Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

KP-ZKYM-turnaj 3B

KOLO
1. kolo
VK Madeta ČB B1:2Skola volejbalu(20, -12, -6)
SK Třebín1:2TJ Tatran Prachatice(-17, 23, -8)
Volejbal Tábor B0:2VK Madeta ČB B(-0, -0)
Skola volejbalu2:0SK Třebín(11, 8)
Volejbal Tábor B0:2TJ Tatran Prachatice(-0, -0)
VK Madeta ČB B0:2SK Třebín(-17, -23)
Skola volejbalu2:0Volejbal Tábor B(0, 0)
TJ Tatran Prachatice2:0VK Madeta ČB B(15, 15)
SK Třebín2:0Volejbal Tábor B(0, 0)
TJ Tatran Prachatice0:2Skola volejbalu(-18, -25)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Skola volejbalu 4 3 1 0 0 8:1 212:105 11
2 TJ Tatran Prachatice 4 2 1 0 1 6:3 206:132 8
3 SK Třebín 4 2 0 1 1 5:4 169:153 7
4 VK Madeta ČB B 4 1 0 1 2 3:6 163:160 4
5 Volejbal Tábor B 4 0 0 0 4 0:8 0:200 0
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Přemysl Oulík, tel.: 724 057 539, e-mail: p.oulik@swietelsky.cz
1. kolo
1 5. 12. 2021, 08:30 VK Madeta ČB B - Skola volejbalu Za Nádražím 222 Český Krumlov - Nádražní Předměstí 1:2 (20,-12,-6)
2 5. 12. 2021, 09:30 SK Třebín - TJ Tatran Prachatice Za Nádražím 222 Český Krumlov - Nádražní Předměstí 1:2 (-17,23,-8)
3 5. 12. 2021, 09:30 Volejbal Tábor B - VK Madeta ČB B Za Nádražím 222 Český Krumlov - Nádražní Předměstí 0:2 (-0,-0)
4 5. 12. 2021, 09:30 Skola volejbalu - SK Třebín Za Nádražím 222 Český Krumlov - Nádražní Předměstí 2:0 (11,8)
5 5. 12. 2021, 09:30 Volejbal Tábor B - TJ Tatran Prachatice Za Nádražím 222 Český Krumlov - Nádražní Předměstí 0:2 (-0,-0)
6 5. 12. 2021, 09:30 VK Madeta ČB B - SK Třebín Za Nádražím 222 Český Krumlov - Nádražní Předměstí 0:2 (-17,-23)
7 5. 12. 2021, 09:30 Skola volejbalu - Volejbal Tábor B Za Nádražím 222 Český Krumlov - Nádražní Předměstí 2:0 (0,0)
8 5. 12. 2021, 09:30 TJ Tatran Prachatice - VK Madeta ČB B Za Nádražím 222 Český Krumlov - Nádražní Předměstí 2:0 (15,15)
9 5. 12. 2021, 09:30 SK Třebín - Volejbal Tábor B Za Nádražím 222 Český Krumlov - Nádražní Předměstí 2:0 (0,0)
10 5. 12. 2021, 09:30 TJ Tatran Prachatice - Skola volejbalu Za Nádražím 222 Český Krumlov - Nádražní Předměstí 0:2 (-18,-25)
pořadatel: VSK Český Krumlov, místo: ZŠ Za Nádražím (skupina A), ....(skupina B)
© ČVS 2015-2018