Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

KP-ZKY-turnaj 4C

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ ČZ Strakonice 4 3 1 0 0 8:1 214:151 11
2 VSK Slavia JU ČB 4 2 1 1 0 7:3 210:183 9
3 TJ Sokol Křemže 4 1 1 1 1 5:5 207:185 6
4 Škola volejbalu 4 1 0 0 3 2:6 132:182 3
5 VK Madeta ČB B 4 0 0 1 3 1:8 147:209 1
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Radek Jáša, tel.: 777 109 652, e-mail: info@skhlincovka.cz, (Kamila Křížová tel.: 602 289 105, e-mail: kamila_krizova@seznam.cz (C skupina))
1. kolo
1 13. 3. 2022, 09:00 TJ ČZ Strakonice - VK Madeta ČB B O. Nedbala 882 České Budějovice - České Budějovice 2 2:0 (12,23)
2 13. 3. 2022, 09:00 TJ Sokol Křemže - Škola volejbalu O. Nedbala 882 České Budějovice - České Budějovice 2 2:0 (17,15)
3 13. 3. 2022, 10:00 VSK Slavia JU ČB - TJ ČZ Strakonice O. Nedbala 882 České Budějovice - České Budějovice 2 1:2 (-14,23,-13)
4 13. 3. 2022, 10:00 VK Madeta ČB B - TJ Sokol Křemže O. Nedbala 882 České Budějovice - České Budějovice 2 1:2 (-14,19,-5)
5 13. 3. 2022, 11:00 VSK Slavia JU ČB - Škola volejbalu O. Nedbala 882 České Budějovice - České Budějovice 2 2:0 (16,15)
6 13. 3. 2022, 11:00 TJ ČZ Strakonice - TJ Sokol Křemže O. Nedbala 882 České Budějovice - České Budějovice 2 2:0 (24,21)
7 13. 3. 2022, 12:00 VK Madeta ČB B - VSK Slavia JU ČB O. Nedbala 882 České Budějovice - České Budějovice 2 0:2 (-16,-20)
8 13. 3. 2022, 12:00 Škola volejbalu - TJ ČZ Strakonice O. Nedbala 882 České Budějovice - České Budějovice 2 0:2 (-6,-13)
9 13. 3. 2022, 13:00 TJ Sokol Křemže - VSK Slavia JU ČB O. Nedbala 882 České Budějovice - České Budějovice 2 1:2 (18,-15,-13)
10 13. 3. 2022, 13:00 Škola volejbalu - VK Madeta ČB B O. Nedbala 882 České Budějovice - České Budějovice 2 2:0 (19,13)
pořadatel: Volejbal Tábor, místo Loko ČB (A,B skupina) a VSK Slavia na ZŠ O.Nedbala (C skupina)
© ČVS 2015-2018