Svitavy JŘI B - Vysoké Mýto 3:0 (16,11,18)
39 28. 10. 2021, 10:00 Česká Třebová JŘI - .
40 28. 10. 2021, 10:00 Dřevěnice JŘI - Polička 3:0 (0,0,0)
41 28. 10. 2021, 10:00 - Pardubice .
42 28. 10. 2021, 10:00 Hronov - TJ Slavia HK B 0:3 (-12,-15,-18)
8. kolo
43 28. 10. 2021, 13:00 - Litomyšl .
44 28. 10. 2021, 13:00 Svitavy JŘI B - Vysoké Mýto 3:0 (21,18,15)
45 28. 10. 2021, 13:00 Česká Třebová JŘI - .
46 28. 10. 2021, 13:00 Dřevěnice JŘI - Polička 3:0 (0,0,0)
47 28. 10. 2021, 13:00 - Pardubice .
48 28. 10. 2021, 13:00 Hronov - TJ Slavia HK B 0:3 (-18,-17,-22)
9. kolo
49 13. 11. 2021, 10:00 Hronov - .
50 13. 11. 2021, 10:00 Pardubice - TJ Slavia HK B 0:3 (-14,-24,-22)
51 13. 11. 2021, 10:00 Polička - .
52 14. 11. 2021, 10:00 - Dřevěnice JŘI .
53 13. 11. 2021, 10:00 Vysoké Mýto - Česká Třebová JŘI 0:3 (-20,-13,-15)
54 13. 11. 2021, 10:00 Litomyšl - Svitavy JŘI B 0:3 (-12,-12,-11)
10. kolo
55 13. 11. 2021, 13:00 Hronov - .
56 13. 11. 2021, 13:00 Pardubice - TJ Slavia HK B 0:3 (-22,-12,-17)
57 13. 11. 2021, 13:00 Polička - .
58 14. 11. 2021, 13:00 - Dřevěnice JŘI .
59 13. 11. 2021, 13:00 Vysoké Mýto - Česká Třebová JŘI 1:3 (-14,-22,18,-14)
60 13. 11. 2021, 13:00 Litomyšl - Svitavy JŘI B 0:3 (-19,-14,-16)
11. kolo
61 17. 11. 2021, 10:00 - Svitavy JŘI B .
62 17. 11. 2021, 10:00 Česká Třebová JŘI - Litomyšl 3:0 (16,22,15)
63 17. 11. 2021, 10:00 Dřevěnice JŘI - Vysoké Mýto 3:0 (14,17,15)
65 17. 11. 2021, 10:00 TJ Slavia HK B - Polička 3:0 (10,16,11)
66 17. 11. 2021, 10:00 Hronov - Pardubice 0:3 (-21,-18,-11)
12. kolo
67 17. 11. 2021, 13:00 - Svitavy JŘI B .
68 17. 11. 2021, 13:00 Česká Třebová JŘI - Litomyšl 3:0 (11,17,17)
69 17. 11. 2021, 13:00 Dřevěnice JŘI - Vysoké Mýto 3:1 (15,12,-23,16)
71 17. 11. 2021, 13:00 TJ Slavia HK B - Polička 3:0 (13,18,17)
72 17. 11. 2021, 13:00 Hronov - Pardubice 0:3 (-13,-19,-18)
13. kolo
73 4. 12. 2021, 10:00 Pardubice - .
74 4. 12. 2021, 10:00 Polička - Hronov 2:3 (13,-7,15,-17,-7)
75 4. 12. 2021, 09:00 - TJ Slavia HK B .
76 4. 12. 2021, 10:00 Vysoké Mýto - .
77 23. 1. 2022, 10:00 Litomyšl - Dřevěnice JŘI 0:3 (-8,-14,-15)
78 1. 1. 2022, 10:00 Svitavy JŘI B - Česká Třebová JŘI .
14. kolo
79 4. 12. 2021, 13:00 Pardubice - .
80 4. 12. 2021, 13:00 Polička - Hronov 0:3 (-18,-18,-12)
81 4. 12. 2021, 13:00 - TJ Slavia HK B .
82 4. 12. 2021, 13:00 Vysoké Mýto - .
83 23. 1. 2022, 13:00 Litomyšl - Dřevěnice JŘI 0:3 (-8,-11,-16)
84 1. 1. 2022, 13:00 Svitavy JŘI B - Česká Třebová JŘI .
15. kolo
85 29. 1. 2022, 10:00 - Česká Třebová JŘI .
