Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST

Krajský přebor juniorek

36. kolo
VK Raškovice3:0TJ Ostrava D(18, 12, 19)
TJ TŽ Třinec0:3TJ Sokol FM B(-18, -21, -15)
Karviná3:2VK Polanka n.O.(-20, 21, 9, -22, 11)
VKB Frýdlant n.O.3:0VO Slezská Orlice(10, 11, 16)
TJ Sokol Poruba-
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Karviná 32 29 1 0 2 91:11 2496:1571 89
2 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B 32 25 3 2 2 90:20 2610:1927 83
3 VK Polanka nad Odrou, z.s. 32 21 2 3 6 77:34 2578:2069 70
4 VK Raškovice 32 17 2 2 11 63:44 2331:2126 57
5 Tělovýchovná jednota Ostrava 32 15 0 1 16 50:55 2070:2238 46
6 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 32 11 1 0 20 37:67 2067:2394 35
7 Volejbalový klub Beskydy Frýdlant nad Ostravicí 32 8 3 2 19 41:73 2123:2557 32
8 VO Slezská Orlice, z.s. 32 6 0 1 25 25:79 1829:2348 19
9 Tělocvičná jednota Sokol Poruba 32 0 0 1 31 5:96 1631:2505 1
kalendář skupiny
MS-JKY krajský přebor juniorek MS KVS
1. kolo
1 3. 10. 2021, 10:00 TJ Sokol Poruba - VK Raškovice 0:3 (-17,-9,-12)
2 3. 10. 2021, 10:00 VKB Frýdlant n.O. - .
3 26. 9. 2021, 10:00 Karviná - VO Slezská Orlice 3:0 (12,14,10)
4 3. 10. 2021, 10:00 TJ TŽ Třinec - VK Polanka n.O. 0:3 (-14,-20,-17)
5 6. 10. 2021, 16:00 TJ Ostrava D - TJ Sokol FM B NH - Hala mládeže 1:3 (-12,-14,22,-12)
2. kolo
6 3. 10. 2021, 14:00 TJ Sokol Poruba - VK Raškovice 0:3 (-9,-12,-18)
7 3. 10. 2021, 14:00 VKB Frýdlant n.O. - .
8 26. 9. 2021, 14:00 Karviná - VO Slezská Orlice 3:0 (10,19,10)
9 3. 10. 2021, 14:00 TJ TŽ Třinec - VK Polanka n.O. 0:3 (-8,-15,-19)
10 6. 10. 2021, 18:00 TJ Ostrava D - TJ Sokol FM B NH 0:3 (-19,-17,-22)
3. kolo
11 29. 1. 2022, 09:00 VK Raškovice - TJ Sokol FM B 0:3 (-15,-18,-12)
12 8. 10. 2021, 17:00 VK Polanka n.O. - TJ Ostrava D 3:0 (19,17,11)
13 27. 2. 2022, 10:00 VO Slezská Orlice - TJ TŽ Třinec NHJiráskova 840 Krnov - Pod Bezručovým vrchem 2:3 (24,-11,24,-24,-8)
14 10. 10. 2021, 10:00 - Karviná .
15 10. 10. 2021, 09:00 TJ Sokol Poruba - VKB Frýdlant n.O. 0:3 (-19,-16,-22)
4. kolo
16 29. 1. 2022, 12:00 VK Raškovice - TJ Sokol FM B 0:3 (-15,-24,-9)
17 8. 10. 2021, 19:00 VK Polanka n.O. - TJ Ostrava D 3:0 (22,22,24)
18 27. 2. 2022, 14:00 VO Slezská Orlice - TJ TŽ Třinec NHJiráskova 840 Krnov - Pod Bezručovým vrchem 1:3 (16,-23,-11,-23)
19 10. 10. 2021, 14:00 - Karviná .
20 10. 10. 2021, 13:00 TJ Sokol Poruba - VKB Frýdlant n.O. 1:3 (-19,23,-18,-15)
5. kolo
21 9. 1. 2022, 10:00 VKB Frýdlant n.O. - VK Raškovice 3:2 (-19,21,-19,22,16)
22 21. 11. 2021, 11:00 Karviná - TJ Sokol Poruba 3:0 (20,10,14)
23 17. 10. 2021, 10:00 TJ TŽ Třinec - .
