Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

JM - krajský přebor žen 2.třídy

36. kolo
DDM HIPPO Kuřim3:2SKP KOMETA BRNO(-22, -19, 20, 14, 9)
TJ Sokol Hodonín3:0Žabovřesky(20, 13, 14)
VK Lužánky - SVČ1:3TJ Sokol Brno - Starý Lískovec(-10, -20, 20, -16)
VOLEJBAL VYŠKOV B1:3Orel jednota Brno - Obřany(-21, 23, -14, -18)
Lokomotiva Fosfa Břeclav3:1VK PFN Znojmo(14, 22, -20, 14)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Lokomotiva Fosfa Břeclav 36 35 0 0 1 105:10 2840:1921 105
2 VK PFN Znojmo 36 25 4 1 6 93:38 3046:2594 84
3 TJ Sokol Hodonín 36 20 6 1 9 85:49 3026:2748 73
4 Orel jednota Brno - Obřany 36 16 4 5 11 73:64 2987:2801 61
5 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec 36 15 5 4 12 71:66 2878:2775 59
6 VK Lužánky - SVČ 36 14 2 0 20 60:73 2734:2958 46
7 Žabovřesky 36 12 1 4 19 58:76 2728:2912 42
8 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 36 9 4 6 17 57:82 2811:2979 41
9 VOLEJBAL VYŠKOV B 36 4 1 4 27 31:96 2354:2984 18
10 DDM HIPPO Kuřim 36 1 2 4 29 25:104 2284:3016 11
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Daniel Weiser, M: 728 622 735, E: d.weiser@seznam.cz
1. kolo
1 3. 10. 2021, 10:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - DDM HIPPO Kuřim 3:0 (11,14,16)
2 3. 10. 2021, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV B - VK PFN Znojmo 0:3 (-21,-19,-20)
3 3. 10. 2021, 10:00 VK Lužánky - SVČ - Orel jednota Brno - Obřany 1:3 (-13,-15,22,-14)
4 3. 10. 2021, 10:00 TJ Sokol Hodonín - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 3:1 (-23,19,13,22)
5 3. 10. 2021, 10:00 SKP KOMETA BRNO - Žabovřesky 3:2 (18,-12,-15,18,11)
2. kolo
6 3. 10. 2021, 13:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - DDM HIPPO Kuřim 3:0 (16,9,7)
7 3. 10. 2021, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV B - VK PFN Znojmo 0:3 (-17,-11,-19)
8 3. 10. 2021, 13:00 VK Lužánky - SVČ - Orel jednota Brno - Obřany 1:3 (-16,-16,21,-13)
9 3. 10. 2021, 13:00 TJ Sokol Hodonín - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 3:0 (14,20,18)
10 3. 10. 2021, 13:00 SKP KOMETA BRNO - Žabovřesky 3:1 (-23,15,23,20)
3. kolo
11 10. 10. 2021, 10:00 DDM HIPPO Kuřim - Žabovřesky 0:3 (-22,-21,-17)
12 10. 10. 2021, 10:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - SKP KOMETA BRNO 3:0 (16,19,16)
13 10. 10. 2021, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - TJ Sokol Hodonín 3:0 (23,23,19)
14 10. 10. 2021, 10:00 VK PFN Znojmo - VK Lužánky - SVČ 3:0 (13,23,21)
15 10. 10. 2021, 10:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - VOLEJBAL VYŠKOV B 3:0 (5,22,21)
4. kolo
16 10. 10. 2021, 13:00 DDM HIPPO Kuřim - Žabovřesky 0:3 (-13,-21,-21)
17 10. 10. 2021, 13:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - SKP KOMETA BRNO 0:3 (-11,-10,-13)
18 10. 10. 2021, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - TJ Sokol Hodonín 1:3 (-16,-19,19,-22)
19 10. 10. 2021, 13:00 VK PFN Znojmo - VK Lužánky - SVČ 3:0 (17,18,9)
20 10. 10. 2021, 13:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - VOLEJBAL VYŠKOV B 3:0 (10,13,17)
