Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST

Třetí kolo soutěže starších žákyň, skupina C

KOLO
1. kolo
VK Raškovice1:2TJ Sokol Frýdek - Místek "B"(21, -17, -20)
TJ Krnov0:2TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek(-15, -18)
Příští kolo
VK Raškovice0:2TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolekNE12.12.10:30
TJ Krnov1:2TJ Sokol Frýdek - Místek "B"NE12.12.10:30
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 3 3 0 0 0 6:0 150:112 9
2 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek "B" 3 0 2 0 1 4:4 171:149 4
3 VK Raškovice 3 0 1 1 1 3:5 161:165 3
4 TJ Krnov 3 0 0 2 1 2:6 117:173 2
kalendář skupiny
Pořadatel: TJ Frenštát pod Radhoštěm, ZŠ Záhuní, 2 hřiště
1. kolo
1 12. 12. 2021, 09:00 VK Raškovice - TJ Sokol Frýdek - Místek "B" Záhuní 408 Frenštát pod Radhoštěm 1:2 (21,-17,-20)
2 12. 12. 2021, 09:00 TJ Krnov - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Záhuní 408 Frenštát pod Radhoštěm 0:2 (-15,-18)
2. kolo
3 12. 12. 2021, 10:30 VK Raškovice - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Záhuní 408 Frenštát pod Radhoštěm 0:2 (-18,-22)
4 12. 12. 2021, 10:30 TJ Krnov - TJ Sokol Frýdek - Místek "B" Záhuní 408 Frenštát pod Radhoštěm 1:2 (-8,24,-3)
3. kolo
5 12. 12. 2021, 12:00 VK Raškovice - TJ Krnov Záhuní 408 Frenštát pod Radhoštěm 2:1 (-19,18,4)
6 12. 12. 2021, 12:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - TJ Sokol Frýdek - Místek "B" 2:0 (18,21)
Řídící soutěže: Jana Kavalová, Na Hermaně 22, 739 32 Vratimov, jana.kavalova(at)email.cz, 724 772 749
© ČVS 2015-2018