KP Moravskoslezského kraje dívek U18

20. kolo
TJ Hlučín0:3VK Kylešovice,(-21, -13, -11)
TJ Sokol Frýdek-Místek B3:0TJ Sokol Stará Bělá(12, 12, 9)
VO Slezská Orlice0:3SVK Nový Jičín(-21, -16, -10)
VK Karviná3:1VK Polanka n. Odrou(19, 16, -24, 22)
Příští kolo
VK Karviná-TJ HlučínSO11.2.10:00
VK Polanka n. Odrou-VO Slezská OrliceSO11.2.9:00
SVK Nový Jičín-TJ Sokol Frýdek-Místek BSO11.2.10:00
VK Kylešovice,-TJ Sokol Stará BěláSO11.2.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 20 19 1 0 0 60:3 1553:888 59
2 Sportovní volejbalový klub Nový Jičín, z.s. 20 16 1 1 2 54:14 1619:1105 51
3 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B 20 14 0 0 6 44:20 1404:1107 42
4 VK Karviná, z.s. 20 12 0 2 6 41:26 1443:1287 38
5 Tělovýchovná jednota Hlučín, 20 6 3 0 11 29:42 1321:1513 24
6 VK Polanka nad Odrou, z.s. 20 4 0 1 15 15:50 1135:1510 13
7 VO Slezská Orlice, z.s. 18 2 0 0 16 11:48 996:1398 6
8 TJ Sokol Stará Bělá 18 0 0 1 17 3:54 751:1414 1
kalendář skupiny
změny termínů bez poplatku do 14.8.2022
1. kolo
1 8. 10. 2022, 10:00 TJ Sokol Frýdek-Místek B - TJ Hlučín 3:1 (13,-16,24,16)
2 8. 10. 2022, 10:00 VK Kylešovice, - VO Slezská Orlice 3:0 (16,6,14)
3 8. 10. 2022, 10:00 TJ Sokol Stará Bělá - VK Karviná 0:3 (-20,-11,-18)
4 8. 10. 2022, 10:00 SVK Nový Jičín - VK Polanka n. Odrou 3:0 (15,17,9)
2. kolo
5 8. 10. 2022, 14:00 TJ Sokol Frýdek-Místek B - TJ Hlučín 3:0 (16,17,10)
6 8. 10. 2022, 14:00 VK Kylešovice, - VO Slezská Orlice 3:0 (11,6,16)
7 8. 10. 2022, 14:00 TJ Sokol Stará Bělá - VK Karviná 0:3 (-12,-18,-11)
8 8. 10. 2022, 14:00 SVK Nový Jičín - VK Polanka n. Odrou 3:0 (7,12,15)
3. kolo
9 16. 10. 2022, 11:00 TJ Hlučín - VK Polanka n. Odrou 3:0 (23,24,17)
10 15. 10. 2022, 10:00 VK Karviná - SVK Nový Jičín 1:3 (-7,15,-18,-18)
11 16. 10. 2022, 10:00 VO Slezská Orlice - TJ Sokol Stará Bělá 3:0 (20,25,24)
12 15. 10. 2022, 10:00 TJ Sokol Frýdek-Místek B - VK Kylešovice, 0:3 (-10,-4,-15)
4. kolo
13 16. 10. 2022, 15:00 TJ Hlučín - VK Polanka n. Odrou 3:0 (11,12,17)
14 15. 10. 2022, 14:00 VK Karviná - SVK Nový Jičín 2:3 (23,-19,-15,21,-3)
15 16. 10. 2022, 14:00 VO Slezská Orlice - TJ Sokol Stará Bělá 3:0 (11,7,14)
16 15. 10. 2022, 14:00 TJ Sokol Frýdek-Místek B - VK Kylešovice, 0:3 (-9,-18,-21)
5. kolo
17 22. 10. 2022, 10:00 VK Kylešovice, - TJ Hlučín 3:0 (9,18,17)
18 22. 10. 2022, 10:00 TJ Sokol Stará Bělá - TJ Sokol Frýdek-Místek B 0:3 (-7,-5,-0)
19 22. 10. 2022, 10:00 SVK Nový Jičín - VO Slezská Orlice 3:0 (16,9,11)
20 22. 10. 2022, 09:00 VK Polanka n. Odrou - VK Karviná 0:3 (-16,-20,-14)
