Reprezentace
16. 5. 2021
Ženy - KVA / ME turnaj v BIH : CZE - LAT
Reprezentace
28. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - TUR
Reprezentace
28. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - HUN
Reprezentace
29. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - BLR
Reprezentace
29. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - CRO
Reprezentace
30. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - POR
Reprezentace
30. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - BLR
Reprezentace
4. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - POR
Reprezentace
4. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - BLR
Reprezentace
5. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - BLR
Reprezentace
5. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - CRO
Reprezentace
6. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - TUR
Reprezentace
6. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - HUN

krajský přebor juniorek finále

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 20 16 1 3 0 57:18 1760:1423 53
2 VK Karviná, z.s. 20 11 4 2 3 51:26 1747:1497 43
3 VK Polanka nad Odrou, z.s. 20 6 6 2 6 44:39 1766:1701 32
4 Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 20 7 2 4 7 39:40 1653:1708 29
5 VO Slezská Orlice, z.s. 20 4 3 2 11 30:47 1562:1725 20
6 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 20 0 0 3 17 9:60 1284:1638 3
kalendář skupiny
řídicí soutěže: Ing. Jana Kavalová;Na Hermaně 216/22, 73932 Vratimov
1. kolo
1 19. 1. 2020, 09:00 Volejbalový klub Kylešovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek A1-B3 3:0 (21,10,22)
2 7. 2. 2020, 17:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - VK Karviná, z.s. A2-B2 2:3 (-24,23,24,-13,-4)
3 19. 1. 2020, 10:00 VO Slezská Orlice, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek A3-B1Jiráskova 840 Krnov - Pod Bezručovým vrchem 0:3 (-11,-10,-19)
2. kolo
4 19. 1. 2020, 13:00 Volejbalový klub Kylešovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 3:0 (15,18,7)
5 7. 2. 2020, 19:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - VK Karviná, z.s. 3:2 (13,17,-19,-18,12)
6 19. 1. 2020, 14:00 VO Slezská Orlice, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Jiráskova 840 Krnov - Pod Bezručovým vrchem 0:3 (-18,-22,-14)
3. kolo
7 25. 1. 2020, 10:00 VK Karviná, z.s. - Volejbalový klub Kylešovice, z.s. B2-A1 3:0 (20,18,16)
8 2. 2. 2020, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - VK Polanka nad Odrou, z.s. B1-A2 3:1 (13,-21,15,17)
9 26. 1. 2020, 10:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - VO Slezská Orlice, z.s. B3-A3 2:3 (20,-22,18,-19,-10)
4. kolo
10 25. 1. 2020, 14:00 VK Karviná, z.s. - Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 3:1 (-26,13,13,15)
11 2. 2. 2020, 14:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - VK Polanka nad Odrou, z.s. 3:1 (14,15,-22,14)
12 26. 1. 2020, 14:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - VO Slezská Orlice, z.s. 2:3 (23,-20,-12,26,-4)
5. kolo
13 9. 2. 2020, 09:00 Volejbalový klub Kylešovice, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek A1-B1 1:3 (-15,26,-18,-20)
14 6. 3. 2020, 17:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek A2-B3 3:0 (18,11,20)
15 9. 2. 2020, 10:00 VO Slezská Orlice, z.s. - VK Karviná, z.s. A3-B2 3:1 (21,16,-10,20)
6. kolo
16 9. 2. 2020, 13:00 Volejbalový klub Kylešovice, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 1:3 (-17,23,-17,-16)
17 6. 3. 2020, 19:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 3:0 (22,18,24)
18 9. 2. 2020, 14:00 VO Slezská Orlice, z.s. - VK Karviná, z.s. 0:3 (-14,-18,-15)
7. kolo
19 16. 2. 2020, 10:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - Volejbalový klub Kylešovice, z.s. B3-A1 0:3 (-19,-22,-17)
20 16. 2. 2020, 09:00 VK Karviná, z.s. - VK Polanka nad Odrou, z.s. B2-A2 2:3 (-21,22,-18,23,-8)
21 16. 2. 2020, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - VO Slezská Orlice, z.s. B1-A3 3:0 (15,18,17)
8. kolo
22 16. 2. 2020, 14:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 0:3 (-20,-17,-17)
23 16. 2. 2020, 13:00 VK Karviná, z.s. - VK Polanka nad Odrou, z.s. 3:0 (16,12,18)
24 16. 2. 2020, 14:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - VO Slezská Orlice, z.s. 3:1 (22,17,-17,13)
9. kolo
25 23. 2. 2020, 09:00 Volejbalový klub Kylešovice, z.s. - VK Karviná, z.s. A1-B2 0:3 (-23,-10,-17)
26 21. 2. 2020, 17:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek A2-B1 2:3 (16,-21,-19,24,-14)
27 23. 2. 2020, 10:00 VO Slezská Orlice, z.s. - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek A3-B3Jiráskova 840 Krnov - Pod Bezručovým vrchem 3:0 (12,16,13)
10. kolo
28 23. 2. 2020, 13:00 Volejbalový klub Kylešovice, z.s. - VK Karviná, z.s. 2:3 (22,-18,21,-14,-13)
29 21. 2. 2020, 19:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 3:2 (18,-18,22,-22,15)
30 23. 2. 2020, 14:00 VO Slezská Orlice, z.s. - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Jiráskova 840 Krnov - Pod Bezručovým vrchem 3:2 (-23,16,-25,18,16)
11. kolo
31 8. 3. 2020, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - Volejbalový klub Kylešovice, z.s. B1-A1 3:1 (24,-24,17,20)
32 8. 3. 2020, 10:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - VK Polanka nad Odrou, z.s. B3-A2 1:3 (-10,-15,22,-23)
33 7. 3. 2020, 10:00 VK Karviná, z.s. - VO Slezská Orlice, z.s. B2-A3 3:0 (16,13,23)
12. kolo
34 8. 3. 2020, 14:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 3:0 (16,12,20)
35 8. 3. 2020, 14:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - VK Polanka nad Odrou, z.s. 0:3 (-16,-12,-14)
36 7. 3. 2020, 14:00 VK Karviná, z.s. - VO Slezská Orlice, z.s. 3:0 (21,12,23)
© ČVS 2015-2018