Reprezentace
22. 5. 2022
Ženy - přátelské utkání : SLO - CZK - Mislinja
Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST

Jihočeský přebor ženy 1

22. kolo
TJ Slovan J. Hradec, z.s.3:1TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s.(-16, 15, 23, 24)
TJ ČZ Strakonice, spolek3:1SK TŘEBÍN JKY(17, -18, 16, 19)
SK-V 41 Tábor z.s.3:XTJ Meteor České Budějovice z.s.
Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s.3:0SK Otava Písek, z.s.(19, 13, 17)
Slavia JU ČB3:0Hlincovka(18, 18, 22)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 SK Hlincovka 20 17 1 1 1 56:10 1583:1148 54
2 VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 20 16 2 1 1 57:12 1623:1211 53
3 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 20 15 2 1 2 53:16 1628:1279 50
4 TJ Meteor České Budějovice z.s. 20 12 1 4 2 49:23 1573:1326 41
5 SK-V 41 Tábor z.s. 20 7 3 3 7 37:38 1569:1482 30
6 SK Otava Písek, z.s. 20 6 2 3 9 31:43 1517:1584 25
7 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. 20 5 3 2 10 30:43 1471:1590 23
8 TJ Slovan J. Hradec, z.s. 20 4 2 2 12 26:49 1438:1672 18
9 TJ ČZ Strakonice, spolek 20 3 2 3 12 25:52 1523:1764 16
10 SK TŘEBÍN, z.s. 20 2 3 1 14 21:52 1362:1697 13
11 SK TŘEBÍN JKY 20 2 0 0 18 9:56 1040:1574 6
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Jiří Kratochvíl, tel.: 602 105 014, e-mail: regionck@seznam.cz
1. kolo
2 27. 9. 2021, 20:00 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. - Hlincovka 0:3 (-11,-24,-19)
3 30. 9. 2021, 19:30 SK-V 41 Tábor z.s. - SK Otava Písek, z.s. 3:2 (23,-13,-17,26,12)
4 29. 9. 2021, 20:30 TJ ČZ Strakonice, spolek - TJ Meteor České Budějovice z.s. 0:3 (-8,-17,-23)
5 30. 9. 2021, 20:00 TJ Slovan J. Hradec, z.s. - SK TŘEBÍN JKY 3:1 (15,16,-22,11)
6 8. 10. 2021, 18:15 SK TŘEBÍN, z.s. - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. 2:3 (-17,16,-13,17,-7)
2. kolo
8 4. 10. 2021, 18:30 SK TŘEBÍN JKY - SK TŘEBÍN, z.s. 0:3 (-11,-25,-19)
9 4. 10. 2021, 20:20 TJ Meteor České Budějovice z.s. - TJ Slovan J. Hradec, z.s. 3:0 (22,19,17)
10 4. 10. 2021, 19:00 SK Otava Písek, z.s. - TJ ČZ Strakonice, spolek 3:1 (-18,18,23,16)
11 8. 10. 2021, 18:30 Hlincovka - SK-V 41 Tábor z.s. 3:0 (11,13,15)
12 7. 10. 2021, 20:20 Slavia JU ČB - Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 3:2 (22,-15,-17,19,6)
3. kolo
14 14. 10. 2021, 19:30 SK-V 41 Tábor z.s. - Slavia JU ČB 0:3 (-24,-17,-15)
15 13. 10. 2021, 20:30 TJ ČZ Strakonice, spolek - Hlincovka 1:3 (-13,22,-16,-15)
16 14. 10. 2021, 20:00 TJ Slovan J. Hradec, z.s. - SK Otava Písek, z.s. 1:3 (-23,-9,22,-15)
17 15. 11. 2021, 19:00 SK TŘEBÍN, z.s. - TJ Meteor České Budějovice z.s. 0:3 (-10,-12,-4)
18 13. 10. 2021, 20:20 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. - SK TŘEBÍN JKY 3:0 (19,16,15)
4. kolo
20 18. 10. 2021, 20:20 TJ Meteor České Budějovice z.s. - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. 3:0 (19,14,20)
21 18. 10. 2021, 19:00 SK Otava Písek, z.s. - SK TŘEBÍN, z.s. 3:0 (21,8,12)