5. kolo
21 17. 10. 2021, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV B - DDM HIPPO Kuřim 3:0 (23,10,23)
22 17. 10. 2021, 10:00 VK Lužánky - SVČ - Lokomotiva Fosfa Břeclav 0:3 (-15,-17,-15)
23 17. 10. 2021, 10:00 TJ Sokol Hodonín - VK PFN Znojmo 2:3 (22,21,-22,-24,-13)
24 17. 10. 2021, 10:00 SKP KOMETA BRNO - Orel jednota Brno - Obřany 3:2 (24,-10,-20,19,13)
25 17. 10. 2021, 10:00 Žabovřesky - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 1:3 (-19,22,-12,-18)
6. kolo
26 17. 10. 2021, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV B - DDM HIPPO Kuřim 3:0 (19,20,18)
27 17. 10. 2021, 13:00 VK Lužánky - SVČ - Lokomotiva Fosfa Břeclav 1:3 (-16,24,-11,-9)
28 17. 10. 2021, 13:00 TJ Sokol Hodonín - VK PFN Znojmo 3:1 (23,-21,19,19)
29 17. 10. 2021, 13:00 SKP KOMETA BRNO - Orel jednota Brno - Obřany 0:3 (-21,-19,-22)
30 17. 10. 2021, 13:00 Žabovřesky - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 1:3 (-14,-15,18,-20)
7. kolo
31 24. 10. 2021, 09:00 DDM HIPPO Kuřim - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 0:3 (-19,-16,-23)
32 24. 10. 2021, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - Žabovřesky 3:0 (17,12,14)
33 24. 10. 2021, 10:00 VK PFN Znojmo - SKP KOMETA BRNO 3:2 (19,23,-20,-21,11)
34 24. 10. 2021, 10:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Hodonín 3:0 (18,16,19)
35 24. 10. 2021, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV B - VK Lužánky - SVČ 0:3 (-19,-26,-13)
8. kolo
36 24. 10. 2021, 12:00 DDM HIPPO Kuřim - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 1:3 (22,-11,-21,-8)
37 24. 10. 2021, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - Žabovřesky 3:2 (-15,-21,14,9,3)
38 24. 10. 2021, 13:00 VK PFN Znojmo - SKP KOMETA BRNO 3:0 (23,13,15)
39 24. 10. 2021, 13:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Hodonín 3:1 (18,13,-18,17)
40 24. 10. 2021, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV B - VK Lužánky - SVČ 0:3 (-16,-12,-16)
9. kolo
41 7. 11. 2021, 10:00 VK Lužánky - SVČ - DDM HIPPO Kuřim 3:0 (17,21,19)
42 7. 11. 2021, 10:00 TJ Sokol Hodonín - VOLEJBAL VYŠKOV B 3:0 (20,20,16)
43 7. 11. 2021, 10:00 SKP KOMETA BRNO - Lokomotiva Fosfa Břeclav 0:3 (-16,-21,-20)
44 7. 11. 2021, 10:00 Žabovřesky - VK PFN Znojmo 1:3 (-23,-20,23,-22)
45 7. 11. 2021, 10:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - Orel jednota Brno - Obřany 3:0 (16,23,17)
10. kolo
46 7. 11. 2021, 13:00 VK Lužánky - SVČ - DDM HIPPO Kuřim 3:0 (22,16,19)
47 7. 11. 2021, 13:00 TJ Sokol Hodonín - VOLEJBAL VYŠKOV B 3:0 (18,15,12)
48 7. 11. 2021, 13:00 SKP KOMETA BRNO - Lokomotiva Fosfa Břeclav 0:3 (-16,-19,-18)
49 7. 11. 2021, 13:00 Žabovřesky - VK PFN Znojmo 3:1 (-16,20,18,17)
50 7. 11. 2021, 13:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - Orel jednota Brno - Obřany 3:2 (-20,25,-21,23,13)
11. kolo
51 3. 4. 2022, 10:00 DDM HIPPO Kuřim - Orel jednota Brno - Obřany 1:3 (-26,-17,14,-20)
52 14. 11. 2021, 10:00 VK PFN Znojmo - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 3:0 (13,21,24)