24 17. 10. 2021, 10:00 TJ Ostrava D - VO Slezská Orlice NH -Gajdošova 1893 Ostrava - Moravská Ostrava 3:1 (22,-24,15,13)
25 17. 10. 2021, 10:00 TJ Sokol FM B - VK Polanka n.O. 3:0 (14,26,23)
6. kolo
26 9. 1. 2022, 14:00 VKB Frýdlant n.O. - VK Raškovice 0:3 (-18,-19,-17)
27 21. 11. 2021, 15:00 Karviná - TJ Sokol Poruba 3:0 (13,16,6)
28 17. 10. 2021, 14:00 TJ TŽ Třinec - .
29 17. 10. 2021, 14:00 TJ Ostrava D - VO Slezská Orlice NH -Gajdošova 1893 Ostrava - Moravská Ostrava 3:0 (15,11,16)
30 17. 10. 2021, 14:00 TJ Sokol FM B - VK Polanka n.O. 3:0 (18,23,12)
7. kolo
31 24. 10. 2021, 10:00 VK Raškovice - VK Polanka n.O. 1:3 (16,-11,-18,-16)
32 24. 10. 2021, 10:00 VO Slezská Orlice - TJ Sokol FM B 0:3 (-14,-13,-14)
33 24. 10. 2021, 10:00 - TJ Ostrava D .
34 24. 10. 2021, 09:00 TJ Sokol Poruba - TJ TŽ Třinec 0:3 (-16,-25,-22)
35 24. 10. 2021, 10:00 VKB Frýdlant n.O. - Karviná 0:3 (-15,-12,-17)
8. kolo
36 24. 10. 2021, 14:00 VK Raškovice - VK Polanka n.O. 3:2 (21,-20,17,-24,9)
37 24. 10. 2021, 14:00 VO Slezská Orlice - TJ Sokol FM B 0:3 (-16,-14,-8)
38 24. 10. 2021, 14:00 - TJ Ostrava D .
39 24. 10. 2021, 13:00 TJ Sokol Poruba - TJ TŽ Třinec 0:3 (-17,-21,-20)
40 24. 10. 2021, 14:00 VKB Frýdlant n.O. - Karviná 0:3 (-22,-15,-10)
9. kolo
41 7. 11. 2021, 11:00 Karviná - VK Raškovice 3:0 (16,24,16)
42 7. 11. 2021, 10:00 TJ TŽ Třinec - VKB Frýdlant n.O. Slezská 773 Třinec - Lyžbice 3:1 (12,24,-25,21)
43 7. 11. 2021, 08:30 TJ Ostrava D - TJ Sokol Poruba Gajdošova 1893 Ostrava - Moravská Ostrava 3:0 (13,17,20)
44 7. 11. 2021, 10:00 TJ Sokol FM B - .
45 7. 11. 2021, 09:00 VK Polanka n.O. - VO Slezská Orlice 3:0 (6,15,4)
10. kolo
46 7. 11. 2021, 15:00 Karviná - VK Raškovice 3:0 (20,10,12)
47 7. 11. 2021, 14:00 TJ TŽ Třinec - VKB Frýdlant n.O. Slezská 773 Třinec - Lyžbice 3:1 (15,-24,21,11)
48 7. 11. 2021, 12:00 TJ Ostrava D - TJ Sokol Poruba Gajdošova 1893 Ostrava - Moravská Ostrava 3:1 (21,17,-21,22)
49 7. 11. 2021, 14:00 TJ Sokol FM B - .
50 7. 11. 2021, 13:00 VK Polanka n.O. - VO Slezská Orlice 3:0 (10,13,12)
11. kolo
51 14. 11. 2021, 10:00 VK Raškovice - VO Slezská Orlice 3:0 (19,21,20)
52 14. 11. 2021, 10:00 - VK Polanka n.O. .
