Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

KP-ZKYM-turnaj 3A

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 SK Hlincovka 4 2 2 0 0 8:2 213:166 10
2 VK Madeta ČB A 4 3 0 1 0 7:2 207:154 10
3 VSK ČK 4 2 0 1 1 5:4 196:165 7
4 Volejbal Tábor A 4 0 1 0 3 2:7 155:202 2
5 TJ Slovan J. Hradec 4 0 0 1 3 1:8 129:213 1
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Přemysl Oulík, tel.: 724 057 539, e-mail: p.oulik@swietelsky.cz
1. kolo
1 5. 12. 2021, 08:30 VSK ČK - SK Hlincovka 1:2 (20,-16,-12)
2 5. 12. 2021, 09:30 Volejbal Tábor A - VK Madeta ČB A Za Nádražím 222 Český Krumlov - Nádražní Předměstí 0:2 (-19,-9)
3 5. 12. 2021, 09:30 TJ Slovan J. Hradec - VSK ČK Za Nádražím 222 Český Krumlov - Nádražní Předměstí 0:2 (-11,-11)
4 5. 12. 2021, 09:30 SK Hlincovka - Volejbal Tábor A Za Nádražím 222 Český Krumlov - Nádražní Předměstí 2:0 (13,18)
5 5. 12. 2021, 09:30 TJ Slovan J. Hradec - VK Madeta ČB A Za Nádražím 222 Český Krumlov - Nádražní Předměstí 0:2 (-15,-15)
6 5. 12. 2021, 09:30 VSK ČK - Volejbal Tábor A 2:0 (10,23)
7 5. 12. 2021, 09:30 SK Hlincovka - TJ Slovan J. Hradec Za Nádražím 222 Český Krumlov - Nádražní Předměstí 2:0 (10,15)
8 5. 12. 2021, 09:30 VK Madeta ČB A - VSK ČK Za Nádražím 222 Český Krumlov - Nádražní Předměstí 2:0 (21,22)
9 5. 12. 2021, 09:30 Volejbal Tábor A - TJ Slovan J. Hradec Za Nádražím 222 Český Krumlov - Nádražní Předměstí 2:1 (-23,14,13)
10 5. 12. 2021, 09:30 VK Madeta ČB A - SK Hlincovka Za Nádražím 222 Český Krumlov - Nádražní Předměstí 1:2 (13,-23,-9)
pořadatel: VSK Český Krumlov, místo: ZŠ Za Nádražím (skupina A), ...(skupina B)
© ČVS 2015-2018