53 14. 11. 2021, 10:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - Žabovřesky 3:0 (18,20,15)
54 14. 11. 2021, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV B - SKP KOMETA BRNO 1:3 (-14,-21,24,-23)
55 14. 11. 2021, 10:00 VK Lužánky - SVČ - TJ Sokol Hodonín 1:3 (-21,-27,19,-19)
12. kolo
56 3. 4. 2022, 13:00 DDM HIPPO Kuřim - Orel jednota Brno - Obřany 2:3 (-13,-18,13,20,-12)
57 14. 11. 2021, 13:00 VK PFN Znojmo - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 3:0 (17,23,21)
58 14. 11. 2021, 13:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - Žabovřesky 3:0 (16,7,18)
59 14. 11. 2021, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV B - SKP KOMETA BRNO 1:3 (22,-15,-19,-19)
60 14. 11. 2021, 13:00 VK Lužánky - SVČ - TJ Sokol Hodonín 3:1 (-22,23,15,24)
13. kolo
61 21. 11. 2021, 10:00 TJ Sokol Hodonín - DDM HIPPO Kuřim 3:2 (-23,18,15,-16,10)
62 21. 11. 2021, 10:00 SKP KOMETA BRNO - VK Lužánky - SVČ 1:3 (21,-14,-22,-11)
63 21. 11. 2021, 10:00 Žabovřesky - VOLEJBAL VYŠKOV B 3:0 (28,14,20)
64 21. 11. 2021, 10:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - Lokomotiva Fosfa Břeclav 1:3 (-14,21,-15,-14)
65 20. 2. 2022, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK PFN Znojmo 2:3 (-19,24,20,-24,-6)
14. kolo
66 21. 11. 2021, 13:00 TJ Sokol Hodonín - DDM HIPPO Kuřim 1:3 (16,-18,-14,-23)
67 21. 11. 2021, 13:00 SKP KOMETA BRNO - VK Lužánky - SVČ 1:3 (11,-18,-18,-22)
68 21. 11. 2021, 13:00 Žabovřesky - VOLEJBAL VYŠKOV B 3:1 (14,15,-20,19)
69 21. 11. 2021, 13:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - Lokomotiva Fosfa Břeclav 0:3 (-8,-16,-20)
70 20. 2. 2022, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK PFN Znojmo 2:3 (-24,18,20,-19,-10)
15. kolo
71 28. 11. 2021, 10:00 DDM HIPPO Kuřim - VK PFN Znojmo 0:3 (-21,-13,-9)
72 28. 11. 2021, 10:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - Orel jednota Brno - Obřany 3:0 (9,9,17)
73 27. 1. 2022, 18:00 VOLEJBAL VYŠKOV B - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec Přeloženo COVID-19 2:3 (20,-18,-10,19,-6)
74 28. 11. 2021, 10:00 VK Lužánky - SVČ - Žabovřesky 3:1 (22,-17,13,13)
75 30. 1. 2022, 10:00 TJ Sokol Hodonín - SKP KOMETA BRNO Přeloženo COVID-19 3:0 (24,24,17)
16. kolo
76 28. 11. 2021, 13:00 DDM HIPPO Kuřim - VK PFN Znojmo 0:3 (-12,-19,-16)
77 28. 11. 2021, 13:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - Orel jednota Brno - Obřany 3:0 (16,20,23)
78 27. 1. 2022, 20:00 VOLEJBAL VYŠKOV B - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec Přeloženo COVID-19 0:3 (-17,-13,-13)
79 28. 11. 2021, 13:00 VK Lužánky - SVČ - Žabovřesky 3:0 (18,20,20)
80 30. 1. 2022, 13:00 TJ Sokol Hodonín - SKP KOMETA BRNO Přeloženo COVID-19 3:2 (18,-16,-19,17,10)
17. kolo
81 5. 12. 2021, 10:00 SKP KOMETA BRNO - DDM HIPPO Kuřim 3:0 (15,20,25)
82 19. 3. 2022, 10:00 Žabovřesky - TJ Sokol Hodonín 0:3 (-14,-11,-21)
83 4. 12. 2021, 10:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - VK Lužánky - SVČ 1:3 (19,-22,-21,-19)