6. kolo
21 22. 10. 2022, 14:00 VK Kylešovice, - TJ Hlučín 3:0 (17,4,14)
22 22. 10. 2022, 14:00 TJ Sokol Stará Bělá - TJ Sokol Frýdek-Místek B 0:3 (-6,-7,-11)
23 22. 10. 2022, 14:00 SVK Nový Jičín - VO Slezská Orlice 3:0 (14,14,10)
24 22. 10. 2022, 13:00 VK Polanka n. Odrou - VK Karviná 0:3 (-20,-17,-24)
7. kolo
25 5. 11. 2022, 11:00 TJ Hlučín - VK Karviná Nový svět 402 Hlučín - Darkovičky 3:2 (21,-8,-18,12,4)
26 6. 11. 2022, 10:00 VO Slezská Orlice - VK Polanka n. Odrou 1:3 (-24,-26,16,-23)
27 5. 11. 2022, 10:00 TJ Sokol Frýdek-Místek B - SVK Nový Jičín 1:3 (21,-23,-20,-12)
28 5. 11. 2022, 10:00 TJ Sokol Stará Bělá - VK Kylešovice, 0:3 (-7,-2,-8)
8. kolo
29 5. 11. 2022, 15:00 TJ Hlučín - VK Karviná Nový svět 402 Hlučín - Darkovičky 0:3 (-19,-18,-7)
30 6. 11. 2022, 14:00 VO Slezská Orlice - VK Polanka n. Odrou 1:3 (-13,-16,14,-16)
31 5. 11. 2022, 14:00 TJ Sokol Frýdek-Místek B - SVK Nový Jičín 1:3 (-21,-15,24,-8)
32 5. 11. 2022, 14:00 TJ Sokol Stará Bělá - VK Kylešovice, 0:3 (-8,-6,-12)
9. kolo
33 12. 11. 2022, 10:00 TJ Sokol Stará Bělá - TJ Hlučín 2:3 (-11,22,25,-23,-0)
34 12. 11. 2022, 10:00 SVK Nový Jičín - VK Kylešovice, 2:3 (-22,19,21,-24,-12)
35 12. 11. 2022, 09:00 VK Polanka n. Odrou - TJ Sokol Frýdek-Místek B 0:3 (-20,-16,-19)
36 12. 11. 2022, 10:00 VK Karviná - VO Slezská Orlice 3:1 (8,-23,14,8)
10. kolo
37 12. 11. 2022, 14:00 TJ Sokol Stará Bělá - TJ Hlučín 1:3 (-15,23,-19,-24)
38 12. 11. 2022, 14:00 SVK Nový Jičín - VK Kylešovice, 1:3 (-19,22,-22,-20)
39 12. 11. 2022, 13:00 VK Polanka n. Odrou - TJ Sokol Frýdek-Místek B 0:3 (-6,-12,-19)
40 12. 11. 2022, 14:00 VK Karviná - VO Slezská Orlice 3:0 (19,21,7)
11. kolo
41 26. 11. 2022, 11:00 TJ Hlučín - VO Slezská Orlice 3:1 (-16,14,15,19)
42 26. 11. 2022, 10:00 TJ Sokol Frýdek-Místek B - VK Karviná 3:0 (4,17,22)
43 26. 11. 2022, 10:00 VK Kylešovice, - VK Polanka n. Odrou 3:0 (7,4,13)
44 26. 11. 2022, 10:00 TJ Sokol Stará Bělá - SVK Nový Jičín 0:3 (-9,-14,-12)
12. kolo
45 26. 11. 2022, 15:00 TJ Hlučín - VO Slezská Orlice 3:1 (17,15,-21,21)
46 26. 11. 2022, 14:00 TJ Sokol Frýdek-Místek B - VK Karviná 3:0 (18,20,16)
47 26. 11. 2022, 14:00 VK Kylešovice, - VK Polanka n. Odrou 3:0 (19,12,12)
48 26. 11. 2022, 14:00 TJ Sokol Stará Bělá - SVK Nový Jičín 0:3 (-9,-5,-12)
13. kolo
49 10. 12. 2022, 10:00 SVK Nový Jičín - TJ Hlučín 3:0 (5,14,16)
50 2. 12. 2022, 17:00 VK Polanka n. Odrou - TJ Sokol Stará Bělá 3:0 (9,15,22)
51 10. 12. 2022, 10:00 VK Karviná - VK Kylešovice, 0:3 (-12,-19,-13)
