Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST

Krajský přebor první třídy ženy.

16. kolo
Orel jednota Hradec Králové3:2Volejbalový klub Hronov, z.s.(-20, -23, 11, 21, 11)
VK H. Králové0:3TJ Sokol Bílá Třemešná(-20, -18, -21)
T. J. Sokol Jilemnice3:2Volejbal Červený Kostelec(19, 18, -23, -18, 11)
TJ Slavia Hradec Králové, z.s.3:0TJ Sokol Třebechovice p/O(17, 22, 18)
TJ. Sokol Staré Město - Náchod-Orel jednota Studenec
Příští kolo
Orel jednota Studenec0:3Orel jednota Hradec KrálovéSO26.3.9:00
TJ Slavia Hradec Králové, z.s.1:3TJ. Sokol Staré Město - NáchodSO11.12.10:00
Volejbal Červený Kostelec1:3TJ Sokol Třebechovice p/OSO11.12.9:00
TJ Sokol Bílá Třemešná3:1T. J. Sokol JilemniceNE20.2.10:00
Volejbalový klub Hronov, z.s.3:1VK H. KrálovéNE6.3.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Sokol Bílá Třemešná 36 22 5 4 5 94:47 3200:2741 80
2 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 34 22 4 2 6 85:40 2845:2459 76
3 Orel jednota Hradec Králové 36 18 9 2 7 90:56 3251:2949 74
4 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 36 20 4 5 7 87:54 3164:2823 73
5 Volejbalový klub Hronov, z.s. 36 14 5 6 11 76:66 3040:2946 58
6 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice 36 13 4 9 10 75:72 3086:3083 56
7 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. 36 9 5 4 18 59:81 2829:3050 41
8 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem 36 4 8 4 20 50:91 2868:3197 32
9 Volejbal Červený Kostelec 36 6 2 4 24 43:89 2534:3051 26
10 Orel jednota Studenec 34 3 1 7 23 31:94 2395:2913 18
kalendář skupiny
Krajský přebor první třídy ženy.
1. kolo
1 9. 10. 2021, 10:00 VK H. Králové - Orel jednota Hradec Králové 2:3 (-21,-26,22,18,-6)
2 9. 10. 2021, 10:00 T. J. Sokol Jilemnice - Volejbalový klub Hronov, z.s. 3:0 (13,13,17)
3 9. 10. 2021, 10:00 TJ Sokol Třebechovice p/O - TJ Sokol Bílá Třemešná 0:3 (-18,-12,-20)
4 9. 10. 2021, 10:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - Volejbal Červený Kostelec 3:1 (-19,12,18,22)
5 9. 10. 2021, 10:00 Orel jednota Studenec - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 0:3 (-19,-16,-24)
2. kolo
6 9. 10. 2021, 13:00 VK H. Králové - Orel jednota Hradec Králové 1:3 (-11,19,-21,-17)
7 9. 10. 2021, 13:00 T. J. Sokol Jilemnice - Volejbalový klub Hronov, z.s. 3:1 (25,-18,12,16)
8 9. 10. 2021, 13:00 TJ Sokol Třebechovice p/O - TJ Sokol Bílá Třemešná 1:3 (24,-21,-17,-23)
9 9. 10. 2021, 13:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - Volejbal Červený Kostelec 0:3 (-16,-17,-24)
10 9. 10. 2021, 13:00 Orel jednota Studenec - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 1:3 (18,-8,-12,-10)
3. kolo
11 16. 10. 2021, 10:00 Orel jednota Hradec Králové - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 3:1 (-23,20,22,12)
12 16. 10. 2021, 10:00 Volejbal Červený Kostelec - Orel jednota Studenec 3:0 (22,23,21)
13 16. 10. 2021, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - TJ. Sokol Staré Město - Náchod 3:0 (11,18,8)
14 16. 10. 2021, 09:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ Sokol Třebechovice p/O 3:0 (14,8,17)
15 16. 10. 2021, 10:00 VK H. Králové - T. J. Sokol Jilemnice 1:3 (-23,16,-10,-24)
4. kolo
16 16. 10. 2021, 13:00 Orel jednota Hradec Králové - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 3:2 (21,15,-23,-19,7)
