KP U16 starší žáci

20. kolo
Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.-Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s.
TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s.-Sokol Mnichovo Hradiště A
VK Dukla Liberec-Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. 4 2 2 0 0 8:2 219:180 10
2 T.J. Sokol Mnichovo Hradiště 4 3 0 1 0 7:2 205:105 10
3 VK Dukla Liberec 4 0 2 1 1 5:6 204:229 5
4 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. 4 0 1 1 2 3:7 163:214 3
5 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 4 0 0 2 2 2:8 160:223 2
kalendář skupiny
1. kolo
1 25. 9. 2022, 09:00 Sokol Mnichovo Hradiště A - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. Hala Mn.Hradiště 1:2 (14,-23,-7)
2 25. 9. 2022, 09:00 VK Dukla Liberec - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. Hala Mn.Hradiště 2:1 (22,-23,9)
3 25. 9. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Sokol Mnichovo Hradiště A Hala Mn.Hradiště 0:2 (-9,-7)
2. kolo
4 25. 9. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - VK Dukla Liberec Hala Mn.Hradiště 2:1 (27,-21,11)
5 25. 9. 2022, 11:00 VK Dukla Liberec - Sokol Mnichovo Hradiště A Hala Mn.Hradiště 0:2 (-12,-8)
6 25. 9. 2022, 11:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. Hala Mn.Hradiště 1:2 (20,-20,-11)
3. kolo
7 25. 9. 2022, 12:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. Hala Mn.Hradiště 0:2 (-14,-19)
8 25. 9. 2022, 12:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - VK Dukla Liberec Hala Mn.Hradiště 1:2 (-22,18,-11)
9 25. 9. 2022, 13:00 Sokol Mnichovo Hradiště A - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. Hala Mn.Hradiště 2:0 (7,8)
4. kolo
10 25. 9. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. Hala Mn.Hradiště 2:0 (10,19)
11 8. 10. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - VK Dukla Liberec .
12 8. 10. 2022, 09:00 Sokol Mnichovo Hradiště A - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. .
5. kolo
13 8. 10. 2022, 10:00 VK Dukla Liberec - Sokol Mnichovo Hradiště A .
14 8. 10. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. .
15 8. 10. 2022, 11:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. - VK Dukla Liberec .
6. kolo
16 8. 10. 2022, 11:00 Sokol Mnichovo Hradiště A - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. .
17 8. 10. 2022, 12:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. .
18 8. 10. 2022, 12:00 VK Dukla Liberec - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. .
7. kolo
19 8. 10. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. .
20 8. 10. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Sokol Mnichovo Hradiště A .
21 13. 11. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. ZŠ Sokolovská LBC .
8. kolo
22 13. 11. 2022, 09:00 Sokol Mnichovo Hradiště A - VK Dukla Liberec ZŠ Sokolovská LBC .
23 13. 11. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. ZŠ Sokolovská LBC .
24 13. 11. 2022, 10:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. - Sokol Mnichovo Hradiště A ZŠ Sokolovská LBC .
9. kolo
25 13. 11. 2022, 11:00 VK Dukla Liberec - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. ZŠ Sokolovská LBC .
26 13. 11. 2022, 11:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Sokol Mnichovo Hradiště A ZŠ Sokolovská LBC .
27 13. 11. 2022, 12:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - VK Dukla Liberec ZŠ Sokolovská LBC .
10. kolo
28 13. 11. 2022, 12:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. ZŠ Sokolovská LBC .
29 13. 11. 2022, 13:00 VK Dukla Liberec - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. ZŠ Sokolovská LBC .
30 13. 11. 2022, 13:00 Sokol Mnichovo Hradiště A - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. ZŠ Sokolovská LBC .
11. kolo
31 15. 1. 2023, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. ZŠ Lada ČL .
32 15. 1. 2023, 09:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - Sokol Mnichovo Hradiště A ZŠ Lada ČL .
33 15. 1. 2023, 10:00 VK Dukla Liberec - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. ZŠ Lada ČL .
12. kolo
34 15. 1. 2023, 10:00 Sokol Mnichovo Hradiště A - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. ZŠ Lada ČL .
35 15. 1. 2023, 11:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. - VK Dukla Liberec ZŠ Lada ČL .
36 15. 1. 2023, 11:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. ZŠ Lada ČL .
13. kolo
37 15. 1. 2023, 12:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. ZŠ Lada ČL .
38 15. 1. 2023, 12:00 VK Dukla Liberec - Sokol Mnichovo Hradiště A ZŠ Lada ČL .
39 15. 1. 2023, 13:00 Sokol Mnichovo Hradiště A - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. ZŠ Lada ČL .
14. kolo
40 15. 1. 2023, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - VK Dukla Liberec ZŠ Lada ČL .
41 5. 2. 2023, 09:00 VK Dukla Liberec - Sokol Mnichovo Hradiště A Hala Dukla .
42 5. 2. 2023, 09:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. Hala Dukla .
15. kolo
43 5. 2. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - VK Dukla Liberec Hala Dukla .
44 5. 2. 2023, 10:00 Sokol Mnichovo Hradiště A - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. Hala Dukla .
45 5. 2. 2023, 11:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. Hala Dukla .
16. kolo
46 5. 2. 2023, 11:00 Sokol Mnichovo Hradiště A - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. Hala Dukla .
47 5. 2. 2023, 12:00 VK Dukla Liberec - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. Hala Dukla .
48 5. 2. 2023, 12:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. - Sokol Mnichovo Hradiště A Hala Dukla .
17. kolo
49 5. 2. 2023, 13:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. - VK Dukla Liberec Hala Dukla .
50 5. 2. 2023, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. Hala Dukla .
51 12. 3. 2023, 09:00 Sokol Mnichovo Hradiště A - VK Dukla Liberec Hala Mn.Hradiště .
18. kolo
52 12. 3. 2023, 09:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. Hala Mn.Hradiště .
53 12. 3. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - Sokol Mnichovo Hradiště A Hala Mn.Hradiště .
54 12. 3. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. Hala Mn.Hradiště .
19. kolo
55 12. 3. 2023, 11:00 Sokol Mnichovo Hradiště A - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. Hala Mn.Hradiště .
56 12. 3. 2023, 11:00 VK Dukla Liberec - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. Hala Mn.Hradiště .
57 12. 3. 2023, 12:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. - VK Dukla Liberec Hala Mn.Hradiště .
20. kolo
58 12. 3. 2023, 12:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. Hala Mn.Hradiště .
59 12. 3. 2023, 13:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. - Sokol Mnichovo Hradiště A Hala Mn.Hradiště .
60 12. 3. 2023, 13:00 VK Dukla Liberec - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. Hala Mn.Hradiště .
© ČVS 2015-2018