Krajský přebor kadetek - skupina A

16. kolo
TJ Hlučín "A"3:1VK Kylešovice(-17, 22, 19, 25)
VK Polanka n.O.3:1TJ Sokol Poruba(12, -23, 12, 13)
TJ Krnov3:1Happy Opava(-22, 14, 19, 16)
-TJ Ostrava B
Příští kolo
-TJ Hlučín "A"SO22.1.10:00
TJ Ostrava B-TJ KrnovSO22.1.9:00
Happy Opava-VK Polanka n.O.SO29.1.10:00
TJ Sokol Poruba-VK KylešoviceSO22.1.9:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Tělovýchovná jednota Ostrava B 12 11 1 0 0 36:6 1025:651 35
2 Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. "A" 14 10 0 0 4 31:19 1129:998 30
3 Happy Sport Opava, z.s. 14 8 0 1 5 30:19 1071:973 25
4 TJ Krnov 12 8 0 0 4 25:13 883:709 24
5 VK Polanka nad Odrou, z.s. 14 4 1 1 8 18:32 909:1118 15
6 Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 12 2 1 1 8 17:29 940:993 9
7 TJ Sokol Poruba 14 0 0 0 14 3:42 599:1114 0
kalendář skupiny
1. kolo
1 2. 10. 2021, 10:00 VK Kylešovice - TJ Hlučín "A" 1:3 (-20,-21,22,-17)
2 23. 10. 2021, 09:00 TJ Sokol Poruba - VK Polanka n.O. 1:3 (-19,18,-19,-22)
3 2. 10. 2021, 10:00 Happy Opava - TJ Krnov 3:0 (25,15,15)
4 2. 10. 2021, 10:00 TJ Ostrava B - .
2. kolo
5 2. 10. 2021, 14:00 VK Kylešovice - TJ Hlučín "A" 1:3 (21,-9,-23,-16)
6 23. 10. 2021, 13:00 TJ Sokol Poruba - VK Polanka n.O. 0:3 (-8,-22,-21)
7 2. 10. 2021, 14:00 Happy Opava - TJ Krnov 3:0 (21,21,21)
8 2. 10. 2021, 14:00 TJ Ostrava B - .
3. kolo
9 9. 10. 2021, 10:00 TJ Hlučín "A" - .
10 9. 10. 2021, 10:00 TJ Krnov - TJ Ostrava B 1:3 (24,-18,-18,-20)
11 9. 10. 2021, 09:00 VK Polanka n.O. - Happy Opava 0:3 (-15,-23,-16)
12 9. 10. 2021, 10:00 VK Kylešovice - TJ Sokol Poruba 3:0 (5,11,9)
4. kolo
13 9. 10. 2021, 14:00 TJ Hlučín "A" - .
14 9. 10. 2021, 14:00 TJ Krnov - TJ Ostrava B 0:3 (-13,-24,-18)
15 9. 10. 2021, 13:00 VK Polanka n.O. - Happy Opava 0:3 (-9,-10,-13)
16 9. 10. 2021, 14:00 VK Kylešovice - TJ Sokol Poruba 3:0 (16,9,20)
5. kolo
17 16. 10. 2021, 09:00 TJ Sokol Poruba - TJ Hlučín "A" 0:3 (-11,-13,-8)
18 22. 10. 2021, 16:00 Happy Opava - VK Kylešovice 3:1 (18,14,-19,23)
19 16. 10. 2021, 09:00 TJ Ostrava B - VK Polanka n.O. 3:0 (12,12,9)
20 16. 10. 2021, 10:00 - TJ Krnov .
6. kolo
21 16. 10. 2021, 13:00 TJ Sokol Poruba - TJ Hlučín "A" 0:3 (-5,-16,-18)
22 22. 10. 2021, 18:00 Happy Opava - VK Kylešovice 3:0 (18,17,22)
23 16. 10. 2021, 13:00 TJ Ostrava B - VK Polanka n.O. 3:0 (9,21,4)
24 16. 10. 2021, 14:00 - TJ Krnov .
7. kolo
25 6. 11. 2021, 10:00 TJ Krnov - TJ Hlučín "A" 3:0 (14,13,25)
26 6. 11. 2021, 10:00 VK Polanka n.O. - .
