Jihočeský přebor ženy 2A

10. kolo
T.J. Sokol Křemže0:3TJ Centropen Dačice, z.s.(-16, -15, -12)
TJ Slavoj Ledenice z.s.3:0TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B"(11, 11, 13)
TJ Meteor České Budějovice z.s.3:0Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s.(11, 23, 23)
LOKO B1:3SK Špaček(-12, 18, -10, -11)
Příští kolo
LOKO B-ST26.4.17:30
SK Špaček-TJ Meteor České Budějovice z.s.ST26.4.17:30
Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s.-TJ Slavoj Ledenice z.s.ST26.4.19:15
TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B"-T.J. Sokol KřemžeST26.4.17:30
TJ Centropen Dačice, z.s.-TJ Jiskra Třeboň, z.s.ST26.4.17:30
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Centropen Dačice 8 6 2 0 0 24:6 699:547 22
2 TJ Slavoj Ledenice z.s. 9 6 0 3 0 24:12 797:716 21
3 SK Špaček 8 5 1 1 1 21:10 718:577 18
4 Tělocvičná jednota Sokol Křemže 9 4 2 0 3 20:14 717:688 16
5 TJ Meteor České Budějovice z.s. 9 5 0 1 3 19:14 723:691 16
6 TJ Jiskra Třeboň, z.s. 8 3 1 0 4 14:16 668:603 11
7 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 8 2 0 1 5 9:20 532:668 7
8 TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" 8 1 0 0 7 5:21 482:616 3
9 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. 9 0 0 0 9 4:27 524:754 0
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Jiří Kratochvíl, tel.: 602 105 014, e-mail: regionck@seznam.cz
1. kolo
1 7. 9. 2022, 17:00 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - TJ Jiskra Třeboň, z.s. .
2 6. 9. 2022, 18:00 TJ Centropen Dačice, z.s. - T.J. Sokol Křemže 3:1 (-21,10,16,16)
3 7. 9. 2022, 17:00 TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" - TJ Slavoj Ledenice z.s. 0:3 (-23,-19,-23)
4 8. 9. 2022, 17:00 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. - TJ Meteor České Budějovice z.s. 0:3 (-19,-14,-22)
5 7. 9. 2022, 17:00 SK Špaček - LOKO B 3:0 (15,12,14)
2. kolo
7 14. 9. 2022, 17:00 TJ Meteor České Budějovice z.s. - SK Špaček 3:1 (-23,20,22,22)
8 14. 9. 2022, 17:00 TJ Slavoj Ledenice z.s. - Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 3:0 (16,18,15)
9 14. 9. 2022, 17:00 T.J. Sokol Křemže - TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" 3:0 (11,16,17)
10 14. 9. 2022, 20:00 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - TJ Centropen Dačice, z.s. 1:3 (-19,23,-21,-23)
3. kolo
12 21. 9. 2022, 17:00 TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" - TJ Jiskra Třeboň, z.s. 0:3 (-19,-22,-14)
13 22. 9. 2022, 17:00 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. - T.J. Sokol Křemže 1:3 (21,-8,-13,-16)
14 21. 9. 2022, 17:00 SK Špaček - TJ Slavoj Ledenice z.s. 3:2 (14,-21,18,-25,10)
15 21. 9. 2022, 17:00 LOKO B - TJ Meteor České Budějovice z.s. 0:3 (-12,-21,-17)
4. kolo
17 28. 9. 2022, 17:00 TJ Slavoj Ledenice z.s. - LOKO B 3:1 (22,15,-20,22)
18 24. 11. 2022, 18:30 T.J. Sokol Křemže - SK Špaček 1:3 (-20,16,-19,-24)
19 28. 9. 2022, 20:00 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 3:2 (-20,-22,15,5,5)
20 15. 11. 2022, 18:00 TJ Centropen Dačice, z.s. - TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" Hajn L.
5. kolo
22 5. 10. 2022, 19:15 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. - TJ Centropen Dačice, z.s. 0:3 (-15,-13,-19)
23 5. 10. 2022, 17:00 SK Špaček - TJ Jiskra Třeboň, z.s. 3:0 (15,24,14)
24 5. 10. 2022, 17:00 LOKO B - T.J. Sokol Křemže 0:3 (-21,-19,-10)
25 5. 10. 2022, 17:00 TJ Meteor České Budějovice z.s. - TJ Slavoj Ledenice z.s. 1:3 (-16,16,-21,-19)
6. kolo
27 13. 10. 2022, 18:30 T.J. Sokol Křemže - TJ Meteor České Budějovice z.s. 3:2 (17,-15,21,-20,14)
28 12. 10. 2022, 20:00 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - LOKO B 3:1 (11,-19,7,22)
29 11. 10. 2022, 18:00 TJ Centropen Dačice, z.s. - SK Špaček 3:2 (23,-14,24,-20,10)
30 12. 10. 2022, 17:00 TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" - Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 1:3 (-23,-22,15,-18)
7. kolo
32 19. 10. 2022, 17:00 SK Špaček - TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" 3:0 (14,15,16)
33 19. 10. 2022, 20:00 LOKO B - TJ Centropen Dačice, z.s. 0:3 (-12,-21,-11)
34 19. 9. 2022, 17:00 TJ Meteor České Budějovice z.s. - TJ Jiskra Třeboň, z.s. 1:3 (-10,23,-8,-21)
35 19. 10. 2022, 19:30 TJ Slavoj Ledenice z.s. - T.J. Sokol Křemže 2:3 (-22,-20,20,11,-12)
8. kolo
37 26. 10. 2022, 20:00 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - TJ Slavoj Ledenice z.s. 1:3 (-23,-19,19,-23)
38 25. 10. 2022, 18:00 TJ Centropen Dačice, z.s. - TJ Meteor České Budějovice z.s. 3:0 (20,17,20)
39 14. 11. 2022, 18:00 TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" - LOKO B 3:0 (11,22,22)
40 30. 11. 2022, 19:15 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. - SK Špaček Soukup J.
