Krajský přebor MS kraje mužů

36. kolo
-TJ Kotouč Štramberk
TJ Sokol Pstruží-Volejbal Kozlovice
TJ Hlučín.-VK Ostrava, s.r.o.
SK AZ Kylešovice-TJ ODRY
VŠB - TU Ostrava-Slávie OU - Volejbal Ostrava
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Slávie OU - Volejbal Ostrava 14 14 0 0 0 42:3 1115:742 42
2 Vysokoškolský sportovní klub VŠB - TU Ostrava 12 9 2 1 0 35:12 1102:896 32
3 VK Ostrava, s.r.o. 12 8 0 1 3 28:12 920:816 25
4 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. 14 6 0 2 6 22:26 1006:1054 20
5 Sportovní klub AZ Kylešovice 10 4 1 0 5 17:19 762:806 14
6 TJ ODRY, z.s. 12 4 1 0 7 17:25 866:925 14
7 Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží, z.s. 10 1 1 1 7 12:27 766:901 6
8 Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. 12 2 0 0 10 13:32 897:1067 6
9 Volejbal Kozlovice, z.s. 12 1 0 0 11 4:34 698:925 3
kalendář skupiny
změny termínů bez poplatku do 15.9.2022
1. kolo
1 1. 10. 2022, 10:00 VŠB - TU Ostrava - .
2 1. 10. 2022, 10:00 SK AZ Kylešovice - Slávie OU - Volejbal Ostrava 0:3 (-13,-12,-21)
3 1. 10. 2022, 10:00 TJ Hlučín. - TJ ODRY Nový svět 402 Hlučín - Darkovičky 3:1 (15,21,-16,24)
4 1. 10. 2022, 10:00 TJ Sokol Pstruží - VK Ostrava, s.r.o. 0:3 (-19,-20,-17)
5 1. 10. 2022, 09:00 TJ Kotouč Štramberk - Volejbal Kozlovice 3:0 (17,16,16)
2. kolo
6 1. 10. 2022, 14:00 VŠB - TU Ostrava - .
7 1. 10. 2022, 14:00 SK AZ Kylešovice - Slávie OU - Volejbal Ostrava 0:3 (-15,-17,-18)
8 1. 10. 2022, 14:00 TJ Hlučín. - TJ ODRY Nový svět 402 Hlučín - Darkovičky 1:3 (-16,-13,23,-14)
9 1. 10. 2022, 14:00 TJ Sokol Pstruží - VK Ostrava, s.r.o. 0:3 (-19,-19,-20)
10 1. 10. 2022, 12:00 TJ Kotouč Štramberk - Volejbal Kozlovice 3:0 (21,21,24)
3. kolo
11 8. 10. 2022, 10:00 - Volejbal Kozlovice .
12 8. 10. 2022, 10:00 VK Ostrava, s.r.o. - TJ Kotouč Štramberk 3:0 (23,23,20)
13 8. 10. 2022, 11:00 TJ ODRY - TJ Sokol Pstruží 3:1 (22,-18,15,23)
14 8. 10. 2022, 10:30 Slávie OU - Volejbal Ostrava - TJ Hlučín. 3:1 (21,-21,13,11)
15 8. 10. 2022, 10:00 VŠB - TU Ostrava - SK AZ Kylešovice 3:0 (18,13,19)
4. kolo
16 8. 10. 2022, 14:00 - Volejbal Kozlovice .
17 8. 10. 2022, 14:00 VK Ostrava, s.r.o. - TJ Kotouč Štramberk 3:0 (14,12,21)
18 8. 10. 2022, 14:00 TJ ODRY - TJ Sokol Pstruží 3:2 (-22,19,-23,14,8)
19 8. 10. 2022, 14:00 Slávie OU - Volejbal Ostrava - TJ Hlučín. 3:0 (17,19,18)
20 8. 10. 2022, 14:00 VŠB - TU Ostrava - SK AZ Kylešovice 3:1 (22,17,-24,18)
5. kolo
21 15. 10. 2022, 10:00 SK AZ Kylešovice - .
22 15. 10. 2022, 11:00 TJ Hlučín. - VŠB - TU Ostrava Nový svět 402 Hlučín - Darkovičky 1:3 (19,-23,-20,-20)
23 15. 10. 2022, 10:00 TJ Sokol Pstruží - Slávie OU - Volejbal Ostrava 0:3 (-13,-19,-14)
24 19. 11. 2022, 09:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ ODRY 3:0 (18,23,16)
25 15. 10. 2022, 09:00 Volejbal Kozlovice - VK Ostrava, s.r.o. 0:3 (-17,-20,-15)
6. kolo
26 15. 10. 2022, 14:00 SK AZ Kylešovice - .
