Krajský přebor první třídy ženy

19. kolo
Orel jednota Hradec Králové3:1TJ Sokol Bílá Třemešná(20, 16, -20, 22)
Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s.3:1Orel jednota Studenec(-19, 18, 21, 31)
Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod3:0Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice(12, 14, 16)
Volejbalový klub Hronov, z.s. B-
TJ Slavia Hradec Králové C3:0TJ Slavia Hradec Králové B(18, 21, 18)
Příští kolo
Orel jednota Hradec Králové3:2TJ Sokol Bílá TřemešnáSO13.1.13:00
Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s.2:3Orel jednota StudenecSO13.1.13:00
Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod3:0Tělocvičná jednota Sokol JilemniceSO13.1.13:00
Volejbalový klub Hronov, z.s. B-SO13.1.13:00
TJ Slavia Hradec Králové C3:1TJ Slavia Hradec Králové BSO13.1.13:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 24 19 3 1 1 69:18 2096:1570 64
2 TJ Sokol Bílá Třemešná 26 18 3 2 3 70:29 2279:1883 62
3 Orel jednota Hradec Králové 26 16 5 0 5 67:31 2254:1928 58
4 Volejbalový klub Hronov, z.s. B 24 12 1 4 7 48:42 1928:1897 42
5 TJ Slavia Hradec Králové B 26 10 1 3 12 45:51 2065:2079 35
6 TJ Slavia Hradec Králové C 26 10 1 2 13 43:49 1957:2044 34
7 Orel jednota Studenec 24 6 1 2 15 29:57 1722:1962 22
8 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 24 3 1 1 19 20:64 1536:1988 12
9 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice 24 2 0 1 21 16:66 1467:1953 7
kalendář skupiny
Krajský přebor první třídy ženy
1. kolo
1 7. 10. 2023, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Orel jednota Hradec Králové 3:0 (24,19,23)
2 7. 10. 2023, 10:00 Orel jednota Studenec - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 3:0 (15,17,26)
3 7. 10. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 0:3 (-27,-23,-13)
4 7. 10. 2023, 10:00 - Volejbalový klub Hronov, z.s. B .
5 7. 10. 2023, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové B - TJ Slavia Hradec Králové C 3:1 (16,22,-21,22)
2. kolo
6 7. 10. 2023, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Orel jednota Hradec Králové 1:3 (-24,-19,15,-15)
7 7. 10. 2023, 13:00 Orel jednota Studenec - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 3:1 (22,20,-16,21)
8 7. 10. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 1:3 (19,-15,-7,-18)
9 7. 10. 2023, 13:00 - Volejbalový klub Hronov, z.s. B .
10 7. 10. 2023, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové B - TJ Slavia Hradec Králové C 3:1 (-24,19,22,19)
3. kolo
11 14. 10. 2023, 10:00 Orel jednota Hradec Králové - TJ Slavia Hradec Králové C 3:1 (-23,14,19,18)
12 14. 10. 2023, 09:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. B - TJ Slavia Hradec Králové B 0:3 (-23,-23,-25)
13 14. 10. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - .
14 14. 10. 2023, 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice 0:3 (-18,-14,-18)
15 14. 10. 2023, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Orel jednota Studenec 3:1 (-21,15,20,16)
4. kolo
16 14. 10. 2023, 13:00 Orel jednota Hradec Králové - TJ Slavia Hradec Králové C 3:0 (15,23,23)
17 14. 10. 2023, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. B - TJ Slavia Hradec Králové B 3:1 (21,-19,17,21)
18 14. 10. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - .
19 14. 10. 2023, 13:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice 0:3 (-20,-16,-15)
20 14. 10. 2023, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Orel jednota Studenec 3:0 (14,17,15)
5. kolo
21 21. 10. 2023, 10:00 Orel jednota Studenec - Orel jednota Hradec Králové 2:3 (24,-15,-20,19,-14)
22 21. 10. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - TJ Sokol Bílá Třemešná 1:3 (-21,-17,22,-15)
23 21. 10. 2023, 10:00 - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. .
