Reprezentace
28. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - TUR
Reprezentace
28. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - HUN
Reprezentace
29. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - BLR
Reprezentace
29. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - CRO
Reprezentace
30. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - POR
Reprezentace
30. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - BLR
Reprezentace
4. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - POR
Reprezentace
4. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - BLR
Reprezentace
5. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - BLR
Reprezentace
5. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - CRO
Reprezentace
6. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - TUR
Reprezentace
6. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - HUN

krajský přebor juniorek skupina "A"

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 20 14 2 4 0 56:21 1757:1417 50
2 VK Polanka nad Odrou, z.s. 20 12 4 0 4 50:26 1745:1424 44
3 VO Slezská Orlice, z.s. 20 14 0 2 4 50:22 1664:1413 44
4 TJ Ostrava 20 7 3 1 9 36:40 1570:1641 28
5 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 20 3 1 1 15 20:50 1259:1602 12
6 Tělocvičná jednota Sokol Poruba 20 0 0 2 18 7:60 1128:1626 2
kalendář skupiny
řídicí soutěže: Ing. Jana Kavalová;Na Hermaně 216/22, 73932 Vratimov
1. kolo
1 29. 9. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 0:3 (-22,-10,-15)
2 29. 9. 2019, 09:00 TJ Sokol Poruba - TJ Ostrava C 2:3 (-11,24,-17,23,-13)
3 28. 9. 2019, 09:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - VO Slezská Orlice, z.s. 3:1 (21,-19,13,13)
2. kolo
4 29. 9. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 0:3 (-13,-11,-6)
5 29. 9. 2019, 13:00 TJ Sokol Poruba - TJ Ostrava C 0:3 (-14,-17,-17)
6 28. 9. 2019, 13:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - VO Slezská Orlice, z.s. 0:3 (-28,-25,-23)
3. kolo
7 6. 10. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - VO Slezská Orlice, z.s. 1:3 (-16,-15,23,-15)
8 1. 10. 2019, 16:30 TJ Ostrava C - VK Polanka nad Odrou, z.s. 2:3 (-14,18,-17,23,-9)
9 6. 10. 2019, 09:00 Volejbalový klub Kylešovice, z.s. - TJ Sokol Poruba 3:0 (13,18,16)
4. kolo
10 6. 10. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - VO Slezská Orlice, z.s. 0:3 (-10,-16,-15)
11 8. 10. 2019, 16:30 TJ Ostrava C - VK Polanka nad Odrou, z.s. 1:3 (-21,24,-21,-22)
12 6. 10. 2019, 13:00 Volejbalový klub Kylešovice, z.s. - TJ Sokol Poruba 3:0 (13,18,16)
5. kolo
13 10. 10. 2019, 17:30 TJ Sokol Poruba - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 0:3 (-14,-17,-21)
14 12. 10. 2019, 09:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 3:2 (21,-20,-24,12,12)
15 13. 10. 2019, 10:00 VO Slezská Orlice, z.s. - TJ Ostrava C 3:1 (-25,20,22,16)
6. kolo
16 10. 10. 2019, 19:30 TJ Sokol Poruba - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 2:3 (-15,20,23,-19,-13)
17 12. 10. 2019, 13:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 3:2 (18,23,-23,-13,10)
18 13. 10. 2019, 14:00 VO Slezská Orlice, z.s. - TJ Ostrava C 3:0 (18,9,23)
7. kolo
19 16. 10. 2019, 16:30 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - TJ Ostrava C 1:3 (-22,-17,17,-19)
20 20. 10. 2019, 09:00 Volejbalový klub Kylešovice, z.s. - VO Slezská Orlice, z.s. 3:1 (-17,17,24,23)
21 20. 10. 2019, 09:00 TJ Sokol Poruba - VK Polanka nad Odrou, z.s. 0:3 (-20,-15,-24)
8. kolo
22 16. 10. 2019, 19:00 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - TJ Ostrava C 1:3 (-16,22,-18,-17)
23 20. 10. 2019, 13:00 Volejbalový klub Kylešovice, z.s. - VO Slezská Orlice, z.s. 3:2 (-28,16,-25,19,12)
24 20. 10. 2019, 13:00 TJ Sokol Poruba - VK Polanka nad Odrou, z.s. 1:3 (18,-8,-14,-18)
9. kolo
