Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. | 15 | 14 | 0 | 0 | 1 | 28:2 | 745:387 | 42 | |
2 | VK SPORT Rychnov nad Kněžnou, z.s. A | 15 | 13 | 0 | 0 | 2 | 26:4 | 720:476 | 39 | |
3 | VK SPORT Rychnov nad Kněžnou, z.s. B | 15 | 5 | 3 | 0 | 7 | 16:17 | 605:655 | 21 | |
4 | TJ Slavia Hradec Králové, z.s. A | 15 | 5 | 0 | 2 | 8 | 12:20 | 610:687 | 17 | |
5 | Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. | 15 | 4 | 1 | 2 | 8 | 12:21 | 599:724 | 16 | |
6 | Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem ch | 15 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0:30 | 400:750 | 0 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8. 12. 2019, 09:00 | Sport Rychnov A | - | Třebechovice ch | Třebechovice ch | 2:0 (11,12) | |
2 | 8. 12. 2019, 09:00 | Slavia HK ch A | - | Sport Rychnov B | 1:2 (-20,18,-10) | ||
3 | 8. 12. 2019, 09:45 | Kvasiny | - | Dvůr Králové | 2:0 (10,12) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 8. 12. 2019, 09:45 | Třebechovice ch | - | Sport Rychnov B | 0:2 (-14,-8) | ||
5 | 8. 12. 2019, 10:30 | Dvůr Králové | - | Slavia HK ch A | 0:2 (-19,-22) | ||
6 | 8. 12. 2019, 10:30 | Sport Rychnov A | - | Kvasiny | 0:2 (-20,-20) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 8. 12. 2019, 11:15 | Kvasiny | - | Třebechovice ch | 2:0 (8,7) | ||
8 | 8. 12. 2019, 11:15 | Slavia HK ch A | - | Sport Rychnov A | 0:2 (-20,-19) | ||
9 | 8. 12. 2019, 12:00 | Sport Rychnov B | - | Dvůr Králové | 2:0 (17,18) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 8. 12. 2019, 12:00 | Kvasiny | - | Slavia HK ch A | 2:0 (13,14) | ||
11 | 8. 12. 2019, 12:45 | Sport Rychnov A | - | Sport Rychnov B | 2:0 (13,17) | ||
12 | 8. 12. 2019, 12:45 | Třebechovice ch | - | Dvůr Králové | 0:2 (-19,-15) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 8. 12. 2019, 13:30 | Slavia HK ch A | - | Třebechovice ch | 2:0 (19,13) | ||
14 | 8. 12. 2019, 13:30 | Dvůr Králové | - | Sport Rychnov A | 0:2 (-20,-19) | ||
15 | 8. 12. 2019, 14:15 | Sport Rychnov B | - | Kvasiny | 0:2 (-7,-9) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | 12. 1. 2020, 09:00 | Sport Rychnov A | - | Třebechovice ch | Sport Rychnov | 2:0 (7,10) | |
17 | 12. 1. 2020, 09:00 | Slavia HK ch A | - | Sport Rychnov B | 2:0 (19,9) | ||
18 | 12. 1. 2020, 09:00 | Kvasiny | - | Dvůr Králové | 2:0 (14,10) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | 12. 1. 2020, 09:45 | Třebechovice ch | - | Sport Rychnov B | 0:2 (-16,-15) | ||
20 | 12. 1. 2020, 09:45 | Dvůr Králové | - | Slavia HK ch A | 2:1 (25,-22,8) | ||
21 | 12. 1. 2020, 09:45 | Sport Rychnov A | - | Kvasiny | 2:0 (20,25) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22 | 12. 1. 2020, 10:30 | Kvasiny | - | Třebechovice ch | 2:0 (8,9) | ||
23 | 12. 1. 2020, 10:30 | Slavia HK ch A | - | Sport Rychnov A | 0:2 (-8,-22) | ||
24 | 12. 1. 2020, 10:30 | Sport Rychnov B | - | Dvůr Králové | 2:1 (14,-21,11) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 12. 1. 2020, 11:15 | Kvasiny | - | Slavia HK ch A | 2:0 (18,10) | ||
26 | 12. 1. 2020, 11:15 | Sport Rychnov A | - | Sport Rychnov B | 2:0 (7,15) | ||
27 | 12. 1. 2020, 11:15 | Třebechovice ch | - | Dvůr Králové | 0:2 (-21,-18) |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28 | 12. 1. 2020, 12:00 | Slavia HK ch A | - | Třebechovice ch | 2:0 (17,18) | ||
29 | 12. 1. 2020, 12:00 | Dvůr Králové | - | Sport Rychnov A | 0:2 (-18,-9) | ||
30 | 12. 1. 2020, 12:00 | Sport Rychnov B | - | Kvasiny | 0:2 (-14,-13) |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 19. 1. 2020, 12:45 | Sport Rychnov A | - | Třebechovice ch | Dvůr | 2:0 (19,9) | |
32 | 19. 1. 2020, 12:00 | Slavia HK ch A | - | Sport Rychnov B | 0:2 (-21,-19) | ||
33 | 19. 1. 2020, 12:00 | Kvasiny | - | Dvůr Králové | 2:0 (14,10) |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
34 | 19. 1. 2020, 12:45 | Třebechovice ch | - | Sport Rychnov B | 0:2 (-8,-13) | ||
35 | 19. 1. 2020, 09:00 | Dvůr Králové | - | Slavia HK ch A | 2:0 (17,18) | ||
36 | 19. 1. 2020, 10:30 | Sport Rychnov A | - | Kvasiny | 0:2 (-15,-13) |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | 19. 1. 2020, 09:00 | Kvasiny | - | Třebechovice ch | 2:0 (11,11) | ||
38 | 19. 1. 2020, 11:15 | Slavia HK ch A | - | Sport Rychnov A | 0:2 (-17,-9) | ||
39 | 19. 1. 2020, 10:30 | Sport Rychnov B | - | Dvůr Králové | 2:1 (18,-22,8) |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
40 | 19. 1. 2020, 14:15 | Kvasiny | - | Slavia HK ch A | 2:0 (9,13) | ||
41 | 19. 1. 2020, 09:45 | Sport Rychnov A | - | Sport Rychnov B | 2:0 (16,12) | ||
42 | 19. 1. 2020, 11:15 | Třebechovice ch | - | Dvůr Králové | 0:2 (-20,-15) |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
43 | 19. 1. 2020, 09:45 | Slavia HK ch A | - | Třebechovice ch | 2:0 (15,14) | ||
44 | 19. 1. 2020, 13:30 | Dvůr Králové | - | Sport Rychnov A | 0:2 (-9,-13) | ||
45 | 19. 1. 2020, 13:30 | Sport Rychnov B | - | Kvasiny | 0:2 (-9,-14) |