22 22. 10. 2021, 18:30 Hlincovka - TJ Slovan J. Hradec, z.s. 3:0 (18,0,0)
23 21. 10. 2021, 20:20 Slavia JU ČB - TJ ČZ Strakonice, spolek 3:0 (12,14,20)
24 25. 10. 2021, 20:00 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. - SK-V 41 Tábor z.s. 3:0 (19,19,13)
5. kolo
26 27. 10. 2021, 20:30 TJ ČZ Strakonice, spolek - Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 1:3 (24,-23,-19,-13)
27 28. 10. 2021, 20:00 TJ Slovan J. Hradec, z.s. - Slavia JU ČB 0:3 (-14,-19,-20)
28 26. 11. 2021, 18:15 SK TŘEBÍN, z.s. - Hlincovka 0:3 (-12,-11,-22)
29 27. 10. 2021, 20:20 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. - SK Otava Písek, z.s. 1:3 (-22,22,-22,-22)
30 25. 10. 2021, 19:00 SK TŘEBÍN JKY - TJ Meteor České Budějovice z.s. 0:3 (-16,-14,-16)
6. kolo
32 29. 11. 2021, 19:00 SK Otava Písek, z.s. - SK TŘEBÍN JKY 3:0 (16,20,16)
33 5. 11. 2021, 18:30 Hlincovka - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. 3:0 (13,19,17)
34 4. 11. 2021, 20:20 Slavia JU ČB - SK TŘEBÍN, z.s. 3:0 (15,13,12)
35 1. 11. 2021, 20:00 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. - TJ Slovan J. Hradec, z.s. 3:1 (16,26,-24,23)
36 4. 11. 2021, 19:30 SK-V 41 Tábor z.s. - TJ ČZ Strakonice, spolek 3:2 (-23,21,-18,13,10)
7. kolo
38 11. 11. 2021, 20:00 TJ Slovan J. Hradec, z.s. - SK-V 41 Tábor z.s. 3:2 (-18,-14,14,15,9)
39 12. 11. 2021, 18:15 SK TŘEBÍN, z.s. - Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 0:3 (-21,-21,-15)
40 10. 11. 2021, 20:20 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. - Slavia JU ČB 0:3 (-13,-20,-23)
41 8. 11. 2021, 18:30 SK TŘEBÍN JKY - Hlincovka 0:3 (-12,-13,-16)
42 8. 11. 2021, 20:20 TJ Meteor České Budějovice z.s. - SK Otava Písek, z.s. 3:0 (19,12,17)
8. kolo
44 18. 11. 2021, 18:00 Hlincovka - TJ Meteor České Budějovice z.s. 3:1 (17,-21,19,20)
45 18. 11. 2021, 20:20 Slavia JU ČB - SK TŘEBÍN JKY 3:0 (8,8,11)
46 17. 11. 2021, 19:00 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. 3:0 (23,19,20)
47 18. 11. 2021, 19:30 SK-V 41 Tábor z.s. - SK TŘEBÍN, z.s. 3:0 (14,9,18)
48 17. 11. 2021, 20:30 TJ ČZ Strakonice, spolek - TJ Slovan J. Hradec, z.s. 2:3 (-21,24,-18,26,-9)
9. kolo
50 10. 12. 2021, 18:15 SK TŘEBÍN, z.s. - TJ ČZ Strakonice, spolek 3:2 (-24,-24,21,20,12)
51 24. 11. 2021, 20:20 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. - SK-V 41 Tábor z.s. 3:2 (-18,-16,18,23,9)
52 22. 11. 2021, 18:30 SK TŘEBÍN JKY - Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 0:3 (-7,-18,-10)
53 22. 11. 2021, 20:20 TJ Meteor České Budějovice z.s. - Slavia JU ČB 2:3 (-21,20,18,-15,-12)
54 22. 11. 2021, 21:00 SK Otava Písek, z.s. - Hlincovka 0:3 (-23,-12,-24)
10. kolo
56 16. 12. 2021, 20:20 Slavia JU ČB - SK Otava Písek, z.s. 3:0 (11,13,23)
57 29. 11. 2021, 20:00 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. - TJ Meteor České Budějovice z.s. 3:2 (14,-23,-26,18,13)
58 2. 12. 2021, 19:30 SK-V 41 Tábor z.s. - SK TŘEBÍN JKY 3:0 (11,8,16)
