Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Krajský přebor I. třídy ženy

23. kolo
Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice-Orel jednota Hradec Králové
Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem-Volejbalový klub Hronov, z.s.
Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s.-VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s.
TJ Slavia Hradec Králové, z.s.-TJ. Sokol Staré Město - Náchod
TJ Sokol Bílá Třemešná-Orel jednota Studenec
Příští kolo
Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice-Orel jednota Hradec KrálovéSO21.1.13:00
Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem-Volejbalový klub Hronov, z.s.SO21.1.13:00
Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s.-VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s.SO21.1.13:00
TJ Slavia Hradec Králové, z.s.-TJ. Sokol Staré Město - NáchodSO21.1.13:00
TJ Sokol Bílá Třemešná-Orel jednota StudenecSO21.1.13:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Volejbalový klub Hronov, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 Orel jednota Studenec 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 Orel jednota Hradec Králové 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
7 TJ. Sokol Staré Město - Náchod 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
8 TJ Sokol Bílá Třemešná 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
9 Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
10 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
Krajský přebor I. třídy ženy
1. kolo
1 8. 10. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice .
2 8. 10. 2022, 10:00 Orel jednota Hradec Králové - Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. .
3 8. 10. 2022, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. .
4 8. 10. 2022, 10:00 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - TJ Sokol Bílá Třemešná .
5 8. 10. 2022, 10:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - Orel jednota Studenec .
2. kolo
6 8. 10. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice .
7 8. 10. 2022, 13:00 Orel jednota Hradec Králové - Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. .
8 8. 10. 2022, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. .
9 8. 10. 2022, 13:00 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - TJ Sokol Bílá Třemešná .
10 8. 10. 2022, 13:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - Orel jednota Studenec .
3. kolo
11 15. 10. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - Orel jednota Studenec .
12 15. 10. 2022, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - TJ. Sokol Staré Město - Náchod .
13 15. 10. 2022, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
14 15. 10. 2022, 10:00 Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
15 15. 10. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Orel jednota Hradec Králové .
4. kolo
16 15. 10. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - Orel jednota Studenec .
17 15. 10. 2022, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - TJ. Sokol Staré Město - Náchod .
18 15. 10. 2022, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
19 15. 10. 2022, 13:00 Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
20 15. 10. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Orel jednota Hradec Králové .
5. kolo
21 22. 10. 2022, 10:00 Orel jednota Hradec Králové - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice .
22 22. 10. 2022, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
23 22. 10. 2022, 10:00 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. .
24 22. 10. 2022, 10:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. .
25 22. 10. 2022, 10:00 Orel jednota Studenec - TJ Sokol Bílá Třemešná .
6. kolo
26 22. 10. 2022, 13:00 Orel jednota Hradec Králové - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice .
27 22. 10. 2022, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
28 22. 10. 2022, 13:00 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. .
29 22. 10. 2022, 13:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. .
30 22. 10. 2022, 13:00 Orel jednota Studenec - TJ Sokol Bílá Třemešná .
7. kolo
31 5. 11. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - TJ Sokol Bílá Třemešná .
32 5. 11. 2022, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - Orel jednota Studenec .
33 5. 11. 2022, 10:00 Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. - TJ. Sokol Staré Město - Náchod .
34 5. 11. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
35 5. 11. 2022, 10:00 Orel jednota Hradec Králové - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
8. kolo
36 5. 11. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - TJ Sokol Bílá Třemešná .
37 5. 11. 2022, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - Orel jednota Studenec .
38 5. 11. 2022, 13:00 Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. - TJ. Sokol Staré Město - Náchod .
39 5. 11. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
40 5. 11. 2022, 13:00 Orel jednota Hradec Králové - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
9. kolo
41 12. 11. 2022, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice .
42 12. 11. 2022, 10:00 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Orel jednota Hradec Králové .
43 12. 11. 2022, 10:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
44 12. 11. 2022, 10:00 Orel jednota Studenec - Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. .
45 12. 11. 2022, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. .
10. kolo
46 12. 11. 2022, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice .
47 12. 11. 2022, 13:00 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Orel jednota Hradec Králové .
48 12. 11. 2022, 13:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
49 12. 11. 2022, 13:00 Orel jednota Studenec - Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. .