84 5. 12. 2021, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - VOLEJBAL VYŠKOV B 3:0 (15,22,16)
85 5. 12. 2021, 10:00 VK PFN Znojmo - Lokomotiva Fosfa Břeclav 0:3 (-21,-16,-23)
18. kolo
86 5. 12. 2021, 13:00 SKP KOMETA BRNO - DDM HIPPO Kuřim 3:2 (-22,22,24,-22,12)
87 19. 3. 2022, 13:00 Žabovřesky - TJ Sokol Hodonín 1:3 (23,-16,-16,-14)
88 4. 12. 2021, 13:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - VK Lužánky - SVČ 2:3 (11,22,-23,-21,-6)
89 5. 12. 2021, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - VOLEJBAL VYŠKOV B 3:1 (-25,18,13,23)
90 5. 12. 2021, 13:00 VK PFN Znojmo - Lokomotiva Fosfa Břeclav 1:3 (23,-19,-24,-19)
19. kolo
91 9. 1. 2022, 10:00 DDM HIPPO Kuřim - Lokomotiva Fosfa Břeclav 1:3 (-14,23,-20,-20)
92 9. 1. 2022, 10:00 VK PFN Znojmo - VOLEJBAL VYŠKOV B 3:1 (12,-25,11,17)
93 9. 1. 2022, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK Lužánky - SVČ 3:1 (17,24,-20,10)
94 9. 1. 2022, 10:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - TJ Sokol Hodonín 3:1 (18,23,-13,25)
95 9. 1. 2022, 10:00 Žabovřesky - SKP KOMETA BRNO 2:3 (14,-12,18,-21,-15)
20. kolo
96 9. 1. 2022, 13:00 DDM HIPPO Kuřim - Lokomotiva Fosfa Břeclav 0:3 (-9,-13,-14)
97 9. 1. 2022, 13:00 VK PFN Znojmo - VOLEJBAL VYŠKOV B 3:0 (15,17,12)
98 9. 1. 2022, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK Lužánky - SVČ 3:0 (21,24,19)
99 9. 1. 2022, 13:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - TJ Sokol Hodonín 2:3 (20,-20,-18,15,-6)
100 9. 1. 2022, 13:00 Žabovřesky - SKP KOMETA BRNO 3:1 (22,-17,7,21)
21. kolo
101 20. 2. 2022, 10:00 Žabovřesky - DDM HIPPO Kuřim 3:0 (9,16,23)
102 16. 1. 2022, 10:00 SKP KOMETA BRNO - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 0:3 (-22,-14,-12)
103 26. 2. 2022, 10:00 TJ Sokol Hodonín - Orel jednota Brno - Obřany 3:0 (23,22,22)
104 16. 1. 2022, 10:00 VK Lužánky - SVČ - VK PFN Znojmo 1:3 (23,-23,-9,-23)
105 16. 1. 2022, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV B - Lokomotiva Fosfa Břeclav 0:3 (-18,-12,-22)
22. kolo
106 20. 2. 2022, 13:00 Žabovřesky - DDM HIPPO Kuřim 3:0 (13,15,10)
107 16. 1. 2022, 13:00 SKP KOMETA BRNO - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 2:3 (-15,17,20,-16,-8)
108 26. 2. 2022, 13:00 TJ Sokol Hodonín - Orel jednota Brno - Obřany 3:0 (16,19,20)
109 16. 1. 2022, 13:00 VK Lužánky - SVČ - VK PFN Znojmo 1:3 (-20,21,-26,-18)
110 16. 1. 2022, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV B - Lokomotiva Fosfa Břeclav 0:3 (-10,-16,-22)
23. kolo
111 23. 1. 2022, 10:00 DDM HIPPO Kuřim - VOLEJBAL VYŠKOV B 1:3 (-23,23,-24,-12)
112 23. 1. 2022, 10:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Lužánky - SVČ 3:0 (10,16,17)
113 23. 1. 2022, 10:00 VK PFN Znojmo - TJ Sokol Hodonín 3:1 (16,22,-23,18)
114 23. 1. 2022, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - SKP KOMETA BRNO 3:1 (20,-12,18,22)
115 23. 1. 2022, 10:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - Žabovřesky 3:0 (22,12,11)
24. kolo