17 16. 10. 2021, 13:00 Volejbal Červený Kostelec - Orel jednota Studenec 3:0 (20,20,23)
18 16. 10. 2021, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - TJ. Sokol Staré Město - Náchod 3:0 (20,14,18)
19 16. 10. 2021, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ Sokol Třebechovice p/O 3:0 (18,11,22)
20 16. 10. 2021, 13:00 VK H. Králové - T. J. Sokol Jilemnice 2:3 (-15,-16,18,17,-12)
5. kolo
21 23. 10. 2021, 10:00 T. J. Sokol Jilemnice - Orel jednota Hradec Králové 2:3 (19,24,-25,-18,-12)
22 23. 10. 2021, 10:00 TJ Sokol Třebechovice p/O - VK H. Králové 3:1 (22,-21,30,23)
23 23. 10. 2021, 10:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - Volejbalový klub Hronov, z.s. 3:2 (9,-20,13,-20,9)
24 23. 10. 2021, 10:00 Orel jednota Studenec - TJ Sokol Bílá Třemešná 1:3 (-14,21,-13,-17)
25 23. 10. 2021, 09:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - Volejbal Červený Kostelec 3:0 (16,12,8)
6. kolo
26 23. 10. 2021, 13:00 T. J. Sokol Jilemnice - Orel jednota Hradec Králové 2:3 (22,-17,-10,18,-8)
27 23. 10. 2021, 13:00 TJ Sokol Třebechovice p/O - VK H. Králové 3:2 (21,14,-20,-25,9)
28 23. 10. 2021, 13:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - Volejbalový klub Hronov, z.s. 3:1 (23,-22,23,15)
29 23. 10. 2021, 13:00 Orel jednota Studenec - TJ Sokol Bílá Třemešná 0:3 (-16,-16,-18)
30 23. 10. 2021, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - Volejbal Červený Kostelec 3:0 (17,27,22)
7. kolo
31 6. 11. 2021, 10:00 Orel jednota Hradec Králové - Volejbal Červený Kostelec 3:0 (15,8,16)
32 6. 11. 2021, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 3:0 (19,24,22)
33 6. 11. 2021, 09:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Orel jednota Studenec 3:0 (16,17,5)
34 6. 11. 2021, 10:00 VK H. Králové - TJ. Sokol Staré Město - Náchod 2:3 (18,22,-18,-23,-8)
35 6. 11. 2021, 10:00 T. J. Sokol Jilemnice - TJ Sokol Třebechovice p/O 3:0 (22,11,22)
8. kolo
36 6. 11. 2021, 13:00 Orel jednota Hradec Králové - Volejbal Červený Kostelec 3:1 (12,12,-23,14)
37 6. 11. 2021, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 3:2 (20,22,-23,-18,11)
38 6. 11. 2021, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Orel jednota Studenec 3:0 (22,18,17)
39 6. 11. 2021, 13:00 VK H. Králové - TJ. Sokol Staré Město - Náchod 3:1 (21,21,-24,12)
40 6. 11. 2021, 13:00 T. J. Sokol Jilemnice - TJ Sokol Třebechovice p/O 3:0 (21,23,21)
9. kolo
41 19. 2. 2022, 10:00 TJ Sokol Třebechovice p/O - Orel jednota Hradec Králové 1:3 (-21,16,-23,-20)
42 13. 11. 2021, 10:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - T. J. Sokol Jilemnice 3:0 (15,17,12)
43 2. 4. 2022, 10:00 Orel jednota Studenec - VK H. Králové 3:0 (26,26,23)
44 13. 11. 2021, 09:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 3:1 (24,18,-23,24)
45 13. 11. 2021, 09:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Sokol Bílá Třemešná 3:2 (25,-8,-10,17,13)
10. kolo
46 19. 2. 2022, 13:00 TJ Sokol Třebechovice p/O - Orel jednota Hradec Králové 2:3 (-11,23,-21,22,-11)
47 13. 11. 2021, 13:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - T. J. Sokol Jilemnice 3:0 (13,22,23)
48 2. 4. 2022, 13:00 Orel jednota Studenec - VK H. Králové 2:3 (22,-18,-18,18,-7)
49 13. 11. 2021, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 3:2 (17,-22,-15,19,6)
