Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Krajský přebor kadetek - skupina B

ArchivBudoucí hrací sezóna 2021/22
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ ODRY, z.s. 24 21 1 1 1 69:10 1904:1198 66
2 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B 24 21 1 0 2 68:12 1905:1274 65
3 Klub volejbalu Kopřivnice,z.s. 24 13 2 1 8 48:35 1779:1647 44
4 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek 24 9 2 1 12 38:43 1658:1665 32
5 Volejbalový klub Beskydy Frýdlant nad Ostravicí 24 9 0 4 11 37:46 1650:1713 31
6 Tělovýchovná jednota Ostrava C 24 4 0 0 20 14:60 1179:1706 12
7 Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s."B" 24 0 1 0 23 3:71 956:1828 2
kalendář skupiny
1. kolo
1 2. 10. 2021, 10:00 VKB Frýdlant n.O. - KV Kopřivnice 1:3 (-25,18,-19,-22)
2 2. 10. 2021, 10:00 - TJ Sokol FM B .
3 2. 10. 2021, 10:00 SK Slezan Orlová - TJ ODRY, z.s. 0:3 (-11,-17,-18)
4 2. 10. 2021, 09:00 TJ Hlučín "B" - TJ Ostrava C 0:3 (-5,-16,-13)
2. kolo
5 2. 10. 2021, 14:00 VKB Frýdlant n.O. - KV Kopřivnice 0:3 (-21,-22,-18)
6 2. 10. 2021, 14:00 - TJ Sokol FM B .
7 2. 10. 2021, 14:00 SK Slezan Orlová - TJ ODRY, z.s. 0:3 (-15,-23,-19)
8 2. 10. 2021, 13:00 TJ Hlučín "B" - TJ Ostrava C 0:3 (-8,-11,-17)
3. kolo
9 9. 10. 2021, 10:00 KV Kopřivnice - TJ Ostrava C 3:0 (15,12,8)
10 9. 10. 2021, 10:00 TJ ODRY, z.s. - TJ Hlučín "B" 3:0 (3,6,9)
11 9. 10. 2021, 10:00 TJ Sokol FM B - SK Slezan Orlová 3:0 (11,10,10)
12 9. 10. 2021, 10:00 VKB Frýdlant n.O. - .
4. kolo
13 9. 10. 2021, 14:00 KV Kopřivnice - TJ Ostrava C 3:1 (20,-20,20,16)
14 9. 10. 2021, 14:00 TJ ODRY, z.s. - TJ Hlučín "B" 3:0 (6,6,7)
15 9. 10. 2021, 14:00 TJ Sokol FM B - SK Slezan Orlová 3:0 (21,21,15)
16 9. 10. 2021, 14:00 VKB Frýdlant n.O. - .
5. kolo
17 16. 10. 2021, 10:00 - KV Kopřivnice .
18 16. 10. 2021, 10:00 SK Slezan Orlová - VKB Frýdlant n.O. 3:0 (21,17,19)
19 16. 10. 2021, 09:00 TJ Hlučín "B" - TJ Sokol FM B 0:3 (-2,-5,-5)
20 16. 10. 2021, 11:00 TJ Ostrava C - TJ ODRY, z.s. 0:3 (-15,-20,-12)
6. kolo
21 16. 10. 2021, 14:00 - KV Kopřivnice .
22 16. 10. 2021, 14:00 SK Slezan Orlová - VKB Frýdlant n.O. 3:2 (-24,9,-24,23,2)
23 16. 10. 2021, 13:00 TJ Hlučín "B" - TJ Sokol FM B 0:3 (-8,-6,-6)
24 16. 10. 2021, 15:00 TJ Ostrava C - TJ ODRY, z.s. 0:3 (-9,-13,-11)
7. kolo
25 6. 11. 2021, 10:00 KV Kopřivnice - TJ ODRY, z.s. 0:3 (-15,-8,-13)
26 6. 11. 2021, 10:00 TJ Sokol FM B - TJ Ostrava C 3:0 (19,7,12)
27 6. 11. 2021, 10:00 VKB Frýdlant n.O. - TJ Hlučín "B" 3:0 (10,13,14)
28 6. 11. 2021, 10:00 - SK Slezan Orlová .
8. kolo
29 6. 11. 2021, 14:00 KV Kopřivnice - TJ ODRY, z.s. 0:3 (-26,-16,-14)
30 6. 11. 2021, 14:00 TJ Sokol FM B - TJ Ostrava C 3:0 (16,14,13)
31 6. 11. 2021, 14:00 VKB Frýdlant n.O. - TJ Hlučín "B" 3:0 (7,15,13)
32 6. 11. 2021, 14:00 - SK Slezan Orlová .
9. kolo
33 13. 11. 2021, 10:00 SK Slezan Orlová - KV Kopřivnice 0:3 (-20,-12,-20)
34 13. 11. 2021, 10:00 TJ Hlučín "B" - .