27 20. 11. 2021, 10:00 VK Kylešovice - TJ Ostrava B 1:3 (-16,20,-22,-17)
28 6. 11. 2021, 10:00 TJ Sokol Poruba - Happy Opava 0:3 (-7,-12,-10)
8. kolo
29 6. 11. 2021, 14:00 TJ Krnov - TJ Hlučín "A" 3:0 (19,24,17)
30 6. 11. 2021, 14:00 VK Polanka n.O. - .
31 20. 11. 2021, 14:00 VK Kylešovice - TJ Ostrava B 0:3 (-10,-13,-13)
32 6. 11. 2021, 14:00 TJ Sokol Poruba - Happy Opava 0:3 (-10,-14,-8)
9. kolo
33 13. 11. 2021, 10:00 Happy Opava - TJ Hlučín "A" 1:3 (-15,20,-20,-21)
34 13. 11. 2021, 11:30 TJ Ostrava B - TJ Sokol Poruba 3:0 (4,11,11)
35 13. 11. 2021, 10:00 - VK Kylešovice .
36 13. 11. 2021, 10:00 TJ Krnov - VK Polanka n.O. 3:0 (10,17,26)
10. kolo
37 13. 11. 2021, 14:00 Happy Opava - TJ Hlučín "A" 1:3 (-20,-23,22,-23)
38 13. 11. 2021, 15:00 TJ Ostrava B - TJ Sokol Poruba 3:0 (13,12,7)
39 13. 11. 2021, 14:00 - VK Kylešovice .
40 13. 11. 2021, 14:00 TJ Krnov - VK Polanka n.O. 3:0 (15,8,10)
11. kolo
41 11. 12. 2021, 09:00 TJ Hlučín "A" - VK Polanka n.O. 3:1 (6,-24,18,13)
42 29. 1. 2022, 10:00 VK Kylešovice - TJ Krnov Kylnarová L.
43 27. 11. 2021, 10:00 TJ Sokol Poruba - .
44 27. 11. 2021, 10:00 Happy Opava - TJ Ostrava B 1:3 (-14,17,-17,-19)
12. kolo
45 11. 12. 2021, 13:00 TJ Hlučín "A" - VK Polanka n.O. 3:0 (11,19,14)
46 29. 1. 2022, 14:00 VK Kylešovice - TJ Krnov Kylnarová L.
47 27. 11. 2021, 14:00 TJ Sokol Poruba - .
48 27. 11. 2021, 14:00 Happy Opava - TJ Ostrava B 2:3 (23,-6,-18,27,-4)
13. kolo
49 4. 12. 2021, 09:00 TJ Ostrava B - TJ Hlučín "A" 3:0 (11,24,13)
50 4. 12. 2021, 10:00 - Happy Opava .
51 4. 12. 2021, 10:00 TJ Krnov - TJ Sokol Poruba 3:0 (9,16,13)
52 4. 12. 2021, 09:00 VK Polanka n.O. - VK Kylešovice 2:3 (-21,-21,23,21,-5)
14. kolo
53 4. 12. 2021, 13:00 TJ Ostrava B - TJ Hlučín "A" 3:1 (11,14,-22,18)
54 4. 12. 2021, 14:00 - Happy Opava .
55 4. 12. 2021, 14:00 TJ Krnov - TJ Sokol Poruba 3:0 (7,7,11)
56 4. 12. 2021, 13:00 VK Polanka n.O. - VK Kylešovice 3:2 (-19,-15,25,24,7)
15. kolo
57 15. 1. 2022, 10:00 TJ Hlučín "A" - VK Kylešovice 3:1 (-23,22,12,16)
58 15. 1. 2022, 09:00 VK Polanka n.O. - TJ Sokol Poruba 3:1 (24,14,-22,15)
59 15. 1. 2022, 10:00 TJ Krnov - Happy Opava 3:0 (13,12,22)
60 15. 1. 2022, 10:00 - TJ Ostrava B .
16. kolo
61 15. 1. 2022, 14:00 TJ Hlučín "A" - VK Kylešovice 3:1 (-17,22,19,25)
62 15. 1. 2022, 13:00 VK Polanka n.O. - TJ Sokol Poruba 3:1 (12,-23,12,13)
63 15. 1. 2022, 14:00 TJ Krnov - Happy Opava 3:1 (-22,14,19,16)
64 15. 1. 2022, 14:00 - TJ Ostrava B .
17. kolo
65 22. 1. 2022, 10:00 - TJ Hlučín "A" .
66 22. 1. 2022, 09:00 TJ Ostrava B - TJ Krnov Friedel P.