27 15. 10. 2022, 15:00 TJ Hlučín. - VŠB - TU Ostrava Nový svět 402 Hlučín - Darkovičky 1:3 (-6,-19,22,-17)
28 15. 10. 2022, 14:00 TJ Sokol Pstruží - Slávie OU - Volejbal Ostrava 1:3 (21,-21,-16,-9)
29 19. 11. 2022, 12:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ ODRY 3:1 (12,22,-21,18)
30 15. 10. 2022, 13:00 Volejbal Kozlovice - VK Ostrava, s.r.o. 0:3 (-21,-20,-17)
7. kolo
31 22. 10. 2022, 10:00 - VK Ostrava, s.r.o. .
32 22. 10. 2022, 11:00 TJ ODRY - Volejbal Kozlovice 3:0 (19,17,24)
33 18. 10. 2022, 16:30 Slávie OU - Volejbal Ostrava - TJ Kotouč Štramberk 3:0 (11,14,22)
34 22. 10. 2022, 10:00 VŠB - TU Ostrava - TJ Sokol Pstruží 2:3 (19,16,-23,-21,-11)
35 22. 10. 2022, 10:00 SK AZ Kylešovice - TJ Hlučín. 3:1 (-26,17,23,17)
8. kolo
36 22. 10. 2022, 14:00 - VK Ostrava, s.r.o. .
37 22. 10. 2022, 14:00 TJ ODRY - Volejbal Kozlovice 3:0 (20,23,15)
38 18. 10. 2022, 18:30 Slávie OU - Volejbal Ostrava - TJ Kotouč Štramberk 3:0 (11,12,18)
39 22. 10. 2022, 14:00 VŠB - TU Ostrava - TJ Sokol Pstruží 3:1 (-24,19,21,19)
40 22. 10. 2022, 14:00 SK AZ Kylešovice - TJ Hlučín. 3:0 (16,22,22)
9. kolo
41 5. 11. 2022, 10:00 TJ Hlučín. - .
42 7. 1. 2023, 10:00 TJ Sokol Pstruží - SK AZ Kylešovice Dohoda družstev Windisch J.
43 5. 11. 2022, 09:00 TJ Kotouč Štramberk - VŠB - TU Ostrava 2:3 (21,-20,-17,20,-7)
44 5. 11. 2022, 09:00 Volejbal Kozlovice - Slávie OU - Volejbal Ostrava 0:3 (-20,-15,-17)
45 6. 11. 2022, 10:00 VK Ostrava, s.r.o. - TJ ODRY 3:0 (12,19,22)
10. kolo
46 5. 11. 2022, 14:00 TJ Hlučín. - .
47 7. 1. 2023, 14:00 TJ Sokol Pstruží - SK AZ Kylešovice Dohoda družstev Windisch J.
48 5. 11. 2022, 12:00 TJ Kotouč Štramberk - VŠB - TU Ostrava 0:3 (-16,-17,-21)
49 5. 11. 2022, 13:00 Volejbal Kozlovice - Slávie OU - Volejbal Ostrava 0:3 (-17,-18,-7)
50 6. 11. 2022, 14:00 VK Ostrava, s.r.o. - TJ ODRY 3:0 (19,18,14)
11. kolo
51 12. 11. 2022, 10:00 - TJ ODRY .
52 12. 11. 2022, 11:00 Slávie OU - Volejbal Ostrava - VK Ostrava, s.r.o. Pronajimatel blokuje do 10 hodin halu 3:0 (12,19,20)
53 12. 11. 2022, 10:00 VŠB - TU Ostrava - Volejbal Kozlovice 3:0 (16,15,15)
54 13. 11. 2022, 10:00 SK AZ Kylešovice - TJ Kotouč Štramberk 3:2 (-20,22,21,-24,12)
55 12. 11. 2022, 10:00 TJ Hlučín. - TJ Sokol Pstruží 3:1 (19,9,-16,21)
12. kolo
56 12. 11. 2022, 14:00 - TJ ODRY .
57 12. 11. 2022, 15:00 Slávie OU - Volejbal Ostrava - VK Ostrava, s.r.o. 3:1 (23,20,-23,13)
58 12. 11. 2022, 14:00 VŠB - TU Ostrava - Volejbal Kozlovice 3:0 (16,13,12)
59 13. 11. 2022, 14:00 SK AZ Kylešovice - TJ Kotouč Štramberk 3:0 (19,20,18)
60 12. 11. 2022, 14:00 TJ Hlučín. - TJ Sokol Pstruží 1:3 (-20,25,-14,-21)
13. kolo
61 26. 11. 2022, 10:00 TJ Sokol Pstruží - .
