Reprezentace
28. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - TUR
Reprezentace
28. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - HUN
Reprezentace
29. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - BLR
Reprezentace
29. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - CRO
Reprezentace
30. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - POR
Reprezentace
30. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - BLR
Reprezentace
4. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - POR
Reprezentace
4. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - BLR
Reprezentace
5. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - BLR
Reprezentace
5. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - CRO
Reprezentace
6. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - TUR
Reprezentace
6. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - HUN

krajský přebor juniorek umístění

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. 14 12 2 0 0 42:9 1202:908 40
2 TJ Ostrava 14 8 2 0 4 32:20 1156:1062 28
3 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. 12 5 0 1 6 19:23 903:895 16
4 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 14 4 1 2 7 24:30 1107:1165 16
5 Tělocvičná jednota Sokol Poruba 14 0 0 2 12 7:42 840:1178 2
kalendář skupiny
řídicí soutěže: Ing. Jana Kavalová;Na Hermaně 216/22, 73932 Vratimov
1. kolo
1 19. 1. 2020, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. 3:1 (12,27,-16,23)
2 19. 1. 2020, 09:00 TJ Sokol Poruba - Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. 0:3 (-23,-14,-8)
2. kolo
3 19. 1. 2020, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. 1:3 (-17,-18,21,-19)
4 19. 1. 2020, 13:00 TJ Sokol Poruba - Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. 1:3 (-19,17,-22,-8)
3. kolo
5 26. 1. 2020, 10:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - TJ Ostrava C 3:1 (17,-21,22,11)
6 26. 1. 2020, 10:00 Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 3:0 (15,20,23)
4. kolo
7 26. 1. 2020, 14:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - TJ Ostrava C 3:0 (15,24,13)
8 26. 1. 2020, 14:00 Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 3:0 (15,14,17)
5. kolo
9 22. 3. 2020, 10:00 TJ Ostrava C - Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. .
10 1. 3. 2020, 09:00 TJ Sokol Poruba - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. 0:3 (-17,-23,-18)
6. kolo
11 22. 3. 2020, 14:00 TJ Ostrava C - Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. .
12 1. 3. 2020, 13:00 TJ Sokol Poruba - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. 0:3 (-11,-10,-13)
7. kolo
13 15. 3. 2020, 10:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. Junácká 6 Ostrava - Stará Bělá .
14 16. 2. 2020, 10:00 Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. - TJ Sokol Poruba 3:0 (18,11,13)
8. kolo
15 15. 3. 2020, 14:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. Junácká 6 Ostrava - Stará Bělá .
16 16. 2. 2020, 14:00 Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. - TJ Sokol Poruba 3:1 (-21,20,11,21)
9. kolo
17 29. 2. 2020, 10:00 TJ Ostrava C - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. 3:0 (25,12,18)
18 23. 2. 2020, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. 1:3 (-19,-4,17,-20)
10. kolo
19 29. 2. 2020, 14:00 TJ Ostrava C - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. 3:0 (22,20,20)
20 23. 2. 2020, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. 2:3 (26,16,-14,-10,-8)
11. kolo
21 8. 3. 2020, 10:00 Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. - TJ Ostrava C 3:0 (21,20,19)
22 15. 3. 2020, 10:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - TJ Sokol Poruba .
12. kolo
23 8. 3. 2020, 14:00 Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. - TJ Ostrava C 3:1 (-15,10,19,18)
24 15. 3. 2020, 14:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - TJ Sokol Poruba .
© ČVS 2015-2018