JM - krajský přebor žen 1.třídy

19. kolo
VK PNF Znojmo - Přímětice-TJ Sokol Jehnice
ŠSK při Gymnáziu Šlapanice-VK Křenovice
TJ Sokol Újezd u Brna-TJ JUNIOR Brno
Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna-Lokomotiva Fosfa Břeclav
Příští kolo
VK PNF Znojmo - Přímětice-TJ Sokol JehniceSO21.1.13:00
ŠSK při Gymnáziu Šlapanice-VK KřenoviceSO21.1.13:00
TJ Sokol Újezd u Brna-TJ JUNIOR BrnoSO21.1.12:00
Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna-Lokomotiva Fosfa BřeclavSO21.1.13:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Lokomotiva Fosfa Břeclav 10 10 0 0 0 30:3 815:619 30
2 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 12 8 2 0 2 31:13 1016:817 28
3 TJ JUNIOR Brno, z.s. 12 7 1 1 3 29:19 1072:994 24
4 Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 10 4 1 0 5 17:18 746:726 14
5 Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 12 4 0 0 8 16:27 882:986 12
6 VTK Křenovice, z.s. 10 3 0 1 6 13:22 692:782 10
7 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna 10 2 0 1 7 10:25 689:803 7
8 TJ Sokol Jehnice 12 2 0 1 9 12:31 823:1008 7
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Štěpán Říha, E: riha@bts.cz, M: 602766605
1. kolo
1 8. 10. 2022, 10:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - VK PNF Znojmo - Přímětice 3:0 (13,12,18)
2 8. 10. 2022, 09:00 TJ Sokol Jehnice - TJ Sokol Újezd u Brna 0:3 (-11,-16,-20)
3 8. 10. 2022, 10:00 VK Křenovice - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-19,-12,-14)
4 8. 10. 2022, 09:00 TJ JUNIOR Brno - Lokomotiva Fosfa Břeclav 1:3 (23,-22,-23,-20)
2. kolo
5 8. 10. 2022, 13:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - VK PNF Znojmo - Přímětice 3:1 (20,-19,9,20)
6 8. 10. 2022, 13:00 TJ Sokol Jehnice - TJ Sokol Újezd u Brna 1:3 (14,-13,-23,-20)
7 8. 10. 2022, 13:00 VK Křenovice - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-17,-14,-8)
8 8. 10. 2022, 13:00 TJ JUNIOR Brno - Lokomotiva Fosfa Břeclav 1:3 (-21,-22,20,-18)
3. kolo
9 15. 10. 2022, 10:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - Lokomotiva Fosfa Břeclav 0:3 (-19,-6,-19)
10 15. 10. 2022, 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - TJ JUNIOR Brno 3:1 (13,-18,9,14)
11 10. 12. 2022, 09:00 TJ Sokol Újezd u Brna - VK Křenovice Všetečka K.
12 15. 10. 2022, 10:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - TJ Sokol Jehnice 3:0 (12,12,20)
4. kolo
13 15. 10. 2022, 13:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - Lokomotiva Fosfa Břeclav 0:3 (-16,-15,-22)
14 15. 10. 2022, 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - TJ JUNIOR Brno 3:2 (-17,20,14,-21,7)
15 10. 12. 2022, 12:00 TJ Sokol Újezd u Brna - VK Křenovice Všetečka K.