52 11. 12. 2022, 10:00 VO Slezská Orlice - TJ Sokol Frýdek-Místek B NH - Gymnázium Krnov, Smetanův okruh 19/2, Krnov 0:3 (-14,-15,-5)
14. kolo
53 10. 12. 2022, 14:00 SVK Nový Jičín - TJ Hlučín 3:0 (13,4,5)
54 2. 12. 2022, 19:00 VK Polanka n. Odrou - TJ Sokol Stará Bělá 3:0 (10,15,21)
55 10. 12. 2022, 14:00 VK Karviná - VK Kylešovice, 0:3 (-16,-13,-18)
56 11. 12. 2022, 14:00 VO Slezská Orlice - TJ Sokol Frýdek-Místek B NH - Gymnázium Krnov, Smetanův okruh 19/2, Krnov 0:3 (-13,-17,-22)
15. kolo
57 14. 1. 2023, 10:00 TJ Hlučín - TJ Sokol Frýdek-Místek B 1:3 (-15,-24,21,-16)
58 14. 1. 2023, 10:00 VO Slezská Orlice - VK Kylešovice, NH - SPGŠ a SZŠ Krnov, Jiráskova 841/1a 0:3 (-8,-14,-19)
59 15. 1. 2023, 09:00 VK Karviná - TJ Sokol Stará Bělá 3:0 (9,9,20)
60 14. 1. 2023, 09:00 VK Polanka n. Odrou - SVK Nový Jičín 0:3 (-15,-13,-14)
16. kolo
61 14. 1. 2023, 14:00 TJ Hlučín - TJ Sokol Frýdek-Místek B 0:3 (-4,-13,-17)
62 14. 1. 2023, 14:00 VO Slezská Orlice - VK Kylešovice, NH - SPGŠ a SZŠ Krnov, Jiráskova 841/1a 0:3 (-17,-13,-17)
63 15. 1. 2023, 13:00 VK Karviná - TJ Sokol Stará Bělá 3:0 (14,22,19)
64 14. 1. 2023, 13:00 VK Polanka n. Odrou - SVK Nový Jičín 0:3 (-17,-13,-13)
17. kolo
65 21. 1. 2023, 09:00 VK Polanka n. Odrou - TJ Hlučín 2:3 (20,13,-12,-19,-8)
66 21. 1. 2023, 10:00 SVK Nový Jičín - VK Karviná 0:3 (-20,-12,-21)
67 4. 3. 2023, 10:00 TJ Sokol Stará Bělá - VO Slezská Orlice Mecnerová K.
68 21. 1. 2023, 10:00 VK Kylešovice, - TJ Sokol Frýdek-Místek B 3:0 (11,12,15)
18. kolo
69 21. 1. 2023, 13:00 VK Polanka n. Odrou - TJ Hlučín 0:3 (-24,-12,-13)
70 21. 1. 2023, 14:00 SVK Nový Jičín - VK Karviná 3:0 (21,21,23)
71 4. 3. 2023, 14:00 TJ Sokol Stará Bělá - VO Slezská Orlice Mecnerová K.
72 21. 1. 2023, 14:00 VK Kylešovice, - TJ Sokol Frýdek-Místek B 3:0 (16,20,14)
19. kolo
73 28. 1. 2023, 10:00 TJ Hlučín - VK Kylešovice, 0:3 (-14,-15,-18)
74 28. 1. 2023, 10:00 TJ Sokol Frýdek-Místek B - TJ Sokol Stará Bělá 3:0 (9,14,10)
75 28. 1. 2023, 10:00 VO Slezská Orlice - SVK Nový Jičín NH - SPGŠ a SZŠ Krnov, Jiráskova 841/1a 0:3 (-19,-13,-26)
76 28. 1. 2023, 10:00 VK Karviná - VK Polanka n. Odrou 3:0 (9,14,23)
20. kolo
77 28. 1. 2023, 14:00 TJ Hlučín - VK Kylešovice, 0:3 (-21,-13,-11)
78 28. 1. 2023, 14:00 TJ Sokol Frýdek-Místek B - TJ Sokol Stará Bělá 3:0 (12,12,9)
79 28. 1. 2023, 14:00 VO Slezská Orlice - SVK Nový Jičín NH - SPGŠ a SZŠ Krnov, Jiráskova 841/1a 0:3 (-21,-16,-10)
80 28. 1. 2023, 14:00 VK Karviná - VK Polanka n. Odrou 3:1 (19,16,-24,22)
21. kolo
81 11. 2. 2023, 10:00 VK Karviná - TJ Hlučín Tajdusová M.