53 14. 11. 2021, 09:00 TJ Sokol Poruba - TJ Sokol FM B 0:3 (-21,-9,-15)
54 14. 11. 2021, 10:00 VKB Frýdlant n.O. - TJ Ostrava D 0:3 (-19,-17,-23)
55 16. 2. 2022, 17:00 Karviná - TJ TŽ Třinec 3:0 (11,16,16)
12. kolo
56 14. 11. 2021, 14:00 VK Raškovice - VO Slezská Orlice 3:0 (14,21,20)
57 14. 11. 2021, 14:00 - VK Polanka n.O. .
58 14. 11. 2021, 13:00 TJ Sokol Poruba - TJ Sokol FM B 0:3 (-13,-10,-8)
59 14. 11. 2021, 14:00 VKB Frýdlant n.O. - TJ Ostrava D 0:3 (-24,-15,-9)
60 16. 2. 2022, 19:00 Karviná - TJ TŽ Třinec 3:0 (16,13,10)
13. kolo
61 28. 11. 2021, 10:00 TJ TŽ Třinec - VK Raškovice Slezská 773 Třinec - Lyžbice 0:3 (-15,-14,-19)
62 27. 2. 2022, 10:00 TJ Ostrava D - Karviná Gajdošova 1893 Ostrava - Moravská Ostrava 0:3 (-19,-16,-17)
63 28. 11. 2021, 10:00 TJ Sokol FM B - VKB Frýdlant n.O. 3:0 (10,16,19)
64 11. 3. 2022, 17:00 VK Polanka n.O. - TJ Sokol Poruba 3:0 (7,12,17)
65 28. 11. 2021, 10:00 VO Slezská Orlice - .
14. kolo
66 28. 11. 2021, 14:00 TJ TŽ Třinec - VK Raškovice Slezská 773 Třinec - Lyžbice 0:3 (-14,-24,-22)
67 27. 2. 2022, 14:00 TJ Ostrava D - Karviná Gajdošova 1893 Ostrava - Moravská Ostrava 0:3 (-17,-19,-23)
68 28. 11. 2021, 14:00 TJ Sokol FM B - VKB Frýdlant n.O. 3:0 (9,13,5)
69 11. 3. 2022, 19:00 VK Polanka n.O. - TJ Sokol Poruba 3:0 (6,12,9)
70 28. 11. 2021, 14:00 VO Slezská Orlice - .
15. kolo
71 5. 12. 2021, 10:00 VK Raškovice - .
72 5. 12. 2021, 09:00 TJ Sokol Poruba - VO Slezská Orlice 0:3 (-20,-20,-16)
73 5. 12. 2021, 10:00 VKB Frýdlant n.O. - VK Polanka n.O. 0:3 (-15,-19,-18)
74 19. 12. 2021, 10:00 Karviná - TJ Sokol FM B 0:3 (-20,-23,-24)
75 18. 11. 2021, 17:00 TJ TŽ Třinec - TJ Ostrava D Slezská 773 Třinec - Lyžbice 0:3 (-15,-15,-9)
16. kolo
76 5. 12. 2021, 14:00 VK Raškovice - .
77 5. 12. 2021, 13:00 TJ Sokol Poruba - VO Slezská Orlice 1:3 (17,-19,-23,-23)
78 5. 12. 2021, 14:00 VKB Frýdlant n.O. - VK Polanka n.O. 1:3 (-18,27,-22,-16)
79 19. 12. 2021, 14:00 Karviná - TJ Sokol FM B 3:1 (23,12,-20,22)
80 18. 11. 2021, 19:00 TJ TŽ Třinec - TJ Ostrava D Slezská 773 Třinec - Lyžbice 0:3 (-20,-12,-20)
17. kolo
81 12. 12. 2021, 11:00 TJ Ostrava D - VK Raškovice Gajdošova 1893 Ostrava - Moravská Ostrava 0:3 (-20,-21,-26)
82 12. 12. 2021, 10:00 TJ Sokol FM B - TJ TŽ Třinec 3:0 (29,20,19)
83 1. 3. 2022, 17:00 VK Polanka n.O. - Karviná 0:3 (-20,-22,-17)
84 12. 12. 2021, 10:00 VO Slezská Orlice - VKB Frýdlant n.O. 1:3 (-22,-14,21,-23)
85 12. 12. 2021, 10:00 - TJ Sokol Poruba .
