JM - krajský přebor žen 1.třídy

22. kolo
VK Křenovice, z.s.-Tělocvičná jednota Sokol Bučovice
Jehnice2:3ŠSK při Gymnáziu Šlapanice(-23, 19, 20, -20, -12)
VK Moravská Slávia Brno, z.s.3:1TJ JUNIOR Brno(-22, 8, 25, 18)
TJ Minerva BoskoviceX:3Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna
TJ Sokol Šlapanice u Brna B3:0Vyškov(24, 12, 7)
Příští kolo
Tělocvičná jednota Sokol Bučovice-TJ Sokol Šlapanice u Brna BSO22.1.10:00
Vyškov3:XTJ Minerva BoskoviceSO22.1.10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna-VK Moravská Slávia Brno, z.s.SO22.1.9:00
TJ JUNIOR Brno-JehniceSO22.1.10:00
ŠSK při Gymnáziu Šlapanice-VK Křenovice, z.s.SO22.1.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Sokol Šlapanice u Brna B 24 21 0 0 3 66:13 1912:1297 63
2 VK Moravská Slávia Brno, z.s. 22 15 2 1 4 55:25 1844:1448 50
3 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna 22 12 4 0 6 50:30 1737:1455 44
4 Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 24 12 2 4 6 51:38 1930:1596 44
5 VTK Křenovice, z.s. 22 11 2 1 8 44:36 1735:1533 38
6 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 20 9 0 2 9 34:35 1426:1411 29
7 TJ Sokol Jehnice, z.s. 22 5 4 3 10 34:48 1604:1662 26
8 TJ JUNIOR Brno 20 6 2 3 9 36:41 1659:1532 25
9 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 20 6 2 2 10 33:43 1484:1580 24
10 TJ Minerva Boskovice 36 1 0 2 15 11:105 1029:2846 -13
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Štěpán Říha, E: riha@bts.cz, M: 602766605
1. kolo
1 2. 10. 2021, 10:00 Vyškov - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 3:1 (21,-23,19,13)
2 2. 10. 2021, 11:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna 1:3 (-21,-15,13,-24)
3 2. 10. 2021, 10:00 TJ Minerva Boskovice - TJ JUNIOR Brno 1:3 (23,-15,-16,-13)
4 2. 10. 2021, 10:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. 2:3 (20,-21,-16,20,-12)
5 2. 10. 2021, 10:00 Jehnice - VK Křenovice, z.s. 3:0 (15,24,22)
2. kolo
6 2. 10. 2021, 13:00 Vyškov - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 3:2 (-21,20,-22,13,17)
7 2. 10. 2021, 15:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna 1:3 (17,-23,-21,-17)
8 2. 10. 2021, 13:00 TJ Minerva Boskovice - TJ JUNIOR Brno 0:3 (-13,-13,-13)
9 2. 10. 2021, 13:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. 0:3 (-20,-20,-16)
10 2. 10. 2021, 13:00 Jehnice - VK Křenovice, z.s. 3:0 (23,21,20)
3. kolo
11 9. 10. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice - VK Křenovice, z.s. 1:3 (-21,-14,26,-13)
12 9. 10. 2021, 10:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - Jehnice 3:2 (-21,19,11,-17,8)
13 9. 10. 2021, 10:00 TJ JUNIOR Brno - VK Moravská Slávia Brno, z.s. 1:3 (-18,-18,21,-11)
14 9. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - TJ Minerva Boskovice 3:2 (-16,8,19,-25,11)
15 9. 10. 2021, 10:00 Vyškov - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 3:1 (21,14,-19,19)
4. kolo
16 9. 10. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice - VK Křenovice, z.s. 0:3 (-20,-16,-23)
17 9. 10. 2021, 13:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - Jehnice 2:3 (-22,16,-22,21,-10)
18 9. 10. 2021, 13:00 TJ JUNIOR Brno - VK Moravská Slávia Brno, z.s. 1:3 (-12,-22,13,-22)
19 9. 10. 2021, 12:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - TJ Minerva Boskovice 3:0 (21,17,17)
20 9. 10. 2021, 13:00 Vyškov - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 0:3 (-15,-18,-17)
5. kolo
21 16. 10. 2021, 10:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 3:0 (19,7,13)
22 16. 10. 2021, 10:00 TJ Minerva Boskovice - Vyškov 1:3 (-24,24,-20,-19)
23 16. 10. 2021, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna 3:0 (24,22,19)
24 16. 10. 2021, 10:00 Jehnice - TJ JUNIOR Brno 0:3 (-19,-23,-20)
25 16. 10. 2021, 10:00 VK Křenovice, z.s. - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice 1:3 (22,-20,-11,-22)
6. kolo
26 16. 10. 2021, 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 3:0 (21,17,15)
27 16. 10. 2021, 13:00 TJ Minerva Boskovice - Vyškov 0:3 (-18,-28,-17)
28 16. 10. 2021, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna 1:3 (-22,14,-23,-23)
29 16. 10. 2021, 13:00 Jehnice - TJ JUNIOR Brno 0:3 (-12,-18,-21)
