Reprezentace
16. 5. 2021
Ženy - KVA / ME turnaj v BIH : CZE - LAT
Reprezentace
28. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - TUR
Reprezentace
28. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - HUN
Reprezentace
29. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - BLR
Reprezentace
29. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - CRO
Reprezentace
30. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - POR
Reprezentace
30. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - BLR
Reprezentace
4. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - POR
Reprezentace
4. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - BLR
Reprezentace
5. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - BLR
Reprezentace
5. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - CRO
Reprezentace
6. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - TUR
Reprezentace
6. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - HUN

krajský přebor juniorek skupina "B"

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 16 14 0 2 0 46:7 1266:968 44
2 VK Karviná, z.s. 16 12 2 0 2 43:13 1318:1030 40
3 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 16 6 0 1 9 23:32 1161:1207 19
4 Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. 16 3 2 0 11 17:38 1067:1226 13
5 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. 16 1 0 1 14 7:46 922:1303 4
kalendář skupiny
řídicí soutěže: Ing. Jana Kavalová;Na Hermaně 216/22, 73932 Vratimov
1. kolo
1 29. 9. 2019, 10:00 VK Karviná, z.s. - .
2 29. 9. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. 3:0 (14,19,19)
3 29. 9. 2019, 10:00 Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 0:3 (-23,-18,-12)
2. kolo
4 29. 9. 2019, 14:00 VK Karviná, z.s. - .
5 29. 9. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. 3:1 (-25,10,19,11)
6 29. 9. 2019, 14:00 Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 0:3 (-18,-12,-18)
3. kolo
7 6. 10. 2019, 10:00 - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek .
8 6. 10. 2019, 10:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. 0:3 (-13,-21,-21)
9 6. 10. 2019, 10:00 VK Karviná, z.s. - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 3:0 (14,13,23)
4. kolo
10 6. 10. 2019, 14:00 - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek .
11 6. 10. 2019, 14:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. 1:3 (-20,-10,22,-14)
12 6. 10. 2019, 14:00 VK Karviná, z.s. - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 3:1 (22,-26,16,23)
5. kolo
13 13. 10. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - .
14 13. 10. 2019, 10:00 Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. - VK Karviná, z.s. 0:3 (-14,-12,-15)
15 13. 10. 2019, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. 3:0 (24,14,17)
6. kolo
16 13. 10. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - .
17 13. 10. 2019, 14:00 Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. - VK Karviná, z.s. 1:3 (-22,-14,14,-8)
18 13. 10. 2019, 14:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. 3:0 (11,23,14)
7. kolo
19 20. 10. 2019, 10:00 - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. .
20 20. 10. 2019, 10:00 VK Karviná, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 3:2 (-20,15,18,-15,13)
21 20. 10. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. 3:1 (-18,26,15,22)
8. kolo
22 20. 10. 2019, 14:00 - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. .
23 20. 10. 2019, 14:00 VK Karviná, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 1:3 (18,-15,-20,-16)
24 20. 10. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. 3:0 (25,16,19)
9. kolo
25 3. 11. 2019, 10:00 Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. - .
26 3. 11. 2019, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 3:0 (17,22,26)
27 3. 11. 2019, 10:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - VK Karviná, z.s. 0:3 (-20,-14,-19)
10. kolo
28 3. 11. 2019, 14:00 Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. - .
29 3. 11. 2019, 14:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 3:0 (11,19,17)
30 3. 11. 2019, 14:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - VK Karviná, z.s. 0:3 (-19,-13,-16)
11. kolo
31 10. 11. 2019, 10:00 - VK Karviná, z.s. .
32 10. 11. 2019, 10:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 0:3 (-8,-20,-11)
33 10. 11. 2019, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. 3:0 (14,17,23)
12. kolo
34 10. 11. 2019, 14:00 - VK Karviná, z.s. .
35 10. 11. 2019, 14:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 3:1 (-16,25,26,26)
36 10. 11. 2019, 14:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. 3:0 (22,16,21)
13. kolo
37 17. 11. 2019, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - .
38 17. 11. 2019, 10:00 Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. 3:0 (23,19,20)
39 17. 11. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - VK Karviná, z.s. 1:3 (-23,18,-14,-21)
14. kolo
40 17. 11. 2019, 14:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - .
41 17. 11. 2019, 14:00 Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. 3:2 (22,-15,-23,19,4)
42 17. 11. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - VK Karviná, z.s. 0:3 (-17,-19,-19)
15. kolo
43 24. 11. 2019, 10:00 - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek .
44 24. 11. 2019, 11:00 VK Karviná, z.s. - Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. 3:0 (15,14,10)
45 24. 11. 2019, 10:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 0:3 (-19,-18,-9)
16. kolo
46 24. 11. 2019, 14:00 - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek .
47 24. 11. 2019, 15:00 VK Karviná, z.s. - Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. 3:0 (19,19,13)
48 24. 11. 2019, 14:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 0:3 (-15,-12,-17)
17. kolo
49 1. 12. 2019, 10:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - .
50 8. 12. 2019, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - VK Karviná, z.s. 2:3 (-15,-18,23,25,-10)
51 1. 12. 2019, 10:00 Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 0:3 (-16,-21,-12)
18. kolo
52 1. 12. 2019, 14:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - .
53 8. 12. 2019, 14:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - VK Karviná, z.s. 3:0 (25,24,22)
54 1. 12. 2019, 14:00 Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 3:2 (16,-17,-24,10,6)
19. kolo
55 15. 12. 2019, 10:00 - Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. .
56 15. 12. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 0:3 (-20,-20,-14)
57 15. 12. 2019, 09:00 VK Karviná, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. 3:0 (13,19,10)
20. kolo
58 15. 12. 2019, 14:00 - Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. .
59 15. 12. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 0:3 (-8,-15,-12)
60 15. 12. 2019, 13:00 VK Karviná, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. 3:0 (13,15,20)
© ČVS 2015-2018