Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

JM - krajský přebor mužů 1.třídy

28. kolo
VK Žabovřesky3:0Znojmo-Přímětice(21, 20, 22)
Sokol Šlapanice B3:0Kometa Brno B(13, 14, 22)
Vyškov A3:0Sokol Brno-jih B(18, 23, 18)
Brno3:0Vyškov B(16, 22, 25)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno 28 18 3 4 3 72:34 2413:2164 64
2 VOLEJBAL VYŠKOV A 28 17 4 2 5 70:31 2348:2107 61
3 VK Žabovřesky 28 16 2 3 7 60:41 2287:2185 55
4 Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 28 10 5 3 10 57:53 2414:2317 43
5 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih 28 11 2 5 10 57:53 2498:2411 42
6 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 28 8 4 2 14 46:58 2239:2285 34
7 VOLEJBAL VYŠKOV B 28 6 4 3 15 39:66 2193:2379 29
8 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 28 1 1 3 23 15:80 1764:2308 8
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Štěpán Říha, E: riha@bts.cz, M: 602766605
1. kolo
1 9. 10. 2021, 10:00 Brno - VK Žabovřesky 3:2 (18,-24,21,-14,15)
2 16. 10. 2021, 10:00 Vyškov A - Vyškov B 3:0 (22,20,19)
3 9. 10. 2021, 09:00 Sokol Brno-jih B - Sokol Šlapanice B 1:3 (14,-21,-22,-20)
4 9. 10. 2021, 10:00 Znojmo-Přímětice - Kometa Brno B 3:1 (17,19,-16,10)
2. kolo
5 9. 10. 2021, 13:00 Brno - VK Žabovřesky 1:3 (19,-19,-20,-21)
6 16. 10. 2021, 13:00 Vyškov A - Vyškov B 3:0 (19,17,21)
7 9. 10. 2021, 13:00 Sokol Brno-jih B - Sokol Šlapanice B 3:1 (19,17,-21,24)
8 9. 10. 2021, 13:00 Znojmo-Přímětice - Kometa Brno B 3:0 (13,8,18)
3. kolo
9 16. 10. 2021, 10:00 VK Žabovřesky - Kometa Brno B 3:0 (25,11,22)
10 16. 10. 2021, 10:00 Znojmo-Přímětice - Sokol Brno-jih B 3:1 (23,-20,14,21)
11 15. 1. 2022, 10:00 Vyškov B - Sokol Šlapanice B náměstí Svobody 22 Vyškov - Dědice 1:3 (-14,-22,21,-19)
12 12. 3. 2022, 10:00 Brno - Vyškov A 3:1 (-26,16,29,16)
4. kolo
13 16. 10. 2021, 13:00 VK Žabovřesky - Kometa Brno B 3:0 (16,15,23)
14 16. 10. 2021, 13:00 Znojmo-Přímětice - Sokol Brno-jih B 1:3 (-14,-24,20,-13)
15 15. 1. 2022, 13:00 Vyškov B - Sokol Šlapanice B náměstí Svobody 22 Vyškov - Dědice 2:3 (22,16,-16,-18,-12)
16 12. 3. 2022, 13:00 Brno - Vyškov A 3:0 (22,20,20)
5. kolo
17 23. 10. 2021, 10:00 Vyškov A - VK Žabovřesky 3:0 (21,31,23)
18 23. 1. 2022, 09:00 Sokol Šlapanice B - Brno 1:3 (-18,-17,18,-11)
19 11. 12. 2021, 09:00 Znojmo-Přímětice - Vyškov B 3:0 (26,20,12)
