Reprezentace
16. 5. 2021
Ženy - KVA / ME turnaj v BIH : CZE - LAT
Reprezentace
28. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - TUR
Reprezentace
28. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - HUN
Reprezentace
29. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - BLR
Reprezentace
29. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - CRO
Reprezentace
30. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - POR
Reprezentace
30. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - BLR
Reprezentace
4. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - POR
Reprezentace
4. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - BLR
Reprezentace
5. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - BLR
Reprezentace
5. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - CRO
Reprezentace
6. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - TUR
Reprezentace
6. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - HUN

Krajský přebor mužů

28. kolo
TJ Sokol Pstruží-SK AZ Kylešovice
Volejbal Kozlovice-TJ Dolní Benešov
TJ Kotouč Štramberk-VSK VŠB - TU Ostrava
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Vysokoškolský sportovní klub VŠB - TU Ostrava 4 4 0 0 0 12:3 358:303 12
2 Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží, z.s. 4 2 0 0 2 7:6 302:304 6
3 Sportovní klub AZ Kylešovice 2 0 0 0 2 2:6 157:192 0
4 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. 2 0 0 0 2 0:6 138:156 0
5 Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 Volejbal Kozlovice, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
1. kolo
4 19. 9. 2020, 10:00 - SK AZ Kylešovice .
2. kolo
8 19. 9. 2020, 14:00 - SK AZ Kylešovice .
3. kolo
10 26. 9. 2020, 10:00 TJ Dolní Benešov - .
11 26. 9. 2020, 10:00 VSK VŠB - TU Ostrava - TJ Sokol Pstruží 3:1 (-16,20,20,17)
4. kolo
14 26. 9. 2020, 14:00 TJ Dolní Benešov - .
15 26. 9. 2020, 14:00 VSK VŠB - TU Ostrava - TJ Sokol Pstruží 3:0 (22,23,19)
5. kolo
18 3. 10. 2020, 10:00 TJ Sokol Pstruží - TJ Kotouč Štramberk 3:0 (26,20,23)
19 3. 10. 2020, 10:00 - VSK VŠB - TU Ostrava .
20 5. 12. 2020, 10:00 SK AZ Kylešovice - TJ Dolní Benešov .
6. kolo
22 3. 10. 2020, 14:00 TJ Sokol Pstruží - TJ Kotouč Štramberk 3:0 (26,22,21)
23 3. 10. 2020, 14:00 - VSK VŠB - TU Ostrava .
24 5. 12. 2020, 14:00 SK AZ Kylešovice - TJ Dolní Benešov .
7. kolo
26 10. 10. 2020, 10:00 VSK VŠB - TU Ostrava - SK AZ Kylešovice 3:1 (-25,23,15,10)
27 10. 10. 2020, 10:00 TJ Kotouč Štramberk - .
8. kolo
30 10. 10. 2020, 14:00 VSK VŠB - TU Ostrava - SK AZ Kylešovice 3:1 (19,-17,16,22)
31 10. 10. 2020, 14:00 TJ Kotouč Štramberk - .
17. kolo
66 5. 12. 2020, 10:00 - TJ Dolní Benešov .
67 5. 12. 2020, 10:00 TJ Sokol Pstruží - VSK VŠB - TU Ostrava .
68 5. 12. 2020, 09:00 Volejbal Kozlovice - TJ Kotouč Štramberk .
18. kolo
70 5. 12. 2020, 14:00 - TJ Dolní Benešov .
71 5. 12. 2020, 14:00 TJ Sokol Pstruží - VSK VŠB - TU Ostrava .
72 5. 12. 2020, 13:00 Volejbal Kozlovice - TJ Kotouč Štramberk .
19. kolo
74 12. 12. 2020, 10:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Sokol Pstruží .
75 12. 12. 2020, 10:00 VSK VŠB - TU Ostrava - .
76 12. 12. 2020, 10:00 TJ Dolní Benešov - SK AZ Kylešovice .
20. kolo
78 12. 12. 2020, 14:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Sokol Pstruží .
79 12. 12. 2020, 14:00 VSK VŠB - TU Ostrava - .
80 12. 12. 2020, 14:00 TJ Dolní Benešov - SK AZ Kylešovice .
21. kolo
82 19. 12. 2020, 10:00 SK AZ Kylešovice - VSK VŠB - TU Ostrava .
83 19. 12. 2020, 10:00 - TJ Kotouč Štramberk .
84 19. 12. 2020, 10:00 TJ Sokol Pstruží - Volejbal Kozlovice .
22. kolo
86 19. 12. 2020, 14:00 SK AZ Kylešovice - VSK VŠB - TU Ostrava .
87 19. 12. 2020, 14:00 - TJ Kotouč Štramberk .
88 19. 12. 2020, 14:00 TJ Sokol Pstruží - Volejbal Kozlovice .
23. kolo
90 9. 1. 2021, 09:00 Volejbal Kozlovice - .
91 10. 1. 2021, 09:00 TJ Kotouč Štramberk - SK AZ Kylešovice .
92 9. 1. 2021, 10:00 VSK VŠB - TU Ostrava - TJ Dolní Benešov .
24. kolo
94 9. 1. 2021, 13:00 Volejbal Kozlovice - .
95 10. 1. 2021, 13:00 TJ Kotouč Štramberk - SK AZ Kylešovice .
96 9. 1. 2021, 14:00 VSK VŠB - TU Ostrava - TJ Dolní Benešov .
25. kolo
98 16. 1. 2021, 10:00 TJ Dolní Benešov - TJ Kotouč Štramberk .
99 16. 1. 2021, 10:00 SK AZ Kylešovice - Volejbal Kozlovice .
100 16. 1. 2021, 10:00 - TJ Sokol Pstruží .
26. kolo
102 16. 1. 2021, 14:00 TJ Dolní Benešov - TJ Kotouč Štramberk .
103 16. 1. 2021, 14:00 SK AZ Kylešovice - Volejbal Kozlovice .
104 16. 1. 2021, 14:00 - TJ Sokol Pstruží .
27. kolo
106 23. 1. 2021, 10:00 TJ Sokol Pstruží - SK AZ Kylešovice .
107 23. 1. 2021, 09:00 Volejbal Kozlovice - TJ Dolní Benešov .
108 23. 1. 2021, 10:00 TJ Kotouč Štramberk - VSK VŠB - TU Ostrava .
28. kolo
110 23. 1. 2021, 14:00 TJ Sokol Pstruží - SK AZ Kylešovice .
111 23. 1. 2021, 13:00 Volejbal Kozlovice - TJ Dolní Benešov .
112 23. 1. 2021, 14:00 TJ Kotouč Štramberk - VSK VŠB - TU Ostrava .
řídicí soutěže: Miloslav Chrobák;73911 Janovice 363
© ČVS 2015-2018