18. kolo
86 12. 12. 2021, 15:00 TJ Ostrava D - VK Raškovice Gajdošova 1893 Ostrava - Moravská Ostrava 1:3 (-18,-16,21,-17)
87 12. 12. 2021, 14:00 TJ Sokol FM B - TJ TŽ Třinec 3:0 (17,18,14)
88 1. 3. 2022, 19:00 VK Polanka n.O. - Karviná 0:3 (-21,-21,-14)
89 12. 12. 2021, 14:00 VO Slezská Orlice - VKB Frýdlant n.O. 0:3 (-12,-15,-22)
90 12. 12. 2021, 14:00 - TJ Sokol Poruba .
19. kolo
91 16. 1. 2022, 10:00 VK Raškovice - TJ Sokol Poruba 3:0 (23,17,4)
92 16. 1. 2022, 10:00 - VKB Frýdlant n.O. .
93 9. 1. 2022, 10:00 VO Slezská Orlice - Karviná 0:3 (-10,-1,-15)
94 15. 1. 2022, 09:00 VK Polanka n.O. - TJ TŽ Třinec 3:0 (18,17,14)
95 17. 2. 2022, 16:00 TJ Sokol FM B - TJ Ostrava D 1. máje 1700 Frýdek-Místek - Místek 3:0 (22,22,15)
20. kolo
96 16. 1. 2022, 14:00 VK Raškovice - TJ Sokol Poruba 3:0 (15,15,12)
97 16. 1. 2022, 14:00 - VKB Frýdlant n.O. .
98 9. 1. 2022, 14:00 VO Slezská Orlice - Karviná 0:3 (-14,-6,-10)
99 15. 1. 2022, 13:00 VK Polanka n.O. - TJ TŽ Třinec 3:0 (15,21,17)
100 17. 2. 2022, 18:00 TJ Sokol FM B - TJ Ostrava D 1. máje 1700 Frýdek-Místek - Místek 3:2 (-23,-22,24,17,10)
21. kolo
101 10. 10. 2021, 10:00 TJ Sokol FM B - VK Raškovice 3:0 (25,14,12)
102 23. 1. 2022, 10:00 TJ Ostrava D - VK Polanka n.O. Gajdošova 1893 Ostrava - Moravská Ostrava 3:1 (19,-11,21,26)
103 23. 1. 2022, 10:00 TJ TŽ Třinec - VO Slezská Orlice Slezská 773 Třinec - Lyžbice 3:0 (15,27,24)
104 23. 1. 2022, 10:00 Karviná - .
105 23. 1. 2022, 10:00 VKB Frýdlant n.O. - TJ Sokol Poruba 3:0 (15,24,20)
22. kolo
106 10. 10. 2021, 14:00 TJ Sokol FM B - VK Raškovice 3:0 (20,10,20)
107 23. 1. 2022, 14:00 TJ Ostrava D - VK Polanka n.O. Gajdošova 1893 Ostrava - Moravská Ostrava 1:3 (-9,-15,25,-21)
108 23. 1. 2022, 14:00 TJ TŽ Třinec - VO Slezská Orlice Slezská 773 Třinec - Lyžbice 3:1 (-19,19,18,14)
109 23. 1. 2022, 14:00 Karviná - .
110 23. 1. 2022, 14:00 VKB Frýdlant n.O. - TJ Sokol Poruba 3:2 (17,-22,11,-22,15)
23. kolo
111 30. 1. 2022, 10:00 VK Raškovice - VKB Frýdlant n.O. 3:2 (-19,-18,11,21,5)
112 10. 2. 2022, 17:00 TJ Sokol Poruba - Karviná 0:3 (-13,-22,-7)
113 30. 1. 2022, 10:00 - TJ TŽ Třinec .
114 6. 3. 2022, 10:00 VO Slezská Orlice - TJ Ostrava D 3:0 (0,0,0)
115 27. 2. 2022, 09:00 VK Polanka n.O. - TJ Sokol FM B 3:2 (25,-24,22,-21,8)
24. kolo
116 30. 1. 2022, 14:00 VK Raškovice - VKB Frýdlant n.O. 1:3 (-22,23,-17,-23)
117 10. 2. 2022, 19:00 TJ Sokol Poruba - Karviná 0:3 (-14,-18,-16)
118 30. 1. 2022, 14:00 - TJ TŽ Třinec .