35 13. 11. 2021, 09:00 TJ Ostrava C - VKB Frýdlant n.O. 0:3 (-3,-20,-14)
36 11. 12. 2021, 10:00 TJ ODRY, z.s. - TJ Sokol FM B 3:1 (16,-22,13,20)
10. kolo
37 13. 11. 2021, 14:00 SK Slezan Orlová - KV Kopřivnice 1:3 (-23,-16,22,-11)
38 13. 11. 2021, 14:00 TJ Hlučín "B" - .
39 13. 11. 2021, 13:00 TJ Ostrava C - VKB Frýdlant n.O. 0:3 (-18,-17,-16)
40 11. 12. 2021, 14:00 TJ ODRY, z.s. - TJ Sokol FM B 1:3 (-20,17,-14,-20)
11. kolo
41 27. 11. 2021, 10:00 KV Kopřivnice - TJ Sokol FM B 0:3 (-21,-24,-23)
42 27. 11. 2021, 10:00 VKB Frýdlant n.O. - TJ ODRY, z.s. 0:3 (-15,-15,-7)
43 27. 11. 2021, 10:00 - TJ Ostrava C .
44 30. 1. 2022, 09:00 TJ Hlučín "B" - SK Slezan Orlová 0:3 (-8,-12,-20)
12. kolo
45 27. 11. 2021, 14:00 KV Kopřivnice - TJ Sokol FM B 1:3 (20,-17,-9,-22)
46 27. 11. 2021, 14:00 VKB Frýdlant n.O. - TJ ODRY, z.s. 0:3 (-17,-18,-17)
47 27. 11. 2021, 14:00 - TJ Ostrava C .
48 30. 1. 2022, 13:00 TJ Hlučín "B" - SK Slezan Orlová 0:3 (-14,-10,-17)
13. kolo
49 4. 12. 2021, 09:00 TJ Hlučín "B" - KV Kopřivnice 0:3 (-8,-14,-23)
50 4. 12. 2021, 11:00 TJ Ostrava C - SK Slezan Orlová 0:3 (-18,-13,-17)
51 4. 12. 2021, 10:00 TJ ODRY, z.s. - .
52 4. 12. 2021, 10:00 TJ Sokol FM B - VKB Frýdlant n.O. 3:0 (6,10,23)
14. kolo
53 4. 12. 2021, 13:00 TJ Hlučín "B" - KV Kopřivnice 0:3 (-8,-9,-10)
54 4. 12. 2021, 15:00 TJ Ostrava C - SK Slezan Orlová 0:3 (-9,-20,-18)
55 4. 12. 2021, 14:00 TJ ODRY, z.s. - .
56 4. 12. 2021, 14:00 TJ Sokol FM B - VKB Frýdlant n.O. 3:1 (19,21,-22,14)
15. kolo
57 15. 1. 2022, 10:00 KV Kopřivnice - VKB Frýdlant n.O. 3:2 (22,15,-21,-23,13)
58 15. 1. 2022, 10:00 TJ Sokol FM B - .
59 15. 1. 2022, 10:00 TJ ODRY, z.s. - SK Slezan Orlová 3:2 (16,-19,16,-15,14)
60 15. 1. 2022, 10:00 TJ Ostrava C - TJ Hlučín "B" 3:0 (8,16,18)
16. kolo
61 15. 1. 2022, 14:00 KV Kopřivnice - VKB Frýdlant n.O. 3:2 (15,21,-16,-22,10)
62 15. 1. 2022, 14:00 TJ Sokol FM B - .
63 15. 1. 2022, 14:00 TJ ODRY, z.s. - SK Slezan Orlová 3:0 (17,17,23)
64 15. 1. 2022, 14:00 TJ Ostrava C - TJ Hlučín "B" 3:0 (22,10,24)
17. kolo
65 22. 1. 2022, 11:00 TJ Ostrava C - KV Kopřivnice 0:3 (-16,-17,-10)
66 22. 1. 2022, 11:00 TJ Hlučín "B" - TJ ODRY, z.s. 0:3 (-14,-10,-14)
67 26. 2. 2022, 10:00 SK Slezan Orlová - TJ Sokol FM B 0:3 (-18,-22,-11)
68 22. 1. 2022, 10:00 - VKB Frýdlant n.O. .
18. kolo
69 22. 1. 2022, 15:00 TJ Ostrava C - KV Kopřivnice 0:3 (-19,-21,-13)
70 22. 1. 2022, 15:00 TJ Hlučín "B" - TJ ODRY, z.s. 0:3 (-14,-14,-7)
71 26. 2. 2022, 14:00 SK Slezan Orlová - TJ Sokol FM B 1:3 (-21,-12,18,-24)
72 22. 1. 2022, 14:00 - VKB Frýdlant n.O. .
19. kolo
73 5. 2. 2022, 10:00 KV Kopřivnice - .