24 21. 10. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - TJ Slavia Hradec Králové B 3:0 (21,17,16)
25 21. 10. 2023, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové C - Volejbalový klub Hronov, z.s. B 2:3 (25,-19,-25,24,-12)
6. kolo
26 21. 10. 2023, 13:00 Orel jednota Studenec - Orel jednota Hradec Králové 1:3 (-14,19,-19,-21)
27 21. 10. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - TJ Sokol Bílá Třemešná 2:3 (21,22,-22,-23,-10)
28 21. 10. 2023, 13:00 - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. .
29 21. 10. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - TJ Slavia Hradec Králové B 3:1 (-21,17,20,21)
30 21. 10. 2023, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové C - Volejbalový klub Hronov, z.s. B 3:0 (13,15,25)
7. kolo
31 4. 11. 2023, 10:00 Orel jednota Hradec Králové - Volejbalový klub Hronov, z.s. B 3:2 (17,-19,25,-21,8)
32 4. 11. 2023, 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - TJ Slavia Hradec Králové C 2:3 (-30,10,-25,20,-11)
33 4. 11. 2023, 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - TJ Slavia Hradec Králové B 0:3 (-16,-11,-15)
34 4. 11. 2023, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - .
35 5. 11. 2023, 10:00 Orel jednota Studenec - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice 3:1 (21,20,-21,17)
8. kolo
36 4. 11. 2023, 13:00 Orel jednota Hradec Králové - Volejbalový klub Hronov, z.s. B 3:2 (21,-15,-21,12,15)
37 4. 11. 2023, 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - TJ Slavia Hradec Králové C 3:0 (20,24,15)
38 4. 11. 2023, 13:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - TJ Slavia Hradec Králové B 0:3 (-16,-15,-21)
39 4. 11. 2023, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - .
40 5. 11. 2023, 13:00 Orel jednota Studenec - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice 3:0 (19,17,23)
9. kolo
41 11. 11. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - Orel jednota Hradec Králové 0:3 (-24,-18,-16)
42 11. 11. 2023, 10:00 - Orel jednota Studenec .
43 11. 11. 2023, 09:00 TJ Slavia Hradec Králové B - TJ Sokol Bílá Třemešná 1:3 (-16,23,-16,-19)
44 11. 11. 2023, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové C - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 3:0 (15,16,21)
45 11. 11. 2023, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 1:3 (-19,-21,23,-21)
10. kolo
46 11. 11. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - Orel jednota Hradec Králové 1:3 (16,-23,-21,-15)
47 11. 11. 2023, 13:00 - Orel jednota Studenec .
48 11. 11. 2023, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové B - TJ Sokol Bílá Třemešná 1:3 (-22,21,-15,-11)
49 11. 11. 2023, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové C - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 3:0 (16,17,21)
50 11. 11. 2023, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 0:3 (-21,-19,-18)
11. kolo
51 25. 11. 2023, 10:00 Orel jednota Hradec Králové - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 1:3 (25,-16,-9,-11)
52 25. 11. 2023, 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. B 1:3 (24,-16,-23,-11)
53 25. 11. 2023, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - TJ Slavia Hradec Králové C 3:0 (14,15,14)
54 25. 11. 2023, 10:00 Orel jednota Studenec - TJ Slavia Hradec Králové B 0:3 (-20,-22,-16)
55 25. 11. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - .
12. kolo
56 25. 11. 2023, 13:00 Orel jednota Hradec Králové - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 1:3 (-23,-23,24,-12)
57 25. 11. 2023, 13:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. B 1:3 (-18,16,-18,-13)
58 25. 11. 2023, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - TJ Slavia Hradec Králové C 3:1 (16,-16,18,19)
59 25. 11. 2023, 13:00 Orel jednota Studenec - TJ Slavia Hradec Králové B 2:3 (20,-21,16,-14,-15)
60 25. 11. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - .
13. kolo
61 2. 12. 2023, 10:00 - Orel jednota Hradec Králové .