119 6. 3. 2022, 14:00 VO Slezská Orlice - TJ Ostrava D 3:0 (0,0,0)
120 27. 2. 2022, 13:00 VK Polanka n.O. - TJ Sokol FM B 2:3 (24,-25,-22,16,-11)
25. kolo
121 5. 2. 2022, 09:00 VK Polanka n.O. - VK Raškovice 3:2 (19,-23,-20,21,5)
122 6. 2. 2022, 10:00 TJ Sokol FM B - VO Slezská Orlice 3:0 (13,17,14)
123 6. 2. 2022, 10:00 TJ Ostrava D - .
124 6. 2. 2022, 10:00 TJ TŽ Třinec - TJ Sokol Poruba Slezská 773 Třinec - Lyžbice 3:0 (24,21,23)
125 6. 2. 2022, 09:00 Karviná - VKB Frýdlant n.O. Odloženo COVID 19 3:0 (0,0,0)
26. kolo
126 5. 2. 2022, 13:00 VK Polanka n.O. - VK Raškovice 3:0 (19,18,19)
127 6. 2. 2022, 14:00 TJ Sokol FM B - VO Slezská Orlice 3:0 (16,17,18)
128 6. 2. 2022, 14:00 TJ Ostrava D - .
129 6. 2. 2022, 14:00 TJ TŽ Třinec - TJ Sokol Poruba Slezská 773 Třinec - Lyžbice 3:0 (14,24,12)
130 6. 2. 2022, 13:00 Karviná - VKB Frýdlant n.O. Odloženo COVID 19 3:0 (0,0,0)
27. kolo
131 13. 2. 2022, 09:00 VK Raškovice - Karviná 0:3 (-25,-15,-22)
132 5. 3. 2022, 15:00 VKB Frýdlant n.O. - TJ TŽ Třinec 0:3 (-20,-16,-21)
133 13. 2. 2022, 09:00 TJ Sokol Poruba - TJ Ostrava D 0:3 (-22,-24,-15)
134 13. 2. 2022, 10:00 - TJ Sokol FM B .
135 12. 2. 2022, 10:00 VO Slezská Orlice - VK Polanka n.O. 0:3 (-18,-10,-21)
28. kolo
136 13. 2. 2022, 12:00 VK Raškovice - Karviná 0:3 (-18,-17,-14)
137 5. 3. 2022, 18:00 VKB Frýdlant n.O. - TJ TŽ Třinec 1:3 (-22,-25,26,-19)
138 13. 2. 2022, 13:00 TJ Sokol Poruba - TJ Ostrava D 0:3 (-21,-8,-23)
139 13. 2. 2022, 14:00 - TJ Sokol FM B .
140 12. 2. 2022, 14:00 VO Slezská Orlice - VK Polanka n.O. 0:3 (-18,-22,-17)
29. kolo
141 5. 3. 2022, 10:00 VO Slezská Orlice - VK Raškovice 0:3 (-10,-16,-21)
142 20. 2. 2022, 10:00 VK Polanka n.O. - .
143 20. 2. 2022, 10:00 TJ Sokol FM B - TJ Sokol Poruba 3:0 (6,2,8)
144 20. 2. 2022, 10:00 TJ Ostrava D - VKB Frýdlant n.O. Gajdošova 1893 Ostrava - Moravská Ostrava 3:0 (10,15,19)
145 20. 2. 2022, 10:00 TJ TŽ Třinec - Karviná 0:3 (-14,-16,-20)
30. kolo
146 5. 3. 2022, 14:00 VO Slezská Orlice - VK Raškovice 0:3 (-14,-16,-10)
147 20. 2. 2022, 14:00 VK Polanka n.O. - .
