Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST

Krajský přebor kadetek - skupina A

11. kolo
TJ Hlučín "A"3:1VK Polanka n.O.(6, -24, 18, 13)
VK Kylešovice0:3TJ Krnov(-14, -25, -16)
TJ Sokol Poruba-
Happy Opava1:3Ostrava B(-14, 17, -17, -19)
Příští kolo
TJ Hlučín "A"3:0VK Polanka n.O.SO11.12.13:00
VK Kylešovice1:3TJ KrnovNE27.2.14:00
TJ Sokol Poruba-SO27.11.14:00
Happy Opava2:3Ostrava BSO27.11.14:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Ostrava B 24 21 3 0 0 72:12 2041:1355 69
2 Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. "A" 24 17 1 1 5 57:27 1925:1612 54
3 TJ Krnov 24 16 0 1 7 52:27 1817:1473 49
4 Happy Sport Opava, z.s. 24 12 0 4 8 48:37 1812:1660 40
5 Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 24 6 3 1 14 38:51 1843:1857 25
6 VK Polanka nad Odrou, z.s. 24 4 1 1 18 18:62 1326:1868 15
7 TJ Sokol Poruba 24 0 0 0 24 3:72 927:1866 0
kalendář skupiny
1. kolo
1 2. 10. 2021, 10:00 VK Kylešovice - TJ Hlučín "A" 1:3 (-20,-21,22,-17)
2 23. 10. 2021, 09:00 TJ Sokol Poruba - VK Polanka n.O. 1:3 (-19,18,-19,-22)
3 2. 10. 2021, 10:00 Happy Opava - TJ Krnov 3:0 (25,15,15)
4 2. 10. 2021, 10:00 Ostrava B - .
2. kolo
5 2. 10. 2021, 14:00 VK Kylešovice - TJ Hlučín "A" 1:3 (21,-9,-23,-16)
6 23. 10. 2021, 13:00 TJ Sokol Poruba - VK Polanka n.O. 0:3 (-8,-22,-21)
7 2. 10. 2021, 14:00 Happy Opava - TJ Krnov 3:0 (21,21,21)
8 2. 10. 2021, 14:00 Ostrava B - .
3. kolo
9 9. 10. 2021, 10:00 TJ Hlučín "A" - .
10 9. 10. 2021, 10:00 TJ Krnov - Ostrava B 1:3 (24,-18,-18,-20)
11 9. 10. 2021, 09:00 VK Polanka n.O. - Happy Opava 0:3 (-15,-23,-16)
12 9. 10. 2021, 10:00 VK Kylešovice - TJ Sokol Poruba 3:0 (5,11,9)
4. kolo
13 9. 10. 2021, 14:00 TJ Hlučín "A" - .
14 9. 10. 2021, 14:00 TJ Krnov - Ostrava B 0:3 (-13,-24,-18)
15 9. 10. 2021, 13:00 VK Polanka n.O. - Happy Opava 0:3 (-9,-10,-13)
16 9. 10. 2021, 14:00 VK Kylešovice - TJ Sokol Poruba 3:0 (16,9,20)
5. kolo
17 16. 10. 2021, 09:00 TJ Sokol Poruba - TJ Hlučín "A" 0:3 (-11,-13,-8)
18 22. 10. 2021, 16:00 Happy Opava - VK Kylešovice 3:1 (18,14,-19,23)
19 16. 10. 2021, 09:00 Ostrava B - VK Polanka n.O. 3:0 (12,12,9)
20 16. 10. 2021, 10:00 - TJ Krnov .
6. kolo
21 16. 10. 2021, 13:00 TJ Sokol Poruba - TJ Hlučín "A" 0:3 (-5,-16,-18)
22 22. 10. 2021, 18:00 Happy Opava - VK Kylešovice 3:0 (18,17,22)
23 16. 10. 2021, 13:00 Ostrava B - VK Polanka n.O. 3:0 (9,21,4)
24 16. 10. 2021, 14:00 - TJ Krnov .
7. kolo
25 6. 11. 2021, 10:00 TJ Krnov - TJ Hlučín "A" 3:0 (14,13,25)
26 6. 11. 2021, 10:00 VK Polanka n.O. - .
27 20. 11. 2021, 10:00 VK Kylešovice - Ostrava B 1:3 (-16,20,-22,-17)
28 6. 11. 2021, 10:00 TJ Sokol Poruba - Happy Opava 0:3 (-7,-12,-10)
8. kolo
29 6. 11. 2021, 14:00 TJ Krnov - TJ Hlučín "A" 3:0 (19,24,17)
30 6. 11. 2021, 14:00 VK Polanka n.O. - .