9. kolo
42 2. 11. 2022, 19:15 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. - LOKO B 3:1 (20,16,-22,16)
43 2. 11. 2022, 17:00 TJ Meteor České Budějovice z.s. - TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" 3:1 (-21,14,23,13)
44 2. 11. 2022, 19:30 TJ Slavoj Ledenice z.s. - TJ Centropen Dačice, z.s. 2:3 (-13,23,17,-19,-12)
45 3. 11. 2022, 18:30 T.J. Sokol Křemže - TJ Jiskra Třeboň, z.s. 3:0 (19,24,20)
10. kolo
47 10. 11. 2022, 18:30 T.J. Sokol Křemže - TJ Centropen Dačice, z.s. 0:3 (-16,-15,-12)
48 9. 11. 2022, 19:30 TJ Slavoj Ledenice z.s. - TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" 3:0 (11,11,13)
49 7. 11. 2022, 19:30 TJ Meteor České Budějovice z.s. - Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 3:0 (11,23,23)
50 9. 11. 2022, 20:00 LOKO B - SK Špaček 1:3 (-12,18,-10,-11)
11. kolo
51 26. 4. 2023, 17:30 LOKO B - .
52 26. 4. 2023, 17:30 SK Špaček - TJ Meteor České Budějovice z.s. .
53 26. 4. 2023, 19:15 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. - TJ Slavoj Ledenice z.s. .
54 26. 4. 2023, 17:30 TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" - T.J. Sokol Křemže .
55 26. 4. 2023, 17:30 TJ Centropen Dačice, z.s. - TJ Jiskra Třeboň, z.s. .
12. kolo
56 3. 5. 2023, 17:30 - TJ Centropen Dačice, z.s. .
57 3. 5. 2023, 20:00 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" .
58 3. 5. 2023, 17:30 T.J. Sokol Křemže - Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. .
59 3. 5. 2023, 17:30 TJ Slavoj Ledenice z.s. - SK Špaček .
60 3. 5. 2023, 17:30 TJ Meteor České Budějovice z.s. - LOKO B .
13. kolo
61 10. 5. 2023, 17:30 TJ Meteor České Budějovice z.s. - .
62 10. 5. 2023, 17:30 LOKO B - TJ Slavoj Ledenice z.s. .
63 10. 5. 2023, 17:30 SK Špaček - T.J. Sokol Křemže .
64 10. 5. 2023, 17:00 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. - TJ Jiskra Třeboň, z.s. .
65 10. 5. 2023, 17:30 TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" - TJ Centropen Dačice, z.s. .
14. kolo
66 17. 5. 2023, 17:30 - TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" .
67 17. 5. 2023, 17:30 TJ Centropen Dačice, z.s. - Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. .
68 17. 5. 2023, 20:00 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - SK Špaček .
69 17. 5. 2023, 17:30 T.J. Sokol Křemže - LOKO B .
70 17. 5. 2023, 17:30 TJ Slavoj Ledenice z.s. - TJ Meteor České Budějovice z.s. .
15. kolo
71 24. 5. 2023, 17:30 TJ Slavoj Ledenice z.s. - .
72 24. 5. 2023, 17:30 TJ Meteor České Budějovice z.s. - T.J. Sokol Křemže .
73 24. 5. 2023, 17:30 LOKO B - TJ Jiskra Třeboň, z.s. .
74 24. 5. 2023, 17:30 SK Špaček - TJ Centropen Dačice, z.s. .
75 24. 5. 2023, 17:00 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. - TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" .
16. kolo
76 31. 5. 2023, 17:30 - Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. .
77 31. 5. 2023, 17:30 TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" - SK Špaček .
78 31. 5. 2023, 17:30 TJ Centropen Dačice, z.s. - LOKO B .
79 31. 5. 2023, 20:00 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - TJ Meteor České Budějovice z.s. .
80 31. 5. 2023, 17:30 T.J. Sokol Křemže - TJ Slavoj Ledenice z.s. .
17. kolo
81 7. 6. 2023, 17:30 T.J. Sokol Křemže - .
82 7. 6. 2023, 17:30 TJ Slavoj Ledenice z.s. - TJ Jiskra Třeboň, z.s. .
83 7. 6. 2023, 17:30 TJ Meteor České Budějovice z.s. - TJ Centropen Dačice, z.s. .
84 7. 6. 2023, 17:30 LOKO B - TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" .
85 7. 6. 2023, 17:30 SK Špaček - Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. .
18. kolo
86 14. 6. 2023, 17:30 - SK Špaček .
87 14. 6. 2023, 17:30 LOKO B - Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. .
88 14. 6. 2023, 17:30 TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" - TJ Meteor České Budějovice z.s. .
89 14. 6. 2023, 17:30 TJ Centropen Dačice, z.s. - TJ Slavoj Ledenice z.s. .
90 14. 6. 2023, 20:00 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - T.J. Sokol Křemže .
Vedoucí soutěže: Jiří Kratochvíl, tel.: 602 105 014, e-mail: regionck@seznam.cz
© ČVS 2015-2018