20 23. 10. 2021, 10:00 Kometa Brno B - Sokol Brno-jih B 2:3 (23,-24,33,-20,-2)
6. kolo
21 23. 10. 2021, 13:00 Vyškov A - VK Žabovřesky 2:3 (15,-20,-25,21,-10)
22 23. 1. 2022, 13:00 Sokol Šlapanice B - Brno 3:0 (21,20,14)
23 11. 12. 2021, 13:00 Znojmo-Přímětice - Vyškov B 1:3 (-18,24,-21,-24)
24 23. 10. 2021, 13:00 Kometa Brno B - Sokol Brno-jih B 0:3 (-18,-10,-23)
7. kolo
25 6. 11. 2021, 10:00 VK Žabovřesky - Sokol Brno-jih B 0:3 (-34,-23,-20)
26 6. 11. 2021, 10:00 Vyškov B - Kometa Brno B náměstí Svobody 22 Vyškov - Dědice 0:3 (-24,-16,-22)
27 6. 11. 2021, 10:00 Brno - Znojmo-Přímětice 3:2 (-23,-15,16,19,11)
28 6. 11. 2021, 10:00 Vyškov A - Sokol Šlapanice B Nádražní 5 Vyškov - Vyškov-Město 3:0 (23,22,19)
8. kolo
29 6. 11. 2021, 13:00 VK Žabovřesky - Sokol Brno-jih B 3:2 (-15,-24,19,19,10)
30 6. 11. 2021, 13:00 Vyškov B - Kometa Brno B náměstí Svobody 22 Vyškov - Dědice 3:2 (-21,21,22,-20,9)
31 6. 11. 2021, 13:00 Brno - Znojmo-Přímětice 3:1 (13,22,-20,18)
32 6. 11. 2021, 13:00 Vyškov A - Sokol Šlapanice B Nádražní 5 Vyškov - Vyškov-Město 3:0 (20,16,21)
9. kolo
33 14. 11. 2021, 11:00 Sokol Šlapanice B - VK Žabovřesky 3:0 (18,23,12)
34 13. 11. 2021, 10:00 Znojmo-Přímětice - Vyškov A 2:3 (20,24,-22,-21,-12)
35 13. 11. 2021, 10:00 Kometa Brno B - Brno 0:3 (-20,-16,-23)
36 10. 10. 2021, 10:00 Sokol Brno-jih B - Vyškov B 3:0 (13,14,17)
10. kolo
37 14. 11. 2021, 15:00 Sokol Šlapanice B - VK Žabovřesky 1:3 (-20,19,-20,-24)
38 13. 11. 2021, 13:00 Znojmo-Přímětice - Vyškov A 3:2 (-19,21,20,-26,9)
39 13. 11. 2021, 13:00 Kometa Brno B - Brno 0:3 (-21,-23,-23)
40 10. 10. 2021, 13:00 Sokol Brno-jih B - Vyškov B 2:3 (-21,-21,22,19,-13)
11. kolo
41 13. 11. 2021, 10:00 VK Žabovřesky - Vyškov B 3:0 (24,22,21)
42 20. 11. 2021, 10:00 Brno - Sokol Brno-jih B 3:1 (-22,21,22,21)
43 19. 2. 2022, 09:00 Vyškov A - Kometa Brno B 3:0 (13,19,16)
44 21. 11. 2021, 10:00 Sokol Šlapanice B - Znojmo-Přímětice 2:3 (21,-23,-15,24,-13)
12. kolo
45 13. 11. 2021, 13:00 VK Žabovřesky - Vyškov B 3:0 (20,22,21)
46 20. 11. 2021, 13:00 Brno - Sokol Brno-jih B 3:1 (21,-22,18,25)
47 19. 2. 2022, 13:00 Vyškov A - Kometa Brno B 3:0 (20,19,18)
48 21. 11. 2021, 13:00 Sokol Šlapanice B - Znojmo-Přímětice 0:3 (-20,-19,-21)
13. kolo
49 27. 11. 2021, 10:00 Znojmo-Přímětice - VK Žabovřesky 3:2 (13,14,-17,-19,15)
