KP 1. třída muži

12. kolo
TJ Turnov-Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s.
Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s.-Sokol Mn. Hradiště B
Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.-Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s.
Vrtule Frýdlant, z.s.3:2TJ Vysoké nad Jizerou, z.s.(21, -22, 23, -18, 11)
Příští kolo
Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s.3:0Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s.SO27.11.10:00
TJ Turnov-Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.PO30.11.0:00
TJ Vysoké nad Jizerou, z.s.-Sokol Mn. Hradiště BPO30.11.0:00
Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s.-Vrtule Frýdlant, z.s.SO11.12.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. 10 6 2 2 0 28:12 930:789 24
2 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. 10 6 1 2 1 26:12 860:739 22
3 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 10 3 1 2 4 17:20 758:817 13
4 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. 8 2 1 0 5 9:19 552:625 8
5 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 6 0 3 1 2 11:15 510:571 7
6 Vrtule Frýdlant, z.s. 8 0 1 2 5 10:23 686:755 4
7 TJ Zikuda Turnov 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
8 TJ Sokol Mnichovo Hradiště B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
1. kolo
1 16. 10. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 2:3 (23,17,-18,-23,-12)
4 16. 10. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 0:3 (-17,-17,-22)
2. kolo
5 16. 10. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 3:0 (23,18,9)
8 16. 10. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 3:1 (10,18,-20,13)
3. kolo
11 23. 10. 2021, 11:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Vrtule Frýdlant, z.s. změna času 3:0 (20,19,15)
12 23. 10. 2021, 10:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. 3:0 (19,15,11)
4. kolo
15 23. 10. 2021, 14:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Vrtule Frýdlant, z.s. změna času 3:0 (26,26,22)
16 23. 10. 2021, 13:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. 3:0 (17,24,20)
5. kolo
17 7. 11. 2021, 10:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. 3:1 (18,-21,25,23)
18 6. 11. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Vrtule Frýdlant, z.s. 3:1 (22,18,-23,21)
19 6. 11. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 3:2 (22,-22,-23,23,7)
6. kolo
21 7. 11. 2021, 13:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. 3:2 (24,-21,-21,16,3)
22 6. 11. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Vrtule Frýdlant, z.s. 3:2 (19,16,-21,-18,12)
23 6. 11. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 2:3 (18,19,-10,-24,-8)
7. kolo
25 13. 11. 2021, 10:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. 2:3 (-21,25,-15,20,-13)
26 13. 11. 2021, 10:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 2:3 (-23,-24,14,20,-16)
8. kolo
29 13. 11. 2021, 13:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. 1:3 (-24,12,-23,-11)
30 13. 11. 2021, 13:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 3:0 (17,10,23)
9. kolo
33 20. 11. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. 3:0 (13,11,23)
34 20. 11. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. 0:3 (-16,-21,-21)
10. kolo
37 20. 11. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. 3:0 (14,15,17)
38 20. 11. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. 2:3 (24,-17,22,-19,-10)
11. kolo
44 16. 10. 2021, 10:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. 1:3 (-19,-22,19,-20)
12. kolo
48 16. 10. 2021, 13:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. 3:2 (21,-22,23,-18,11)
13. kolo
49 27. 11. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 3:0 (18,20,13)
52 11. 12. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Vrtule Frýdlant, z.s. Pozděna M.
14. kolo
53 27. 11. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 3:0 (22,12,16)
56 11. 12. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Vrtule Frýdlant, z.s. Pozděna M.
15. kolo
57 29. 1. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. .
58 29. 1. 2022, 10:00 Sokol Mn. Hradiště B - Vrtule Frýdlant, z.s. .
59 29. 1. 2022, 10:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - TJ Turnov .
60 29. 1. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. .
16. kolo
61 29. 1. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. .
62 29. 1. 2022, 13:00 Sokol Mn. Hradiště B - Vrtule Frýdlant, z.s. .
63 29. 1. 2022, 13:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - TJ Turnov .
64 29. 1. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. .
17. kolo
65 12. 2. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - Sokol Mn. Hradiště B .
66 12. 2. 2022, 10:00 TJ Turnov - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
67 12. 2. 2022, 10:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. .
68 12. 2. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. .
18. kolo
69 12. 2. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - Sokol Mn. Hradiště B .
70 12. 2. 2022, 13:00 TJ Turnov - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
71 12. 2. 2022, 13:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. .
72 12. 2. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. .
19. kolo
73 26. 2. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. .
74 26. 2. 2022, 10:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. .
75 26. 2. 2022, 11:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. změna času .
76 26. 2. 2022, 10:00 Sokol Mn. Hradiště B - TJ Turnov .
20. kolo
77 26. 2. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. .
78 26. 2. 2022, 13:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. .
79 26. 2. 2022, 15:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. změna času .
80 26. 2. 2022, 13:00 Sokol Mn. Hradiště B - TJ Turnov .
21. kolo
81 5. 3. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - Vrtule Frýdlant, z.s. .
82 5. 3. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. .
83 5. 3. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Sokol Mn. Hradiště B .
84 5. 3. 2022, 10:00 TJ Turnov - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. .
22. kolo
85 5. 3. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - Vrtule Frýdlant, z.s. .
86 5. 3. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. .
87 5. 3. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Sokol Mn. Hradiště B .
88 5. 3. 2022, 13:00 TJ Turnov - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. .
23. kolo
89 12. 3. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. .
90 12. 3. 2022, 10:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. .
91 12. 3. 2022, 10:00 TJ Turnov - Vrtule Frýdlant, z.s. náhradní hala .
92 12. 3. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Sokol Mn. Hradiště B .
24. kolo
93 12. 3. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. .
94 12. 3. 2022, 13:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. .
95 12. 3. 2022, 13:00 TJ Turnov - Vrtule Frýdlant, z.s. náhradní hala .
96 12. 3. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Sokol Mn. Hradiště B .
25. kolo
97 26. 3. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - TJ Turnov .
98 26. 3. 2022, 10:00 Sokol Mn. Hradiště B - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. .
99 26. 3. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. .
100 26. 3. 2022, 10:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Vrtule Frýdlant, z.s. .
26. kolo
101 26. 3. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - TJ Turnov .
102 26. 3. 2022, 13:00 Sokol Mn. Hradiště B - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. .
103 26. 3. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. .
104 26. 3. 2022, 13:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Vrtule Frýdlant, z.s. .
27. kolo
105 2. 4. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. .
106 2. 4. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Turnov .
107 2. 4. 2022, 10:00 Sokol Mn. Hradiště B - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. .
108 2. 4. 2022, 10:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
28. kolo
109 2. 4. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. .
110 2. 4. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Turnov .
111 2. 4. 2022, 13:00 Sokol Mn. Hradiště B - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. .
112 2. 4. 2022, 13:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
© ČVS 2015-2018