148 20. 2. 2022, 14:00 TJ Sokol FM B - TJ Sokol Poruba 3:0 (6,11,7)
149 20. 2. 2022, 14:00 TJ Ostrava D - VKB Frýdlant n.O. Gajdošova 1893 Ostrava - Moravská Ostrava 3:0 (13,18,11)
150 20. 2. 2022, 14:00 TJ TŽ Třinec - Karviná 0:3 (-18,-10,-9)
31. kolo
151 6. 3. 2022, 10:00 VK Raškovice - TJ TŽ Třinec 3:0 (13,16,17)
152 23. 2. 2022, 16:30 Karviná - TJ Ostrava D 3:0 (6,5,14)
153 6. 3. 2022, 10:00 VKB Frýdlant n.O. - TJ Sokol FM B 3:2 (15,-23,-18,18,8)
154 6. 3. 2022, 09:00 TJ Sokol Poruba - VK Polanka n.O. 0:3 (-17,-22,-16)
155 6. 3. 2022, 10:00 - VO Slezská Orlice .
32. kolo
156 6. 3. 2022, 14:00 VK Raškovice - TJ TŽ Třinec 3:0 (23,19,14)
157 23. 2. 2022, 19:00 Karviná - TJ Ostrava D 3:0 (13,7,11)
158 6. 3. 2022, 14:00 VKB Frýdlant n.O. - TJ Sokol FM B 2:3 (16,-9,20,-15,-7)
159 6. 3. 2022, 13:00 TJ Sokol Poruba - VK Polanka n.O. 0:3 (-18,-14,-10)
160 6. 3. 2022, 14:00 - VO Slezská Orlice .
33. kolo
161 13. 3. 2022, 10:00 - VK Raškovice .
162 13. 3. 2022, 10:00 VO Slezská Orlice - TJ Sokol Poruba 3:0 (21,25,21)
163 13. 3. 2022, 09:00 VK Polanka n.O. - VKB Frýdlant n.O. 3:0 (11,13,17)
164 13. 3. 2022, 10:00 TJ Sokol FM B - Karviná 1:3 (20,-21,-23,-23)
165 13. 3. 2022, 11:00 TJ Ostrava D - TJ TŽ Třinec Gajdošova 1893 Ostrava - Moravská Ostrava 3:0 (13,18,17)
34. kolo
166 13. 3. 2022, 14:00 - VK Raškovice .
167 13. 3. 2022, 14:00 VO Slezská Orlice - TJ Sokol Poruba 3:0 (7,10,20)
168 13. 3. 2022, 13:00 VK Polanka n.O. - VKB Frýdlant n.O. 3:0 (17,15,12)
169 13. 3. 2022, 14:00 TJ Sokol FM B - Karviná 3:1 (18,18,-10,21)
170 13. 3. 2022, 15:00 TJ Ostrava D - TJ TŽ Třinec Gajdošova 1893 Ostrava - Moravská Ostrava 3:1 (19,-21,14,8)
35. kolo
171 7. 3. 2022, 17:00 VK Raškovice - TJ Ostrava D 3:0 (14,8,14)
172 20. 3. 2022, 10:00 TJ TŽ Třinec - TJ Sokol FM B 0:3 (-16,-20,-20)
173 20. 3. 2022, 10:00 Karviná - VK Polanka n.O. 3:1 (-21,22,23,24)
174 20. 3. 2022, 10:00 VKB Frýdlant n.O. - VO Slezská Orlice 3:1 (12,23,-24,19)
175 20. 3. 2022, 10:00 TJ Sokol Poruba - .
36. kolo
176 7. 3. 2022, 19:00 VK Raškovice - TJ Ostrava D 3:0 (18,12,19)
177 20. 3. 2022, 14:00 TJ TŽ Třinec - TJ Sokol FM B 0:3 (-18,-21,-15)
178 20. 3. 2022, 14:00 Karviná - VK Polanka n.O. 3:2 (-20,21,9,-22,11)
179 20. 3. 2022, 14:00 VKB Frýdlant n.O. - VO Slezská Orlice 3:0 (10,11,16)
180 20. 3. 2022, 14:00 TJ Sokol Poruba - .
Vedoucí soutěže: Ing. Jana Kavalová; Na Hermaně 216/22; Vratimov
© ČVS 2015-2018