31 20. 11. 2021, 14:00 VK Kylešovice - Ostrava B 0:3 (-10,-13,-13)
32 6. 11. 2021, 14:00 TJ Sokol Poruba - Happy Opava 0:3 (-10,-14,-8)
9. kolo
33 13. 11. 2021, 10:00 Happy Opava - TJ Hlučín "A" 1:3 (-15,20,-20,-21)
34 13. 11. 2021, 11:30 Ostrava B - TJ Sokol Poruba 3:0 (4,11,11)
35 13. 11. 2021, 10:00 - VK Kylešovice .
36 13. 11. 2021, 10:00 TJ Krnov - VK Polanka n.O. 3:0 (10,17,26)
10. kolo
37 13. 11. 2021, 14:00 Happy Opava - TJ Hlučín "A" 1:3 (-20,-23,22,-23)
38 13. 11. 2021, 15:00 Ostrava B - TJ Sokol Poruba 3:0 (13,12,7)
39 13. 11. 2021, 14:00 - VK Kylešovice .
40 13. 11. 2021, 14:00 TJ Krnov - VK Polanka n.O. 3:0 (15,8,10)
11. kolo
41 11. 12. 2021, 09:00 TJ Hlučín "A" - VK Polanka n.O. 3:1 (6,-24,18,13)
42 27. 2. 2022, 10:00 VK Kylešovice - TJ Krnov 0:3 (-14,-25,-16)
43 27. 11. 2021, 10:00 TJ Sokol Poruba - .
44 27. 11. 2021, 10:00 Happy Opava - Ostrava B 1:3 (-14,17,-17,-19)
12. kolo
45 11. 12. 2021, 13:00 TJ Hlučín "A" - VK Polanka n.O. 3:0 (11,19,14)
46 27. 2. 2022, 14:00 VK Kylešovice - TJ Krnov 1:3 (15,-22,-10,-16)
47 27. 11. 2021, 14:00 TJ Sokol Poruba - .
48 27. 11. 2021, 14:00 Happy Opava - Ostrava B 2:3 (23,-6,-18,27,-4)
13. kolo
49 4. 12. 2021, 09:00 Ostrava B - TJ Hlučín "A" 3:0 (11,24,13)
50 4. 12. 2021, 10:00 - Happy Opava .
51 4. 12. 2021, 10:00 TJ Krnov - TJ Sokol Poruba 3:0 (9,16,13)
52 4. 12. 2021, 09:00 VK Polanka n.O. - VK Kylešovice 2:3 (-21,-21,23,21,-5)
14. kolo
53 4. 12. 2021, 13:00 Ostrava B - TJ Hlučín "A" 3:1 (11,14,-22,18)
54 4. 12. 2021, 14:00 - Happy Opava .
55 4. 12. 2021, 14:00 TJ Krnov - TJ Sokol Poruba 3:0 (7,7,11)
56 4. 12. 2021, 13:00 VK Polanka n.O. - VK Kylešovice 3:2 (-19,-15,25,24,7)
15. kolo
57 15. 1. 2022, 10:00 TJ Hlučín "A" - VK Kylešovice 3:1 (-23,22,12,16)
58 15. 1. 2022, 09:00 VK Polanka n.O. - TJ Sokol Poruba 3:1 (24,14,-22,15)
59 15. 1. 2022, 10:00 TJ Krnov - Happy Opava 3:0 (13,12,22)
60 15. 1. 2022, 10:00 - Ostrava B .
16. kolo
61 15. 1. 2022, 14:00 TJ Hlučín "A" - VK Kylešovice 3:1 (-17,22,19,25)
62 15. 1. 2022, 13:00 VK Polanka n.O. - TJ Sokol Poruba 3:1 (12,-23,12,13)
63 15. 1. 2022, 14:00 TJ Krnov - Happy Opava 3:1 (-22,14,19,16)
64 15. 1. 2022, 14:00 - Ostrava B .
17. kolo
65 22. 1. 2022, 10:00 - TJ Hlučín "A" .
66 22. 1. 2022, 09:00 Ostrava B - TJ Krnov 3:1 (-22,18,23,11)
67 13. 3. 2022, 10:00 Happy Opava - VK Polanka n.O. 3:0 (17,11,14)
68 10. 3. 2022, 17:00 TJ Sokol Poruba - VK Kylešovice 0:3 (-12,-11,-9)
18. kolo
69 22. 1. 2022, 14:00 - TJ Hlučín "A" .
