KP U16 starší žáci

10. kolo
TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s.0:2Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.(-13, -15)
VK Dukla Liberec2:1Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.(-14, 19, 12)
Sokol Mnichovo Hradiště A2:0Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s.(14, 26)
Příští kolo
Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.-TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s.SO14.1.9:00
Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s.-Sokol Mnichovo Hradiště ASO14.1.9:00
VK Dukla Liberec-Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s.SO14.1.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 T.J. Sokol Mnichovo Hradiště 12 11 0 1 0 23:2 612:332 34
2 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. 12 8 2 0 2 20:6 606:475 28
3 VK Dukla Liberec 12 1 3 3 5 11:19 523:648 12
4 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. 12 1 2 2 7 8:20 461:605 9
5 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 12 1 1 2 8 6:21 474:616 7
kalendář skupiny
1. kolo
1 25. 9. 2022, 09:00 Sokol Mnichovo Hradiště A - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. Hala Mn.Hradiště 1:2 (14,-23,-7)
2 25. 9. 2022, 09:00 VK Dukla Liberec - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. Hala Mn.Hradiště 2:1 (22,-23,9)
3 25. 9. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Sokol Mnichovo Hradiště A Hala Mn.Hradiště 0:2 (-9,-7)
2. kolo
4 25. 9. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - VK Dukla Liberec Hala Mn.Hradiště 2:1 (27,-21,11)
5 25. 9. 2022, 11:00 VK Dukla Liberec - Sokol Mnichovo Hradiště A Hala Mn.Hradiště 0:2 (-12,-8)
6 25. 9. 2022, 11:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. Hala Mn.Hradiště 1:2 (20,-20,-11)
3. kolo
7 25. 9. 2022, 12:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. Hala Mn.Hradiště 0:2 (-14,-19)
8 25. 9. 2022, 12:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - VK Dukla Liberec Hala Mn.Hradiště 1:2 (-22,18,-11)
9 25. 9. 2022, 13:00 Sokol Mnichovo Hradiště A - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. Hala Mn.Hradiště 2:0 (7,8)
4. kolo
10 25. 9. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. Hala Mn.Hradiště 2:0 (10,19)
11 8. 10. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - VK Dukla Liberec 2:1 (20,-12,14)
12 8. 10. 2022, 09:00 Sokol Mnichovo Hradiště A - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 2:0 (13,13)
5. kolo
13 8. 10. 2022, 10:00 VK Dukla Liberec - Sokol Mnichovo Hradiště A 0:2 (-4,-15)
14 8. 10. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. 2:0 (15,21)
15 8. 10. 2022, 11:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. - VK Dukla Liberec 0:2 (-23,-23)
6. kolo
16 8. 10. 2022, 11:00 Sokol Mnichovo Hradiště A - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. 2:0 (18,27)
17 8. 10. 2022, 12:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. 2:0 (22,16)
18 8. 10. 2022, 12:00 VK Dukla Liberec - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. 0:2 (-25,-13)
7. kolo
19 8. 10. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 2:0 (14,19)
20 8. 10. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Sokol Mnichovo Hradiště A 0:2 (-9,-8)
21 12. 11. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. ZŠ Sokolovská LBC 2:0 (22,11)
8. kolo
22 12. 11. 2022, 09:00 Sokol Mnichovo Hradiště A - VK Dukla Liberec ZŠ Sokolovská LBC 2:0 (10,9)
23 12. 11. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. ZŠ Sokolovská LBC 0:2 (-9,-14)
24 12. 11. 2022, 10:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. - Sokol Mnichovo Hradiště A ZŠ Sokolovská LBC 0:2 (-17,-19)
9. kolo
25 12. 11. 2022, 11:00 VK Dukla Liberec - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. ZŠ Sokolovská LBC 1:2 (-17,22,-13)
26 12. 11. 2022, 11:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Sokol Mnichovo Hradiště A ZŠ Sokolovská LBC 0:2 (-15,-10)
27 12. 11. 2022, 12:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - VK Dukla Liberec ZŠ Sokolovská LBC 2:0 (22,3)
10. kolo
28 12. 11. 2022, 12:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. ZŠ Sokolovská LBC 0:2 (-13,-15)
29 12. 11. 2022, 13:00 VK Dukla Liberec - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. ZŠ Sokolovská LBC 2:1 (-14,19,12)
30 12. 11. 2022, 13:00 Sokol Mnichovo Hradiště A - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. ZŠ Sokolovská LBC 2:0 (14,26)
11. kolo
31 14. 1. 2023, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. ZŠ Lada ČL .
32 14. 1. 2023, 09:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - Sokol Mnichovo Hradiště A ZŠ Lada ČL .
33 14. 1. 2023, 10:00 VK Dukla Liberec - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. ZŠ Lada ČL .
12. kolo
34 14. 1. 2023, 10:00 Sokol Mnichovo Hradiště A - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. ZŠ Lada ČL .
35 14. 1. 2023, 11:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. - VK Dukla Liberec ZŠ Lada ČL .
36 14. 1. 2023, 11:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. ZŠ Lada ČL .
13. kolo
37 14. 1. 2023, 12:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. ZŠ Lada ČL .
38 14. 1. 2023, 12:00 VK Dukla Liberec - Sokol Mnichovo Hradiště A ZŠ Lada ČL .
39 14. 1. 2023, 13:00 Sokol Mnichovo Hradiště A - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. ZŠ Lada ČL .
14. kolo
40 14. 1. 2023, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - VK Dukla Liberec ZŠ Lada ČL .
41 5. 2. 2023, 09:00 VK Dukla Liberec - Sokol Mnichovo Hradiště A Hala Dukla .
42 5. 2. 2023, 09:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. Hala Dukla .
15. kolo
43 5. 2. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - VK Dukla Liberec Hala Dukla .
44 5. 2. 2023, 10:00 Sokol Mnichovo Hradiště A - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. Hala Dukla .
45 5. 2. 2023, 11:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. Hala Dukla .
16. kolo
46 5. 2. 2023, 11:00 Sokol Mnichovo Hradiště A - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. Hala Dukla .
47 5. 2. 2023, 12:00 VK Dukla Liberec - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. Hala Dukla .
48 5. 2. 2023, 12:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. - Sokol Mnichovo Hradiště A Hala Dukla .
17. kolo
49 5. 2. 2023, 13:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. - VK Dukla Liberec Hala Dukla .
50 5. 2. 2023, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. Hala Dukla .
51 12. 3. 2023, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - VK Dukla Liberec Hala N. Bor .
18. kolo
52 12. 3. 2023, 09:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. Hala N. Bor .
53 12. 3. 2023, 10:00 VK Dukla Liberec - Sokol Mnichovo Hradiště A Hala N. Bor .
54 12. 3. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. Hala N. Bor .
19. kolo
55 12. 3. 2023, 11:00 Sokol Mnichovo Hradiště A - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. Hala N. Bor .
56 12. 3. 2023, 11:00 VK Dukla Liberec - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. Hala N. Bor .
57 12. 3. 2023, 12:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. - VK Dukla Liberec Hala N. Bor .
20. kolo
58 12. 3. 2023, 12:00 Sokol Mnichovo Hradiště A - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. Hala N. Bor .
59 12. 3. 2023, 13:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. - Sokol Mnichovo Hradiště A Hala N. Bor .
60 12. 3. 2023, 13:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. Hala N. Bor .
© ČVS 2015-2018