74 5. 2. 2022, 10:00 VKB Frýdlant n.O. - SK Slezan Orlová 3:0 (15,23,22)
75 11. 3. 2022, 16:00 TJ Sokol FM B - TJ Hlučín "B" 3:0 (4,20,10)
76 5. 2. 2022, 10:00 TJ ODRY, z.s. - TJ Ostrava C 3:0 (10,7,10)
20. kolo
77 5. 2. 2022, 14:00 KV Kopřivnice - .
78 5. 2. 2022, 14:00 VKB Frýdlant n.O. - SK Slezan Orlová 2:3 (-11,15,-20,20,-11)
79 11. 3. 2022, 18:00 TJ Sokol FM B - TJ Hlučín "B" 3:0 (9,5,13)
80 5. 2. 2022, 14:00 TJ ODRY, z.s. - TJ Ostrava C 3:0 (17,16,7)
21. kolo
81 12. 2. 2022, 10:00 TJ ODRY, z.s. - KV Kopřivnice 3:0 (14,14,22)
82 12. 2. 2022, 09:00 TJ Ostrava C - TJ Sokol FM B 0:3 (-4,-20,-5)
83 12. 2. 2022, 11:00 TJ Hlučín "B" - VKB Frýdlant n.O. 0:3 (-12,-16,-19)
84 12. 2. 2022, 10:00 SK Slezan Orlová - .
22. kolo
85 12. 2. 2022, 14:00 TJ ODRY, z.s. - KV Kopřivnice 3:0 (7,19,20)
86 12. 2. 2022, 13:00 TJ Ostrava C - TJ Sokol FM B 0:3 (-12,-6,-7)
87 12. 2. 2022, 15:00 TJ Hlučín "B" - VKB Frýdlant n.O. 0:3 (-11,-25,-11)
88 12. 2. 2022, 14:00 SK Slezan Orlová - .
23. kolo
89 19. 2. 2022, 10:00 KV Kopřivnice - SK Slezan Orlová 3:1 (-11,15,9,19)
90 19. 2. 2022, 10:00 - TJ Hlučín "B" .
91 19. 2. 2022, 10:00 VKB Frýdlant n.O. - TJ Ostrava C 3:0 (9,13,18)
92 19. 2. 2022, 10:00 TJ Sokol FM B - TJ ODRY, z.s. NH - 7.ZŠ, 1.máje 1700 3:2 (-20,-16,19,20,12)
24. kolo
93 19. 2. 2022, 14:00 KV Kopřivnice - SK Slezan Orlová 3:0 (7,16,14)
94 19. 2. 2022, 14:00 - TJ Hlučín "B" .
95 19. 2. 2022, 14:00 VKB Frýdlant n.O. - TJ Ostrava C 3:1 (16,13,-17,12)
96 19. 2. 2022, 14:00 TJ Sokol FM B - TJ ODRY, z.s. NH - 7.ZŠ, 1.máje 1700 1:3 (-17,-17,24,-15)
25. kolo
97 5. 3. 2022, 10:00 TJ Sokol FM B - KV Kopřivnice 3:0 (19,15,18)
98 5. 3. 2022, 10:00 TJ ODRY, z.s. - VKB Frýdlant n.O. 3:0 (7,15,13)
99 5. 3. 2022, 10:00 TJ Ostrava C - .
100 5. 3. 2022, 10:00 TJ Hlučín "B" - SK Slezan Orlová 0:3 (-20,-18,-15)
26. kolo
101 5. 3. 2022, 14:00 TJ Sokol FM B - KV Kopřivnice 3:0 (16,12,10)
102 5. 3. 2022, 14:00 TJ ODRY, z.s. - VKB Frýdlant n.O. 3:0 (15,11,5)
103 5. 3. 2022, 14:00 TJ Ostrava C - .
104 5. 3. 2022, 14:00 TJ Hlučín "B" - SK Slezan Orlová 0:3 (-16,-22,-16)
27. kolo
105 12. 3. 2022, 10:00 KV Kopřivnice - TJ Hlučín "B" 3:0 (22,12,21)
106 12. 3. 2022, 10:00 SK Slezan Orlová - TJ Ostrava C 3:0 (8,8,24)
107 12. 3. 2022, 10:00 - TJ ODRY, z.s. .
108 12. 3. 2022, 10:00 VKB Frýdlant n.O. - TJ Sokol FM B 0:3 (-24,-14,-21)
28. kolo
109 12. 3. 2022, 14:00 KV Kopřivnice - TJ Hlučín "B" 2:3 (-18,23,16,-19,-13)
110 12. 3. 2022, 14:00 SK Slezan Orlová - TJ Ostrava C 3:0 (23,12,20)
111 12. 3. 2022, 14:00 - TJ ODRY, z.s. .
112 12. 3. 2022, 14:00 VKB Frýdlant n.O. - TJ Sokol FM B 0:3 (-13,-10,-18)
Řídící soutěže: Ing. Kateřina Pomahačová, email: KPomahacova@seznam.cz, tel.: 733749627, adresa: Na Pustkách 823, 735 41 Petřvald
© ČVS 2015-2018