50 13. 11. 2021, 13:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Sokol Bílá Třemešná 1:3 (-18,19,-23,-15)
11. kolo
51 20. 11. 2021, 10:00 Orel jednota Hradec Králové - TJ Sokol Bílá Třemešná 1:3 (-22,31,-19,-22)
52 20. 11. 2021, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Volejbal Červený Kostelec 3:0 (8,13,16)
53 17. 1. 2022, 18:30 VK H. Králové - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 1:3 (-18,-17,15,-20)
54 9. 4. 2022, 10:00 T. J. Sokol Jilemnice - Orel jednota Studenec 3:0 (22,20,23)
55 20. 11. 2021, 10:00 TJ Sokol Třebechovice p/O - TJ. Sokol Staré Město - Náchod 0:3 (-26,-19,-15)
12. kolo
56 20. 11. 2021, 13:00 Orel jednota Hradec Králové - TJ Sokol Bílá Třemešná 3:1 (-22,18,14,16)
57 20. 11. 2021, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Volejbal Červený Kostelec 3:0 (21,18,18)
58 21. 2. 2022, 19:30 VK H. Králové - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. Hraje se v hale TJ Slavia HK, 1:3 (-15,-15,17,-16)
59 9. 4. 2022, 13:00 T. J. Sokol Jilemnice - Orel jednota Studenec 3:2 (-25,-20,15,12,10)
60 20. 11. 2021, 13:00 TJ Sokol Třebechovice p/O - TJ. Sokol Staré Město - Náchod 0:3 (-13,-16,-15)
13. kolo
61 27. 11. 2021, 10:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - Orel jednota Hradec Králové 2:3 (-20,23,-24,21,-8)
62 12. 2. 2022, 10:00 Orel jednota Studenec - TJ Sokol Třebechovice p/O 3:1 (23,19,-21,19)
63 26. 3. 2022, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - T. J. Sokol Jilemnice ZŠ Všestary Všestary57 3:2 (17,22,-20,-22,12)
64 26. 3. 2022, 10:00 Volejbal Červený Kostelec - VK H. Králové 2:3 (-17,24,-27,13,-5)
65 27. 11. 2021, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Volejbalový klub Hronov, z.s. 3:1 (-12,24,23,23)
14. kolo
66 27. 11. 2021, 13:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - Orel jednota Hradec Králové 1:3 (-23,21,-23,-16)
67 12. 2. 2022, 13:00 Orel jednota Studenec - TJ Sokol Třebechovice p/O 0:3 (-18,-20,-18)
68 26. 3. 2022, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - T. J. Sokol Jilemnice ZŠ Všestary Všestary57 3:1 (12,13,-22,20)
69 26. 3. 2022, 13:00 Volejbal Červený Kostelec - VK H. Králové 3:0 (26,21,23)
70 27. 11. 2021, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Volejbalový klub Hronov, z.s. 3:2 (-10,19,-20,22,15)
15. kolo
71 4. 12. 2021, 10:00 Orel jednota Hradec Králové - Volejbalový klub Hronov, z.s. 3:1 (-24,21,16,16)
72 4. 12. 2021, 10:00 VK H. Králové - TJ Sokol Bílá Třemešná 1:3 (18,-21,-19,-23)
73 5. 2. 2022, 10:00 T. J. Sokol Jilemnice - Volejbal Červený Kostelec 1:3 (-17,-22,10,-26)
74 27. 11. 2021, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - TJ Sokol Třebechovice p/O 3:1 (-26,13,18,22)
75 19. 3. 2022, 10:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - Orel jednota Studenec Neodehráno. .
16. kolo
76 4. 12. 2021, 13:00 Orel jednota Hradec Králové - Volejbalový klub Hronov, z.s. 3:2 (-20,-23,11,21,11)
77 4. 12. 2021, 13:00 VK H. Králové - TJ Sokol Bílá Třemešná 0:3 (-20,-18,-21)
78 5. 2. 2022, 13:00 T. J. Sokol Jilemnice - Volejbal Červený Kostelec 3:2 (19,18,-23,-18,11)
79 27. 11. 2021, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - TJ Sokol Třebechovice p/O 3:0 (17,22,18)
80 19. 3. 2022, 13:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - Orel jednota Studenec Neodehráno. .
