Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Třetí kolo soutěže starších žákyň, skupina E

KOLO
2. kolo
Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s.2:1TJ Sokol F. - Místek(-13, 21, 9)
SVK Nový Jičín "C"2:0VO Slezská Orlice, z.s.(18, 17)
Příští kolo
Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s.0:2SVK Nový Jičín "C"NE12.12.12:00
TJ Sokol F. - Místek2:0VO Slezská Orlice, z.s.NE12.12.12:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Sportovní volejbalový klub Nový Jičín, z. s. "C" 3 2 1 0 0 6:1 161:108 8
2 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. 3 1 1 0 1 4:3 116:143 5
3 Tj Sokol Frýdek - Místek 3 1 0 2 0 4:4 165:145 5
4 VO Slezská Orlice, z.s. 3 0 0 0 3 0:6 104:150 0
kalendář skupiny
Pořadatel: VAM Havířov, ZŠ Marušky Kudeříkové, 2 hřiště
1. kolo
1 12. 12. 2021, 09:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - VO Slezská Orlice, z.s. Marušky Kudeříkové 1143 Havířov - Město 2:0 (17,21)
2 12. 12. 2021, 09:00 SVK Nový Jičín "C" - TJ Sokol F. - Místek Marušky Kudeříkové 1143 Havířov - Město 2:1 (-21,22,13)
2. kolo
3 12. 12. 2021, 10:30 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - TJ Sokol F. - Místek Marušky Kudeříkové 1143 Havířov - Město 2:1 (-13,21,9)
4 12. 12. 2021, 10:30 SVK Nový Jičín "C" - VO Slezská Orlice, z.s. Marušky Kudeříkové 1143 Havířov - Město 2:0 (18,17)
3. kolo
5 12. 12. 2021, 12:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - SVK Nový Jičín "C" Marušky Kudeříkové 1143 Havířov - Město 0:2 (-8,-5)
6 12. 12. 2021, 12:00 TJ Sokol F. - Místek - VO Slezská Orlice, z.s. Marušky Kudeříkové 1143 Havířov - Město 2:0 (22,9)
Řídící soutěže: Jana Kavalová, Na Hermaně 22, 739 32 Vratimov, jana.kavalova(at)email.cz, 724 772 749
© ČVS 2015-2018