Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | TJ Lokomotiva České Budějovice | 14 | 13 | 1 | 0 | 0 | 42:3 | 1109:841 | 41 | |
2 | VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. | 14 | 12 | 0 | 0 | 2 | 36:6 | 1014:756 | 36 | |
3 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | 14 | 8 | 1 | 1 | 4 | 30:18 | 1051:973 | 27 | |
4 | Tělocvičná jednota Sokol Písek | 14 | 6 | 1 | 3 | 4 | 27:24 | 1111:1048 | 23 | |
5 | PiVoMan | 14 | 5 | 1 | 0 | 8 | 19:29 | 1004:1074 | 17 | |
6 | SK Čentro z.s. | 14 | 3 | 2 | 0 | 9 | 16:33 | 976:1128 | 13 | |
7 | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | 14 | 2 | 1 | 1 | 10 | 14:37 | 1053:1183 | 9 | |
8 | Volejbalový klub České Budějovice, z.s. | 14 | 0 | 0 | 2 | 12 | 8:42 | 894:1209 | 2 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4. 10. 2022, 20:20 | VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. | - | SK Čentro z.s. | 3:0 (19,20,13) | ||
2 | 6. 10. 2022, 19:30 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | - | Loko České Budějovice | 2:3 (-11,25,-19,20,-10) | ||
3 | 3. 10. 2022, 20:20 | VK České Budějovice | - | Tělocvičná jednota Sokol Písek | 0:3 (-6,-12,-19) | ||
4 | 3. 10. 2022, 19:30 | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | - | TJ Vltava PiVoMan | 1:3 (-21,16,-21,-19) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 13. 10. 2022, 20:20 | SK Čentro z.s. | - | TJ Vltava PiVoMan | 3:1 (22,18,-16,23) | ||
6 | 13. 10. 2022, 20:00 | Tělocvičná jednota Sokol Písek | - | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | 3:2 (-20,18,-21,21,12) | ||
7 | 10. 10. 2022, 20:20 | Loko České Budějovice | - | VK České Budějovice | 3:1 (20,12,-22,16) | ||
8 | 11. 10. 2022, 20:20 | VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. | - | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | 3:0 (18,4,21) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | 20. 10. 2022, 19:30 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | - | SK Čentro z.s. | 3:1 (23,-22,12,14) | ||
10 | 17. 10. 2022, 20:20 | VK České Budějovice | - | VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. | 0:3 (-8,-13,-22) | ||
11 | 17. 10. 2022, 19:30 | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | - | Loko České Budějovice | 0:3 (-15,-22,-18) | ||
12 | 20. 10. 2022, 20:20 | TJ Vltava PiVoMan | - | Tělocvičná jednota Sokol Písek | 3:2 (15,-16,-20,23,11) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 27. 10. 2022, 20:20 | SK Čentro z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Písek | 0:3 (-16,-21,-20) | ||
14 | 24. 10. 2022, 20:20 | Loko České Budějovice | - | TJ Vltava PiVoMan | 3:0 (21,19,19) | ||
15 | 7. 2. 2023, 20:20 | VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | 3:0 (17,21,20) | ||
16 | 27. 10. 2022, 19:30 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | - | VK České Budějovice | 3:0 (19,14,15) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | 31. 10. 2022, 20:20 | VK České Budějovice | - | SK Čentro z.s. | 2:3 (-23,26,21,-12,-12) | ||
18 | 3. 11. 2022, 20:00 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | Po dohodě obou týmů prohozeno se zápasem č.46 | 3:0 (19,20,24) | |
19 | 19. 1. 2023, 20:20 | TJ Vltava PiVoMan | - | VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. | Po dohodě obou týmů i rozhodčího přeloženo z 3.11.2022. | 0:3 (-21,-21,-21) | |
20 | 1. 12. 2022, 20:00 | Tělocvičná jednota Sokol Písek | - | Loko České Budějovice | Po dohodě obou týmů i rozhodčího přeloženo ze 3.11.2022. | 0:3 (-22,-24,-13) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | 10. 11. 2022, 20:20 | SK Čentro z.s. | - | Loko České Budějovice | 0:3 (-17,-14,-23) | ||
22 | 6. 12. 2022, 20:20 | VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Písek | Po dohodě obou týmů i rozhodčího přeloženo z 8.11.2022. | 3:0 (13,24,18) | |
23 | 15. 12. 2022, 19:30 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | - | TJ Vltava PiVoMan | 3:0 (10,22,22) | ||
24 | 7. 11. 2022, 20:20 | VK České Budějovice | - | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | 1:3 (22,-20,-21,-22) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 12. 10. 2022, 19:30 | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | - | SK Čentro z.s. | 0:3 (-23,-19,-21) | ||