67 29. 1. 2022, 10:00 Happy Opava - VK Polanka n.O. Kollár R.
68 22. 1. 2022, 09:00 TJ Sokol Poruba - VK Kylešovice Prusek P.
18. kolo
69 22. 1. 2022, 14:00 - TJ Hlučín "A" .
70 22. 1. 2022, 13:00 TJ Ostrava B - TJ Krnov Friedel P.
71 29. 1. 2022, 14:00 Happy Opava - VK Polanka n.O. Kollár R.
72 22. 1. 2022, 13:00 TJ Sokol Poruba - VK Kylešovice Prusek P.
19. kolo
73 6. 2. 2022, 09:00 TJ Hlučín "A" - TJ Sokol Poruba .
74 5. 2. 2022, 10:00 VK Kylešovice - Happy Opava .
75 5. 2. 2022, 09:00 VK Polanka n.O. - TJ Ostrava B .
76 5. 2. 2022, 10:00 TJ Krnov - .
20. kolo
77 6. 2. 2022, 13:00 TJ Hlučín "A" - TJ Sokol Poruba .
78 5. 2. 2022, 14:00 VK Kylešovice - Happy Opava .
79 5. 2. 2022, 13:00 VK Polanka n.O. - TJ Ostrava B .
80 5. 2. 2022, 14:00 TJ Krnov - .
21. kolo
81 12. 2. 2022, 09:00 TJ Hlučín "A" - TJ Krnov .
82 12. 2. 2022, 10:00 - VK Polanka n.O. .
83 12. 2. 2022, 11:00 TJ Ostrava B - VK Kylešovice .
84 12. 2. 2022, 10:00 Happy Opava - TJ Sokol Poruba .
22. kolo
85 12. 2. 2022, 13:00 TJ Hlučín "A" - TJ Krnov .
86 12. 2. 2022, 14:00 - VK Polanka n.O. .
87 12. 2. 2022, 15:00 TJ Ostrava B - VK Kylešovice .
88 12. 2. 2022, 14:00 Happy Opava - TJ Sokol Poruba .
23. kolo
89 19. 2. 2022, 10:00 TJ Hlučín "A" - Happy Opava .
90 19. 2. 2022, 09:00 TJ Sokol Poruba - TJ Ostrava B .
91 19. 2. 2022, 10:00 VK Kylešovice - .
92 19. 2. 2022, 09:00 VK Polanka n.O. - TJ Krnov .
24. kolo
93 19. 2. 2022, 14:00 TJ Hlučín "A" - Happy Opava .
94 19. 2. 2022, 13:00 TJ Sokol Poruba - TJ Ostrava B .
95 19. 2. 2022, 14:00 VK Kylešovice - .
96 19. 2. 2022, 13:00 VK Polanka n.O. - TJ Krnov .
25. kolo
97 5. 3. 2022, 09:00 VK Polanka n.O. - TJ Hlučín "A" .
98 5. 3. 2022, 10:00 TJ Krnov - VK Kylešovice .
99 5. 3. 2022, 10:00 - TJ Sokol Poruba .
100 5. 3. 2022, 10:00 TJ Ostrava B - Happy Opava .
26. kolo
101 5. 3. 2022, 13:00 VK Polanka n.O. - TJ Hlučín "A" .
102 5. 3. 2022, 14:00 TJ Krnov - VK Kylešovice .
103 5. 3. 2022, 14:00 - TJ Sokol Poruba .
104 5. 3. 2022, 14:00 TJ Ostrava B - Happy Opava .
27. kolo
105 12. 3. 2022, 10:00 TJ Hlučín "A" - TJ Ostrava B .
106 12. 3. 2022, 10:00 Happy Opava - .
107 12. 3. 2022, 09:00 TJ Sokol Poruba - TJ Krnov .
108 12. 3. 2022, 10:00 VK Kylešovice - VK Polanka n.O. .
28. kolo
109 12. 3. 2022, 14:00 TJ Hlučín "A" - TJ Ostrava B .
110 12. 3. 2022, 14:00 Happy Opava - .
111 12. 3. 2022, 13:00 TJ Sokol Poruba - TJ Krnov .
112 12. 3. 2022, 14:00 VK Kylešovice - VK Polanka n.O. .
Vedoucí soutěže: Ing. Kateřina Pomahačová, email: KPomahacova@seznam.cz, tel.: 733749627, adresa: Na Pustkách 823, 735 41 Petřvald
© ČVS 2015-2018