50 12. 11. 2022, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. .
11. kolo
51 19. 11. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. .
52 19. 11. 2022, 10:00 Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. - TJ Sokol Bílá Třemešná .
53 19. 11. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Orel jednota Studenec .
54 19. 11. 2022, 10:00 Orel jednota Hradec Králové - TJ. Sokol Staré Město - Náchod .
55 19. 11. 2022, 09:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
12. kolo
56 19. 11. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. .
57 19. 11. 2022, 13:00 Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. - TJ Sokol Bílá Třemešná .
58 19. 11. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Orel jednota Studenec .
59 19. 11. 2022, 13:00 Orel jednota Hradec Králové - TJ. Sokol Staré Město - Náchod .
60 19. 11. 2022, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
13. kolo
61 26. 11. 2022, 10:00 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice .
62 26. 11. 2022, 10:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
63 26. 11. 2022, 10:00 Orel jednota Studenec - Orel jednota Hradec Králové .
64 26. 11. 2022, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
65 26. 11. 2022, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. .
14. kolo
66 26. 11. 2022, 13:00 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice .
67 26. 11. 2022, 13:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
68 26. 11. 2022, 13:00 Orel jednota Studenec - Orel jednota Hradec Králové .
69 26. 11. 2022, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
70 26. 11. 2022, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. .
15. kolo
71 3. 12. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. .
72 3. 12. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. .
73 3. 12. 2022, 10:00 Orel jednota Hradec Králové - TJ Sokol Bílá Třemešná .
74 3. 12. 2022, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Orel jednota Studenec .
75 3. 12. 2022, 10:00 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - TJ. Sokol Staré Město - Náchod .
16. kolo
76 3. 12. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. .
77 3. 12. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. .
78 3. 12. 2022, 13:00 Orel jednota Hradec Králové - TJ Sokol Bílá Třemešná .
79 3. 12. 2022, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Orel jednota Studenec .
80 3. 12. 2022, 13:00 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - TJ. Sokol Staré Město - Náchod .
17. kolo
81 10. 12. 2022, 10:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice .
82 10. 12. 2022, 10:00 Orel jednota Studenec - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
83 10. 12. 2022, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
84 10. 12. 2022, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - Orel jednota Hradec Králové .
85 10. 12. 2022, 10:00 Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
18. kolo
86 10. 12. 2022, 13:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice .
87 10. 12. 2022, 13:00 Orel jednota Studenec - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
88 10. 12. 2022, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
89 10. 12. 2022, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - Orel jednota Hradec Králové .
90 10. 12. 2022, 13:00 Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
19. kolo
91 7. 1. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
92 7. 1. 2023, 10:00 Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. - Orel jednota Hradec Králové .
93 7. 1. 2023, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
94 7. 1. 2023, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
95 7. 1. 2023, 10:00 Orel jednota Studenec - TJ. Sokol Staré Město - Náchod .
20. kolo
96 7. 1. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
97 7. 1. 2023, 13:00 Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. - Orel jednota Hradec Králové .
98 7. 1. 2023, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
99 7. 1. 2023, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
100 7. 1. 2023, 13:00 Orel jednota Studenec - TJ. Sokol Staré Město - Náchod .
21. kolo
101 14. 1. 2023, 10:00 Orel jednota Studenec - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice .
102 14. 1. 2023, 10:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - TJ Sokol Bílá Třemešná .
103 14. 1. 2023, 10:00 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. .
104 14. 1. 2023, 09:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. .
105 14. 1. 2023, 10:00 Orel jednota Hradec Králové - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
22. kolo
106 14. 1. 2023, 13:00 Orel jednota Studenec - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice .
107 14. 1. 2023, 13:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - TJ Sokol Bílá Třemešná .
108 14. 1. 2023, 13:00 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. .
109 14. 1. 2023, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. .
110 14. 1. 2023, 13:00 Orel jednota Hradec Králové - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
23. kolo
111 21. 1. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - Orel jednota Hradec Králové .
112 21. 1. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
113 21. 1. 2023, 10:00 Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
114 21. 1. 2023, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - TJ. Sokol Staré Město - Náchod .
115 21. 1. 2023, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Orel jednota Studenec .
24. kolo
116 21. 1. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - Orel jednota Hradec Králové .