30 16. 10. 2021, 13:00 VK Křenovice, z.s. - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice 0:3 (-16,-17,-24)
7. kolo
31 23. 10. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice 1:3 (19,-16,-10,-12)
32 23. 10. 2021, 10:00 TJ JUNIOR Brno - VK Křenovice, z.s. 2:3 (-19,18,13,-21,-11)
33 23. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - Jehnice 3:2 (-15,9,17,-7,4)
34 23. 10. 2021, 09:00 Vyškov - VK Moravská Slávia Brno, z.s. 1:3 (20,-18,-11,-18)
35 23. 10. 2021, 10:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - TJ Minerva Boskovice 3:0 (16,11,18)
8. kolo
36 23. 10. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice 0:3 (-11,-11,-17)
37 23. 10. 2021, 13:00 TJ JUNIOR Brno - VK Křenovice, z.s. 1:3 (10,-20,-19,-21)
38 23. 10. 2021, 12:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - Jehnice 3:0 (13,14,14)
39 23. 10. 2021, 13:00 Vyškov - VK Moravská Slávia Brno, z.s. 3:2 (25,-19,-24,22,13)
40 23. 10. 2021, 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - TJ Minerva Boskovice 3:0 (18,5,22)
9. kolo
41 6. 11. 2021, 10:00 TJ Minerva Boskovice - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 1:3 (-17,-22,21,-18)
42 6. 11. 2021, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 1:3 (-22,-16,21,-15)
43 6. 11. 2021, 10:00 Jehnice - Vyškov 3:1 (-15,24,18,8)
44 6. 11. 2021, 10:00 VK Křenovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna 1:3 (-22,22,-18,-18)
45 6. 11. 2021, 10:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - TJ JUNIOR Brno 3:0 (21,17,20)
10. kolo
46 6. 11. 2021, 13:00 TJ Minerva Boskovice - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 1:3 (24,-19,-26,-18)
47 6. 11. 2021, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 0:3 (-10,-21,-19)
48 6. 11. 2021, 13:00 Jehnice - Vyškov 3:2 (-16,-17,11,25,11)
49 6. 11. 2021, 13:00 VK Křenovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna 3:1 (14,10,-21,22)
50 6. 11. 2021, 13:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - TJ JUNIOR Brno 2:3 (25,19,-21,-20,-9)
11. kolo
51 13. 11. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice - TJ JUNIOR Brno 2:3 (-21,20,-17,22,-10)
52 13. 11. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice 3:0 (19,16,17)
53 13. 11. 2021, 09:00 Vyškov - VK Křenovice, z.s. 2:3 (23,-9,27,-17,-7)
54 13. 11. 2021, 09:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - Jehnice 3:0 (14,16,17)
55 14. 11. 2021, 10:00 TJ Minerva Boskovice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. 0:3 (-6,-12,-14)
12. kolo
56 13. 11. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice - TJ JUNIOR Brno 3:0 (20,19,27)
57 13. 11. 2021, 12:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice 3:0 (12,12,20)
58 13. 11. 2021, 11:00 Vyškov - VK Křenovice, z.s. 1:3 (-15,22,-16,-11)
59 13. 11. 2021, 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - Jehnice 3:0 (16,13,8)
60 14. 11. 2021, 13:00 TJ Minerva Boskovice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. 0:3 (-16,-18,-12)
13. kolo
61 20. 11. 2021, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 3:0 (10,16,17)
62 20. 11. 2021, 10:00 Jehnice - TJ Minerva Boskovice 0:3 (-17,-22,-16)
63 20. 11. 2021, 10:00 VK Křenovice, z.s. - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 0:3 (-13,-15,-15)
64 20. 11. 2021, 10:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - Vyškov 3:1 (14,-18,15,13)
65 20. 11. 2021, 10:00 TJ JUNIOR Brno - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna 2:3 (20,-6,17,-28,-11)
14. kolo
66 20. 11. 2021, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 3:0 (18,16,17)
67 20. 11. 2021, 13:00 Jehnice - TJ Minerva Boskovice 3:2 (-22,19,-20,25,9)
68 20. 11. 2021, 13:00 VK Křenovice, z.s. - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 1:3 (-8,-16,21,-11)
69 20. 11. 2021, 13:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - Vyškov 3:1 (23,-18,15,16)
70 20. 11. 2021, 13:00 TJ JUNIOR Brno - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna 2:3 (-22,31,17,-18,-10)
15. kolo
71 8. 12. 2021, 18:00 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna 3:0 (11,23,11)
72 27. 11. 2021, 08:30 Vyškov - TJ JUNIOR Brno Malach J.