25 2. 11. 2019, 09:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 3:0 (10,15,8)
26 3. 11. 2019, 10:00 VO Slezská Orlice, z.s. - TJ Sokol Poruba 3:0 (10,9,19)
27 3. 11. 2019, 10:00 TJ Ostrava C - Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 3:2 (-21,19,-7,18,12)
10. kolo
28 2. 11. 2019, 13:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 3:0 (8,12,10)
29 3. 11. 2019, 14:00 VO Slezská Orlice, z.s. - TJ Sokol Poruba 3:0 (17,8,12)
30 3. 11. 2019, 14:00 TJ Ostrava C - Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 1:3 (-10,19,-21,-21)
11. kolo
31 10. 11. 2019, 10:00 Volejbalový klub Kylešovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 3:1 (20,14,-20,15)
32 5. 11. 2019, 16:00 TJ Ostrava C - TJ Sokol Poruba 3:1 (-20,21,6,19)
33 10. 11. 2019, 10:00 VO Slezská Orlice, z.s. - VK Polanka nad Odrou, z.s. 1:3 (17,-20,-16,-9)
12. kolo
34 10. 11. 2019, 14:00 Volejbalový klub Kylešovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 3:0 (12,16,9)
35 5. 11. 2019, 18:00 TJ Ostrava C - TJ Sokol Poruba 3:0 (13,20,21)
36 10. 11. 2019, 14:00 VO Slezská Orlice, z.s. - VK Polanka nad Odrou, z.s. 3:1 (25,17,-11,23)
13. kolo
37 17. 11. 2019, 10:00 VO Slezská Orlice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. NHJiráskova 840 Krnov - Pod Bezručovým vrchem 3:0 (17,24,16)
38 15. 11. 2019, 17:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - TJ Ostrava C 0:3 (-23,-18,-22)
39 17. 11. 2019, 09:00 TJ Sokol Poruba - Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 0:3 (-16,-22,-20)
14. kolo
40 17. 11. 2019, 14:00 VO Slezská Orlice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. NHJiráskova 840 Krnov - Pod Bezručovým vrchem 3:1 (-23,17,18,10)
41 15. 11. 2019, 19:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - TJ Ostrava C 3:1 (-22,22,21,16)
42 17. 11. 2019, 13:00 TJ Sokol Poruba - Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 0:3 (-15,-20,-19)
15. kolo
43 24. 11. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - TJ Sokol Poruba 3:0 (18,20,19)
44 24. 11. 2019, 09:00 Volejbalový klub Kylešovice, z.s. - VK Polanka nad Odrou, z.s. 3:1 (-12,17,22,16)
45 24. 11. 2019, 10:00 TJ Ostrava C - VO Slezská Orlice, z.s. 0:3 (-19,-19,-11)
16. kolo
46 24. 11. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - TJ Sokol Poruba 3:0 (11,19,9)
47 24. 11. 2019, 13:00 Volejbalový klub Kylešovice, z.s. - VK Polanka nad Odrou, z.s. 2:3 (19,-17,-17,16,-11)
48 24. 11. 2019, 14:00 TJ Ostrava C - VO Slezská Orlice, z.s. 0:3 (-21,-11,-17)
17. kolo
49 26. 11. 2019, 16:00 TJ Ostrava C - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 3:1 (28,23,-22,13)
50 1. 12. 2019, 10:00 VO Slezská Orlice, z.s. - Volejbalový klub Kylešovice, z.s. NHJiráskova 840 Krnov - Pod Bezručovým vrchem 2:3 (19,-20,-21,22,-8)
51 30. 11. 2019, 09:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - TJ Sokol Poruba 3:1 (17,9,-17,11)
18. kolo
52 26. 11. 2019, 18:00 TJ Ostrava C - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 3:2 (16,-15,-17,17,12)
53 1. 12. 2019, 14:00 VO Slezská Orlice, z.s. - Volejbalový klub Kylešovice, z.s. NHJiráskova 840 Krnov - Pod Bezručovým vrchem 1:3 (-21,23,-23,-19)
54 30. 11. 2019, 13:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - TJ Sokol Poruba 3:0 (20,11,21)
19. kolo
55 15. 12. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - VK Polanka nad Odrou, z.s. 0:3 (-13,-25,-14)
56 15. 12. 2019, 09:00 TJ Sokol Poruba - VO Slezská Orlice, z.s. 0:3 (-13,-13,-23)
57 8. 12. 2019, 09:00 Volejbalový klub Kylešovice, z.s. - TJ Ostrava C 3:0 (8,11,22)
20. kolo
58 15. 12. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - VK Polanka nad Odrou, z.s. 0:3 (-5,-18,-18)
59 15. 12. 2019, 13:00 TJ Sokol Poruba - VO Slezská Orlice, z.s. 0:3 (-13,-15,-22)
60 8. 12. 2019, 13:00 Volejbalový klub Kylešovice, z.s. - TJ Ostrava C 3:0 (12,17,13)
© ČVS 2015-2018