117 21. 1. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
118 21. 1. 2023, 13:00 Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
119 21. 1. 2023, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - TJ. Sokol Staré Město - Náchod .
120 21. 1. 2023, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Orel jednota Studenec .
25. kolo
121 28. 1. 2023, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice .
122 28. 1. 2023, 10:00 Orel jednota Studenec - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. .
123 28. 1. 2023, 10:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. .
124 28. 1. 2023, 10:00 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
125 28. 1. 2023, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Orel jednota Hradec Králové .
26. kolo
126 28. 1. 2023, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice .
127 28. 1. 2023, 13:00 Orel jednota Studenec - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. .
128 28. 1. 2023, 13:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. .
129 28. 1. 2023, 13:00 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
130 28. 1. 2023, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Orel jednota Hradec Králové .
27. kolo
131 4. 2. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
132 4. 2. 2023, 10:00 Orel jednota Hradec Králové - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
133 4. 2. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - TJ. Sokol Staré Město - Náchod .
134 4. 2. 2023, 10:00 Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. - Orel jednota Studenec .
135 4. 2. 2023, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - TJ Sokol Bílá Třemešná .
28. kolo
136 4. 2. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
137 4. 2. 2023, 13:00 Orel jednota Hradec Králové - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
138 4. 2. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - TJ. Sokol Staré Město - Náchod .
139 4. 2. 2023, 13:00 Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. - Orel jednota Studenec .
140 4. 2. 2023, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - TJ Sokol Bílá Třemešná .
29. kolo
141 25. 2. 2023, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice .
142 25. 2. 2023, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. .
143 25. 2. 2023, 10:00 Orel jednota Studenec - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
144 25. 2. 2023, 10:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - Orel jednota Hradec Králové .
145 25. 2. 2023, 10:00 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
30. kolo
146 25. 2. 2023, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice .
147 25. 2. 2023, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. .
148 25. 2. 2023, 13:00 Orel jednota Studenec - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
149 25. 2. 2023, 13:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - Orel jednota Hradec Králové .
150 25. 2. 2023, 13:00 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
31. kolo
151 4. 3. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
152 4. 3. 2023, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ. Sokol Staré Město - Náchod .
153 4. 3. 2023, 10:00 Orel jednota Hradec Králové - Orel jednota Studenec .
154 4. 3. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - TJ Sokol Bílá Třemešná .
155 4. 3. 2023, 10:00 Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. .
32. kolo
156 4. 3. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
157 4. 3. 2023, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ. Sokol Staré Město - Náchod .
158 4. 3. 2023, 13:00 Orel jednota Hradec Králové - Orel jednota Studenec .
159 4. 3. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - TJ Sokol Bílá Třemešná .
160 4. 3. 2023, 13:00 Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. .
33. kolo
161 12. 3. 2023, 10:00 Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice .
162 11. 3. 2023, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
163 11. 3. 2023, 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Orel jednota Hradec Králové .
164 11. 3. 2023, 10:00 Orel jednota Studenec - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
165 11. 3. 2023, 10:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
34. kolo
166 12. 3. 2023, 13:00 Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice .
167 11. 3. 2023, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem .
168 11. 3. 2023, 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Orel jednota Hradec Králové .
169 11. 3. 2023, 13:00 Orel jednota Studenec - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
170 11. 3. 2023, 13:00 TJ. Sokol Staré Město - Náchod - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
35. kolo
171 25. 3. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - TJ. Sokol Staré Město - Náchod .
172 25. 3. 2023, 10:00 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Orel jednota Studenec .
173 25. 3. 2023, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ Sokol Bílá Třemešná .
174 25. 3. 2023, 10:00 Orel jednota Hradec Králové - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. .
175 25. 3. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. .
36. kolo
176 25. 3. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - TJ. Sokol Staré Město - Náchod .
177 25. 3. 2023, 13:00 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Orel jednota Studenec .
178 25. 3. 2023, 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ Sokol Bílá Třemešná .
179 25. 3. 2023, 13:00 Orel jednota Hradec Králové - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. .
180 25. 3. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem - Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. .
Vedoucí soutěže Jaroslav Vik, jaroslav.vik@seznam.cz, 604211357.
© ČVS 2015-2018