26 | 17. 11. 2022, 20:20 | TJ Vltava PiVoMan | - | VK České Budějovice | 3:0 (21,12,14) | ||
27 | 17. 11. 2022, 20:00 | Tělocvičná jednota Sokol Písek | - | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | 3:1 (21,18,-20,18) | ||
28 | 14. 11. 2022, 20:20 | Loko České Budějovice | - | VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. | 3:0 (23,17,16) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29 | 24. 11. 2022, 20:20 | SK Čentro z.s. | - | VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. | 0:3 (-17,-21,-15) | ||
30 | 21. 11. 2022, 20:20 | Loko České Budějovice | - | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | 3:0 (11,13,21) | ||
31 | 24. 11. 2022, 20:00 | Tělocvičná jednota Sokol Písek | - | VK České Budějovice | 3:0 (13,23,19) | ||
32 | 16. 3. 2023, 20:20 | TJ Vltava PiVoMan | - | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | 3:1 (-21,19,20,15) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
33 | 26. 1. 2023, 20:20 | TJ Vltava PiVoMan | - | SK Čentro z.s. | 3:0 (25,15,15) | ||
34 | 16. 1. 2023, 20:00 | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | - | Tělocvičná jednota Sokol Písek | 3:2 (14,15,-17,-31,14) | ||
35 | 23. 1. 2023, 20:20 | VK České Budějovice | - | Loko České Budějovice | 0:3 (-22,-16,-12) | ||
36 | 26. 1. 2023, 19:30 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | - | VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. | 0:3 (-20,-18,-20) |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | 2. 2. 2023, 20:20 | SK Čentro z.s. | - | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | 0:3 (-12,-16,-16) | ||
38 | 31. 1. 2023, 20:20 | VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. | - | VK České Budějovice | 3:0 (5,13,14) | ||
39 | 30. 1. 2023, 20:20 | Loko České Budějovice | - | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | 3:0 (20,22,16) | ||
40 | 2. 2. 2023, 20:00 | Tělocvičná jednota Sokol Písek | - | TJ Vltava PiVoMan | 3:0 (18,12,13) |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
41 | 9. 2. 2023, 20:00 | Tělocvičná jednota Sokol Písek | - | SK Čentro z.s. | 3:0 (16,17,17) | ||
42 | 9. 2. 2023, 20:20 | TJ Vltava PiVoMan | - | Loko České Budějovice | 0:3 (-16,-23,-15) | ||
43 | 24. 10. 2022, 20:00 | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | - | VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. | 0:3 (-16,-17,-15) | ||
44 | 13. 3. 2023, 20:20 | VK České Budějovice | - | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | 0:3 (-14,-26,-20) |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
45 | 16. 2. 2023, 20:20 | SK Čentro z.s. | - | VK České Budějovice | 3:2 (-20,-21,7,20,10) | ||
46 | 16. 2. 2023, 20:00 | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | - | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | Po dohodě obou týmů prohozeno se zápasem č.18 | 0:3 (-12,-12,-17) | |
47 | 14. 2. 2023, 20:20 | VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. | - | TJ Vltava PiVoMan | 3:0 (18,16,18) | ||
48 | 13. 2. 2023, 20:20 | Loko České Budějovice | - | Tělocvičná jednota Sokol Písek | 3:0 (24,23,22) |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | 20. 2. 2023, 20:20 | Loko České Budějovice | - | SK Čentro z.s. | 3:0 (20,20,20) | ||
50 | 23. 2. 2023, 20:00 | Tělocvičná jednota Sokol Písek | - | VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. | 0:3 (-15,-19,-15) | ||
51 | 23. 2. 2023, 20:20 | TJ Vltava PiVoMan | - | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | 0:3 (-21,-16,-19) | ||
52 | 20. 2. 2023, 19:30 | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | - | VK České Budějovice | 3:1 (-24,21,15,20) |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
53 | 2. 3. 2023, 20:20 | SK Čentro z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | 3:1 (22,-18,22,22) | ||
54 | 27. 2. 2023, 20:20 | VK České Budějovice | - | TJ Vltava PiVoMan | 1:3 (18,-24,-19,-24) | ||
55 | 2. 3. 2023, 19:30 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Písek | 3:2 (17,-20,23,-20,13) | ||
56 | 28. 2. 2023, 20:20 | VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. | - | Loko České Budějovice | 0:3 (-20,-21,-16) |