Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST

První kolo soutěže starších žákyň, skupina F

KOLO
3. kolo
VK Polanka nad Odrou, z.s."B"1:2VO Slezská Orlice, z.s.(-18, 23, -3)
VK Polanka nad Odrou, z.s. "A"2:0Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s.(11, 5)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Polanka nad Odrou, z.s. "A" 3 3 0 0 0 6:0 150:80 9
2 VO Slezská Orlice, z.s. 3 1 1 0 1 4:3 144:111 5
3 VK Polanka nad Odrou, z.s. "B" 3 1 0 1 1 3:4 129:126 4
4 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 3 0 0 0 3 0:6 44:150 0
kalendář skupiny
Pořadatel: VK Polanka n. O., hala H. Salichové, 2 kurty
1. kolo
1 24. 10. 2021, 09:00 VK Polanka nad Odrou, z.s."B" - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 2:0 (6,7)
2 24. 10. 2021, 09:00 VO Slezská Orlice, z.s. - VK Polanka nad Odrou, z.s. "A" Heleny Salichové 1275 Ostrava - Polanka nad Odrou 0:2 (-16,-15)
2. kolo
3 24. 10. 2021, 10:30 VK Polanka nad Odrou, z.s."B" - VK Polanka nad Odrou, z.s. "A" 0:2 (-16,-17)
4 24. 10. 2021, 10:30 VO Slezská Orlice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. Heleny Salichové 1275 Ostrava - Polanka nad Odrou 2:0 (5,10)
3. kolo
5 24. 10. 2021, 12:00 VK Polanka nad Odrou, z.s."B" - VO Slezská Orlice, z.s. 1:2 (-18,23,-3)
6 24. 10. 2021, 12:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. "A" - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 2:0 (11,5)
Řídící soutěže: Jana Kavalová, Na Hermaně 22, 739 32 Vratimov, jana.kavalova(at)email.cz, 724 772 749
© ČVS 2015-2018