62 2. 12. 2023, 09:00 TJ Slavia Hradec Králové B - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice Bezručova 1468 Hradec Králové - Pražské Předměstí 3:1 (-26,6,14,20)
63 2. 12. 2023, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové C - Orel jednota Studenec 3:0 (23,15,15)
64 2. 12. 2023, 09:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. B - TJ Sokol Bílá Třemešná 3:1 (15,20,-17,18)
65 2. 12. 2023, 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 3:0 (13,21,16)
14. kolo
66 2. 12. 2023, 13:00 - Orel jednota Hradec Králové .
67 2. 12. 2023, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové B - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice Bezručova 1468 Hradec Králové - Pražské Předměstí 3:0 (11,13,15)
68 2. 12. 2023, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové C - Orel jednota Studenec 3:0 (21,22,19)
69 2. 12. 2023, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. B - TJ Sokol Bílá Třemešná 0:3 (-14,-20,-11)
70 2. 12. 2023, 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 3:0 (12,17,15)
15. kolo
71 9. 12. 2023, 10:00 Orel jednota Hradec Králové - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 3:0 (11,13,16)
72 9. 12. 2023, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 3:1 (23,-15,16,18)
73 9. 12. 2023, 10:00 Orel jednota Studenec - Volejbalový klub Hronov, z.s. B 0:3 (-20,-10,-20)
74 9. 12. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - TJ Slavia Hradec Králové C 0:3 (-21,-16,-13)
75 9. 12. 2023, 10:00 - TJ Slavia Hradec Králové B .
16. kolo
76 9. 12. 2023, 13:00 Orel jednota Hradec Králové - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 3:0 (9,21,23)
77 9. 12. 2023, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 2:3 (22,-13,24,-19,-14)
78 9. 12. 2023, 13:00 Orel jednota Studenec - Volejbalový klub Hronov, z.s. B 0:3 (-11,-22,-22)
79 9. 12. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - TJ Slavia Hradec Králové C 0:3 (-14,-16,-17)
80 9. 12. 2023, 13:00 - TJ Slavia Hradec Králové B .
17. kolo
81 16. 12. 2023, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové B - Orel jednota Hradec Králové 2:3 (-23,28,25,-22,-16)
82 16. 12. 2023, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové C - .
83 24. 2. 2024, 09:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice Andrys R.
84 16. 12. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Orel jednota Studenec 3:0 (22,13,7)
85 16. 12. 2023, 09:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - TJ Sokol Bílá Třemešná 0:3 (-19,-10,-9)
18. kolo
86 16. 12. 2023, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové B - Orel jednota Hradec Králové 0:3 (-19,-11,-12)
87 16. 12. 2023, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové C - .
88 24. 2. 2024, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice Andrys R.
89 16. 12. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Orel jednota Studenec 3:0 (19,14,20)
90 16. 12. 2023, 13:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - TJ Sokol Bílá Třemešná 1:3 (19,-20,-7,-11)
19. kolo
91 13. 1. 2024, 10:00 Orel jednota Hradec Králové - TJ Sokol Bílá Třemešná 3:1 (20,16,-20,22)
92 13. 1. 2024, 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Orel jednota Studenec 3:1 (-19,18,21,31)
93 13. 1. 2024, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice 3:0 (12,14,16)
94 13. 1. 2024, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. B - .
95 13. 1. 2024, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové C - TJ Slavia Hradec Králové B 3:0 (18,21,18)
20. kolo
96 13. 1. 2024, 13:00 Orel jednota Hradec Králové - TJ Sokol Bílá Třemešná 3:2 (21,22,-22,-23,8)
97 13. 1. 2024, 13:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Orel jednota Studenec 2:3 (-11,17,-21,23,-8)
98 13. 1. 2024, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice 3:0 (11,7,7)
99 13. 1. 2024, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. B - .