59 1. 12. 2021, 20:30 TJ ČZ Strakonice, spolek - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. 0:3 (-22,-21,-20)
60 2. 12. 2021, 20:00 TJ Slovan J. Hradec, z.s. - SK TŘEBÍN, z.s. 3:1 (20,-23,17,14)
11. kolo
62 8. 12. 2021, 20:20 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. - TJ Slovan J. Hradec, z.s. 3:0 (19,18,15)
63 6. 12. 2021, 18:30 SK TŘEBÍN JKY - TJ ČZ Strakonice, spolek 1:3 (-23,23,-13,-10)
64 6. 12. 2021, 20:20 TJ Meteor České Budějovice z.s. - SK-V 41 Tábor z.s. 3:0 (19,21,17)
65 6. 12. 2021, 19:00 SK Otava Písek, z.s. - Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 0:3 (-23,-17,-10)
66 10. 12. 2021, 18:30 Hlincovka - Slavia JU ČB 3:2 (18,16,-23,-22,10)
12. kolo
68 20. 1. 2022, 18:00 Hlincovka - Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 3:0 (18,21,21)
69 20. 1. 2022, 20:00 SK Otava Písek, z.s. - SK-V 41 Tábor z.s. 2:3 (-24,-18,12,30,-6)
70 17. 1. 2022, 20:20 TJ Meteor České Budějovice z.s. - TJ ČZ Strakonice, spolek 3:0 (14,18,22)
71 17. 1. 2022, 18:30 SK TŘEBÍN JKY - TJ Slovan J. Hradec, z.s. 3:1 (14,19,-23,17)
72 19. 1. 2022, 20:20 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. - SK TŘEBÍN, z.s. 3:1 (17,-23,20,22)
13. kolo
74 25. 2. 2022, 18:00 SK TŘEBÍN, z.s. - SK TŘEBÍN JKY 1:3 (-21,-19,26,-16)
75 27. 1. 2022, 20:00 TJ Slovan J. Hradec, z.s. - TJ Meteor České Budějovice z.s. 0:3 (-13,-14,-14)
76 2. 3. 2022, 20:30 TJ ČZ Strakonice, spolek - SK Otava Písek, z.s. 3:2 (-20,24,-21,20,8)
77 27. 1. 2022, 19:30 SK-V 41 Tábor z.s. - Hlincovka 0:3 (-21,-24,-18)
78 27. 1. 2022, 20:00 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. - Slavia JU ČB 3:1 (-15,14,22,26)
14. kolo
80 14. 3. 2022, 19:20 Slavia JU ČB - SK-V 41 Tábor z.s. 3:1 (-21,13,13,20)
81 3. 2. 2022, 18:00 Hlincovka - TJ ČZ Strakonice, spolek 3:0 (19,15,16)
82 31. 1. 2022, 19:00 SK Otava Písek, z.s. - TJ Slovan J. Hradec, z.s. 3:2 (-21,14,22,-8,3)
83 31. 1. 2022, 20:20 TJ Meteor České Budějovice z.s. - SK TŘEBÍN, z.s. 3:0 (6,13,13)
84 31. 1. 2022, 18:30 SK TŘEBÍN JKY - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. 0:3 (-17,-22,-12)
15. kolo
86 9. 2. 2022, 20:20 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. - TJ Meteor České Budějovice z.s. 3:2 (-15,21,19,-22,12)
87 11. 2. 2022, 18:15 SK TŘEBÍN, z.s. - SK Otava Písek, z.s. 3:1 (-21,18,24,15)
88 10. 2. 2022, 20:00 TJ Slovan J. Hradec, z.s. - Hlincovka 0:3 (-14,-16,-22)
89 9. 2. 2022, 20:30 TJ ČZ Strakonice, spolek - Slavia JU ČB 0:3 (-11,-14,-18)
90 10. 2. 2022, 19:30 SK-V 41 Tábor z.s. - Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 0:3 (-12,-22,-25)
16. kolo
92 14. 2. 2022, 20:00 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. - TJ ČZ Strakonice, spolek 3:0 (17,12,15)
93 17. 2. 2022, 20:20 Slavia JU ČB - TJ Slovan J. Hradec, z.s. 3:0 (21,12,24)
94 17. 2. 2022, 18:00 Hlincovka - SK TŘEBÍN, z.s. 3:0 (18,11,19)
95 14. 2. 2022, 19:00 SK Otava Písek, z.s. - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. 3:2 (-20,-23,17,15,13)