50 26. 2. 2022, 10:00 Kometa Brno B - Sokol Šlapanice B 0:3 (-15,-11,-22)
51 26. 2. 2022, 09:00 Sokol Brno-jih B - Vyškov A 1:3 (22,-16,-22,-12)
52 27. 11. 2021, 10:00 Vyškov B - Brno 3:2 (20,21,-19,-22,12)
14. kolo
53 27. 11. 2021, 13:00 Znojmo-Přímětice - VK Žabovřesky 3:0 (15,10,20)
54 26. 2. 2022, 13:00 Kometa Brno B - Sokol Šlapanice B 0:3 (-23,-27,-22)
55 26. 2. 2022, 13:00 Sokol Brno-jih B - Vyškov A 2:3 (16,-29,19,-23,-7)
56 27. 11. 2021, 13:00 Vyškov B - Brno 3:2 (17,-15,-18,23,10)
15. kolo
57 8. 1. 2022, 10:00 VK Žabovřesky - Brno 0:3 (-17,-16,-16)
58 8. 1. 2022, 09:00 Vyškov B - Vyškov A 1:3 (26,-24,-19,-19)
59 9. 1. 2022, 09:00 Sokol Šlapanice B - Sokol Brno-jih B 3:2 (-18,17,22,-22,9)
60 8. 1. 2022, 10:00 Kometa Brno B - Znojmo-Přímětice 0:3 (-16,-12,-10)
16. kolo
61 8. 1. 2022, 13:00 VK Žabovřesky - Brno 2:3 (-16,21,-14,21,-12)
62 8. 1. 2022, 12:00 Vyškov B - Vyškov A 2:3 (-19,22,-9,19,-13)
63 9. 1. 2022, 13:00 Sokol Šlapanice B - Sokol Brno-jih B 0:3 (-26,-23,-24)
64 8. 1. 2022, 13:00 Kometa Brno B - Znojmo-Přímětice 1:3 (-21,25,-16,-16)
17. kolo
65 15. 1. 2022, 10:00 Kometa Brno B - VK Žabovřesky 0:3 (-23,-14,-14)
66 15. 1. 2022, 09:00 Sokol Brno-jih B - Znojmo-Přímětice 3:1 (-21,15,20,19)
67 17. 10. 2021, 10:00 Sokol Šlapanice B - Vyškov B 1:3 (-18,-23,19,-18)
68 15. 1. 2022, 09:00 Vyškov A - Brno 3:2 (18,-23,-22,9,13)
18. kolo
69 15. 1. 2022, 13:00 Kometa Brno B - VK Žabovřesky 0:3 (-16,-15,-18)
70 15. 1. 2022, 13:00 Sokol Brno-jih B - Znojmo-Přímětice 2:3 (-21,18,-23,17,-13)
71 17. 10. 2021, 13:00 Sokol Šlapanice B - Vyškov B 3:2 (18,-22,-20,11,15)
72 15. 1. 2022, 12:00 Vyškov A - Brno 3:0 (16,20,10)
19. kolo
73 22. 1. 2022, 10:00 VK Žabovřesky - Vyškov A 0:3 (-29,-23,-22)
74 23. 10. 2021, 10:00 Brno - Sokol Šlapanice B 3:0 (20,21,18)
75 26. 3. 2022, 10:00 Vyškov B - Znojmo-Přímětice náměstí Svobody 22 Vyškov - Dědice 3:1 (25,16,-23,24)
76 19. 3. 2022, 09:00 Sokol Brno-jih B - Kometa Brno B 3:0 (20,22,27)
20. kolo
77 22. 1. 2022, 13:00 VK Žabovřesky - Vyškov A 3:1 (15,-21,16,21)
78 23. 10. 2021, 13:00 Brno - Sokol Šlapanice B 3:0 (13,12,18)
79 26. 3. 2022, 13:00 Vyškov B - Znojmo-Přímětice náměstí Svobody 22 Vyškov - Dědice 0:3 (-18,-23,-19)
80 19. 3. 2022, 13:00 Sokol Brno-jih B - Kometa Brno B 3:2 (-22,-23,21,19,9)
21. kolo
81 5. 2. 2022, 09:00 Sokol Brno-jih B - VK Žabovřesky 1:3 (-17,16,-32,-21)