116 23. 1. 2022, 13:00 DDM HIPPO Kuřim - VOLEJBAL VYŠKOV B 3:2 (17,7,-16,-20,7)
117 23. 1. 2022, 13:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Lužánky - SVČ 3:0 (8,17,15)
118 23. 1. 2022, 13:00 VK PFN Znojmo - TJ Sokol Hodonín 3:0 (23,20,19)
119 23. 1. 2022, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - SKP KOMETA BRNO 3:1 (14,-21,22,21)
120 23. 1. 2022, 13:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - Žabovřesky 3:1 (-16,22,20,21)
25. kolo
121 6. 2. 2022, 10:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - DDM HIPPO Kuřim 3:0 (9,10,14)
122 6. 2. 2022, 10:00 Žabovřesky - Orel jednota Brno - Obřany 3:0 (16,22,22)
123 2. 4. 2022, 10:00 SKP KOMETA BRNO - VK PFN Znojmo 0:3 (-21,-14,-19)
124 6. 2. 2022, 10:00 TJ Sokol Hodonín - Lokomotiva Fosfa Břeclav 3:0 (19,21,21)
125 27. 2. 2022, 10:00 VK Lužánky - SVČ - VOLEJBAL VYŠKOV B 0:3 (-14,-14,-23)
26. kolo
126 6. 2. 2022, 13:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - DDM HIPPO Kuřim 3:1 (-24,21,10,3)
127 6. 2. 2022, 13:00 Žabovřesky - Orel jednota Brno - Obřany 3:1 (-23,16,22,21)
128 2. 4. 2022, 13:00 SKP KOMETA BRNO - VK PFN Znojmo 1:3 (-11,21,-23,-13)
129 6. 2. 2022, 13:00 TJ Sokol Hodonín - Lokomotiva Fosfa Břeclav 0:3 (-21,-22,-14)
130 27. 2. 2022, 13:00 VK Lužánky - SVČ - VOLEJBAL VYŠKOV B 3:1 (14,-23,20,18)
27. kolo
131 13. 2. 2022, 09:00 DDM HIPPO Kuřim - VK Lužánky - SVČ 1:3 (20,-19,-18,-13)
132 2. 4. 2022, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV B - TJ Sokol Hodonín Přeloženo COVID-19 0:3 (-12,-17,-24)
133 13. 2. 2022, 10:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - SKP KOMETA BRNO 3:0 (18,12,15)
134 10. 4. 2022, 10:00 VK PFN Znojmo - Žabovřesky 3:1 (13,-22,20,18)
135 13. 2. 2022, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 2:3 (-22,-20,15,20,-8)
28. kolo
136 13. 2. 2022, 12:00 DDM HIPPO Kuřim - VK Lužánky - SVČ 1:3 (-16,19,-21,-20)
137 2. 4. 2022, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV B - TJ Sokol Hodonín Přeloženo COVID-19 0:3 (-25,-17,-17)
138 13. 2. 2022, 13:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - SKP KOMETA BRNO 3:0 (10,17,19)
139 10. 4. 2022, 13:00 VK PFN Znojmo - Žabovřesky 3:1 (11,22,-14,13)
140 13. 2. 2022, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 3:2 (17,-27,-17,22,3)
29. kolo
141 14. 11. 2021, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - DDM HIPPO Kuřim 3:0 (12,12,7)
142 27. 2. 2022, 10:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - VK PFN Znojmo 0:3 (-19,-20,-20)
143 6. 3. 2022, 10:00 Žabovřesky - Lokomotiva Fosfa Břeclav 0:3 (-12,-11,-13)
144 6. 3. 2022, 10:00 SKP KOMETA BRNO - VOLEJBAL VYŠKOV B 2:3 (-19,19,-11,22,-13)
145 3. 4. 2022, 10:00 TJ Sokol Hodonín - VK Lužánky - SVČ 3:0 (20,21,19)
30. kolo
146 14. 11. 2021, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - DDM HIPPO Kuřim 3:0 (19,13,5)
147 27. 2. 2022, 13:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - VK PFN Znojmo 0:3 (-21,-25,-18)
148 6. 3. 2022, 13:00 Žabovřesky - Lokomotiva Fosfa Břeclav 1:3 (-16,23,-19,-13)
