Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Mistrovství ČR mladších žákyň - skupina FE

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Orion Praha, z.s. 5 3 2 0 0 10:2 270:198 13
2 Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 5 3 1 0 1 8:3 248:209 11
3 S V B C 5 2 1 0 2 6:5 233:238 8
4 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí 5 1 1 2 1 6:7 259:253 7
5 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 5 1 0 2 2 4:8 228:268 5
6 BVC Chodov, zapsaný spolek 5 0 0 1 4 1:10 193:265 1
kalendář skupiny
1. kolo
1 14. 5. 2022, 10:00 BVC Chodov - S V B C 1:2 (-18,24,-10)
2 14. 5. 2022, 10:00 Štoky - Nové Veselí 1:2 (23,-7,-16)
3 14. 5. 2022, 10:00 Karlovy Vary - Štoky 2:0 (19,22)
4 14. 5. 2022, 10:00 S V B C - Orion Praha 0:2 (-21,-21)
5 14. 5. 2022, 10:00 Nové Veselí - Karlovy Vary 1:2 (23,-19,-13)
6 14. 5. 2022, 10:00 BVC Chodov - Orion Praha 0:2 (-21,-10)
2. kolo
7 14. 5. 2022, 10:30 Orion Praha - Štoky 2:1 (16,-21,5)
8 14. 5. 2022, 10:30 Karlovy Vary - BVC Chodov 2:0 (18,17)
3. kolo
9 14. 5. 2022, 12:00 S V B C - Nové Veselí 2:0 (24,18)
4. kolo
10 14. 5. 2022, 13:30 Orion Praha - Karlovy Vary 2:0 (21,14)
11 14. 5. 2022, 13:30 Nové Veselí - BVC Chodov 2:0 (22,10)
5. kolo
12 14. 5. 2022, 15:00 Karlovy Vary - S V B C 2:0 (11,15)
6. kolo
13 14. 5. 2022, 16:30 Orion Praha - Nové Veselí 2:1 (17,-19,2)
14 14. 5. 2022, 16:30 Štoky - BVC Chodov 2:0 (17,24)
7. kolo
15 14. 5. 2022, 18:00 S V B C - Štoky 2:0 (22,20)
© ČVS 2015-2018