Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST

OP II.tř. muži

10. kolo
Vol Č.Kostelec C-Sokol St. Město
Slavoj Teplice A-Sokol Jezbiny B
Sokol Josefov-Slavoj Teplice B
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 7 6 1 0 0 21:4 604:447 20
2 Volejbal Červený Kostelec, z.s. 7 4 2 0 1 19:10 625:624 16
3 Tělocvičná jednota Sokol Jaroměř - Josefov 7 4 0 2 1 16:9 569:479 14
4 TJ Sokol Jezbiny, z.s. 7 1 1 1 4 10:18 556:600 6
5 TJ Slavoj Teplice nad Metují A, z.s. 7 1 1 1 4 9:18 515:612 6
6 TJ Slavoj Teplice nad Metují B, z.s. 7 0 0 1 6 5:21 496:603 1
kalendář skupiny
OP II.tř. muži
1. kolo
1 27. 8. 2021, 17:30 Sokol Josefov - Vol Č.Kostelec C 2:3 (20,-20,-25,15,-17)
2 27. 8. 2021, 17:30 Slavoj Teplice A - Slavoj Teplice B 3:1 (21,-17,20,20)
3 27. 8. 2021, 17:30 Sokol Jezbiny B - Sokol St. Město 2:3 (28,23,-8,-18,-9)
2. kolo
4 3. 9. 2021, 17:30 Vol Č.Kostelec C - Sokol Jezbiny B 3:1 (-14,9,23,21)
5 3. 9. 2021, 17:30 Slavoj Teplice B - Sokol St. Město 1:3 (-18,-15,14,-17)
6 3. 9. 2021, 17:30 Sokol Josefov - Slavoj Teplice A 3:0 (12,23,17)
3. kolo
7 10. 9. 2021, 17:30 Slavoj Teplice A - Vol Č.Kostelec C 1:3 (19,-19,-22,-18)
8 10. 9. 2021, 17:30 Sokol St. Město - Sokol Josefov 3:0 (24,13,21)
9 10. 9. 2021, 17:30 Sokol Jezbiny B - Slavoj Teplice B 3:1 (-19,12,15,13)
4. kolo
10 17. 9. 2021, 17:00 Vol Č.Kostelec C - Slavoj Teplice B 3:0 (29,23,21)
11 17. 9. 2021, 17:00 Sokol Josefov - Sokol Jezbiny B 3:0 (21,18,18)
12 17. 9. 2021, 17:00 Slavoj Teplice A - Sokol St. Město 0:3 (-21,-19,-17)
5. kolo
13 24. 9. 2021, 17:00 Sokol St. Město - Vol Č.Kostelec C 3:1 (-23,15,10,13)
14 24. 9. 2021, 17:00 Sokol Jezbiny B - Slavoj Teplice A 3:2 (-23,12,10,-23,13)
15 24. 9. 2021, 17:00 Slavoj Teplice B - Sokol Josefov 0:3 (-17,-16,-10)
6. kolo
16 13. 5. 2022, 17:30 Vol Č.Kostelec C - Sokol Josefov 3:2 (-21,-11,18,19,12)
17 13. 5. 2022, 17:30 Slavoj Teplice B - Slavoj Teplice A 2:3 (15,17,-20,-13,-13)
18 13. 5. 2022, 17:30 Sokol St. Město - Sokol Jezbiny B 3:0 (16,14,16)
7. kolo
19 20. 5. 2022, 17:30 Sokol Jezbiny B - Vol Č.Kostelec C 1:3 (-24,19,-10,-21)
20 20. 5. 2022, 17:30 Sokol St. Město - Slavoj Teplice B 3:0 (21,17,20)
21 20. 5. 2022, 17:30 Slavoj Teplice A - Sokol Josefov 0:3 (-13,-18,-17)
8. kolo
22 27. 5. 2022, 17:30 Vol Č.Kostelec C - Slavoj Teplice A Jakl Z.
23 1. 6. 2022, 17:30 Sokol Josefov - Sokol St. Město Kmoníček J.
24 27. 5. 2022, 17:30 Slavoj Teplice B - Sokol Jezbiny B .
9. kolo
25 3. 6. 2022, 17:30 Slavoj Teplice B - Vol Č.Kostelec C .
26 3. 6. 2022, 17:30 Sokol Jezbiny B - Sokol Josefov Máša R.
27 3. 6. 2022, 17:30 Sokol St. Město - Slavoj Teplice A Krulich P.
10. kolo
28 10. 6. 2022, 17:30 Vol Č.Kostelec C - Sokol St. Město Jakl Z.
29 10. 6. 2022, 17:30 Slavoj Teplice A - Sokol Jezbiny B .
30 10. 6. 2022, 17:30 Sokol Josefov - Slavoj Teplice B Kmoníček J.
ano
© ČVS 2015-2018