70 22. 1. 2022, 13:00 Ostrava B - TJ Krnov 3:2 (22,-24,-24,19,13)
71 13. 3. 2022, 14:00 Happy Opava - VK Polanka n.O. 3:0 (10,13,16)
72 10. 3. 2022, 19:00 TJ Sokol Poruba - VK Kylešovice 0:3 (-11,-14,-12)
19. kolo
73 6. 2. 2022, 09:00 TJ Hlučín "A" - TJ Sokol Poruba 3:0 (8,12,24)
74 5. 2. 2022, 10:00 VK Kylešovice - Happy Opava 3:2 (20,-21,-16,25,7)
75 25. 2. 2022, 17:00 VK Polanka n.O. - Ostrava B 0:3 (-11,-16,-12)
76 5. 2. 2022, 10:00 TJ Krnov - .
20. kolo
77 6. 2. 2022, 13:00 TJ Hlučín "A" - TJ Sokol Poruba 3:0 (17,6,14)
78 5. 2. 2022, 14:00 VK Kylešovice - Happy Opava 3:2 (-15,23,19,-24,11)
79 25. 2. 2022, 19:00 VK Polanka n.O. - Ostrava B 0:3 (-14,-20,-19)
80 5. 2. 2022, 14:00 TJ Krnov - .
21. kolo
81 12. 2. 2022, 09:00 TJ Hlučín "A" - TJ Krnov 3:0 (22,19,16)
82 12. 2. 2022, 10:00 - VK Polanka n.O. .
83 12. 2. 2022, 11:00 Ostrava B - VK Kylešovice 3:1 (6,-17,25,20)
84 12. 2. 2022, 10:00 Happy Opava - TJ Sokol Poruba 3:0 (7,7,6)
22. kolo
85 12. 2. 2022, 13:00 TJ Hlučín "A" - TJ Krnov 3:0 (22,21,13)
86 12. 2. 2022, 14:00 - VK Polanka n.O. .
87 12. 2. 2022, 15:00 Ostrava B - VK Kylešovice 3:0 (21,11,17)
88 12. 2. 2022, 14:00 Happy Opava - TJ Sokol Poruba 3:0 (10,24,10)
23. kolo
89 28. 2. 2022, 17:00 TJ Hlučín "A" - Happy Opava 3:0 (24,12,11)
90 19. 2. 2022, 09:00 TJ Sokol Poruba - Ostrava B 0:3 (-11,-11,-18)
91 19. 2. 2022, 10:00 VK Kylešovice - .
92 8. 3. 2022, 17:00 VK Polanka n.O. - TJ Krnov 0:3 (-14,-16,-14)
24. kolo
93 28. 2. 2022, 19:00 TJ Hlučín "A" - Happy Opava 3:2 (-21,23,-21,17,14)
94 19. 2. 2022, 13:00 TJ Sokol Poruba - Ostrava B 0:3 (-7,-8,-5)
95 19. 2. 2022, 14:00 VK Kylešovice - .
96 8. 3. 2022, 19:00 VK Polanka n.O. - TJ Krnov 0:3 (-14,-7,-15)
25. kolo
97 5. 3. 2022, 09:00 VK Polanka n.O. - TJ Hlučín "A" 0:3 (-6,-13,-19)
98 5. 3. 2022, 10:00 TJ Krnov - VK Kylešovice 3:1 (-18,13,20,20)
99 5. 3. 2022, 10:00 - TJ Sokol Poruba .
100 11. 3. 2022, 16:00 Ostrava B - Happy Opava 3:0 (14,10,15)
26. kolo
101 5. 3. 2022, 13:00 VK Polanka n.O. - TJ Hlučín "A" 0:3 (-10,-18,-16)
102 5. 3. 2022, 14:00 TJ Krnov - VK Kylešovice 3:0 (25,15,24)
103 5. 3. 2022, 14:00 - TJ Sokol Poruba .
104 11. 3. 2022, 19:00 Ostrava B - Happy Opava 3:0 (14,8,22)
27. kolo
105 12. 3. 2022, 09:00 TJ Hlučín "A" - Ostrava B 0:3 (-31,-18,-15)
106 12. 3. 2022, 10:00 Happy Opava - .
107 12. 3. 2022, 10:00 TJ Krnov - TJ Sokol Poruba 3:0 (9,6,12)
108 12. 3. 2022, 09:00 VK Kylešovice - VK Polanka n.O. 3:0 (9,12,18)
28. kolo
109 12. 3. 2022, 13:00 TJ Hlučín "A" - Ostrava B 2:3 (-17,-18,17,22,-12)
110 12. 3. 2022, 14:00 Happy Opava - .
111 12. 3. 2022, 14:00 TJ Krnov - TJ Sokol Poruba 3:0 (7,10,10)
112 12. 3. 2022, 13:00 VK Kylešovice - VK Polanka n.O. 3:0 (19,12,12)
Vedoucí soutěže: Ing. Kateřina Pomahačová, email: KPomahacova@seznam.cz, tel.: 733749627, adresa: Na Pustkách 823, 735 41 Petřvald
© ČVS 2015-2018