17. kolo
81 26. 3. 2022, 09:00 Orel jednota Studenec - Orel jednota Hradec Králové 0:3 (-23,-16,-8)
82 11. 12. 2021, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - TJ. Sokol Staré Město - Náchod 1:3 (-23,-23,23,-20)
83 11. 12. 2021, 09:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Sokol Třebechovice p/O 1:3 (22,-28,-26,-24)
84 20. 2. 2022, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - T. J. Sokol Jilemnice 3:1 (-22,18,16,22)
85 6. 3. 2022, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - VK H. Králové ZŠ Velký Dřevíč 3:1 (24,19,-15,20)
18. kolo
86 26. 3. 2022, 11:00 Orel jednota Studenec - Orel jednota Hradec Králové 0:3 (-17,-17,-13)
87 11. 12. 2021, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - TJ. Sokol Staré Město - Náchod 3:1 (20,12,-23,22)
88 11. 12. 2021, 13:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Sokol Třebechovice p/O 3:2 (-15,24,20,-22,14)
89 20. 2. 2022, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - T. J. Sokol Jilemnice 3:1 (18,25,-25,15)
90 6. 3. 2022, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - VK H. Králové ZŠ Velký Dřevíč 3:1 (19,18,-23,20)
19. kolo
91 8. 1. 2022, 10:00 Orel jednota Hradec Králové - VK H. Králové 1:3 (-16,17,-22,-16)
92 13. 2. 2022, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - T. J. Sokol Jilemnice Tělocvična Velký Dřevíč. 1:3 (-18,-19,21,-15)
93 8. 1. 2022, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - TJ Sokol Třebechovice p/O 3:1 (-17,16,14,23)
94 8. 1. 2022, 09:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ. Sokol Staré Město - Náchod 0:3 (-14,-19,-14)
95 8. 1. 2022, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - Orel jednota Studenec 3:0 (20,18,15)
20. kolo
96 8. 1. 2022, 13:00 Orel jednota Hradec Králové - VK H. Králové 2:3 (24,16,-18,-18,-11)
97 13. 2. 2022, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - T. J. Sokol Jilemnice Tělocvična Velký Dřevíč. 0:3 (-12,-21,-12)
98 8. 1. 2022, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - TJ Sokol Třebechovice p/O 3:2 (23,-23,21,-23,11)
99 8. 1. 2022, 13:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ. Sokol Staré Město - Náchod 0:3 (-12,-19,-19)
100 8. 1. 2022, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - Orel jednota Studenec 3:0 (21,17,18)
21. kolo
101 15. 1. 2022, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - Orel jednota Hradec Králové 3:1 (-15,6,18,21)
102 3. 4. 2022, 10:00 Orel jednota Studenec - Volejbal Červený Kostelec 3:1 (-18,17,20,21)
103 12. 2. 2022, 10:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - TJ Sokol Bílá Třemešná 3:2 (17,-21,-11,14,20)
104 15. 1. 2022, 10:00 TJ Sokol Třebechovice p/O - Volejbalový klub Hronov, z.s. 3:2 (-21,-18,22,18,13)
105 15. 1. 2022, 10:00 T. J. Sokol Jilemnice - VK H. Králové 0:3 (-22,-13,-21)
22. kolo
106 15. 1. 2022, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - Orel jednota Hradec Králové 3:1 (-27,12,8,22)
107 3. 4. 2022, 13:00 Orel jednota Studenec - Volejbal Červený Kostelec 3:2 (-18,-21,13,12,12)
108 12. 2. 2022, 13:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - TJ Sokol Bílá Třemešná 3:1 (11,26,-17,13)
109 15. 1. 2022, 13:00 TJ Sokol Třebechovice p/O - Volejbalový klub Hronov, z.s. 3:2 (25,-20,-19,12,5)
110 15. 1. 2022, 13:00 T. J. Sokol Jilemnice - VK H. Králové 2:3 (-18,11,-21,17,-10)
23. kolo
111 22. 1. 2022, 10:00 Orel jednota Hradec Králové - T. J. Sokol Jilemnice 3:2 (-15,-19,21,18,9)
112 22. 1. 2022, 10:00 VK H. Králové - TJ Sokol Třebechovice p/O 3:1 (22,21,-24,22)
113 22. 1. 2022, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ. Sokol Staré Město - Náchod Hraje se v ZŠ Zbečník. Hronov - Zbečník210 1:3 (26,-18,-22,-20)