100 13. 1. 2024, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové C - TJ Slavia Hradec Králové B 3:1 (22,-22,23,16)
21. kolo
101 20. 1. 2024, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové C - Orel jednota Hradec Králové 0:3 (-22,-17,-15)
102 20. 1. 2024, 09:00 TJ Slavia Hradec Králové B - Volejbalový klub Hronov, z.s. B 1:3 (-8,-18,18,-20)
103 20. 1. 2024, 10:00 - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod .
104 20. 1. 2024, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 0:3 (-18,-19,-23)
105 20. 1. 2024, 10:00 Orel jednota Studenec - TJ Sokol Bílá Třemešná 1:3 (-21,20,-13,-21)
22. kolo
106 20. 1. 2024, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové C - Orel jednota Hradec Králové 1:3 (-24,22,-15,-16)
107 20. 1. 2024, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové B - Volejbalový klub Hronov, z.s. B 0:3 (-23,-18,-15)
108 20. 1. 2024, 13:00 - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod .
109 20. 1. 2024, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 1:3 (-23,19,-17,-19)
110 20. 1. 2024, 13:00 Orel jednota Studenec - TJ Sokol Bílá Třemešná 0:3 (-14,-14,-18)
23. kolo
111 27. 1. 2024, 10:00 Orel jednota Hradec Králové - Orel jednota Studenec 3:0 (13,22,14)
112 27. 1. 2024, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice 3:0 (15,21,12)
113 27. 1. 2024, 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - .
114 27. 1. 2024, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové B - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 2:3 (29,-12,-21,23,-11)
115 27. 1. 2024, 09:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. B - TJ Slavia Hradec Králové C 3:0 (17,14,18)
24. kolo
116 27. 1. 2024, 13:00 Orel jednota Hradec Králové - Orel jednota Studenec 3:0 (12,17,13)
117 27. 1. 2024, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice 3:0 (18,10,7)
118 27. 1. 2024, 13:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - .
119 27. 1. 2024, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové B - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 0:3 (-11,-25,-20)
120 27. 1. 2024, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. B - TJ Slavia Hradec Králové C 3:0 (16,21,16)
25. kolo
121 3. 2. 2024, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. B - Orel jednota Hradec Králové 3:1 (-19,21,24,21)
122 3. 2. 2024, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové C - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 1:3 (23,-21,-9,-14)
123 3. 2. 2024, 11:00 TJ Slavia Hradec Králové B - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 3:0 (11,11,11)
124 3. 2. 2024, 10:00 - TJ Sokol Bílá Třemešná .
125 3. 2. 2024, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - Orel jednota Studenec 1:3 (-24,23,-22,-18)
26. kolo
126 3. 2. 2024, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. B - Orel jednota Hradec Králové 3:1 (-14,18,12,27)
127 3. 2. 2024, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové C - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 0:3 (-12,-19,-27)
128 3. 2. 2024, 15:00 TJ Slavia Hradec Králové B - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 3:1 (14,16,-22,14)
129 3. 2. 2024, 13:00 - TJ Sokol Bílá Třemešná .
130 3. 2. 2024, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - Orel jednota Studenec 1:3 (-21,17,-12,-13)
27. kolo
131 10. 2. 2024, 10:00 Orel jednota Hradec Králové - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice 3:0 (7,7,16)
132 10. 2. 2024, 10:00 Orel jednota Studenec - .
133 10. 2. 2024, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - TJ Slavia Hradec Králové B 3:2 (19,-23,-22,18,13)
134 10. 2. 2024, 09:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - TJ Slavia Hradec Králové C 1:3 (-19,23,-21,-18)
135 10. 2. 2024, 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Volejbalový klub Hronov, z.s. B 3:0 (13,19,13)
28. kolo
136 10. 2. 2024, 13:00 Orel jednota Hradec Králové - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice 3:0 (13,6,15)
137 10. 2. 2024, 13:00 Orel jednota Studenec - .