62 26. 11. 2022, 09:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Hlučín. 3:0 (16,23,23)
63 26. 11. 2022, 09:00 Volejbal Kozlovice - SK AZ Kylešovice 1:3 (-14,-24,19,-20)
64 26. 11. 2022, 11:00 VK Ostrava, s.r.o. - VŠB - TU Ostrava 2:3 (-15,20,-24,19,-11)
65 26. 11. 2022, 10:00 TJ ODRY - Slávie OU - Volejbal Ostrava 0:3 (-11,-18,-14)
14. kolo
66 26. 11. 2022, 14:00 TJ Sokol Pstruží - .
67 26. 11. 2022, 12:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Hlučín. 3:1 (17,-22,15,21)
68 26. 11. 2022, 13:00 Volejbal Kozlovice - SK AZ Kylešovice 3:1 (13,18,-16,22)
69 26. 11. 2022, 15:00 VK Ostrava, s.r.o. - VŠB - TU Ostrava 1:3 (-23,22,-21,-19)
70 26. 11. 2022, 14:00 TJ ODRY - Slávie OU - Volejbal Ostrava 0:3 (-13,-15,-20)
15. kolo
71 3. 12. 2022, 10:00 - Slávie OU - Volejbal Ostrava .
72 3. 12. 2022, 10:00 VŠB - TU Ostrava - TJ ODRY Döbert M.
73 3. 12. 2022, 10:00 SK AZ Kylešovice - VK Ostrava, s.r.o. Málek V.
74 3. 12. 2022, 10:00 TJ Hlučín. - Volejbal Kozlovice Kollár R.
75 4. 12. 2022, 09:00 TJ Sokol Pstruží - TJ Kotouč Štramberk Škrabal O.
16. kolo
76 3. 12. 2022, 14:00 - Slávie OU - Volejbal Ostrava .
77 3. 12. 2022, 14:00 VŠB - TU Ostrava - TJ ODRY Döbert M.
78 3. 12. 2022, 14:00 SK AZ Kylešovice - VK Ostrava, s.r.o. Málek V.
79 3. 12. 2022, 14:00 TJ Hlučín. - Volejbal Kozlovice Kollár R.
80 4. 12. 2022, 12:00 TJ Sokol Pstruží - TJ Kotouč Štramberk Škrabal O.
17. kolo
81 10. 12. 2022, 10:00 TJ Kotouč Štramberk - .
82 10. 12. 2022, 09:00 Volejbal Kozlovice - TJ Sokol Pstruží Klívar M.
83 10. 12. 2022, 09:00 VK Ostrava, s.r.o. - TJ Hlučín. Sokol J.
84 10. 12. 2022, 10:00 TJ ODRY - SK AZ Kylešovice Riedel S.
85 10. 12. 2022, 10:30 Slávie OU - Volejbal Ostrava - VŠB - TU Ostrava Duda D.
18. kolo
86 10. 12. 2022, 14:00 TJ Kotouč Štramberk - .
87 10. 12. 2022, 13:00 Volejbal Kozlovice - TJ Sokol Pstruží Klívar M.
88 10. 12. 2022, 13:00 VK Ostrava, s.r.o. - TJ Hlučín. Sokol J.
89 10. 12. 2022, 14:00 TJ ODRY - SK AZ Kylešovice Riedel S.
90 10. 12. 2022, 14:30 Slávie OU - Volejbal Ostrava - VŠB - TU Ostrava Duda D.
19. kolo
91 14. 1. 2023, 10:00 - VŠB - TU Ostrava .
92 14. 1. 2023, 10:00 Slávie OU - Volejbal Ostrava - SK AZ Kylešovice Döbert M.
93 14. 1. 2023, 10:00 TJ ODRY - TJ Hlučín. Škrabal O.
94 14. 1. 2023, 10:00 VK Ostrava, s.r.o. - TJ Sokol Pstruží Rucki J.
95 15. 1. 2023, 09:00 Volejbal Kozlovice - TJ Kotouč Štramberk Riedel S.
20. kolo
96 14. 1. 2023, 14:00 - VŠB - TU Ostrava .
97 14. 1. 2023, 14:00 Slávie OU - Volejbal Ostrava - SK AZ Kylešovice Döbert M.