114 22. 1. 2022, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Orel jednota Studenec 3:0 (14,15,21)
115 22. 1. 2022, 10:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 0:3 (-16,-23,-16)
24. kolo
116 22. 1. 2022, 13:00 Orel jednota Hradec Králové - T. J. Sokol Jilemnice 3:2 (-24,-25,17,22,8)
117 22. 1. 2022, 13:00 VK H. Králové - TJ Sokol Třebechovice p/O 1:3 (-19,-21,21,-24)
118 22. 1. 2022, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ. Sokol Staré Město - Náchod Hraje se v S Zbečník. Hronov - Zbečník210 0:3 (-23,-28,-18)
119 22. 1. 2022, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Orel jednota Studenec 3:0 (20,14,16)
120 22. 1. 2022, 15:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 0:3 (-16,-10,-18)
25. kolo
121 29. 1. 2022, 10:00 Volejbal Červený Kostelec - Orel jednota Hradec Králové 0:3 (-19,-18,-11)
122 2. 4. 2022, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - TJ Sokol Bílá Třemešná Spec. škola Hradecká (Heyrovského).Hradecká 1231 Hradec Králové 3:1 (24,14,-20,21)
123 29. 1. 2022, 10:00 Orel jednota Studenec - Volejbalový klub Hronov, z.s. 0:3 (-23,-18,-18)
124 3. 4. 2022, 10:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - VK H. Králové 3:0 (15,20,15)
125 29. 1. 2022, 10:00 TJ Sokol Třebechovice p/O - T. J. Sokol Jilemnice 3:2 (-17,-14,24,18,8)
26. kolo
126 29. 1. 2022, 13:00 Volejbal Červený Kostelec - Orel jednota Hradec Králové 1:3 (-18,22,-15,-21)
127 2. 4. 2022, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - TJ Sokol Bílá Třemešná Spec. škola Hradecká (Heyrovského).Hradecká 1231 Hradec Králové 3:2 (22,-24,-16,20,10)
128 29. 1. 2022, 13:00 Orel jednota Studenec - Volejbalový klub Hronov, z.s. 0:3 (-11,-16,-23)
129 3. 4. 2022, 13:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - VK H. Králové 3:0 (11,9,8)
130 29. 1. 2022, 13:00 TJ Sokol Třebechovice p/O - T. J. Sokol Jilemnice 3:2 (-21,-22,23,14,13)
27. kolo
131 13. 11. 2021, 10:00 Orel jednota Hradec Králové - TJ Sokol Třebechovice p/O 3:0 (20,11,21)
132 19. 2. 2022, 09:00 T. J. Sokol Jilemnice - TJ. Sokol Staré Město - Náchod 1:3 (20,-13,-15,-10)
133 19. 2. 2022, 10:00 VK H. Králové - Orel jednota Studenec 3:2 (11,21,-27,-27,7)
134 19. 2. 2022, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. 2:3 (11,19,-21,-20,-8)
135 9. 4. 2022, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Volejbal Červený Kostelec 3:1 (13,-12,21,20)
28. kolo
136 13. 11. 2021, 13:00 Orel jednota Hradec Králové - TJ Sokol Třebechovice p/O 3:0 (24,12,18)
137 19. 2. 2022, 13:00 T. J. Sokol Jilemnice - TJ. Sokol Staré Město - Náchod 0:3 (-9,-23,-10)
138 19. 2. 2022, 13:00 VK H. Králové - Orel jednota Studenec 3:0 (21,13,14)
139 19. 2. 2022, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. 2:3 (24,22,-18,-14,-12)
140 9. 4. 2022, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Volejbal Červený Kostelec 3:0 (19,17,12)
29. kolo
141 26. 2. 2022, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Orel jednota Hradec Králové 1:3 (-20,-23,16,-24)
142 26. 2. 2022, 10:00 Volejbal Červený Kostelec - Volejbalový klub Hronov, z.s. 1:3 (-20,-15,20,-19)
143 26. 2. 2022, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - VK H. Králové 3:0 (16,19,7)
144 26. 2. 2022, 10:00 Orel jednota Studenec - T. J. Sokol Jilemnice 2:3 (-18,24,-21,9,-19)
145 26. 2. 2022, 10:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - TJ Sokol Třebechovice p/O 3:0 (19,22,19)
30. kolo
146 26. 2. 2022, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Orel jednota Hradec Králové 3:0 (20,23,20)