73 27. 11. 2021, 09:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice 3:0 (23,20,23)
74 27. 11. 2021, 10:00 TJ Minerva Boskovice - VK Křenovice, z.s. 0:3 (-19,-18,-18)
75 26. 2. 2022, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Jehnice .
16. kolo
76 8. 12. 2021, 20:00 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna 3:0 (23,16,22)
77 27. 11. 2021, 10:30 Vyškov - TJ JUNIOR Brno Malach J.
78 27. 11. 2021, 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice 3:0 (20,12,21)
79 27. 11. 2021, 13:00 TJ Minerva Boskovice - VK Křenovice, z.s. 0:3 (-13,-23,-16)
80 26. 2. 2022, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Jehnice .
17. kolo
81 4. 12. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice - Jehnice 3:0 (23,14,19)
82 4. 12. 2021, 10:00 VK Křenovice, z.s. - VK Moravská Slávia Brno, z.s. 2:3 (-26,18,11,-22,-5)
83 4. 12. 2021, 10:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - TJ Minerva Boskovice 3:0 (0,0,0)
84 4. 12. 2021, 10:00 TJ JUNIOR Brno - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 1:3 (-12,25,-19,-22)
85 4. 12. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - Vyškov 3:0 (0,0,0)
18. kolo
86 4. 12. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice - Jehnice 3:0 (20,15,15)
87 4. 12. 2021, 13:00 VK Křenovice, z.s. - VK Moravská Slávia Brno, z.s. 0:3 (-13,-17,-22)
88 4. 12. 2021, 13:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - TJ Minerva Boskovice 3:0 (0,0,0)
89 4. 12. 2021, 13:00 TJ JUNIOR Brno - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 0:3 (-23,-23,-21)
90 4. 12. 2021, 12:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - Vyškov 3:0 (17,18,17)
19. kolo
92 8. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 1:3 (-11,-19,19,-9)
94 8. 1. 2022, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice 0:3 (-23,-16,-22)
95 8. 1. 2022, 10:00 VK Křenovice, z.s. - Jehnice 3:1 (6,19,-19,15)
20. kolo
97 8. 1. 2022, 12:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 0:3 (-16,-19,-16)
98 8. 1. 2022, 13:00 TJ JUNIOR Brno - TJ Minerva Boskovice 3:X
99 8. 1. 2022, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice 3:1 (-22,17,17,15)
100 8. 1. 2022, 13:00 VK Křenovice, z.s. - Jehnice 3:0 (23,18,10)
21. kolo
102 15. 1. 2022, 10:00 Jehnice - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice 3:2 (20,-22,-26,15,7)
103 15. 1. 2022, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - TJ JUNIOR Brno 3:1 (23,20,-23,13)
104 15. 1. 2022, 10:00 TJ Minerva Boskovice - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna X:3
105 15. 1. 2022, 10:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - Vyškov 3:0 (19,17,15)
22. kolo
107 15. 1. 2022, 13:00 Jehnice - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice 2:3 (-23,19,20,-20,-12)
108 15. 1. 2022, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - TJ JUNIOR Brno 3:1 (-22,8,25,18)
109 15. 1. 2022, 13:00 TJ Minerva Boskovice - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna X:3
110 15. 1. 2022, 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - Vyškov 3:0 (24,12,7)
23. kolo
111 22. 1. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice - TJ Sokol Šlapanice u Brna B Muranyi K.
112 22. 1. 2022, 10:00 Vyškov - TJ Minerva Boskovice 3:X
113 22. 1. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - VK Moravská Slávia Brno, z.s. Bednář S.
114 22. 1. 2022, 10:00 TJ JUNIOR Brno - Jehnice Malach J.
115 22. 1. 2022, 10:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - VK Křenovice, z.s. Všetečka K.
24. kolo
116 22. 1. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice - TJ Sokol Šlapanice u Brna B Muranyi K.
117 22. 1. 2022, 13:00 Vyškov - TJ Minerva Boskovice 3:X
118 22. 1. 2022, 12:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - VK Moravská Slávia Brno, z.s. Bednář S.
119 22. 1. 2022, 13:00 TJ JUNIOR Brno - Jehnice Malach J.
120 22. 1. 2022, 13:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - VK Křenovice, z.s. Všetečka K.