16 15. 10. 2022, 13:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - TJ Sokol Jehnice 3:2 (-24,-23,15,17,3)
5. kolo
17 22. 10. 2022, 10:00 TJ Sokol Jehnice - VK PNF Znojmo - Přímětice 3:1 (-23,22,20,16)
18 22. 10. 2022, 10:00 VK Křenovice - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice 3:0 (12,22,19)
19 22. 10. 2022, 10:00 TJ JUNIOR Brno - TJ Sokol Újezd u Brna 3:0 (17,19,21)
20 22. 10. 2022, 10:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 3:0 (23,14,18)
6. kolo
21 22. 10. 2022, 13:00 TJ Sokol Jehnice - VK PNF Znojmo - Přímětice 1:3 (18,-18,-17,-15)
22 22. 10. 2022, 13:00 VK Křenovice - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice 0:3 (-17,-23,-13)
23 22. 10. 2022, 13:00 TJ JUNIOR Brno - TJ Sokol Újezd u Brna 3:1 (21,16,-19,17)
24 22. 10. 2022, 13:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 3:1 (26,-19,20,19)
7. kolo
25 5. 11. 2022, 09:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-21,-22,-18)
26 5. 11. 2022, 09:00 TJ Sokol Újezd u Brna - Lokomotiva Fosfa Břeclav 0:3 (-18,-16,-8)
27 5. 11. 2022, 10:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - TJ JUNIOR Brno 0:3 (-15,-14,-30)
28 5. 11. 2022, 09:00 TJ Sokol Jehnice - VK Křenovice 3:0 (20,18,23)
8. kolo
29 5. 11. 2022, 13:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 1:3 (-11,18,-25,-16)
30 5. 11. 2022, 12:00 TJ Sokol Újezd u Brna - Lokomotiva Fosfa Břeclav 0:3 (-16,-14,-17)
31 5. 11. 2022, 13:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - TJ JUNIOR Brno 1:3 (-19,-17,23,-19)
32 5. 11. 2022, 13:00 TJ Sokol Jehnice - VK Křenovice 0:3 (-17,-9,-21)
9. kolo
33 12. 11. 2022, 09:00 VK Křenovice - VK PNF Znojmo - Přímětice 3:1 (20,-25,21,20)
34 12. 11. 2022, 10:00 TJ JUNIOR Brno - TJ Sokol Jehnice 3:1 (13,-22,21,22)
35 4. 2. 2023, 10:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice Obr P.
36 12. 11. 2022, 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - TJ Sokol Újezd u Brna 3:0 (24,11,17)
10. kolo
37 12. 11. 2022, 12:00 VK Křenovice - VK PNF Znojmo - Přímětice 1:3 (-15,-13,19,-19)
38 12. 11. 2022, 13:00 TJ JUNIOR Brno - TJ Sokol Jehnice 3:1 (13,20,-23,19)
39 4. 2. 2023, 13:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice Obr P.
40 12. 11. 2022, 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - TJ Sokol Újezd u Brna 3:2 (19,17,-20,-23,10)
11. kolo
41 26. 11. 2022, 10:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Újezd u Brna 3:1 (21,20,-18,23)
42 26. 11. 2022, 10:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 1:3 (21,-15,-14,-14)
43 26. 11. 2022, 10:00 TJ Sokol Jehnice - Lokomotiva Fosfa Břeclav 0:3 (-17,-23,-17)
44 26. 11. 2022, 10:00 VK Křenovice - TJ JUNIOR Brno 1:3 (19,-10,-20,-18)
12. kolo
45 26. 11. 2022, 13:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Újezd u Brna 3:0 (13,24,26)
46 26. 11. 2022, 13:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-17,-23,-15)
47 26. 11. 2022, 13:00 TJ Sokol Jehnice - Lokomotiva Fosfa Břeclav 0:3 (-19,-18,-18)
48 26. 11. 2022, 13:00 VK Křenovice - TJ JUNIOR Brno 2:3 (21,-16,20,-22,-11)
13. kolo
49 3. 12. 2022, 09:00 TJ JUNIOR Brno - VK PNF Znojmo - Přímětice Řezáč M.
50 4. 12. 2022, 10:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Křenovice Obr P.
51 3. 12. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - TJ Sokol Jehnice Votavová K.
52 3. 12. 2022, 09:00 TJ Sokol Újezd u Brna - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice Kobylka B.
14. kolo
53 3. 12. 2022, 13:00 TJ JUNIOR Brno - VK PNF Znojmo - Přímětice Řezáč M.
54 4. 12. 2022, 13:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Křenovice Obr P.
55 3. 12. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - TJ Sokol Jehnice Votavová K.
56 3. 12. 2022, 12:00 TJ Sokol Újezd u Brna - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice Kobylka B.
15. kolo
57 7. 1. 2023, 10:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice .
58 7. 1. 2023, 09:00 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Jehnice .
59 7. 1. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - VK Křenovice .
60 7. 1. 2023, 10:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ JUNIOR Brno .
16. kolo
61 7. 1. 2023, 13:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice .
62 7. 1. 2023, 12:00 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Jehnice .
63 7. 1. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - VK Křenovice .
64 7. 1. 2023, 13:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ JUNIOR Brno .
17. kolo
65 14. 1. 2023, 10:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK PNF Znojmo - Přímětice .
66 14. 1. 2023, 10:00 TJ JUNIOR Brno - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
67 14. 1. 2023, 10:00 VK Křenovice - TJ Sokol Újezd u Brna .
68 14. 1. 2023, 10:00 TJ Sokol Jehnice - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice .
18. kolo
69 14. 1. 2023, 13:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK PNF Znojmo - Přímětice .
70 14. 1. 2023, 13:00 TJ JUNIOR Brno - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
71 14. 1. 2023, 13:00 VK Křenovice - TJ Sokol Újezd u Brna .
72 14. 1. 2023, 13:00 TJ Sokol Jehnice - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice .
19. kolo
73 21. 1. 2023, 10:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Jehnice .
74 21. 1. 2023, 10:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - VK Křenovice .
75 21. 1. 2023, 09:00 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ JUNIOR Brno .
76 21. 1. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Lokomotiva Fosfa Břeclav .
20. kolo
77 21. 1. 2023, 13:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Jehnice .
78 21. 1. 2023, 13:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - VK Křenovice .
79 21. 1. 2023, 12:00 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ JUNIOR Brno .
80 21. 1. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Lokomotiva Fosfa Břeclav .
21. kolo
81 28. 1. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - VK PNF Znojmo - Přímětice .
82 28. 1. 2023, 10:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Újezd u Brna .
83 28. 1. 2023, 09:00 TJ JUNIOR Brno - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice .
84 28. 1. 2023, 10:00 VK Křenovice - TJ Sokol Jehnice .
22. kolo
85 28. 1. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - VK PNF Znojmo - Přímětice .
86 28. 1. 2023, 13:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Újezd u Brna .
87 28. 1. 2023, 13:00 TJ JUNIOR Brno - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice .
88 28. 1. 2023, 13:00 VK Křenovice - TJ Sokol Jehnice .
23. kolo
89 11. 2. 2023, 10:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - VK Křenovice .
90 11. 2. 2023, 10:00 TJ Sokol Jehnice - TJ JUNIOR Brno .
91 11. 2. 2023, 10:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - Lokomotiva Fosfa Břeclav .
92 11. 2. 2023, 09:00 TJ Sokol Újezd u Brna - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
24. kolo
93 11. 2. 2023, 13:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - VK Křenovice .
94 11. 2. 2023, 13:00 TJ Sokol Jehnice - TJ JUNIOR Brno .
95 11. 2. 2023, 13:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - Lokomotiva Fosfa Břeclav .
96 11. 2. 2023, 12:00 TJ Sokol Újezd u Brna - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
25. kolo
97 18. 2. 2023, 09:00 TJ Sokol Újezd u Brna - VK PNF Znojmo - Přímětice .
98 18. 2. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice .
99 18. 2. 2023, 10:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Jehnice .
100 18. 2. 2023, 10:00 TJ JUNIOR Brno - VK Křenovice .
26. kolo
101 18. 2. 2023, 12:00 TJ Sokol Újezd u Brna - VK PNF Znojmo - Přímětice .
102 18. 2. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice .
103 18. 2. 2023, 13:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Jehnice .
104 18. 2. 2023, 13:00 TJ JUNIOR Brno - VK Křenovice .
27. kolo
105 25. 2. 2023, 10:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - TJ JUNIOR Brno .
106 25. 2. 2023, 10:00 VK Křenovice - Lokomotiva Fosfa Břeclav .
107 25. 2. 2023, 10:00 TJ Sokol Jehnice - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
108 25. 2. 2023, 10:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - TJ Sokol Újezd u Brna .
28. kolo
109 25. 2. 2023, 13:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - TJ JUNIOR Brno .
110 25. 2. 2023, 13:00 VK Křenovice - Lokomotiva Fosfa Břeclav .
111 25. 2. 2023, 13:00 TJ Sokol Jehnice - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
112 25. 2. 2023, 13:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - TJ Sokol Újezd u Brna .
© ČVS 2015-2018