149 6. 3. 2022, 13:00 SKP KOMETA BRNO - VOLEJBAL VYŠKOV B 3:0 (14,19,12)
150 3. 4. 2022, 13:00 TJ Sokol Hodonín - VK Lužánky - SVČ 3:1 (-19,19,18,24)
31. kolo
151 13. 3. 2022, 10:00 DDM HIPPO Kuřim - TJ Sokol Hodonín 2:3 (22,15,-10,-21,-8)
152 13. 3. 2022, 10:00 VK Lužánky - SVČ - SKP KOMETA BRNO 1:3 (22,-10,-16,-19)
153 3. 4. 2022, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV B - Žabovřesky Přeloženo COVID-19 2:3 (22,-27,-15,23,-9)
154 13. 3. 2022, 09:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 3:0 (18,14,7)
155 13. 3. 2022, 10:00 VK PFN Znojmo - Orel jednota Brno - Obřany 2:3 (-14,-18,16,15,-19)
32. kolo
156 13. 3. 2022, 13:00 DDM HIPPO Kuřim - TJ Sokol Hodonín 1:3 (20,-13,-21,-20)
157 13. 3. 2022, 13:00 VK Lužánky - SVČ - SKP KOMETA BRNO 1:3 (-15,22,-21,-6)
158 3. 4. 2022, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV B - Žabovřesky Přeloženo COVID-19 0:3 (-12,-16,-22)
159 13. 3. 2022, 13:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 3:0 (21,14,12)
160 13. 3. 2022, 13:00 VK PFN Znojmo - Orel jednota Brno - Obřany 3:1 (21,-19,16,13)
33. kolo
161 20. 3. 2022, 10:00 VK PFN Znojmo - DDM HIPPO Kuřim 3:0 (11,16,18)
162 20. 3. 2022, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - Lokomotiva Fosfa Břeclav 0:3 (-19,-19,-20)
163 20. 3. 2022, 10:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - VOLEJBAL VYŠKOV B 3:1 (20,12,-18,7)
164 20. 3. 2022, 10:00 Žabovřesky - VK Lužánky - SVČ 1:3 (-21,-24,16,-24)
165 20. 3. 2022, 10:00 SKP KOMETA BRNO - TJ Sokol Hodonín 0:3 (-25,-20,-21)
34. kolo
166 20. 3. 2022, 13:00 VK PFN Znojmo - DDM HIPPO Kuřim 3:0 (17,16,15)
167 20. 3. 2022, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - Lokomotiva Fosfa Břeclav 0:3 (-22,-19,-22)
168 20. 3. 2022, 13:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - VOLEJBAL VYŠKOV B 3:2 (-22,17,23,-21,10)
169 20. 3. 2022, 13:00 Žabovřesky - VK Lužánky - SVČ 3:1 (22,-17,15,17)
170 20. 3. 2022, 13:00 SKP KOMETA BRNO - TJ Sokol Hodonín 2:3 (14,16,-13,-12,-7)
35. kolo
171 27. 3. 2022, 10:00 DDM HIPPO Kuřim - SKP KOMETA BRNO 0:3 (-25,-8,-19)
172 9. 4. 2022, 10:00 TJ Sokol Hodonín - Žabovřesky 3:2 (-18,25,18,-24,15)
173 27. 3. 2022, 10:00 VK Lužánky - SVČ - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 3:2 (-16,-16,15,21,8)
174 27. 3. 2022, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV B - Orel jednota Brno - Obřany 0:3 (-14,-14,-21)
175 27. 3. 2022, 10:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK PFN Znojmo 3:0 (19,24,13)
36. kolo
176 27. 3. 2022, 13:00 DDM HIPPO Kuřim - SKP KOMETA BRNO 3:2 (-22,-19,20,14,9)
177 9. 4. 2022, 13:00 TJ Sokol Hodonín - Žabovřesky 3:0 (20,13,14)
178 27. 3. 2022, 13:00 VK Lužánky - SVČ - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 1:3 (-10,-20,20,-16)
179 27. 3. 2022, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV B - Orel jednota Brno - Obřany 1:3 (-21,23,-14,-18)
180 27. 3. 2022, 13:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK PFN Znojmo 3:1 (14,22,-20,14)
© ČVS 2015-2018