98 14. 1. 2023, 14:00 TJ ODRY - TJ Hlučín. Škrabal O.
99 14. 1. 2023, 14:00 VK Ostrava, s.r.o. - TJ Sokol Pstruží Rucki J.
100 15. 1. 2023, 13:00 Volejbal Kozlovice - TJ Kotouč Štramberk Riedel S.
21. kolo
101 21. 1. 2023, 10:00 Volejbal Kozlovice - .
102 21. 1. 2023, 09:00 TJ Kotouč Štramberk - VK Ostrava, s.r.o. Riedel S.
103 21. 1. 2023, 10:00 TJ Sokol Pstruží - TJ ODRY Šrámek R.
104 21. 1. 2023, 10:00 TJ Hlučín. - Slávie OU - Volejbal Ostrava Friedel P.
105 21. 1. 2023, 10:00 SK AZ Kylešovice - VŠB - TU Ostrava Frič R.
22. kolo
106 21. 1. 2023, 14:00 Volejbal Kozlovice - .
107 21. 1. 2023, 12:00 TJ Kotouč Štramberk - VK Ostrava, s.r.o. Riedel S.
108 21. 1. 2023, 14:00 TJ Sokol Pstruží - TJ ODRY Šrámek R.
109 21. 1. 2023, 14:00 TJ Hlučín. - Slávie OU - Volejbal Ostrava Friedel P.
110 21. 1. 2023, 14:00 SK AZ Kylešovice - VŠB - TU Ostrava Frič R.
23. kolo
111 28. 1. 2023, 10:00 - SK AZ Kylešovice .
112 28. 1. 2023, 10:00 VŠB - TU Ostrava - TJ Hlučín. Sokol J.
113 28. 1. 2023, 10:00 Slávie OU - Volejbal Ostrava - TJ Sokol Pstruží Šrámek R.
114 28. 1. 2023, 10:00 TJ ODRY - TJ Kotouč Štramberk Kollár R.
115 28. 1. 2023, 10:00 VK Ostrava, s.r.o. - Volejbal Kozlovice Friedel P.
24. kolo
116 28. 1. 2023, 14:00 - SK AZ Kylešovice .
117 28. 1. 2023, 14:00 VŠB - TU Ostrava - TJ Hlučín. Sokol J.
118 28. 1. 2023, 14:00 Slávie OU - Volejbal Ostrava - TJ Sokol Pstruží Šrámek R.
119 28. 1. 2023, 14:00 TJ ODRY - TJ Kotouč Štramberk Kollár R.
120 28. 1. 2023, 14:00 VK Ostrava, s.r.o. - Volejbal Kozlovice Friedel P.
25. kolo
121 11. 2. 2023, 10:00 VK Ostrava, s.r.o. - .
122 11. 2. 2023, 09:00 Volejbal Kozlovice - TJ ODRY .
123 17. 12. 2022, 09:00 TJ Kotouč Štramberk - Slávie OU - Volejbal Ostrava Windisch J.
124 11. 2. 2023, 10:00 TJ Sokol Pstruží - VŠB - TU Ostrava .
125 11. 2. 2023, 10:00 TJ Hlučín. - SK AZ Kylešovice .
26. kolo
126 11. 2. 2023, 14:00 VK Ostrava, s.r.o. - .
127 11. 2. 2023, 13:00 Volejbal Kozlovice - TJ ODRY .
128 17. 12. 2022, 12:00 TJ Kotouč Štramberk - Slávie OU - Volejbal Ostrava Windisch J.
129 11. 2. 2023, 14:00 TJ Sokol Pstruží - VŠB - TU Ostrava .
130 11. 2. 2023, 14:00 TJ Hlučín. - SK AZ Kylešovice .
27. kolo
131 18. 2. 2023, 10:00 - TJ Hlučín. .
132 18. 2. 2023, 10:00 SK AZ Kylešovice - TJ Sokol Pstruží .
133 19. 2. 2023, 10:00 VŠB - TU Ostrava - TJ Kotouč Štramberk .
134 18. 2. 2023, 10:00 Slávie OU - Volejbal Ostrava - Volejbal Kozlovice .
135 18. 2. 2023, 10:00 TJ ODRY - VK Ostrava, s.r.o. .
28. kolo
136 18. 2. 2023, 14:00 - TJ Hlučín. .
137 18. 2. 2023, 14:00 SK AZ Kylešovice - TJ Sokol Pstruží .