82 11. 2. 2023, 09:00 VK Polanka n. Odrou - VO Slezská Orlice Mecnerová K.
83 11. 2. 2023, 10:00 SVK Nový Jičín - TJ Sokol Frýdek-Místek B Šrámek R.
84 11. 2. 2023, 10:00 VK Kylešovice, - TJ Sokol Stará Bělá Pyšík A.
22. kolo
85 11. 2. 2023, 14:00 VK Karviná - TJ Hlučín Tajdusová M.
86 11. 2. 2023, 13:00 VK Polanka n. Odrou - VO Slezská Orlice Mecnerová K.
87 11. 2. 2023, 14:00 SVK Nový Jičín - TJ Sokol Frýdek-Místek B Šrámek R.
88 11. 2. 2023, 14:00 VK Kylešovice, - TJ Sokol Stará Bělá Pyšík A.
23. kolo
89 18. 2. 2023, 10:00 TJ Hlučín - TJ Sokol Stará Bělá Sokolová N.
90 18. 2. 2023, 10:00 VK Kylešovice, - SVK Nový Jičín Kudela P.
91 18. 2. 2023, 10:00 TJ Sokol Frýdek-Místek B - VK Polanka n. Odrou Kacíř M.
92 19. 2. 2023, 10:00 VO Slezská Orlice - VK Karviná Novák J.
24. kolo
93 18. 2. 2023, 14:00 TJ Hlučín - TJ Sokol Stará Bělá Sokolová N.
94 18. 2. 2023, 14:00 VK Kylešovice, - SVK Nový Jičín Kudela P.
95 18. 2. 2023, 14:00 TJ Sokol Frýdek-Místek B - VK Polanka n. Odrou Kacíř M.
96 19. 2. 2023, 14:00 VO Slezská Orlice - VK Karviná Novák J.
25. kolo
97 25. 2. 2023, 10:00 VO Slezská Orlice - TJ Hlučín Navrátil I.
98 25. 2. 2023, 10:00 VK Karviná - TJ Sokol Frýdek-Místek B Weisser V.
99 25. 2. 2023, 09:00 VK Polanka n. Odrou - VK Kylešovice, Štefek I.
100 25. 2. 2023, 10:00 SVK Nový Jičín - TJ Sokol Stará Bělá Kundel O.
26. kolo
101 25. 2. 2023, 14:00 VO Slezská Orlice - TJ Hlučín Navrátil I.
102 25. 2. 2023, 14:00 VK Karviná - TJ Sokol Frýdek-Místek B Weisser V.
103 25. 2. 2023, 13:00 VK Polanka n. Odrou - VK Kylešovice, Štefek I.
104 25. 2. 2023, 14:00 SVK Nový Jičín - TJ Sokol Stará Bělá Kundel O.
27. kolo
105 11. 3. 2023, 09:00 TJ Hlučín - SVK Nový Jičín Pyšík A.
106 11. 3. 2023, 10:00 TJ Sokol Stará Bělá - VK Polanka n. Odrou Mecnerová K.
107 11. 3. 2023, 10:00 VK Kylešovice, - VK Karviná Navrátil I.
108 11. 3. 2023, 10:00 TJ Sokol Frýdek-Místek B - VO Slezská Orlice Rucki J.
28. kolo
109 11. 3. 2023, 13:00 TJ Hlučín - SVK Nový Jičín Pyšík A.
110 11. 3. 2023, 14:00 TJ Sokol Stará Bělá - VK Polanka n. Odrou Mecnerová K.
111 11. 3. 2023, 14:00 VK Kylešovice, - VK Karviná Navrátil I.
112 11. 3. 2023, 14:00 TJ Sokol Frýdek-Místek B - VO Slezská Orlice Rucki J.
Vedoucí soutěže: Ing. Kateřina Pomahačová, email: KPomahacova@seznam.cz, tel.: 733749627, adresa: Na Pustkách 823, 735 41 Petřvald
© ČVS 2015-2018