147 26. 2. 2022, 13:00 Volejbal Červený Kostelec - Volejbalový klub Hronov, z.s. 1:3 (-18,-18,23,-16)
148 26. 2. 2022, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - VK H. Králové 1:3 (-21,-20,23,-17)
149 26. 2. 2022, 13:00 Orel jednota Studenec - T. J. Sokol Jilemnice 1:3 (19,-12,-13,-21)
150 26. 2. 2022, 13:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - TJ Sokol Třebechovice p/O 3:0 (16,21,18)
31. kolo
151 5. 3. 2022, 10:00 Orel jednota Hradec Králové - TJ. Sokol Staré Město - Náchod 1:3 (-19,14,-10,-18)
152 5. 3. 2022, 10:00 TJ Sokol Třebechovice p/O - Orel jednota Studenec 3:2 (25,-15,-16,13,12)
153 5. 3. 2022, 10:00 T. J. Sokol Jilemnice - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 3:1 (22,19,-19,27)
154 5. 3. 2022, 10:00 VK H. Králové - Volejbal Červený Kostelec 3:0 (16,24,10)
155 13. 3. 2022, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ Sokol Bílá Třemešná Hronov - Zbečník210 2:3 (-14,23,-24,17,-6)
32. kolo
156 5. 3. 2022, 13:00 Orel jednota Hradec Králové - TJ. Sokol Staré Město - Náchod 0:3 (-21,-14,-19)
157 5. 3. 2022, 13:00 TJ Sokol Třebechovice p/O - Orel jednota Studenec 3:2 (22,-19,22,-20,6)
158 5. 3. 2022, 13:00 T. J. Sokol Jilemnice - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 1:3 (-19,-17,16,-10)
159 5. 3. 2022, 13:00 VK H. Králové - Volejbal Červený Kostelec 3:1 (16,-17,7,16)
160 13. 3. 2022, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ Sokol Bílá Třemešná Hronov - Zbečník210 3:2 (23,-21,-8,27,9)
33. kolo
161 12. 3. 2022, 09:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Orel jednota Hradec Králové 3:2 (16,-24,-14,16,12)
162 12. 3. 2022, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - VK H. Králové Zrušeno. 3:0 (0,0,0)
163 12. 3. 2022, 09:00 Volejbal Červený Kostelec - T. J. Sokol Jilemnice 0:3 (-20,-23,-9)
164 12. 3. 2022, 10:00 TJ Sokol Třebechovice p/O - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 0:3 (-15,-21,-22)
165 12. 3. 2022, 10:00 Orel jednota Studenec - TJ. Sokol Staré Město - Náchod 2:3 (-23,24,-21,23,-11)
34. kolo
166 12. 3. 2022, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Orel jednota Hradec Králové 1:3 (-22,-23,18,-20)
167 12. 3. 2022, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - VK H. Králové Zrušeno. 3:0 (0,0,0)
168 12. 3. 2022, 13:00 Volejbal Červený Kostelec - T. J. Sokol Jilemnice 1:3 (19,-18,-17,-22)
169 12. 3. 2022, 13:00 TJ Sokol Třebechovice p/O - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 2:3 (-21,-16,17,22,-7)
170 12. 3. 2022, 13:00 Orel jednota Studenec - TJ. Sokol Staré Město - Náchod 1:3 (-22,-14,20,-10)
35. kolo
171 19. 3. 2022, 10:00 Orel jednota Hradec Králové - Orel jednota Studenec 3:1 (-25,20,20,24)
172 19. 3. 2022, 10:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 2:3 (21,20,-19,-26,-8)
173 20. 3. 2022, 10:00 TJ Sokol Třebechovice p/O - Volejbal Červený Kostelec 3:2 (12,23,-13,-15,12)
174 19. 3. 2022, 10:00 T. J. Sokol Jilemnice - TJ Sokol Bílá Třemešná 2:3 (-19,18,12,-24,-9)
175 19. 3. 2022, 10:00 VK H. Králové - Volejbalový klub Hronov, z.s. 3:0 (15,14,26)
36. kolo
176 19. 3. 2022, 13:00 Orel jednota Hradec Králové - Orel jednota Studenec 3:0 (17,21,18)
177 19. 3. 2022, 13:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 3:0 (16,14,20)
178 20. 3. 2022, 13:00 TJ Sokol Třebechovice p/O - Volejbal Červený Kostelec 0:3 (-22,-16,-17)
179 19. 3. 2022, 13:00 T. J. Sokol Jilemnice - TJ Sokol Bílá Třemešná 3:1 (23,21,-21,18)
180 19. 3. 2022, 13:00 VK H. Králové - Volejbalový klub Hronov, z.s. 0:3 (-17,-18,-13)
Vedoucí soutěže Jaroslav Vik, jaroslav.vik@seznam.cz, 604211357.
© ČVS 2015-2018