96 14. 2. 2022, 20:20 TJ Meteor České Budějovice z.s. - SK TŘEBÍN JKY 3:0 (10,10,5)
17. kolo
98 21. 2. 2022, 18:30 SK TŘEBÍN JKY - SK Otava Písek, z.s. 0:3 (-13,-18,-20)
99 23. 2. 2022, 20:20 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. - Hlincovka 0:3 (-20,-17,-19)
100 11. 3. 2022, 18:15 SK TŘEBÍN, z.s. - Slavia JU ČB 0:3 (-12,-22,-18)
101 24. 2. 2022, 20:00 TJ Slovan J. Hradec, z.s. - Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 0:3 (-11,-22,-15)
102 23. 2. 2022, 20:30 TJ ČZ Strakonice, spolek - SK-V 41 Tábor z.s. 1:3 (-17,-21,19,-21)
18. kolo
104 3. 3. 2022, 19:30 SK-V 41 Tábor z.s. - TJ Slovan J. Hradec, z.s. 3:1 (16,-18,7,9)
105 28. 2. 2022, 20:00 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. - SK TŘEBÍN, z.s. 3:0 (23,15,19)
106 9. 12. 2021, 20:20 Slavia JU ČB - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. 3:0 (8,10,10)
107 24. 3. 2022, 18:00 Hlincovka - SK TŘEBÍN JKY 3:0 (7,11,20)
108 28. 2. 2022, 19:00 SK Otava Písek, z.s. - TJ Meteor České Budějovice z.s. 0:3 (-13,-23,-17)
19. kolo
110 7. 3. 2022, 20:20 TJ Meteor České Budějovice z.s. - Hlincovka 3:2 (21,13,-24,-22,9)
111 7. 3. 2022, 18:30 SK TŘEBÍN JKY - Slavia JU ČB 0:3 (-21,-13,-8)
112 9. 3. 2022, 20:20 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. - Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 0:3 (-11,-13,-13)
113 25. 3. 2022, 18:15 SK TŘEBÍN, z.s. - SK-V 41 Tábor z.s. 3:2 (24,-19,-15,22,15)
114 10. 3. 2022, 20:00 TJ Slovan J. Hradec, z.s. - TJ ČZ Strakonice, spolek 3:0 (18,21,19)
20. kolo
116 16. 3. 2022, 20:30 TJ ČZ Strakonice, spolek - SK TŘEBÍN, z.s. 3:1 (22,24,-22,23)
117 17. 3. 2022, 19:30 SK-V 41 Tábor z.s. - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. 3:0 (16,18,23)
118 14. 3. 2022, 20:00 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. - SK TŘEBÍN JKY 3:0 (11,11,6)
119 17. 3. 2022, 20:20 Slavia JU ČB - TJ Meteor České Budějovice z.s. 3:1 (16,-19,22,23)
120 17. 3. 2022, 18:00 Hlincovka - SK Otava Písek, z.s. 3:0 (16,11,19)
21. kolo
122 24. 3. 2022, 20:00 SK Otava Písek, z.s. - Slavia JU ČB 0:3 (-17,-20,-14)
123 21. 3. 2022, 20:20 TJ Meteor České Budějovice z.s. - Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 2:3 (22,-23,20,-16,-8)
124 21. 3. 2022, 18:30 SK TŘEBÍN JKY - SK-V 41 Tábor z.s. 0:3 (-16,-15,-19)
125 23. 3. 2022, 20:20 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. - TJ ČZ Strakonice, spolek 2:3 (21,-18,17,-21,-14)
126 18. 3. 2022, 18:15 SK TŘEBÍN, z.s. - TJ Slovan J. Hradec, z.s. 3:2 (-20,21,16,-23,14)
22. kolo
128 31. 3. 2022, 20:00 TJ Slovan J. Hradec, z.s. - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. 3:1 (-16,15,23,24)
129 30. 3. 2022, 20:30 TJ ČZ Strakonice, spolek - SK TŘEBÍN JKY 3:1 (17,-18,16,19)
130 31. 3. 2022, 19:30 SK-V 41 Tábor z.s. - TJ Meteor České Budějovice z.s. 3:X
131 28. 3. 2022, 20:00 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. - SK Otava Písek, z.s. 3:0 (19,13,17)
132 31. 3. 2022, 20:20 Slavia JU ČB - Hlincovka 3:0 (18,18,22)
© ČVS 2015-2018