86 5. 2. 2022, 10:00 Dřevěnice JŘI - Svitavy JŘI B 3:0 (17,5,0)
87 29. 1. 2022, 10:00 - Litomyšl .
88 29. 1. 2022, 11:00 TJ Slavia HK B - Vysoké Mýto Kubín M.
89 29. 1. 2022, 10:00 Hronov - .
90 23. 1. 2022, 10:00 Pardubice - Polička 3:0 (0,0,0)
16. kolo
91 29. 1. 2022, 13:00 - Česká Třebová JŘI .
92 5. 2. 2022, 13:00 Dřevěnice JŘI - Svitavy JŘI B 3:0 (5,0,0)
93 29. 1. 2022, 13:00 - Litomyšl .
94 29. 1. 2022, 15:00 TJ Slavia HK B - Vysoké Mýto Kubín M.
95 29. 1. 2022, 13:00 Hronov - .
96 23. 1. 2022, 13:00 Pardubice - Polička 3:0 (0,0,0)
17. kolo
97 19. 2. 2022, 10:00 Polička - .
98 20. 2. 2022, 10:00 - Pardubice .
99 19. 2. 2022, 10:00 Vysoké Mýto - Hronov odloženo 3:0 (23,25,17)
100 19. 2. 2022, 10:00 Litomyšl - TJ Slavia HK B 0:3 (-20,-21,-18)
101 19. 2. 2022, 10:00 Svitavy JŘI B - .
102 19. 2. 2022, 09:00 Česká Třebová JŘI - Dřevěnice JŘI 3:2 (23,-16,-26,22,3)
18. kolo
103 19. 2. 2022, 13:00 Polička - .
104 20. 2. 2022, 13:00 - Pardubice .
105 19. 2. 2022, 13:00 Vysoké Mýto - Hronov odloženo 3:0 (14,18,22)
106 19. 2. 2022, 13:00 Litomyšl - TJ Slavia HK B 0:3 (-26,-19,-23)
107 19. 2. 2022, 13:00 Svitavy JŘI B - .
108 19. 2. 2022, 13:00 Česká Třebová JŘI - Dřevěnice JŘI 1:3 (-9,-11,16,-18)
19. kolo
109 5. 3. 2022, 10:00 - Dřevěnice JŘI .
110 5. 3. 2022, 10:00 - Česká Třebová JŘI .
111 6. 3. 2022, 10:00 Svitavy JŘI B - TJ Slavia HK B 3:1 (-22,16,18,9)
112 12. 3. 2022, 11:00 Hronov - Litomyšl 2:3 (20,-18,-19,21,-14)
113 20. 3. 2022, 10:00 Pardubice - Vysoké Mýto 1:3 (-22,23,-12,-16)
114 5. 3. 2022, 10:00 Polička - .
20. kolo
115 5. 3. 2022, 13:00 - Dřevěnice JŘI .
116 5. 3. 2022, 13:00 - Česká Třebová JŘI .
117 6. 3. 2022, 13:00 Svitavy JŘI B - TJ Slavia HK B 3:1 (22,21,-29,23)
118 12. 3. 2022, 15:00 Hronov - Litomyšl 3:0 (21,27,16)
119 20. 3. 2022, 13:00 Pardubice - Vysoké Mýto 1:3 (-15,23,-19,-19)
120 5. 3. 2022, 13:00 Polička - .
21. kolo
122 26. 3. 2022, 10:00 Vysoké Mýto - Polička 3:0 (23,13,11)
123 27. 3. 2022, 10:00 Litomyšl - Pardubice 1:3 (-23,25,-22,-17)
124 13. 3. 2022, 10:00 Svitavy JŘI B - Hronov Vyhnálek M.
125 26. 3. 2022, 11:00 Česká Třebová JŘI - TJ Slavia HK B Rejman Z.
126 26. 3. 2022, 10:00 Dřevěnice JŘI - .
22. kolo
128 26. 3. 2022, 13:00 Vysoké Mýto - Polička 3:0 (17,15,17)
129 27. 3. 2022, 13:00 Litomyšl - Pardubice 3:2 (-10,-23,24,20,13)
130 13. 3. 2022, 13:00 Svitavy JŘI B - Hronov Vyhnálek M.
131 26. 3. 2022, 15:00 Česká Třebová JŘI - TJ Slavia HK B Rejman Z.
132 26. 3. 2022, 13:00 Dřevěnice JŘI - .
© ČVS 2015-2018