82 5. 2. 2022, 10:00 Kometa Brno B - Vyškov B 0:3 (-15,-21,-16)
83 5. 2. 2022, 11:00 Znojmo-Přímětice - Brno 1:3 (-23,-21,16,-15)
84 6. 2. 2022, 09:00 Sokol Šlapanice B - Vyškov A 0:3 (-23,-23,-22)
22. kolo
85 5. 2. 2022, 13:00 Sokol Brno-jih B - VK Žabovřesky 1:3 (27,-25,-12,-21)
86 5. 2. 2022, 13:00 Kometa Brno B - Vyškov B 1:3 (-15,-19,27,-9)
87 5. 2. 2022, 15:00 Znojmo-Přímětice - Brno 0:3 (-28,-22,-24)
88 6. 2. 2022, 13:00 Sokol Šlapanice B - Vyškov A 0:3 (-16,-17,-18)
23. kolo
89 12. 2. 2022, 10:00 VK Žabovřesky - Sokol Šlapanice B 3:1 (17,22,-22,21)
90 12. 2. 2022, 09:00 Vyškov A - Znojmo-Přímětice 3:0 (25,22,20)
91 26. 3. 2022, 10:00 Brno - Kometa Brno B 2:3 (16,-16,-26,17,-13)
92 12. 2. 2022, 10:00 Vyškov B - Sokol Brno-jih B náměstí Svobody 22 Vyškov - Dědice 0:3 (-16,-16,-18)
24. kolo
93 12. 2. 2022, 13:00 VK Žabovřesky - Sokol Šlapanice B 3:1 (21,27,-17,18)
94 12. 2. 2022, 12:00 Vyškov A - Znojmo-Přímětice 1:3 (-13,21,-18,-23)
95 26. 3. 2022, 13:00 Brno - Kometa Brno B 3:0 (16,12,13)
96 12. 2. 2022, 13:00 Vyškov B - Sokol Brno-jih B náměstí Svobody 22 Vyškov - Dědice 1:3 (26,-23,-19,-19)
25. kolo
97 19. 2. 2022, 10:00 Vyškov B - VK Žabovřesky 3:0 (25,16,17)
98 5. 3. 2022, 10:00 Sokol Brno-jih B - Brno 1:3 (-25,-22,22,-20)
99 5. 3. 2022, 10:00 Kometa Brno B - Vyškov A 0:3 (-20,-8,-20)
100 4. 12. 2021, 09:00 Znojmo-Přímětice - Sokol Šlapanice B 2:3 (23,-23,16,-23,-14)
26. kolo
101 19. 2. 2022, 13:00 Vyškov B - VK Žabovřesky 0:3 (-22,-13,-21)
102 5. 3. 2022, 13:00 Sokol Brno-jih B - Brno 0:3 (-16,-20,-20)
103 5. 3. 2022, 13:00 Kometa Brno B - Vyškov A 0:3 (-17,-14,-20)
104 4. 12. 2021, 13:00 Znojmo-Přímětice - Sokol Šlapanice B 3:2 (-20,20,15,-15,11)
27. kolo
105 26. 2. 2022, 10:00 VK Žabovřesky - Znojmo-Přímětice 3:0 (21,14,9)
106 28. 11. 2021, 09:00 Sokol Šlapanice B - Kometa Brno B 3:0 (18,19,19)
107 20. 3. 2022, 11:00 Vyškov A - Sokol Brno-jih B Nádražní 5 Vyškov - Vyškov-Město 0:3 (-20,-24,-18)
108 26. 2. 2022, 10:00 Brno - Vyškov B 3:0 (21,14,12)
28. kolo
109 26. 2. 2022, 13:00 VK Žabovřesky - Znojmo-Přímětice 3:0 (21,20,22)
110 28. 11. 2021, 13:00 Sokol Šlapanice B - Kometa Brno B 3:0 (13,14,22)
111 20. 3. 2022, 15:00 Vyškov A - Sokol Brno-jih B Nádražní 5 Vyškov - Vyškov-Město 3:0 (18,23,18)
112 26. 2. 2022, 13:00 Brno - Vyškov B 3:0 (16,22,25)
© ČVS 2015-2018