138 19. 2. 2023, 14:00 VŠB - TU Ostrava - TJ Kotouč Štramberk .
139 18. 2. 2023, 14:00 Slávie OU - Volejbal Ostrava - Volejbal Kozlovice .
140 18. 2. 2023, 14:00 TJ ODRY - VK Ostrava, s.r.o. .
29. kolo
141 25. 2. 2023, 10:00 TJ ODRY - .
142 25. 2. 2023, 10:00 VK Ostrava, s.r.o. - Slávie OU - Volejbal Ostrava .
143 25. 2. 2023, 09:00 Volejbal Kozlovice - VŠB - TU Ostrava .
144 26. 2. 2023, 09:00 TJ Kotouč Štramberk - SK AZ Kylešovice .
145 25. 2. 2023, 10:00 TJ Sokol Pstruží - TJ Hlučín. .
30. kolo
146 25. 2. 2023, 14:00 TJ ODRY - .
147 25. 2. 2023, 14:00 VK Ostrava, s.r.o. - Slávie OU - Volejbal Ostrava .
148 25. 2. 2023, 13:00 Volejbal Kozlovice - VŠB - TU Ostrava .
149 26. 2. 2023, 11:30 TJ Kotouč Štramberk - SK AZ Kylešovice .
150 25. 2. 2023, 14:00 TJ Sokol Pstruží - TJ Hlučín. .
31. kolo
151 11. 3. 2023, 10:00 - TJ Sokol Pstruží .
152 11. 3. 2023, 10:00 TJ Hlučín. - TJ Kotouč Štramberk .
153 11. 3. 2023, 10:00 SK AZ Kylešovice - Volejbal Kozlovice .
154 11. 3. 2023, 10:00 VŠB - TU Ostrava - VK Ostrava, s.r.o. .
155 11. 3. 2023, 10:00 Slávie OU - Volejbal Ostrava - TJ ODRY .
32. kolo
156 11. 3. 2023, 14:00 - TJ Sokol Pstruží .
157 11. 3. 2023, 14:00 TJ Hlučín. - TJ Kotouč Štramberk .
158 11. 3. 2023, 14:00 SK AZ Kylešovice - Volejbal Kozlovice .
159 11. 3. 2023, 14:00 VŠB - TU Ostrava - VK Ostrava, s.r.o. .
160 11. 3. 2023, 14:00 Slávie OU - Volejbal Ostrava - TJ ODRY .
33. kolo
161 18. 3. 2023, 10:00 Slávie OU - Volejbal Ostrava - .
162 18. 3. 2023, 10:00 TJ ODRY - VŠB - TU Ostrava .
163 18. 3. 2023, 10:00 VK Ostrava, s.r.o. - SK AZ Kylešovice .
164 18. 3. 2023, 09:00 Volejbal Kozlovice - TJ Hlučín. .
165 18. 3. 2023, 09:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Sokol Pstruží .
34. kolo
166 18. 3. 2023, 14:00 Slávie OU - Volejbal Ostrava - .
167 18. 3. 2023, 14:00 TJ ODRY - VŠB - TU Ostrava .
168 18. 3. 2023, 14:00 VK Ostrava, s.r.o. - SK AZ Kylešovice .
169 18. 3. 2023, 13:00 Volejbal Kozlovice - TJ Hlučín. .
170 18. 3. 2023, 12:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Sokol Pstruží .
35. kolo
171 25. 3. 2023, 10:00 - TJ Kotouč Štramberk .
172 25. 3. 2023, 10:00 TJ Sokol Pstruží - Volejbal Kozlovice .
173 25. 3. 2023, 10:00 TJ Hlučín. - VK Ostrava, s.r.o. .
174 25. 3. 2023, 10:00 SK AZ Kylešovice - TJ ODRY .
175 25. 3. 2023, 10:00 VŠB - TU Ostrava - Slávie OU - Volejbal Ostrava .
36. kolo
176 25. 3. 2023, 14:00 - TJ Kotouč Štramberk .
177 25. 3. 2023, 14:00 TJ Sokol Pstruží - Volejbal Kozlovice .
178 25. 3. 2023, 14:00 TJ Hlučín. - VK Ostrava, s.r.o. .
179 25. 3. 2023, 14:00 SK AZ Kylešovice - TJ ODRY .
180 25. 3. 2023, 14:00 VŠB - TU Ostrava - Slávie OU - Volejbal Ostrava .
Vedoucí soutěže: Miloslav Chrobák; 73911 Janovice 363, 734 412 953; chrobak13@seznam.cz
© ČVS 2015-2018