Reprezentace
14. 5. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - AUT - České Budějovice
Reprezentace
14. 5. 2021
Ženy - KVA / ME turnaj v BIH : CZE - BIH
Reprezentace
15. 5. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - AUT - České Budějovice
Reprezentace
15. 5. 2021
Ženy - KVA / ME turnaj v BIH : CZE - SLO
Reprezentace
16. 5. 2021
Ženy - KVA / ME turnaj v BIH : CZE - LAT
Reprezentace
28. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - TUR
Reprezentace
28. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - HUN
Reprezentace
29. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - BLR
Reprezentace
29. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - CRO
Reprezentace
30. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - POR
Reprezentace
30. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - BLR
Reprezentace
4. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - POR
Reprezentace
4. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - BLR
Reprezentace
5. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - BLR
Reprezentace
5. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - CRO
Reprezentace
6. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - TUR
Reprezentace
6. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - HUN

krajský přebor žáků tabulka

KOLO
1. kolo
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 SK Kojetín 2016, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 Happy Sport Opava, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 VO Slezská Orlice, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 Red Frýdlant n/O, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 Blue Volley Ostrava A 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 Blue Volley Ostrava B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
7 Blue Volley Ostrava - Hlučín 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
8 Sportovní volejbalový klub Nový Jičín A 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
9 Sportovní volejbalový klub Nový Jičín B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
10 Green Volley Frýdek-Místek A 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
11 TJ Sokol Palkovice 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
12 Volejbalový klub Ostrava A 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
13 Volejbalový klub Ostrava B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
14 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
15 VK Raškovice z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
16 Volejbalový spolek Ostrava - ( A ) 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
17 Volejbalový spolek Ostrava - ( B ) 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
18 Green Volley Frýdek-Místek B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
19 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
20 Blue Volley Ostrava D 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
Termíny: kvalifikace: 20.9.2020; turnaje: 18.10. 2020; 15.11.2020; 13.12. 2020; 31.1. 2021; 21.2. 2021; 28.3. 2021
řídicí soutěže: Ing. Jakub Karásek; Na Vyhlídce 514; Šenov u Nového Jičína
© ČVS 2015-2018