Reprezentace
23. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE

KP modrý minivolejbal 1. kolo - C

13. kolo
Dvůr B-VK sport B
Příští kolo
RÉMA Rychnov A-RÉMA Rychnov EPO30.11.0:00
Slavia HK dí-Dvůr BPO30.11.0:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK SPORT Rychnov nad Kněžnou, z.s. B 5 5 0 0 0 10:0 250:114 15
2 VKM RÉMA Rychnov nad Kněžnou A 5 4 0 0 1 8:2 230:144 12
3 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice 5 2 0 0 3 4:6 187:200 6
4 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. dí 5 2 0 0 3 4:6 193:216 6
5 VKM RÉMA Rychnov nad Kněžnou E 5 2 0 0 3 4:6 194:224 6
6 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. B 5 0 0 0 5 0:10 94:250 0
kalendář skupiny
1. kolo
1 27. 9. 2020, 09:00 RÉMA Rychnov A - RÉMA Rychnov E Slavia dí 2:0 (15,10)
2 27. 9. 2020, 09:00 Slavia HK dí - Dvůr B 2:0 (8,11)
3 27. 9. 2020, 09:45 VK sport B - Nechanice 2:0 (10,14)
2. kolo
4 27. 9. 2020, 09:45 RÉMA Rychnov E - Dvůr B 2:0 (10,22)
5 27. 9. 2020, 10:30 Nechanice - Slavia HK dí 2:0 (19,16)
6 27. 9. 2020, 10:30 RÉMA Rychnov A - VK sport B 0:2 (-15,-15)
3. kolo
7 27. 9. 2020, 11:15 VK sport B - RÉMA Rychnov E 2:0 (11,11)
8 27. 9. 2020, 11:15 Slavia HK dí - RÉMA Rychnov A 0:2 (-12,-15)
9 27. 9. 2020, 12:00 Dvůr B - Nechanice 0:2 (-7,-8)
4. kolo
10 27. 9. 2020, 12:00 VK sport B - Slavia HK dí 2:0 (15,15)
11 27. 9. 2020, 12:45 RÉMA Rychnov A - Dvůr B 2:0 (12,8)
12 27. 9. 2020, 12:45 RÉMA Rychnov E - Nechanice 2:0 (21,20)
5. kolo
13 27. 9. 2020, 13:30 Slavia HK dí - RÉMA Rychnov E 2:0 (24,23)
14 27. 9. 2020, 13:30 Nechanice - RÉMA Rychnov A 0:2 (-14,-8)
15 27. 9. 2020, 14:15 Dvůr B - VK sport B 0:2 (-5,-3)
6. kolo
16 11. 10. 2020, 09:00 RÉMA Rychnov A - RÉMA Rychnov E Nechanice odloženo .
17 11. 10. 2020, 09:00 Slavia HK dí - Dvůr B .
7. kolo
18 11. 10. 2020, 09:45 VK sport B - Nechanice .
19 11. 10. 2020, 09:45 RÉMA Rychnov E - Dvůr B .
8. kolo
20 11. 10. 2020, 10:30 Nechanice - Slavia HK dí .
21 11. 10. 2020, 10:30 RÉMA Rychnov A - VK sport B .
9. kolo
22 11. 10. 2020, 11:15 VK sport B - RÉMA Rychnov E .
23 11. 10. 2020, 11:15 Slavia HK dí - RÉMA Rychnov A .
10. kolo
24 11. 10. 2020, 12:00 Dvůr B - Nechanice .
25 11. 10. 2020, 12:00 VK sport B - Slavia HK dí .
11. kolo
26 11. 10. 2020, 12:45 RÉMA Rychnov A - Dvůr B .
27 11. 10. 2020, 12:45 RÉMA Rychnov E - Nechanice .
12. kolo
28 11. 10. 2020, 13:30 Slavia HK dí - RÉMA Rychnov E .
29 11. 10. 2020, 13:30 Nechanice - RÉMA Rychnov A .
13. kolo
30 11. 10. 2020, 14:15 Dvůr B - VK sport B .
© ČVS 2015-2018