Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | VK SPORT Rychnov nad Kněžnou, z.s. C | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 8:0 | 200:109 | 12 | |
2 | TJ Sokol Dřevěnice, z.s. | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 6:2 | 182:136 | 9 | |
3 | TJ Slavia Hradec Králové, z.s. | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4:4 | 149:173 | 6 | |
4 | Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. D | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2:6 | 139:189 | 3 | |
5 | Tělocvičná jednota Sokol Nechanice | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0:8 | 137:200 | 0 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 23. 2. 2020, 09:00 | Slavia HK ch B | - | Nechanice | Nechanice | 2:0 (17,22) | |
2 | 23. 2. 2020, 09:00 | Réma Rychnov D | - | Dřevěnice | 0:2 (-13,-13) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | 23. 2. 2020, 09:45 | Nechanice | - | Réma Rychnov D | 0:2 (-20,-19) | ||
4 | 23. 2. 2020, 09:45 | Sport Rychnov C | - | Slavia HK ch B | 2:0 (12,11) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 23. 2. 2020, 10:30 | Réma Rychnov D | - | Sport Rychnov C | 0:2 (-15,-14) | ||
6 | 23. 2. 2020, 10:30 | Dřevěnice | - | Nechanice | 2:0 (14,20) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 23. 2. 2020, 11:15 | Sport Rychnov C | - | Dřevěnice | 2:0 (12,20) | ||
8 | 23. 2. 2020, 11:15 | Slavia HK ch B | - | Réma Rychnov D | 2:0 (14,20) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | 23. 2. 2020, 12:00 | Dřevěnice | - | Slavia HK ch B | 2:0 (13,13) | ||
10 | 23. 2. 2020, 12:00 | Nechanice | - | Sport Rychnov C | 0:2 (-12,-13) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | 22. 3. 2020, 09:00 | Slavia HK ch B | - | Nechanice | Réma Rychnov - Z důvodu přerušení soutěže odloženo na neurčito | . | |
12 | 22. 3. 2020, 09:00 | Réma Rychnov D | - | Dřevěnice | . |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 22. 3. 2020, 09:45 | Nechanice | - | Réma Rychnov D | . | ||
14 | 22. 3. 2020, 09:45 | Sport Rychnov C | - | Slavia HK ch B | . |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
15 | 22. 3. 2020, 10:30 | Réma Rychnov D | - | Sport Rychnov C | . | ||
16 | 22. 3. 2020, 10:30 | Dřevěnice | - | Nechanice | . |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | 22. 3. 2020, 11:15 | Sport Rychnov C | - | Dřevěnice | . | ||
18 | 22. 3. 2020, 11:15 | Slavia HK ch B | - | Réma Rychnov D | . |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | 22. 3. 2020, 12:00 | Dřevěnice | - | Slavia HK ch B | . | ||
20 | 22. 3. 2020, 12:00 | Nechanice | - | Sport Rychnov C | . |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | 17. 5. 2020, 09:00 | Slavia HK ch B | - | Nechanice | Dřevěnice | . | |
22 | 17. 5. 2020, 09:00 | Réma Rychnov D | - | Dřevěnice | . |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
23 | 17. 5. 2020, 09:45 | Nechanice | - | Réma Rychnov D | . | ||
24 | 17. 5. 2020, 09:45 | Sport Rychnov C | - | Slavia HK ch B | . |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 17. 5. 2020, 10:30 | Réma Rychnov D | - | Sport Rychnov C | . | ||
26 | 17. 5. 2020, 10:30 | Dřevěnice | - | Nechanice | . |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
27 | 17. 5. 2020, 11:15 | Sport Rychnov C | - | Dřevěnice | . | ||
28 | 17. 5. 2020, 11:15 | Slavia HK ch B | - | Réma Rychnov D | . |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29 | 17. 5. 2020, 12:00 | Dřevěnice | - | Slavia HK ch B | . | ||
30 | 17. 5. 2020, 12:00 | Nechanice | - | Sport Rychnov C | . |