Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Druhé kolo soutěže starších žákyň, skupina E

KOLO
4. kolo
VKB Frýdlant n.O.2:1SVK Nový Jičín "C"(19, -20, 13)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Volejbalový klub Beskydy Frýdlant nad Ostravicí 2 0 2 0 0 4:2 114:106 4
2 Sportovní volejbalový klub Nový Jičín, z. s. "C" 2 0 1 1 0 3:3 116:109 3
3 Tj Sokol Frýdek - Místek 2 0 0 2 0 2:4 98:113 2
4 VK Polanka nad Odrou, z.s. "A" 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
Pořadatel: SVK Nový Jičín, ZŠ Komenského, 2 kurty (souběh s turnajem MS-ZCI)
1. kolo
1 14. 11. 2021, 09:00 VKB Frýdlant n.O. - TJ Sokol F. - Místek Komenského 571 Nový Jičín 2:1 (13,-14,11)
2 14. 11. 2021, 09:00 SVK Nový Jičín "C" - VK Polanka nad Odrou, z.s. "A" COVID, VK PolankaKomenského 571 Nový Jičín Štefek I.
2. kolo
3 14. 11. 2021, 10:30 VKB Frýdlant n.O. - VK Polanka nad Odrou, z.s. "A" COVID, VK PolankaKomenského 571 Nový Jičín Morávek B.
4 14. 11. 2021, 10:30 SVK Nový Jičín "C" - TJ Sokol F. - Místek Komenského 571 Nový Jičín 2:1 (-19,18,6)
3. kolo
5 14. 11. 2021, 12:00 TJ Sokol F. - Místek - VK Polanka nad Odrou, z.s. "A" COVID, VK PolankaKomenského 571 Nový Jičín Morávek B.
4. kolo
6 14. 11. 2021, 13:30 VKB Frýdlant n.O. - SVK Nový Jičín "C" Komenského 571 Nový Jičín 2:1 (19,-20,13)
Řídící soutěže: Jana Kavalová, Na Hermaně 22, 739 32 Vratimov, jana.kavalova(at)email.cz, 724 772 749
© ČVS 2015-2018