25. kolo
121 5. 2. 2022, 10:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice .
122 5. 2. 2022, 10:00 VK Křenovice, z.s. - TJ JUNIOR Brno .
123 5. 2. 2022, 10:00 Jehnice - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna .
124 5. 2. 2022, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Vyškov .
125 5. 2. 2022, 10:00 TJ Minerva Boskovice - TJ Sokol Šlapanice u Brna B X:3
26. kolo
126 5. 2. 2022, 13:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice .
127 5. 2. 2022, 13:00 VK Křenovice, z.s. - TJ JUNIOR Brno .
128 5. 2. 2022, 13:00 Jehnice - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna .
129 5. 2. 2022, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Vyškov .
130 5. 2. 2022, 13:00 TJ Minerva Boskovice - TJ Sokol Šlapanice u Brna B X:3
27. kolo
131 12. 2. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice - TJ Minerva Boskovice 3:X
132 12. 2. 2022, 10:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
133 12. 2. 2022, 10:00 Vyškov - Jehnice .
134 12. 2. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - VK Křenovice, z.s. .
135 12. 2. 2022, 10:00 TJ JUNIOR Brno - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice .
28. kolo
136 12. 2. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice - TJ Minerva Boskovice 3:X
137 12. 2. 2022, 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
138 12. 2. 2022, 13:00 Vyškov - Jehnice .
139 12. 2. 2022, 12:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - VK Křenovice, z.s. .
140 12. 2. 2022, 13:00 TJ JUNIOR Brno - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice .
29. kolo
141 5. 3. 2022, 10:00 TJ JUNIOR Brno - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice .
142 5. 3. 2022, 10:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna .
143 5. 3. 2022, 10:00 VK Křenovice, z.s. - Vyškov .
144 5. 3. 2022, 10:00 Jehnice - TJ Sokol Šlapanice u Brna B .
145 5. 3. 2022, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - TJ Minerva Boskovice 3:X
30. kolo
146 5. 3. 2022, 13:00 TJ JUNIOR Brno - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice .
147 5. 3. 2022, 13:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna .
148 5. 3. 2022, 13:00 VK Křenovice, z.s. - Vyškov .
149 5. 3. 2022, 13:00 Jehnice - TJ Sokol Šlapanice u Brna B .
150 5. 3. 2022, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - TJ Minerva Boskovice 3:X
31. kolo
151 26. 2. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
152 26. 2. 2022, 10:00 TJ Minerva Boskovice - Jehnice X:3
153 26. 2. 2022, 10:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - VK Křenovice, z.s. .
154 26. 2. 2022, 10:00 Vyškov - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice .
155 26. 2. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - TJ JUNIOR Brno .
32. kolo
156 26. 2. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
157 26. 2. 2022, 13:00 TJ Minerva Boskovice - Jehnice X:3
158 26. 2. 2022, 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - VK Křenovice, z.s. .
159 26. 2. 2022, 13:00 Vyškov - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice .
160 26. 2. 2022, 12:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - TJ JUNIOR Brno .
33. kolo
161 19. 3. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice .
162 19. 3. 2022, 10:00 TJ JUNIOR Brno - Vyškov .
163 19. 3. 2022, 10:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - TJ Sokol Šlapanice u Brna B .
164 19. 3. 2022, 10:00 VK Křenovice, z.s. - TJ Minerva Boskovice 3:X
165 19. 3. 2022, 10:00 Jehnice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
34. kolo
166 19. 3. 2022, 12:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice .
167 19. 3. 2022, 13:00 TJ JUNIOR Brno - Vyškov .
168 19. 3. 2022, 13:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - TJ Sokol Šlapanice u Brna B .
169 19. 3. 2022, 13:00 VK Křenovice, z.s. - TJ Minerva Boskovice 3:X
170 19. 3. 2022, 13:00 Jehnice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
35. kolo
171 26. 3. 2022, 10:00 Jehnice - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice .
172 26. 3. 2022, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - VK Křenovice, z.s. .
173 26. 3. 2022, 10:00 TJ Minerva Boskovice - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice X:3
174 26. 3. 2022, 10:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - TJ JUNIOR Brno .
175 26. 3. 2022, 10:00 Vyškov - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna .
36. kolo
176 26. 3. 2022, 13:00 Jehnice - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice .
177 26. 3. 2022, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - VK Křenovice, z.s. .
178 26. 3. 2022, 13:00 TJ Minerva Boskovice - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice X:3
179 26. 3. 2022, 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - TJ JUNIOR Brno .
180 26. 3. 2022, 13:00 Vyškov - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna .
© ČVS 2015-2018