138 10. 2. 2024, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - TJ Slavia Hradec Králové B 3:0 (19,25,17)
139 10. 2. 2024, 13:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - TJ Slavia Hradec Králové C 3:2 (19,16,-21,-19,11)
140 10. 2. 2024, 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Volejbalový klub Hronov, z.s. B 3:2 (13,-13,10,-20,7)
29. kolo
141 2. 3. 2024, 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Orel jednota Hradec Králové Manych O.
142 2. 3. 2024, 09:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. B - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. Andrys R.
143 2. 3. 2024, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové C - TJ Sokol Bílá Třemešná Jirka Z.
144 2. 3. 2024, 09:00 TJ Slavia Hradec Králové B - Orel jednota Studenec Rypl M.
145 2. 3. 2024, 10:00 - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice .
30. kolo
146 2. 3. 2024, 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Orel jednota Hradec Králové Manych O.
147 2. 3. 2024, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. B - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. Andrys R.
148 2. 3. 2024, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové C - TJ Sokol Bílá Třemešná Jirka Z.
149 2. 3. 2024, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové B - Orel jednota Studenec Rypl M.
150 2. 3. 2024, 13:00 - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice .
31. kolo
151 9. 3. 2024, 10:00 Orel jednota Hradec Králové - .
152 9. 3. 2024, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - TJ Slavia Hradec Králové B Nidrle V.
153 9. 3. 2024, 10:00 Orel jednota Studenec - TJ Slavia Hradec Králové C Běhal J.
154 17. 2. 2024, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Volejbalový klub Hronov, z.s. B 3:2 (14,-23,17,-21,3)
155 9. 3. 2024, 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod Cabalka L.
32. kolo
156 9. 3. 2024, 13:00 Orel jednota Hradec Králové - .
157 9. 3. 2024, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - TJ Slavia Hradec Králové B Nidrle V.
158 9. 3. 2024, 13:00 Orel jednota Studenec - TJ Slavia Hradec Králové C Běhal J.
159 17. 2. 2024, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Volejbalový klub Hronov, z.s. B 3:0 (21,21,18)
160 9. 3. 2024, 13:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod Cabalka L.
33. kolo
161 16. 3. 2024, 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Orel jednota Hradec Králové nábřeží Jiřího Wolkera 133 Dvůr Králové nad Labem Marek P.
162 16. 3. 2024, 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - TJ Sokol Bílá Třemešná Manych O.
163 16. 3. 2024, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. B - Orel jednota Studenec Sixta V.
164 16. 3. 2024, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové C - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice Andrys R.
165 16. 3. 2024, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové B - .
34. kolo
166 16. 3. 2024, 13:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Orel jednota Hradec Králové nábřeží Jiřího Wolkera 133 Dvůr Králové nad Labem Marek P.
167 16. 3. 2024, 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - TJ Sokol Bílá Třemešná Manych O.
168 16. 3. 2024, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. B - Orel jednota Studenec Sixta V.
169 16. 3. 2024, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové C - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice Andrys R.
170 16. 3. 2024, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové B - .
35. kolo
171 23. 3. 2024, 10:00 Orel jednota Hradec Králové - TJ Slavia Hradec Králové B Škoda P.
172 23. 3. 2024, 10:00 - TJ Slavia Hradec Králové C .
173 23. 3. 2024, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - Volejbalový klub Hronov, z.s. B Běhal J.
174 23. 3. 2024, 10:00 Orel jednota Studenec - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod Nidrle V.
175 23. 3. 2024, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. Ott L.
36. kolo
176 23. 3. 2024, 13:00 Orel jednota Hradec Králové - TJ Slavia Hradec Králové B Škoda P.
177 23. 3. 2024, 13:00 - TJ Slavia Hradec Králové C .
178 23. 3. 2024, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - Volejbalový klub Hronov, z.s. B Běhal J.
179 23. 3. 2024, 13:00 Orel jednota Studenec - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod Nidrle V.
180 23. 3. 2024, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. Ott L.
Vedoucí soutěže Jaroslav Vik, jaroslav.vik@seznam.cz
© ČVS 2015-2018